Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Sposoby wykręcania się graczy ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sposoby wykręcania się graczy ;) 51 Ankieta - średnia ocena: 8,9251 Ankieta - średnia ocena: 8,9251 Ankieta - średnia ocena: 8,9251 Ankieta - średnia ocena: 8,92
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Sposoby wykręcania się graczy ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sposoby jakich używają gracze do wykręcenia się z bana (wiadomo z jakim skutkiem Big Grin )
Ponieważ jestem już tu dosyć długo (jak reszta dinozaurów Big Grin ) to wpadł mi pomysł na stworzenie takiej listy Wink
Wszystko autentyczne, lecz częściowo zmienione (uogólnione, skrócone itp)
Jak macie doświadczenia/pomysły to piszcie Smile

1. na idiotę
"ale ja nic o tym nie wiem"
"niewiedziałem, że tak nie można"
"Na jakiej podstawie wnioskujesz że to sprzedaż konta jest? Wystawiłem je tylko na Allegro"
"wiec tak przyznaje sie pr nie bylo, ale dal mi ta latwosc za doloadowanie z orange za 5 zl" by Sz.
"Uruchomiłem tą grę przechodząc ze strony basha i nie traktowałem jej wcale a wcale poważnie"
"czy jak napisze "przepraszam" to zdejmiecie bana?"
"I za jakie multi konto nie kapuje? Mialem drugie innne konto bo chcialem wyprobowac rase wladcy zwierząt co w tym zlego?"
"jaki pushing? przecież była zgłoszona gra z jednego komputera/ip"
"za co bana dostalem jak zglaszalem ze gram na dwuch kontach na jednym ja a na drugim brat ;/ to co jest ??? "
"Przepraszam Bardzo Ale Ban Za Multi Nie Moze Byc Poniewaz Nie Mam Wiecej Niz 2 postacie na R1"
"Na tym 3 koncie to gramy jak się nam przypomni"
"Na tamtym koncie grał kolega i nie potrzebne były mu kamienie, to troche przeżuciłem."
"to bedzie mozna uzyskac jakas informacje czy ten ban staly jest na jakis okreslony czas??"

bo jak wiem ban staly za pushing jest na 30 dni

2. na oficjala
"Witam Pana(...) Z poważaniem. Imię Nazwisko (+nick)"
"Proszę Pana, jestem pracownikiem poważnej firmy, mam dom, dziecko. Czy kara musi być taka wysoka?"

3. na prawnika
"ale w regulaminie nie ma mowy o tym i o tym"
"to jest niejasno sformułowane, według mnie nie łamałem regulaminu"
"Uważam że :"granie z jednego IP" jest stwierdzeniem nieprecyzyjnym"
"chcialem pokazac ze sa luki w regulaminach i jest duza niespojnosc w ich tresciach, i ze sa sprawy niejasno okreslone"
"wystarczająco długo jestem zablokowany, żeby wytoczyc panu bardzo nieprzyjemny procesik"
"Artykuł 42 ustęp 3 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej stanowi: Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu."
"teraz ty zachowałes sie jak przestępca banując moją inwestycje... kupione premium. wysyłam skarge na policje"
"rozmawialem z tata tata jest prawnikiem zlamaliscie wy prawo ja zglosilem gre z 1 ip wiec moge wytoczyc wam sprawe wsądzie za zlamanie swojego prawa"

4. na kompletnego idiotę
"ale to nie było zasiadanie, to moje drugie konto"
"ja kupiłem to konto i przesłałem sobie z niego przedmioty, czemu mam bana"
"gdzie jest ten regulamin?"
"co to ma znaczyc ? co tu sie dzieje o.0 !! co to jest pushing ? halo!!"
"przecierz ja domi i bartoxx to zupełnie inne nazwy, i co to zasiadanie?"

5. na stracha
"odblokuj bo podam was do sądu"
"jak nie odblokujesz to przyjadę do twojego domu i pokarzę co o tobie myślę" (tu także pkt 4. bo po tym jest ban stały Smile )
"ciekawe czy odprowadzacie podatki"
"wyadjae kase na premium i dostaje bana podam was do sądu i zobaczycie juz tej gry nie bendzie to są jakies jaja"
"jak nie wyluzujesz troszku to wasz servis skonczy sie szybciej niz wasza ustawa przewiduje"
"nie wiem co sie będzie w szkole jutro dziać ale wiem że on dostanie niezły oklep, jakbyś skrócił bana to by sie obyło bez krwi"
"jestem przedstawicielem prasy, mogę tą sprawę nagłośnić"
"albo konto, albo konto premium albo Policja! wybierajcie"
"odbanuj to szefie albo pojade ta cala stron e problem wpisac cookies i wam roz*** wwww ??"

6. na (w)kopacza
"ale to kolega mi powiedział żebym wszedł na to konto, jemu daj bana, nie mnie"
"ja miałem tylko dwa konta, a ten i ten ma po 5, czemu oni nie maja bana?"
"jak mnie odblokujesz to podam ci kilka nicków co mają multi"
"koncze gre w bw, przekazalem koledze wszytkie itemki i pr. Dogadalismy sie poza gra ze mi zaplaci i jest wszytko jego. Nick to XXX"
"Sory, że mam 2 konta, ale obiecałem koledze, że zrobie mu 15 lvl"
"ludzie gorsze zeczy modzili i nie mieli za to bana stalego"

7. na premi(um)era
"płacę premium, dlaczego mam bana?"
"odblokuj bo nie kupię już premium"
"wyciągacie tylko kasę, wykupiłem premium i dostałem bana. odblokuj"
"odblokuj albo oddajcie mi kasę za premium"
"Wydałem duzo kasyna ta gre. Nie możecie zrobić wyjątek dla mnie?"
"Nie wiem jak można banować na zawsze jak ma sie konto premium?"
"Tyle kasy na premium i ban tak? no to fajnie a juz bym miał z 2 chleby i masło prosze odblokuj moja postac"
"jeżeli tego nie zmienicie na coś bardziej sensownego przestane płacić i grać na tym serwerze to was powinno najbardziej zaboleć"
"placilem zawsze dlaczego chcesz pozbawic mnie tej przyjemnosci na zawsze prosze badz czlowiekiem i odblokuj"
"No i właściwie gdybym miała zamiar łamać regulamin nie wydawałabym pieniędzy na kupno półrocznego premium. Gdzie tu logika?"

8. na antybota
"przejechałem tylko rolką w rankingu i mam bana, weź mnie odblokuj"
"mam wolny internet i kliknąłem kilka razy aby zaskoczyło, a tu ban"
"Chyba macie jakiegoś buga. grałem sobie normalnie a tu mi nagle wyskoczyło coś takiego"

9. na służby specjalne
"odblokuj bo skieruję sprawę do administratora/twórcy"
"napisałem już do admina, pożegnaj się z rangą"

10. na nudę
"weź, bo zanudzę się na śmierć"
"ta gra to moje życie, co ja będę robił bez niej"
"odblokuj mnie teraz, mam teraz ferie, zablokujesz mnie później"
"Miałem awarie internetu przez 4 tygodnie i nie wiedziałem co ze sobą zrobić a teraz to już całkiem"
"Ja naprawdę nie chcę kończyć z bloodwarsem, zostanie mi tylko nudne życie realne, nie jest to wcale przyjemne"

11. na umowę
"odblokuj, już nigdy nie złamię regulaminu"
"to byl ostatni raz, już przeczytałem regulamin"
"odblokuj mnie, a jak jeszcze raz złamię regulamin to wtedy dasz mi bana na stałe, albo na IP"
"to może odblokuj jedno konto a drugie zostanie usunięte"
"da rade odbwanowac ta posatc? bardzo przepraszam i obiecuje ze sie juz to nie powtórzy"
"Mozesz przeciez odblokowac mnie i jest po sprawie"
"a jak mi nie chcesz odblokować to mam nowy pomysł. Weź mi to konto odblokuj i przenieś na kraine bez zasad"
"Prosze o zawieszenie kary na ROK, jeśli się sytuacja powtórzy - przyjmne ban na stałe"
"Hej, zdejmiesz mi bana stałego jeśli obiecam, że więcej tego nie zrobie ?"

12. na litość
"przez tą grę rzuciłem studia i dziewczynę, tylko to mi zostało"
"ja naprawdę nie chciałem źle, doblokuj mnie"
"daj mu warna ale go przywruć. dla niego bloodwars jest większym nałogiem niż palenie papierosow"
"ej durzo czasu jusz mineło morzesz mie w końcu odblokować"
"niech da mi pan grac dalej , jestem 10 latkiem i chce sie dalej rozwijac!!"
"ban stały dla osoby, która tak naprawdę żyje grą BloodWars, jest, wydaje mi się, okrutną torturą"
"odblokujesz mi juz konto według mnie juz swoje wycierpiałem"
"tak wiec chcialbym prosic o przychylne rozpatrzenie tego nieporozumienia spowodowane brakiem mojej wiedzy oraz roztargnienia"
"Bardzo Cie prosze i tak mi zbanowales kilka kont daj mi ostatnia szanse i odbanuj to, prosze"
"bardzo prosze o zmniejszenie bana gdyz jestem w top na tym servie"
"Proooosze disiaj zaczelo mi dobrze isc odblokuj"
"prosze zdejmni bana ukarz mnie brakiem dropa (ktorego i tak nie miałem) czy w jaki kolwiek inny sprosób ale nie zabieraj mi bw prosze"
"niech mnie pan odblokuje nie mogem sie w szkole skupic na lekcji"

13. na testera
"ja chciałem sprawdzić czy tak można"
"sprawdzałem jak szybko zaaragujesz"
"nie udało sie, ale przynajmniej wiecie że system zabezpieczający działa ale i tak puno się kapneliscie. Teraz nic innego mi nie pozostało jak prosić o przywrócenie jednej postaci"

14. na żartownisia
"to był tylko żart, nie chciałem sprzedać tej postaci za pieniądze"
"ja tylko żartowałem, to mój kumpel i często piszemy do siebie wulgaryzmy"

15. na informatyka
"Przecież zmieniałem IP. Jak mogłeś mnie znaleźć?"
"To nie było na jednym IP, za każdym razem je zmieniałem jak handlowałem"

16. na właściciela
"przecież to moje punkty/kamienie, mogę robić z nimi co chcę"
"konto jest moje, więc miałem prawo je sprzedać za pieniądze"

17. na łacinę
"ty k*** p******, jak mogłeś mnie zablokować k*****"
"no ja p*******, odblokuj mnie k*****, j****** c*****"

18. na kobietę
"Jestem kobietą i mogę wydawac kamienie/punkty na fanaberie"
"Miałam urodziny i mąż/narzeczony przesłał mi te punkty/przedmioty. Myślałam, że mi wolno"
"Czy mogłabym nie otrzymac bana ? Wolałabym klapsa i nu nu nu paluszkiem Smile "

19. na szczegóły
"bo pan moderator juz nie ma do czego sie przyczepic to przyczepia sie do nazwy postu...."
"całą grę grałem regulaminowo, zrobiłem jedną rzecz i już ban"

20. na proroka
"bw upadnie bo nikt nie będzie w to grał jak będziecie banować ludzi"
"będziesz sam grał w tą grę bo ja i moi ziomale odchodzimy"

21. na niewinność
"zajmijcie się prawdziwymi oszustami a nie tym że ja sobie gram na dwóch kontach"
"ale ja naprawdę nic takiego nie zrobiłem"
"ja nie mam z tym wszystkim nic wspólnego"
"jak by multi bylo to bym sie przyznał"
"Jak ja mam was przekonać? Mam powiedzieć że jestem dobrym katolikiem?"
"ja nawet nie znam tego gościa po co miałbym się włamywać"
"Ban mi się nie należy, bo swoje drugie konto skasowałem 2 tyg temu i nie zostałem złapany na gorącym uczynku"
"Odblokujcie ich! oni są spoko"
"Jeśli chcesz moge Ci wysłać zdjęcie routera (z naszymi nickami z gry obok na karteczce). To nie była gra z jednego komputera"
"ale przecierz ja tego nie zrobilem... nie przyznalem sie do winy bo to nie ja... "
"Mam prości, czekać?, ktoś ma mi zrobic zdjecie jak klęcze i błagam;? nie wiem czuję się cąłowkicie niewinny"
"zostałem niesłusznie zbanowany, gdyż jedno konto jest moje, drugie kolegi, a trzecie innego kolegi..."
"Może mam jakiegoś wirusa przez którego tak włamano sie. Nie wiem ale napewno ja tego nie zrobiłem"
"Nie zglaszal bym jak bym gral sam. mam zmienne ip, zmienial bym sobie"
"jedna osoba miała hasło do naszych kont i my nie wiedzieliśmy że ona je ma a jak czasem internetu nie mieliśmy to nam ta osoba wchodziła i pomagała"
"prosze o odblokowanie ja ta postac przejole w tym roku i nic z ta sprawa nie mam wspulnego"

22. na używki:
"tak to jest jak sie siedzi na BW pod wplywem alkoholu"
"ty jesteś naćpany czy co? jak mogłeś mi bana dać"

23. na okoliczność
"Moze zrobisz mi prezent na urodziny i mi odblokujesz wcześniej?"
"Dzisiaj taki fajny dzień, imieniny mam, weź mnie odblokuj"
"niedługo święta. no zrób mi prezent i odblokuj"
"weź mnie przynajmniej na świeta odblokuj"
"Mógłbym liczyć na Walentynkowy prezent od BW i prosić o skrócenie tego bana?"
"Wiem ze to brzmi jak standardowa wymowka ale koledzy z okazji "prima aprilis" wlamali sie na moje konto i wyslali ta wiadomosc klanowa"
"Będe zadowolony jeśli by pan mnie dziś odblokował ze względu na patch 1.1"
"Proszę o ściągnięcie bana albo przynajmniej zmniejszenie kary gdyż jestem szefem dość silnego klanu"
"przy okazji swiat moglbys zrobic jakis uprzejmy gest w strone graczy bo wiesz ile ta gra dla co niektorych znaczy"

24. na prawdę
"co mam pisac jakies wymowki ze to mój kolega czy tam brat i ze on był u mnie i przestał grac i dał mi swoje przedmioty? To bez sensu. Mam klamac?"
"prosba zrzuc mi bana wczesniej, przeciez nikt na to nie patrzy, a wiem ze masz taka władze"
"Gdybym kłamał to bym nie ciągnął tak tego tematu"
"Przyznaję się do wszystkiego do czego tylko zechcesz nawet do ataku z 11 września na WTC oraz że to ja namalowałem plamy na księżycu jeśli ban zostanie zdjęty z mojego konta o dużo szybciej niż za 2 tygodnie."
"pomysl czlowieku jak bym mial multikonnto to bym sie nie sprzedawal proste nie??"
"jestes po prostu bez serca z całym szacunkiem wyrok banu stałego jest za surowy to nie zaden pushing tylko zasiadanie"
"po kija mi multi konto znam zasady obowiazujace BW wiec po co mialbym to robic? zeby dostac bana?"
"Nie chciałem łamać regulaminu lecz nie miałem jak w inny sposób rozwijać swojej postaci."

25. na biznesmena
"a już miała iść wplata od mojego staruszka do was 1000 zł. jest on biznesmenem a tak chyba z tego nici będą"
"sponsoruje ta gre juz jakies pol roku i o co chodzi?"

26. na przyjaciół
"Prosze Ciebie czlowieku ja chce odzyskac swoje konto tylu przyjaciol mam na bw i gram dla nich i chce dalej grac..."
"podobno można jakoś bana skrócić po 30 dniach a jeżeli nie to zostańmy chociaż internetowymi przyjaciółmi"

27. na inne
"ja mam 31 lat a TY? Mam wykształcenie wyższe i rodzinę, gra jest po to żeby dobrze się bawić, a nie banować"
"wyobraz sobie ze przestales byc administratorem nie mail bys konta zabrali by Ci wszystko na co tak ciezko pracowales przez jeden blad jak bys sie czul"
"wyjasniłem mam tylko 6 lat teraz dopiero wiem że trzebabyło złgłosić multikonto sorki"
"nie mam dowodów bo muj tata usunoł gg wiec niemam dowoduw ale jak wierzysz w boga to odwołaj bana blagam...prosze... "
"przepraszam nie wiedzialem ze to lamanie regulaminu, znam regulamin..."
"szczeze nie ma normalnego adma w tej grze prócz mojego wójka on was tam powinien poprzestawiac"
"witam chcial bym zlozyc wymowienie od poniewaz zostalem zbanowany z kolega za multi konta"

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-11-2007 16:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

RE: Sposoby wykręcania się graczy ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)

3.
Uważam że :"granie z jednego IP" jest stwierdzeniem nieprecyzyjnym

4. na kompletnego idiotę
"ale to nie było zasiadanie, to moje drugie konto

8. na antybota
"Chyba macie jakiegoś buga. grałem sobie normalnie a tu mi nagle wyskoczyło coś takiego"

9. na służby specjalne
"odblokuj bo skieruję sprawę do administratora/twórcy"
"napisałem już do admina, pożegnaj się z rangą"
(To mnie na maxa rozwaliło XD)

10. na nudę
"ta gra to moje życie, co ja będę robił bez niej"
"odblokuj mnie teraz, mam teraz ferie, zablokujesz mnie później"

11. na umowę
"to byl ostatni raz, już przeczytałem regulamin"

12. na litość
"przez tą grę rzuciłem studia i dziewczynę, tylko to mi zostało"

13. na testera
"sprawdzałem jak szybko zaaragujesz"

14. na żartownisia
"ja tylko żartowałem, to mój kumpel i często piszemy do siebie wulgaryzmy"


Tych pare mnie rozwaliło na maxxa : rotfl nie wiedzialem że ludziska Bw mają takie poczucie humoru Big Grin Big Grin Big Grin
01-11-2007 17:07 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

20. na proroka

21. na niewonność

Wink

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-11-2007 09:27 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Burlak
Triple Ace


images/avatars/avatar-2496.jpg

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 228
Klan: Nightbreed
Kraina: Necropolia
Skąd: Śląsk-->Mysłowice--> Wesoła

RE: Sposoby wykręcania się graczy ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
9. na służby specjalne
"odblokuj bo skieruję sprawę do administratora/twórcy"
"napisałem już do admina, pożegnaj się z rangą"


Pożegnaj się z tą rangą Evil Evil


rotfl rotfl rotfl rotfl

Boskie Big Grin

Rozumiem że ludzie robią różne rzeczy aby się wykręcić od bana, ale to już jest dowalające.....

rotfl rotfl

Brawo Ce za pomysł z tą listą Big Grin Wink

__________________

"Ważna jest tylko Nekropolia" - Burlak

03-11-2007 10:43 Burlak jest offline Szukaj postów użytkownika: Burlak Dodaj Burlak do Listy kontaktów
Ranke
Lord


images/avatars/avatar-4468.gif

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 344
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

18. na kobietę
"Jestem kobietą i mogę wydawac kamienie/punkty na fanaberie"
"Miałam urodziny i mąż/narzeczony przesłał mi te punkty/przedmioty. Myślałam, że mi wolno"

A tego jeszcze nie widziałam nigdzie Big Grin

__________________
R1 - była Ranke, S_L i VVV.
R12 - była Blair, Blue Dragon.
R18 - Lucienne
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=196523 - Oblężenie literackie Wink
03-11-2007 10:57 Ranke jest offline Strona domowa Ranke Szukaj postów użytkownika: Ranke Dodaj Ranke do Listy kontaktów
kiciek
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 62

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na kobiete przebija wszystkie HAHA

__________________
nick w grze Kiciek
03-11-2007 18:09 kiciek jest offline Szukaj postów użytkownika: kiciek Dodaj kiciek do Listy kontaktów
Rujik
Double Ace


images/avatars/avatar-16349.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Silesia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
3. na prawnika
"ale w regulaminie nie ma mowy o tym i o tym"
"to jest niejasno sformułowane, według mnie nie łamałem regulaminu"
Uważam że :"granie z jednego IP" jest stwierdzeniem nieprecyzyjnym


To jest najlepsze <hahahaha> rotfl rotfl rotfl
03-11-2007 18:59 Rujik jest offline Szukaj postów użytkownika: Rujik Dodaj Rujik do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

22. na używki Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-11-2007 21:31 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
rybaczewa
Forum Ace


images/avatars/avatar-4243.png

Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 93
Skąd: Borki Sołdy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

naprawdę niezłe Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
na kobietę mocne rotfl
Ce prosimy o kontynuacje tematu Wink

__________________

Juz nie gram...
03-11-2007 22:39 rybaczewa jest offline Strona domowa rybaczewa Szukaj postów użytkownika: rybaczewa Dodaj rybaczewa do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kontynuacje będą w miarę jak mi ludzie zaczną przypominać pewne teksty lub grupy tekstów lub jak coś ktoś do mnie napisze ciekawego Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-11-2007 10:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na rocznicę Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-11-2007 11:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Exkalibur
Lord


images/avatars/avatar-5486.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 327
Klan: Black Kingdom
Kraina: Moria
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niezłe, najlepsze na

9. na służby specjalne
"odblokuj bo skieruję sprawę do administratora/twórcy"
"napisałem już do admina, pożegnaj się z rangą"

To mnie najbardziej urzekło , ale na serio taka jest prawda...;P

__________________
http://r4.bloodwars.pl/r.php?r=185 <---Czerwony smok w 1.5 rundy, sami snajperzy 100% krytyków, piękne;P

Shorti

05-11-2007 15:10 Exkalibur jest offline Szukaj postów użytkownika: Exkalibur Dodaj Exkalibur do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale mój nr 1 to tada tada "Przecież zmieniałem IP. Jak mogłeś mnie znaleźć?" rotfl
i co chopaki i dziołchy Big Grin taki Groźny C-e a jakie poczucie humoru ale pogratulować należy nie tylko jemu ale i wszystkim którzy mu tych sposobów dostarczyli/dostarczają i w co nie wątpię będą dostarczać Big Grin

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

05-11-2007 15:46 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Xantor
Lord


Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 495
Klan: Różne:)
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Opoczno(Łódzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

15. na informatyka
"Przecież zmieniałem IP. Jak mogłeś mnie znaleźć?"
"To nie było na jednym IP, za każdym razem je zmieniałem jak handlowałem"



Jak zna sie sposoby, to trzeba chociaż umieć z nich korzystać(przepuszczanie itemów przez różnych kumpli, tak, żeby logi kompletnie się zawirowały, a potem przesłanie do siebie. Ew. zamiast kumpli mogą być różne multiSmile ).

Nie znam się na tym, ale może Ce szukasz ich po adresach MAC? Wątpię, by komuś chciało się zmieniać całą kartę sieciową tylko po to, aby przesłać jeden bajt danychSmile

Ale na Informatyka było najlepszeSmile Jeszcze mocne jest na siły specjalne(nie na siły, bo służb7y brzmi lepiej).


PS. Może by dodać nowa pozycję- na CBA:
"Wiesz, to była taka prowokacja, chciałem przekonać sie, czy koleś da się skorumpować, weź mnie nie banuj"
"Ja jestem tajnym współpracownikiem CBA i szukam haków na TOP, aby potem wymuszać od nich haracz."

PSS. Powyższy opis jest w 100% zmyślony... Chociaż pomysłowość ludzka nie zna granicSmile

__________________
Tmod działu bronie(r4) i wymiana kont

Przyjmuję zgłoszenia przez PW na forum, ew w grze(r1, r5)
05-11-2007 22:47 Xantor jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantor Dodaj Xantor do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce gratulujemy poczucia humoru Big Grin Świetna lista Big Grin Zastanawiam się czy to nie jest tak, że najbardziej podobają się te sposoby, których tematyka jest nam najbliższa Big Grin np. Rujika mogłyby interesować tematy prawne. A i tak większość najbardziej interesują kobiety Big Grin

a takie mi się wymyśliło, a czy śmieszne, to już nie mnie oceniać Big Grin
na stracha-muzyka:
Odblokuj mnie, bo jak Cię gwizdnę!
Jak Cię znajdę, będziesz inaczej śpiewał!

A swoją drogą - tworzy nam się tutaj taki drugi Bash Big Grin Zabawne cytaty, wymyślane zabawne cytaty no i poczucie humoru wszystkich, z Ce na czele Big Grin Nie taki admin straszny jak go malują Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vladvoncarstein: 05-11-2007 23:00.

05-11-2007 23:00 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tutaj nic nie jest wymyślone Smile
tylko niektóre rzeczy sobie przypominam i dopisuję
no i niektórzy wymyślałą też kolejne sposoby wykręcania się Wink

wymyślone cytaty nie będą tutaj dopisywane Tongue

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-11-2007 23:09 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, że nie będą i oczywiście wiemy, że nie wymyślasz tego, ale gratulujemy uogólniania tego i w ogóle pomysłu na taki wątek Big Grin

No i czekamy na następne Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

06-11-2007 17:26 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
nyar
Newbie


images/avatars/avatar-5251.jpg

Data rejestracji: 11-07-2007
Postów: 0
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 - jak możesz wypisywać takie rzeczy na forum ogólnym Evil
POŻEGNAJ SIĘ Z RANGĄ !!!

rotfl

__________________
A choćbym kroczył doliną ciemnych cieni, nie będę się lękał zła.....

..... bo jestem największym skurczybykiem w tej dolinie !!!!
08-11-2007 16:48 nyar jest offline Szukaj postów użytkownika: nyar Dodaj nyar do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodane kilka przykładów w kilku punktach
nie pamietam w których rotfl

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-11-2007 11:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Fromek
Junior Member


Data rejestracji: 25-07-2007
Postów: 15
Klan: Killing Machine
Kraina: Necropolia; Necropolia II

RE: Sposoby wykręcania się graczy ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
5. na stracha
"ciekawe czy odprowadzacie podatki"

padlem Big Grin

__________________
Nick: Fromek
r1: 66227
r3: 10583
09-11-2007 22:51 Fromek jest offline Szukaj postów użytkownika: Fromek Dodaj Fromek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Cool Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dlaczego na stale???? Innym dajesz na 30 dni albo nawet krócej?? To bez sensu co mam pisac jakies wymowki ze to moj kolega czy tam brat i ze on byl u mnie i przestal grac i dal mi swoje przedmioty?? To bez sensu Mam klamac??


nie wiem pod co to podpiąć

rotfl

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-11-2007 17:50 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
dlaczego na stale???? Innym dajesz na 30 dni albo nawet krócej?? To bez sensu co mam pisac jakies wymowki ze to moj kolega czy tam brat i ze on byl u mnie i przestal grac i dal mi swoje przedmioty?? To bez sensu Mam klamac??


nie wiem pod co to podpiąć

rotfl


Chyba pod kompletnego idiote Big Grin
10-11-2007 18:04 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
aikzer napisał(a)
cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
dlaczego na stale???? Innym dajesz na 30 dni albo nawet krócej?? To bez sensu co mam pisac jakies wymowki ze to moj kolega czy tam brat i ze on byl u mnie i przestal grac i dal mi swoje przedmioty?? To bez sensu Mam klamac??


nie wiem pod co to podpiąć

rotfl


Chyba pod kompletnego idiote Big Grin


A może nowa kategoria?? Na przykład: "Na uczciwego" albo "na zazdrosnego" (to w kontekście tych pierwszych dwóch pytań) Big Grin

__________________
OUT OF ORDER

10-11-2007 22:12 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dopisane jedno na kompletnego idiotę i nowy punkt
24. na prawdę (mam nadzieję że pasuje Tongue )

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-11-2007 12:05 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Na prawdę mam dwóch braci i siostrę".

__________________
Klik Klik
13-11-2007 12:16 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
vladvoncarstein
Vampire Lord


images/avatars/avatar-5435.jpg

Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 708
Kraina: Necropolia
Skąd: Sylvania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
"koncze gre w bw, przekazalem koledze wszytkie itemki i pr. Dogadalismy sie poza gra ze mi zaplaci i jest wszytko jego. Nick to XXX"


A to nie raczej na (w)kopacza?? W sumie też pasuje Big Grin Ale mocne rotfl

__________________
OUT OF ORDER

13-11-2007 16:37 vladvoncarstein jest offline Szukaj postów użytkownika: vladvoncarstein Dodaj vladvoncarstein do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz rację, zmieniłem Smile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-11-2007 21:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodany przykład do "na litość"
pasuje tam z dwóch powodów (pisownia orginalna Big Grin )

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-11-2007 15:53 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ZaXz
Triple Ace


Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 191
Klan: Just One Fix
Kraina: Moria II
Skąd: Z stąd i z owąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"ale to kolega mi powiedział żebym wszedł na to konto, jemu daj bana, nie mnie"
i
to "będziesz sam grał w tą grę bo ja i moi ziomale odchodzimy"
najlepsze, padlem ze śmiechu rotfl
29-11-2007 19:10 ZaXz jest offline Szukaj postów użytkownika: ZaXz Dodaj ZaXz do Listy kontaktów
GRYPA
Double Ace


images/avatars/avatar-5611.gif

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 117
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ce zapomniałeś o tych , którzy piszą prawdę ( taką najprawdziwszą) której i tak ci nie udowodnią.
a wiec proponuję jeszcze dodać: UCZCIWI ALE RACJA JEST I TAK PO STRONIE C47

za przykład daję siebie i moją ukochaną.
zbanowałeś nas na r3 ale i tak sie odwołamy po 30 dniachBig Grin
pozdro

__________________
GRYPA

29-11-2007 19:34 GRYPA jest offline Strona domowa GRYPA Szukaj postów użytkownika: GRYPA Dodaj GRYPA do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Sposoby wykręcania się graczy ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH