Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » "Okrutne" pożegnanie z BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony "Okrutne" pożegnanie z BW 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

"Okrutne" pożegnanie z BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W dniu dzisiejszym podjałem decyzje o skasowaniu konta.
Pozwolę sobię podać jej przyczyny:

1. Osiągnięcie wszystkich zakładanych celów w grze (dobra kurtka szybkości i ekwipunek do niej dający 155 zwinności itp. prowadzenie strategii dwu wojen top wygranych, napisanie ciekawego cyklu opowiadanek opisującego rzeczywistość BW)

2. Dojście do momentu gdzie ludzie o moim charakterze (tzn tacy którzy mówią to co myslą) musza odejść.

3. Znużenie monotonia gry na R1, brakiem nowych przedmiotów i rozwiązań.


Pozdrawiam wszystkich przyjaciół - szczególnie członków paczki i LETNIKÓW, i rywali - członków klanu DATE i reszty drugiej strony mocy.


Życzę miłej gry i owocnych dropów.

Aha prosze nie pisać w grze bo przedmioty jakie posiadała moja postac zostały juz rozdzielone pośród członków Paczki, a sama postać zostanie usunieta maksymalnie do dnia 01.11.07

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 30-10-2007 10:03.

30-10-2007 09:21 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zal i smutek , tyle moge powiedziec od siebie , i do zobaczenia na r3 Tongue

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
30-10-2007 09:30 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Diil
Triple Ace


images/avatars/avatar-14841.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 153
Kraina: Necropolia
Skąd: ŻRDW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Crying i tak do nas wrocisz.... na wojenke Tongue

Powodzenia Smile



z fartem P.
30-10-2007 09:40 Diil jest offline Szukaj postów użytkownika: Diil Dodaj Diil do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r1 traci jednego z najlepszych strategów....... Smutno... Powodzenia.
30-10-2007 09:44 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
marcin_torun
Junior Member


Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozdrowionka dla najlepszego stratega i jednego z najlepszych graczy na r1.

Powodzenia i samych sukcesów w realu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez marcin_torun: 30-10-2007 11:10.

30-10-2007 11:04 marcin_torun jest offline Szukaj postów użytkownika: marcin_torun Dodaj marcin_torun do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a miałeś mi oddać dobrą szybkość Tongue
wróć kiedyś razem rozgromimy sexa Tongue

powodzenia i do zobaczenia Tongue
nałogi ;]
30-10-2007 11:22 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
STRAD
Triple Ace


images/avatars/avatar-2396.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 180
Klan: Emeryt - brak czasu na grę
Kraina: Necropolia III
Skąd: S T O (L) I C A

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Narazie i powodzenia w realu .
30-10-2007 11:46 STRAD jest offline Szukaj postów użytkownika: STRAD Dodaj STRAD do Listy kontaktów
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodź Mały do wujqa Qbusia razem obalimy flaszkę miodu pitnego, co mi tam kupię nawet półtoraczka Smile

jednak szkoda że się ostatecznie jak ja poddałeś Frown

w sumie nawet myślałem o przejęciu Twojego konta ale znów bym był sam przeciw wszystkim.

Umarł Król i ... nie ma Króla.

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zbanowany_Qbuś: 30-10-2007 11:59.

30-10-2007 11:56 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
Modlishka
Lord


images/avatars/avatar-7235.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 329
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale rozpaczacieSmile

Okrutniczek rosnie w siłę na r3 i to cieszySmile

zastanawiam sie kto teraz skopie tyłek DaTe, jak odejdziesz Tongue

szacuneczek Smile

__________________

Drogi użytkowniku, nie pisz do mnie PW, proszę.
30-10-2007 14:20 Modlishka jest offline Szukaj postów użytkownika: Modlishka Dodaj Modlishka do Listy kontaktów
Cyrax_Cyrax
Zbanowany

Data rejestracji: 29-06-2007
Postów: 23
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda ale kazdego to czeka no prawie kazdego bo niektórzy z ta gra zostana yak długo az nie zlikwiduja jej haha

Trzymaj sie Okrutny <piwo>
30-10-2007 14:51 Cyrax_Cyrax jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyrax_Cyrax Dodaj Cyrax_Cyrax do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mgla otulala jego cialo, szedl spokojnie bez wyrzutow sumienia wiedzial, ze przeszedl do legend i nic tej opinii nie zmieni. Usmiech, ktory pojawil sie na jego twarzy i podniesiona reka swiadczyly, ze robi to z ulga ... zniknal, a mgla przybrala kolor jego plaszcza...


do zobaczenia kiedys Smile
30-10-2007 17:26 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mimo,ze przez Ciebie i Lopezza ja i klan w którym jestem wtopiliśmy oblega,to nic do ciebie nie mam Tongue W końcu byłeś doskonałym graczem Smile

PS. W jakie strategie pogrywasz ? Bo gdzieś musisz rozwijać talent Tongue

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

30-10-2007 18:15 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
TCHNIENIE
Member


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiele sie nauczylem i dzieki za to Smile

zegnaj i powodzenia !

__________________
Jakub Wędrowycz żyje i ma się świetnie!
30-10-2007 19:00 TCHNIENIE jest offline Szukaj postów użytkownika: TCHNIENIE Dodaj TCHNIENIE do Listy kontaktów
Caradriel
Newbie


images/avatars/avatar-2098.jpg

Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 9
Klan: Let
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja już swoje powiedziałem gdzie indziej a tu dodam tylko że żal, stypa i cholera wie co jeszcze. Zobaczymy czy Okrutnik zrobi powtóre R1 na R3 czego mu życze Pleased

__________________
The Emperor Protects, But Having A Loaded Bolter Never Hurt Either
Kupie:
e
Tongue

Nick w grze : Caradriel R10, Arhest R14
30-10-2007 20:23 Caradriel jest offline Szukaj postów użytkownika: Caradriel Dodaj Caradriel do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Okrutny Nóż"

Z dedykacja dla Ciebie.
Powodzenia najlepszy strategu Nekropolii.

R.

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
30-10-2007 21:13 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

:*

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
30-10-2007 21:22 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

postać usunięta - ale było ciężko.

__________________
Okrutnik r5
30-10-2007 21:22 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Respect..........
30-10-2007 21:26 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Adolphus
Newbie


images/avatars/avatar-3805.jpg

Data rejestracji: 05-11-2006
Postów: 9
Klan: PhOeNix
Skąd: wwa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W grze paczka przestała istnieć, ale nie w realu. Żegnam postać, ale nie OkrutnegoWink
Każda gra do której usiądziemy przy porannej kawie i pogadankach będzie naszaBig Grin
Pozdro!!

__________________

Nick w grze: bezimienny
ID:42164
30-10-2007 22:21 Adolphus jest offline Szukaj postów użytkownika: Adolphus Dodaj Adolphus do Listy kontaktów
Matwam
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 155
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda ze odchodzisz , fajnie było poznać taka osobę jak ty Smile . Powodzenia dalej Smile
30-10-2007 22:47 Matwam jest offline Szukaj postów użytkownika: Matwam Dodaj Matwam do Listy kontaktów
Demoniczna_Kaśka
Junior Member


Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 13
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze swietego miasta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rafal.......pamietasz klanowke do Date?........dedykowalam ja wielkiemu wodzowi.........nie sadzilam ze tak szybko zdejmiesz z siebie portki.........cenie cie za to ze umiales sie odnalezc w sytuacji wojny i nienawisci Seksowo-Datowej.........tacy jak ty powinni tu grac......a nie odchodzic.......wojownik bez honoru to tylko morderca.....(wyczytalam...:-))...żegnaj wojowniku.......K.



p.s.......a to dla potomnych......:-)........klanowka do Date wyslalan po ogloszeniu rozejmu........



"Siedzimy w okopie.......chlop na chlopie......jemy chleb i sól........a tu ci..l......nawet konserw zabraklo..:-).......nie tracimy ducha przyjdzie jeszcze zawierucha.......trza sie ino w sobie spiac.......z Okrutnika portki zdjac...."......dla Ciebie Pazur......

__________________
R1 ID 24212...nick pazurzasta....
R3 ID 12056..nick Gryzelda....
30-10-2007 23:18 Demoniczna_Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Demoniczna_Kaśka Dodaj Demoniczna_Kaśka do Listy kontaktów
maar
Double Ace


images/avatars/avatar-11238.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 105
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OMG Frown
ehh nie sadzilem ze zrezygnujesz z bw
zal ze odchodzi jeden z nielicznych sprawiedliwych
Drogi przyjacielu zycze Ci powodzenia w realu. Nie raz walczylismy ramie w ramie...chodz to bylo juz dawno ja pamietam.
Polamania kosci...przeciwnikow rzecz jasna hehe Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez maar: 30-10-2007 23:28.

30-10-2007 23:28 maar jest offline Szukaj postów użytkownika: maar Dodaj maar do Listy kontaktów
PitBull_Hooligans
Full Member


images/avatars/avatar-5472.gif

Data rejestracji: 07-04-2007
Postów: 69
Klan: Ph0eNix
Kraina: Necropolia V
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powodzenia w realu okrutniku Smile i kto mi teraz pomoże w ekspedycjach Frown Roll Eyes

__________________

30-10-2007 23:39 PitBull_Hooligans jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull_Hooligans Dodaj PitBull_Hooligans do Listy kontaktów
Alaska
Forum Ace


images/avatars/avatar-18798.gif

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 80
Klan: Castle, DATE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naprawdę żal ...


Do zobaczenia na r3 Smile

__________________
------------------------
nick r1 - Alaska
30-10-2007 23:52 Alaska jest offline Szukaj postów użytkownika: Alaska Dodaj Alaska do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh - wszyscy wiedzą że przeciwnik to nie był dla mnie kimś, kogo nie lubiłem - wporost przeciwnie w Date miałem więcej znajomych chyba niż w SEX.

Cenię ten klan za wolę walki pomimo przeciwności, godny przeciwnik i jak wiesz miałem tę klanówkę w opisie do końca mojej gry.

__________________
Okrutnik r5
31-10-2007 00:28 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
mrux
Newbie


Data rejestracji: 06-08-2006
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eeh jedna z ikon tej gry odchodzi... strasznie żal, z drugiej strony gratuluję i życzę ci jak najlepiej stary, mam nadzieję tylko, że nie jesteś na mnie zły Big Grin
31-10-2007 01:55 mrux jest offline Szukaj postów użytkownika: mrux Dodaj mrux do Listy kontaktów
B3LMOND0
Junior Member


Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 12
Kraina: Necropolia
Skąd: eSeNPe

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda, że odszedłeś i nawet znać nie dałeś.. hehe 3m się!!
31-10-2007 15:00 B3LMOND0 jest offline Szukaj postów użytkownika: B3LMOND0 Dodaj B3LMOND0 do Listy kontaktów
Ouragan
King


images/avatars/avatar-296.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 759

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No coz w paczce mnie nie chciales, ale rozmawiac sie milo rozmawialo. Ja w sumie moze tez sie skasuje, (na razie mam urlop) z tych samych przyczyn, r1 jest monotonne, zalezec od ciebie duzo nie zalezy, szczescie mozesz zawsze pozyczyc i ot po prostu czekasz na mega fuksiarkie wylosowanie. Nuda nuda nuda Frown

__________________
Moj Nick:

Pisk_boga

Czy droopienie doskonałych pałek uzależnia?

Tak, bardziej niż oczekiwanie na kolejna nieudana pielgrzymkę
31-10-2007 20:18 Ouragan jest offline Szukaj postów użytkownika: Ouragan Dodaj Ouragan do Listy kontaktów
heikumkeikum1
Triple Ace


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 175
Klan: Misiowy Garrison
Kraina: Necropolia
Skąd: stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

papapa

choć jak to papa jak już dawno nie gramSmile wiec witaj wśród niegrającychBig Grin

__________________
necro I- Heikumkeikum
31-10-2007 21:05 heikumkeikum1 jest offline Szukaj postów użytkownika: heikumkeikum1 Dodaj heikumkeikum1 do Listy kontaktów
cozix
Triple Ace


images/avatars/avatar-5406.jpg

Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 189
Klan: Immortal Symphony
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powodzenia w realu i w r3

Bedzie brakowało twoich wypasionych pięści Frown

__________________
Ja w grze>>>KLIK
HIT 450 1ręczną>>>KLIK

31-10-2007 21:58 cozix jest offline Szukaj postów użytkownika: cozix Dodaj cozix do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » "Okrutne" pożegnanie z BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH