Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » Boskie xD » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Boskie xD 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Big Grin Boskie xD Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomyślałem sobie że przydałoby się w końcu zadanie z ghulami zrobic więc uzbroiłem się po zęby i dawaj na okolice miasta, akurat pierwsza wyprawka i siadło a oto efekt

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=cb442bd03f


Co się stało? otóż zaraz po ruszeniu na wyprawę ktoś ( nie pamiętam nicka bo usunąłem raport :/) na mnie napadł i wygrał, a że krwi w zapasie nie miałem Crying ale szczękopad zaliczyłem na początku Happy

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

27-10-2007 21:25 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic ciekawego


chyba ze to

Po zwycięstwie Ghoul zabrał się za ogryzanie Twoich kości...

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
27-10-2007 22:08 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
hero
Forum Ace


images/avatars/avatar-6344.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 97
Klan: Decados/3Misie
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Necropolia / Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I po co ten raport i po co ten temat.
Co hciales pokazac przez to.?
0/10

__________________



R1=hero/koniec
R4=Morin/koniec

Edek władca kredek

28-10-2007 00:15 hero jest offline Szukaj postów użytkownika: hero Dodaj hero do Listy kontaktów
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
2. Każdy Topic musi mieć nazwe, która sugeruje nam co się w nim znajduje.
3. Zamieszczamy tu walki z typu dobrych i doskonałych. Co to oznacza???
-Walki, w których pokonujemy graczy wyraźnie silniejszych od nas pod względem poziomowym lub uzbrojeniowym(nie zaliczają się do tego walki, w których jeden z graczy ma uzbrojenie wyraźnie wyprawowe)
-Oblężenia, w których klan lepszy lub liczebniejszy przegrywa z słabszym lub w mniejszej liczebności.
-Walki, w których ilość łupu minimalnie nie kwalifikuje się do Rekordów Necropoli , a jest bardzo pokaźna.
-Walki, w których padają wysokie lub częste krytyki.
-Walki, w których zdobywamy wysoką ilość doświadczenia.
-Walki zaliczające się do Rekordów Necropoli lub Morii.
-Oblężenia i walki bardzo zacięte, w których do ostatniej chwili nie wiadomo kto zwycięży.

Czy Twoja walka spełnia którykolwiek z tych punktów? Nie. Zamykam + warn za spam.

__________________

28-10-2007 00:19 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » Boskie xD

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH