Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » Nie Ma To Jak Wlasny Klan Proboje Fermic Chaos Demon Vs. Wir Doskonałe Beretty » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie Ma To Jak Wlasny Klan Proboje Fermic Chaos Demon Vs. Wir Doskonałe Beretty 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
INFINITY
Lord


images/avatars/avatar-5204.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 320
Klan: INC/KOD/PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: ty wiesz;)

Nie Ma To Jak Wlasny Klan Proboje Fermic Chaos Demon Vs. Wir Doskonałe Beretty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=304fc7e090

CHAOS VS. WIR


http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=6551a9e002

komentarze typu wygralem bo mialem wiecej sposta nie sa mile widziane nie strzelam wiec spost mi nie jest potrzebny Big Grin nikt nie kazal temu panu zakladac zdradzieckiego setu rotfl

__________________

Obecnie Game Over .

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez INFINITY: 02-11-2007 10:54.

31-10-2007 19:20 INFINITY jest offline Szukaj postów użytkownika: INFINITY Dodaj INFINITY do Listy kontaktów YIM Account Name of INFINITY: silver111 Zobacz profil MSN INFINITY
wichniar
Triple Ace


images/avatars/avatar-5275.jpg

Data rejestracji: 24-02-2007
Postów: 243
Klan: BK
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walka taka sobie ;D kazdy zna Twoja moc chaos Smile i masz racje ze juz Cie nie bawia zwyciestwa nad marnymi top10 Smile ) potrzebny Ci bradziej wyłuzdany przecwink: ) szkoda ze mnie juz tam nie ma ; ) na powaznie to inponujacy spost i zwinka; ) Gratuluje

__________________
<ismahel> ten Ray + koledzy to najwieksza zmora tej gry
31-10-2007 19:25 wichniar jest offline Szukaj postów użytkownika: wichniar Dodaj wichniar do Listy kontaktów
Exkalibur
Lord


images/avatars/avatar-5486.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 327
Klan: Black Kingdom
Kraina: Moria
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nom, niezle zwinki i niezle sposta wyciagasz;P
Nic fajnego w tej walce tak an serio nie ma, miales wiecej sposta o sporo i to zadecydowalo o wygranej;P

__________________
http://r4.bloodwars.pl/r.php?r=185 <---Czerwony smok w 1.5 rundy, sami snajperzy 100% krytyków, piękne;P

Shorti

31-10-2007 21:36 Exkalibur jest offline Szukaj postów użytkownika: Exkalibur Dodaj Exkalibur do Listy kontaktów
Whain
Lord


images/avatars/avatar-435.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 320
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Prosto,lewo i drzewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mial slabo zwinke to go trafiales
Miales dobry spostrz to on ciebie nie trafial
Proste rozwiazanie Big Grin
31-10-2007 23:44 Whain jest offline Szukaj postów użytkownika: Whain Dodaj Whain do Listy kontaktów
rOOtee
Double Ace


images/avatars/avatar-5069.gif

Data rejestracji: 03-10-2007
Postów: 112
Klan: eXtreme
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Warsiawa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

troche malo tego sposta, przyda sie dsk. preko
i walka troche nudna, powiedzialabym, ze jednostronna Big Grin

gratulacje i oby tak dalej Tongue

__________________
R1-XLR8R
R3-Larron


PRAWDZIWA PRZYJAZN KHORNA I EXTREME NIGDY SIE NIE SKONCZY \o/xD

rotfl

01-11-2007 05:30 rOOtee jest offline Szukaj postów użytkownika: rOOtee Dodaj rOOtee do Listy kontaktów
Dercos
Double Ace


Data rejestracji: 20-07-2007
Postów: 148
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamiast pakowac w sposta, to radze cos z sila zrobic, bo ledwo co rozbiles jego hp.
01-11-2007 12:52 Dercos jest offline Szukaj postów użytkownika: Dercos Dodaj Dercos do Listy kontaktów
RUFIO
Triple Ace


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 175
Klan: Khan Raiders ,FC,Monastyr,
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: R1 KHAN RAIDERS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To prawda Chaos co mowi Dercos Smile jedno oczko wiecej w sposcie u strzelca z hp ok 2k w ataku i zginiesz Smile

Walka srednia - Che mogl isc ze spostem na Ciebie a nie z HP Smile Ale i tak grtz

__________________
All I Have In This World Is My Balls And My Words .. And i Don't Break 'em For No One, YOU UNDERSTAND ?!



r1 Graf
01-11-2007 13:10 RUFIO jest offline Szukaj postów użytkownika: RUFIO Dodaj RUFIO do Listy kontaktów
INFINITY
Lord


images/avatars/avatar-5204.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 320
Klan: INC/KOD/PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: ty wiesz;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez INFINITY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O sile sie nie martwie Wink jest dobze rozwinieta 42 bazowej jest oki obrazenia sa przyzwoite znawco ilosc atakow jest mala ale wlasnie kupuje szybkosc i to sie zmieni Wink a co do sposta wpadl na ubranko oblezeniowe Wink no co zrobic peszek jest opcja szpieguj

jak ubieze jastrzebia jest duze prawdopodobienstwo ze wpadnie na moje sposta i atak nie wyjdzie Wink

__________________

Obecnie Game Over .

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez INFINITY: 01-11-2007 13:41.

01-11-2007 13:26 INFINITY jest offline Szukaj postów użytkownika: INFINITY Dodaj INFINITY do Listy kontaktów YIM Account Name of INFINITY: silver111 Zobacz profil MSN INFINITY
RUFIO
Triple Ace


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 175
Klan: Khan Raiders ,FC,Monastyr,
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: R1 KHAN RAIDERS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wink

A na jakie ubranko ja wpadlem ?

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=4a952b3cf6

__________________
All I Have In This World Is My Balls And My Words .. And i Don't Break 'em For No One, YOU UNDERSTAND ?!



r1 Graf
01-11-2007 14:15 RUFIO jest offline Szukaj postów użytkownika: RUFIO Dodaj RUFIO do Listy kontaktów
Dercos
Double Ace


Data rejestracji: 20-07-2007
Postów: 148
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RUFIO napisał(a)
Wink

A na jakie ubranko ja wpadlem ?

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=4a952b3cf6


No i o tym mowilem, albo zwiekszysz ilosc atakow albo sile. Jest tez trzecia opcja- beda Cie farmic.
01-11-2007 14:21 Dercos jest offline Szukaj postów użytkownika: Dercos Dodaj Dercos do Listy kontaktów
INFINITY
Lord


images/avatars/avatar-5204.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 320
Klan: INC/KOD/PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: ty wiesz;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez INFINITY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dercos napisał(a)
cytat:
RUFIO napisał(a)
Wink

A na jakie ubranko ja wpadlem ?

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=4a952b3cf6


No i o tym mowilem, albo zwiekszysz ilosc atakow albo sile. Jest tez trzecia opcja- beda Cie farmic.


zapraszam kazdy jest w koncu ferma Wink
z tego co wiem Dercos nie popisales sie na r3 ktos ci konto zostawil rotfl
jak chce dalej wieszcza kupic na raty dogadamy sie rotfl rotfl rotfl
OYAMA urządził zasadzkę na Chaos !

Szansa na udaną zasadzkę: 78,20 %
OYAMA używa arkana Maska Kaliguli poziom 19.

arkan cie ratuje Wink bez arkanu zamkniete Big Grin gratki Big Grin no co wiecej napisze

arakanu nie mialem wlanczonego oyame nie wiele z ciebie zostalo fartem to nazwe Wink

__________________

Obecnie Game Over .

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez INFINITY: 01-11-2007 14:51.

01-11-2007 14:41 INFINITY jest offline Szukaj postów użytkownika: INFINITY Dodaj INFINITY do Listy kontaktów YIM Account Name of INFINITY: silver111 Zobacz profil MSN INFINITY
RUFIO
Triple Ace


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 175
Klan: Khan Raiders ,FC,Monastyr,
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: R1 KHAN RAIDERS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wink Zwaz na to, ze przyszedlem bez jastrzebiego setu a tylko w d.nietoperzach Smile

__________________
All I Have In This World Is My Balls And My Words .. And i Don't Break 'em For No One, YOU UNDERSTAND ?!



r1 Graf
01-11-2007 15:51 RUFIO jest offline Szukaj postów użytkownika: RUFIO Dodaj RUFIO do Listy kontaktów
Che_Deva
Viking


images/avatars/avatar-15850.jpg

Data rejestracji: 24-03-2007
Postów: 718
Klan: Pe Es De
Kraina: Moria III
Skąd: A ja wiem ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
INFINITY napisał(a)
O sile sie nie martwie Wink jest dobze rozwinieta 42 bazowej jest oki obrazenia sa przyzwoite znawco ilosc atakow jest mala ale wlasnie kupuje szybkosc i to sie zmieni Wink a co do sposta wpadl na ubranko oblezeniowe Wink no co zrobic peszek jest opcja szpieguj

jak ubieze jastrzebia jest duze prawdopodobienstwo ze wpadnie na moje sposta i atak nie wyjdzie Wink


No co;P ?
Nie mam jastrzębia to sobie nadrabiam hp, i na większość to działa ^^
pozdro Wink

__________________

01-11-2007 16:11 Che_Deva jest offline Szukaj postów użytkownika: Che_Deva Dodaj Che_Deva do Listy kontaktów
Dercos
Double Ace


Data rejestracji: 20-07-2007
Postów: 148
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
INFINITY napisał(a)
cytat:
Dercos napisał(a)
cytat:
RUFIO napisał(a)
Wink

A na jakie ubranko ja wpadlem ?

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=4a952b3cf6


No i o tym mowilem, albo zwiekszysz ilosc atakow albo sile. Jest tez trzecia opcja- beda Cie farmic.


zapraszam kazdy jest w koncu ferma Wink
z tego co wiem Dercos nie popisales sie na r3 ktos ci konto zostawil rotfl
jak chce dalej wieszcza kupic na raty dogadamy sie rotfl rotfl rotfl
OYAMA urządził zasadzkę na Chaos !

Szansa na udaną zasadzkę: 78,20 %
OYAMA używa arkana Maska Kaliguli poziom 19.

arkan cie ratuje Wink bez arkanu zamkniete Big Grin gratki Big Grin no co wiecej napisze

arakanu nie mialem wlanczonego oyame nie wiele z ciebie zostalo fartem to nazwe Wink


Heheh, czyli nic nie wiesz. Smile Gralem swoim kontem sam, od poczatku i zakonczylem gre jakis czas temu, rozdalem itemy. Wiec jesli ktos cos komus zostawil, to ja przyjaciolom, a nie mi ktos konto. Wink Poza tym kiedy odchodzilem, to odchodzilem jako zwyciezca, bo bylem wtedy w Immo, ktorego wtedy nikt nie mogl pokonac. A teraz rekreacyjnie sobie gram, mam juz kilka pkt. Pleased
01-11-2007 18:58 Dercos jest offline Szukaj postów użytkownika: Dercos Dodaj Dercos do Listy kontaktów
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Phi...Chaos brzydal Tongue Dobrze,wiesz dlaczego Big Grin

Ja zawsze mówilam,że palna to zuom Tongue Nie ma jak fajne demonki Smile
Wydaje mi się,że jastrząb by nie pomógł Che w zwycięstwie Wink
Masz bardzo duże obrażenia z tych demonów.Ładna obrona.
Gratulacje.

PS:I tak Cie nie lubie Tongue
01-11-2007 19:35 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
INFINITY
Lord


images/avatars/avatar-5204.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 320
Klan: INC/KOD/PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: ty wiesz;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez INFINITY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dercos napisał(a)
Heheh, czyli nic nie wiesz. Smile Gralem swoim kontem sam, od poczatku i zakonczylem gre jakis czas temu, rozdalem itemy. Wiec jesli ktos cos komus zostawil, to ja przyjaciolom, a nie mi ktos konto. Wink Poza tym kiedy odchodzilem, to odchodzilem jako zwyciezca, bo bylem wtedy w Immo, ktorego wtedy nikt nie mogl pokonac. A teraz rekreacyjnie sobie gram, mam juz kilka pkt. Pleased

Klan immo zaslynol tchorzostwem i pasywna postawa z tego co widziałem.
Byliscie najgorszym klanem z jakim przyszlo mi walczyc a dlugo gram w ta gre
punktów mieliscie dużo zgrania ze soba wcale Big Grin
cytat:
maua napisał(a)
Phi...Chaos brzydal Tongue Dobrze,wiesz dlaczego Big Grin
PS:I tak Cie nie lubie Tongue


czy to znaczy ze mi nie wybaczysz Crying
już nigdy ?? Frown dziekuje przynajmniej jedna osoba mnie docenila Happy


dodaje nowa walke

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=3bde676fb5

niesety nawet pozyczony sprzet nie pomogl Wink

__________________

Obecnie Game Over .

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez INFINITY: 02-11-2007 11:24.

02-11-2007 10:34 INFINITY jest offline Szukaj postów użytkownika: INFINITY Dodaj INFINITY do Listy kontaktów YIM Account Name of INFINITY: silver111 Zobacz profil MSN INFINITY
Dercos
Double Ace


Data rejestracji: 20-07-2007
Postów: 148
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
INFINITY napisał(a)
cytat:
Dercos napisał(a)
Heheh, czyli nic nie wiesz. Smile Gralem swoim kontem sam, od poczatku i zakonczylem gre jakis czas temu, rozdalem itemy. Wiec jesli ktos cos komus zostawil, to ja przyjaciolom, a nie mi ktos konto. Wink Poza tym kiedy odchodzilem, to odchodzilem jako zwyciezca, bo bylem wtedy w Immo, ktorego wtedy nikt nie mogl pokonac. A teraz rekreacyjnie sobie gram, mam juz kilka pkt. Pleased

Klan immo zaslynol tchorzostwem i pasywna postawa z tego co widziałem.
Byliscie najgorszym klanem z jakim przyszlo mi walczyc a dlugo gram w ta gre
punktów mieliscie dużo zgrania ze soba wcale Big Grin
cytat:
maua napisał(a)
Phi...Chaos brzydal Tongue Dobrze,wiesz dlaczego Big Grin
PS:I tak Cie nie lubie Tongue


czy to znaczy ze mi nie wybaczysz Crying
już nigdy ?? Frown dziekuje przynajmniej jedna osoba mnie docenila Happy


dodaje nowa walke

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=3bde676fb5

niesety nawet pozyczony sprzet nie pomogl Wink


Ehh, kolego nie odwracaj kota ogonem. Napisales glupote, ze dostalem konto, a teraz zmieniasz temat na to jakie bylo Immo (choc sam nie wiesz). A co do pozyczonego sprzetu, to nie bede nic mowil, bo koledzy z Twojego klanu sie obraza. Wink Poza tym jak Ty mozesz mowic o zgraniu jak na wlasny klan donosiles koledze z osiedla... ? Roll Eyes
02-11-2007 11:49 Dercos jest offline Szukaj postów użytkownika: Dercos Dodaj Dercos do Listy kontaktów
INFINITY
Lord


images/avatars/avatar-5204.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 320
Klan: INC/KOD/PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: ty wiesz;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez INFINITY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dercos napisał(a)
Ehh, kolego nie odwracaj kota ogonem. Napisales glupote, ze dostalem konto, a teraz zmieniasz temat na to jakie bylo Immo (choc sam nie wiesz). A co do pozyczonego sprzetu, to nie bede nic mowil, bo koledzy z Twojego klanu sie obraza. Wink Poza tym jak Ty mozesz mowic o zgraniu jak na wlasny klan donosiles koledze z osiedla... ? Roll Eyes

walnolem glupote z kontem tak przyznaje a o immo napisalem cal prawde Wink i wiele osob sie z tym zgodzi Wink przy 1 powaznym konflikcie schowaliscie glowy w piasek i wystawiliscie dupy do bicia Wink
rozwin mysl bardzo mnie zaciekawiles Big Grin rozlozyles na lopatki czegos nowego sie dowiem zapewne zeby nie bylo nie jasnosci pisz w temacie ps. czy ty wiesz chociaz skad jestem i kto jest moim kolega ??????? rotfl
rozmowa z toba do niczego nie prowadzi Wink czekam na wyjasnienie tylko rzuconego oszczerstwa na moja osobe Wink nie chce prowokowac bo cos jeszcze dopisze Wink

__________________

Obecnie Game Over .

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez INFINITY: 02-11-2007 12:36.

02-11-2007 12:04 INFINITY jest offline Szukaj postów użytkownika: INFINITY Dodaj INFINITY do Listy kontaktów YIM Account Name of INFINITY: silver111 Zobacz profil MSN INFINITY
Oles
Member


images/avatars/avatar-4078.jpg

Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 42
Klan: KoD
Kraina: Necropolia VI
Skąd: swiry.pl

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=18107658&key=f09b0caa7e

Tu cos nie poszlo Smile Złe ustawienie ? 2 ataki to zdecydowanie za malo Tongue mimo przewagi sumki stat

__________________
r3 - Oels
r10 - Oels
r14 - Oels

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Oles: 02-11-2007 15:31.

02-11-2007 15:30 Oles jest offline Szukaj postów użytkownika: Oles Dodaj Oles do Listy kontaktów
INFINITY
Lord


images/avatars/avatar-5204.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 320
Klan: INC/KOD/PSD
Kraina: Necropolia II
Skąd: ty wiesz;)

Autor tematu Temat rozpoczęty przez INFINITY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a fakt Frown niesty zagapilem sie Frown

Tym razem juz poszlo znacznie lepiej

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=c41c92953d
Wink

__________________

Obecnie Game Over .

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez INFINITY: 02-11-2007 17:14.

02-11-2007 17:13 INFINITY jest offline Szukaj postów użytkownika: INFINITY Dodaj INFINITY do Listy kontaktów YIM Account Name of INFINITY: silver111 Zobacz profil MSN INFINITY
MYzabujcax69
Member


images/avatars/avatar-5988.jpg

Data rejestracji: 15-09-2007
Postów: 49
Klan: Brak
Kraina: Necropolia II
Skąd: R3 nick: Bernis

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by INFINITY
a fakt Frown niesty zagapilem sie Frown

Tym razem juz poszlo znacznie lepiej

http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=c41c92953d
Wink


zdeklasowaBes przeciwnika Smile gratki

__________________
SKUP
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=1546781#post1546781


Kupiłem cos?Napisz PW


R3=Bernis
R4=Smok

04-11-2007 23:00 MYzabujcax69 jest offline Szukaj postów użytkownika: MYzabujcax69 Dodaj MYzabujcax69 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » Nie Ma To Jak Wlasny Klan Proboje Fermic Chaos Demon Vs. Wir Doskonałe Beretty

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH