Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » "sławny" abco » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony "sławny" abco 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

"sławny" abco Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kto zna abco?? chcialbym by sie na jega temat wypowiedzianoSmile
chce zobaczyc jak sobie mojego kolege ze szkoly zapamietaliscie i co sodzicie o nimTongue
25-10-2007 15:45 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ten co bana dostał pare tygodni temu Big Grin ??

__________________
R18 : PanWampir


25-10-2007 15:47 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dark Angels
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

abco
to jest ten abcoTongue a w pregierzach jak wpiszesz "abco" to znajdziesz jeszcze pare informacjiSmile
25-10-2007 15:52 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
_Yodek_
Triple Ace


Data rejestracji: 14-05-2007
Postów: 214
Klan: DUKE, DATE, RTS, Plusz
Kraina: Necropolia; Moria; Moria VII
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak juz mam byc szczery to do bolu...


upierdliwy, z lekkatempawy, jak sie czegos czepil to nie mozna bylo go odgonic, watpie czy mial swoj sprzet bo zadawal dziennie ze 30 razy pytanie czy mu sprzet damy lub ewentualnie pozyczymy ( w tym z 10 razy do mnie), nie okazywal wdziecznosci itd, jak mi cos przyjdzie do glowy to dopisze Big Grin

takich ludzi jak on powinno sie wysylac do kambodzy lub ewentualnie ruskom na syberie Big Grin

__________________
R1 - Yoda
R20- FullMetalBicz


"Na horyzoncie nocy szumią czarne drzewa,
Którym wbito w korzenie ciernie nienawiści,
Cień umarłych przyjaciół żegna Cię i śpiewa,
Głosem cichszym od szeptu zapomnianych liści."
25-10-2007 17:27 _Yodek_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Yodek_ Dodaj _Yodek_ do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dark Angels
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hah no nie zleTongue ale to nie wszyscy co go znaja z tego co wiemTongue prosze sie wypowiedziec Smile
25-10-2007 17:59 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
griwald
Lord


Data rejestracji: 10-04-2007
Postów: 270
Klan: BK2
Kraina: Necropolia
Skąd: TL/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram opinie yody
sprzet albo pozyczal albo leszczyl ludzi z s5 Smile
a wiem bo sam mi proponowal skanowanie slabiakow z s5 w celu znalezienie spodni nocy Big Grin
sporo by o nim gadac Tongue
a co wraca do akcji chytry

__________________

Kontakt w grze
R7 -
25-10-2007 20:47 griwald jest offline Szukaj postów użytkownika: griwald Dodaj griwald do Listy kontaktów
skryhul
Lord


Data rejestracji: 04-05-2007
Postów: 284

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja pamiętam tego cwaniaczka. Miał multikonto, i walczył na "dwa fronty". Jedną postacią był w HTC a drugą w ptakach. W HTC był postacią Kadrioczapka. W "ptakach"- Abco.

No i pewnego dnia ów koleś poprosił mnie o pomoc w zaprzyjaźnionym klanie. Bo, jak twierdził, sam nie mógł iść. Niby mi załatwił ochronke, ale w sumie mnie wystawił że mi podrąbał kwadrat, bo przed końcem oblega kilka osób z fenixa do niego dołączyło. Na drugi dzień kwadrat trafił do Abco- jak twierdził na początku przez gg jako Abco- że zajął niby ten kwadrat kadrioczapce itd. a że kadrioczapka był wtedy poza HTC i date to zawieszenie broni niby nie obowiązywało poza klanami (chociaż jak wiadomo, obowiązywało). No i później jak sprawa wyszła i zrobiłem obleg na mój kwadrat który był w rękach abco to dostałem wiadomość od Kadrioczapki żebym napisał do abco.

Cóż, wkleje niżej naszą rozmowe na gg (wtedy jak pisał jako "Abco". )
wtedy jeszcze myślałem że to są dwie różne osoby, tylko że Kadrioczapka to taki agent ptaków (co się okazało później, byłem dość blisko prawdy, która okazała się jednak dość idiotyczna- "kolega" z klanu i "ptak" gadający farmazony to ta sama osoba! Na początku z rozmów wynikało że mieli się nie znać, potem się niby znali...






Ja
skryh z tej strony

abco
siemasz

Ja
czuje ze cos kombinujecie...

Ja
czapa ci oddal kwadrat?

abco
Co [ciach] kombinujecie o 22 cos zobaczylem ze jest w 3 strefie zobaczylem czy dalo sie go oblegac i poszlo

Ja
no jestes w ptakach...

Ja
no nie?

Ja
bylo zawieszenie broni?

Ja
a czapa z htc jest

abco
ale nie byl wtedy w ktoryms z tych klanow

abco
to nei byl w HTC

Ja
choc domysla sie ze on trzyma z wami

Ja
byl w tymczasowe htc

Ja
tak to nazwal

Ja
robil na mnie ochronke

abco
no to co a ja moge sobie napisac tymczasowe Date

Ja
ale zarabal mi kwadrat

Ja
a ty jemu

abco
ale myh nie mielismy paktu z Tymczasowym HTC

abco
wiec mi nie gadaj to jest moj kwadrat <=====

Ja
przyznaj, byliscie w zmowie?

abco
wlozylem 2,5 mln

Ja
jakie 2.5 mln?

abco
To tylko gra <=====

Ja
gdzie?

abco
zlomu wpakowalem juz w kwadrat <=====

Ja
lol

abco
Wiec ja nie oddam kwadratu

Ja
gówno mnie obchodzi ile w niego wpakowałeś

Ja
wiedziałeś że kradziony

abco
niee

Ja
ja wpakowałem ponad 5m złomu i od cholery krwi

abco
ja mu zabralem nie tobie <=====

Ja
jemu?

Ja
no i co

Ja
HTC

abco
co mnie to obchodzi kwadratu nie dostaniesz

abco
i mi nie pierdol

Ja
lepiej żeby kurna wrócił bez farmazonów

Ja
słuchaj

Ja
a ptaki to co?

Ja
latają po klanach i jakoś nie robimy na nich oblegów

abco
dobra nie dostaniesz kwadratu i tyle

abco
to im zabierz <====

abco
nara






zieloną strzałką zaznaczyłem najlepsze fragmenty

cóż, cały abco- parszywy pies co myślał tylko o sobie, za przeproszeniem lał ciepłym moczem na swoich braci, i zależało mu tylko na jednym- wybić się jak najbardziej.

wyżej był cały początek pozmowy
niżej wkleje fragmenty rozmowy, ocenzurowane ze względu na bluzgi abco, które są raczej mało istotne



abco
i sam jesteś śmieszny z takim wałem

Ja
jeszcze zobaczymy

abco
Ja cos zrobilem Pedale

abco
nie [ciach] mnie

Ja
jak ty do choelry mówisz kultury cie stara nei nauczyła?

abco

Jakmi zagraniem zabralem mu kwadrat nie tobie to po co gadasz to tylko gra

abco
bedziesz mial jeszcze 10 kwadratow

Ja
to tylko gra

abco
Tak ty

Ja
to po co odwalasz wały?

abco
wlasnie to tylko gra wiec po co mialbym oszukiwac


<...ten fragment rozmowy pominąłem, jako że abco dostał wnerwa i zaczął rzucać mięsem>



Ja
jakoś jak ptaki miały w opisie "phoenix" to potrafiliście się czepić że oblegamy waszego poza klanem

abco
ale nie oblegalem Ciebie tylko jego

Ja
chcesz to sprawdze czy na pewno wpakowałeś 2.5m złomu i w co <====

abco
a on nie mialnic w opisie <====kolejna debilna wymówka- że też nie wiedział że jego druga postać jest w htc...

Ja
i ci je oddam żeby nie było

Ja
ale bez farmazonów że to niby mu podpieprzyłeś

abco
Ka Ci nie oddam Kwadratu

abco
zarobalem jemu j go nie znam <====ha, sam siebie nie zna Wink

Ja
nie ośmieszaj się

abco
i ja mu nie zabralem kwadratu

Ja
taa?

abco
tylko kto inny i mi go dal w prezenicie <====

Ja
lol





reszty nie wklejam, bo koleś zaczął bluzgać, po tym jak go złapałem na kolejnym kłamstwie- nie zdążyłby przecie w niecały 1 dzień dostać kwadratu od kogoś innego niż kadrioczapa- zresztą twierdził że to jemu zabrał.

Cóż, jak przyszło do tego, że założyłem na niego oblega to kadrioczapka do mnie napisał żebym pogadał z abco. No a abco twierdził że niby sie dopiero przed chwilą dowiedział co i jak, i że odda kwadrat, ale będzie sie to wiązało z tym, że ja mu będe wisiał złom.
Cóż, wkręciłem go że mu niby kiedyś oddam, żeby miał nadzieje, i żeby mógł sobie popłakać jak się okaże że o złomie może se najwyżej pomarzyć ;]

Niestety nie doczekałem się tego- Abco vel kadrioczapka dostał baniaka za multi.
Akurat niedługo po tym, jak kadrioczapka wyleciał na pustaka to ktoś z naszych puścił klanówke że "właśnie zdrajca dostał bana"
I w sumie dobrze, jednego parszywego noobka mniej. Szkoda że nie pograł troche dłużej, bo przynajmniej bym z niego pocisnął jakby złapał wnerwa że złomu nie dostanie Big Grin Cóż, wał za wała, on mnie wysadził na 1 dzień do czwórki, ale przynajmniej troche rozbudował kwadracik o posterunek.

[+]
Wyciąłem pozostałe wulgaryzmy. Ponadto nie bardzo wiem co na celu ma ten temat i mam ochotę go zamknąć, jednak jeszcze chwile poczekam na to jak się rozwinie.
n_obody


__________________
Mój nick w grze: Skryhull

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez skryhul: 25-10-2007 21:16.

25-10-2007 21:11 skryhul jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhul Dodaj skryhul do Listy kontaktów
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak upierdliwej osoby nigdy nie widziałam.Potrafił męczyć godzinami o sprzęt i to jego ciągłe pytanie: Masz coś na sell?

Ręce opadają...Smile
26-10-2007 00:37 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dark Angels
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja was pociesze wraca do gryTongue
nie dlugo sie zacznie era "pozyczysz sprzetu"Tongue
czy kogos jeszcze wyleszczyl z was?
26-10-2007 07:31 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
Modlishka
Lord


images/avatars/avatar-7235.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 329
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie nie wyleszczył, ale takim ludziom powinni dać bana na internet chytry

skryhul, maleństwo, takie rzeczy to lepiej uzgadniac z dowództwem klanu. Zapewniam Cię że zarówno dowództwo date jak i ptasie to naprawdę myślące osoby Smile

__________________

Drogi użytkowniku, nie pisz do mnie PW, proszę.
26-10-2007 09:09 Modlishka jest offline Szukaj postów użytkownika: Modlishka Dodaj Modlishka do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dark Angels
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko tyle osob go zna? a ja slyszalem ze wiecej no dalej Tongue


[+]
Dark Angels przestań z łaski swojej "upować" temat w dziale w którym nie jest to konieczne, jest to kolejny Twój post który nic nie wnosi do tematu. Jeśli ktoś jeszcze będzie zainteresowany wypowiedzeniem się na temat gracza abco to zrobi to bez Twojej pomocy i nagabywań, następnym razem będzie warn.
n_obody
26-10-2007 17:37 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
Matwam
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 155
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez go znam _o\ . Baaardzo meczaca osoba , zachowuje sie jakby mial z 7 lat . Niech tylko wejdzie na kanal irc fenixow , obiecuje z miejsca bana Big Grin .
26-10-2007 17:44 Matwam jest offline Szukaj postów użytkownika: Matwam Dodaj Matwam do Listy kontaktów
Bar22
Lord


images/avatars/avatar-9070.gif

Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

krótko i na temat kolejne dziecko neo Smile myśli że jest fajny jak obraża innych, do tego jeszcze kłamca ahh te dzieci Frown
26-10-2007 18:06 Bar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bar22 Dodaj Bar22 do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dark Angels
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok abco powrucil ale ja skonczylemSmile wiec "przestrzegam" tych którzy padli jego lupemSmile
30-10-2007 16:11 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
Ouragan
King


images/avatars/avatar-296.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 759

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Remedium dla ludzi samotnych, ot taka dobra duszyczka, dales mu nr gg, i codziennie miales wiadomosc ... masz pozyczyc sprzet Smile

Nieugiety typek Smile

__________________
Moj Nick:

Pisk_boga

Czy droopienie doskonałych pałek uzależnia?

Tak, bardziej niż oczekiwanie na kolejna nieudana pielgrzymkę
31-10-2007 21:16 Ouragan jest offline Szukaj postów użytkownika: Ouragan Dodaj Ouragan do Listy kontaktów
RUFIO
Triple Ace


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 175
Klan: Khan Raiders ,FC,Monastyr,
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: R1 KHAN RAIDERS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh ... jeski pojawilo sie cokolwiek w zbrojowni klanowej do lucka i zarowno cos wypasnego,bojowego - abco juz to okupowal!!

Wszystko naraz ! A na pytanie czy uzywa tego jednoczesnie- odpowiedz brzmiala -TAK !

I ze ma uzgodnione z wlascicielami ,ze tylko dla niego jest sprzet ! Dziecko - malenkie w dodatku !! Tongue

__________________
All I Have In This World Is My Balls And My Words .. And i Don't Break 'em For No One, YOU UNDERSTAND ?!



r1 Graf
07-11-2007 11:40 RUFIO jest offline Szukaj postów użytkownika: RUFIO Dodaj RUFIO do Listy kontaktów
Zula
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 19
Klan: Castle
Kraina: Necropolia
Skąd: Radom

Abco Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wcale nie był taki zły ale ta jego upierdliwośćSmile

__________________
CASTLE


R1 nick: Voldowir ID: 72839
22-11-2007 20:59 Zula jest offline Szukaj postów użytkownika: Zula Dodaj Zula do Listy kontaktów
Pamela_II
Lord


images/avatars/avatar-11015.png

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 324
Klan: Arkham_Obsessed
Kraina: Moria
Skąd: Necropolia|Decados

RE: Abco Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zula napisał(a)
Wcale nie był taki zły ale ta jego upierdliwośćSmile

A co ty go tak btpniesz??:p
A tak do tematu to znam go z reala i wiem że jest naprawde uparty Smile
Pozdro dla niego jak kiedyś tu wpadnie

__________________


JESTEM QRDE FACETEM!!
04-12-2007 16:18 Pamela_II jest offline Szukaj postów użytkownika: Pamela_II Dodaj Pamela_II do Listy kontaktów
nieWybREDNA
Triple Ace


images/avatars/avatar-22753.gif

Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 167
Klan: nABK
Skąd: Eversong Forest

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u nas w akademi tez byl ten (nie) slawny Abco. w 100% popieram to co napisal Yoda.

__________________

For the Horde
Przejmę jakas postac na R1

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez nieWybREDNA: 16-12-2007 13:50.

14-12-2007 10:59 nieWybREDNA jest offline Szukaj postów użytkownika: nieWybREDNA Dodaj nieWybREDNA do Listy kontaktów
iza-dolek
Member


images/avatars/avatar-13404.jpg

Data rejestracji: 26-05-2007
Postów: 38
Kraina: Necropolia
Skąd: Międzyrzecz/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm nie znam goscia ale po wypowiedzi skryhula stwierdzam ze ma ladnie nategowane w glowce ze sie tak ladnie wyraze rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
Brak weny twórczej xD

16-12-2007 01:06 iza-dolek jest offline Szukaj postów użytkownika: iza-dolek Dodaj iza-dolek do Listy kontaktów
StoneRain
Newbie


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zazwyczaj takie nobki pojawiaja sie, sa chwile skapia o sprzet i zaraz znikaja, bo ktoś w nich wjechał, zabrał 25k PLN i rzucaja miechem.

Ten patałach był wyjątkowo wytrzymały jak widać Big Grin

ps. O Iza Smile

__________________
ID: 2398
19-12-2007 10:16 StoneRain jest offline Szukaj postów użytkownika: StoneRain Dodaj StoneRain do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » "sławny" abco

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH