Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE Dawid i Goliat » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dawid i Goliat 9 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Tongue! Dawid i Goliat Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy spojrzałem na wiadomosc:

Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

plushh planuje oblężenie na kwadrat 4/100/10!
Celem oblężenia jest Archimond. Oblężenie rozpocznie się 02-11-2007 09:10:16.

To nie moglem uwierzyc... Zeby klan z TOP oblegal klan 5 razy slabszy, to jest zalosnerotfl


Ale to prawda Tongue

ATAKUJĄCY plushh [BaBiLoN] 9 1 1 10:00:58 -
OBROŃCA Archimond [sBK] 13



Jak sie patrzy na ''rozmiary'' obu klanow to az sie smiac chceBig Grin

Armia BaBiLoN [BaBiLoN] slowan 2007-10-07 10:36:20 34 / 35 6180

School BK [sBK] apostle 2007-09-30 10:53:20 31 / 31 1690


Klan BABILON sie ''odwazyl'' zaatakowac sBK, nie wiem moze to zemsta na klanie BK tylko dlaczego mieli by sie mscic na szkolce??? Big Grin , moze nie wiedza ze znaczenie skrotu sBK to znaczy Szkółka Bloody Kingdom, moze oni mysla ze sBK to Supreme Bloody Kingdom Tongue Tongue


LINK DO OBLEZENIA


http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=7...&key=5099205835

__________________

Sygnatura by Olsz4k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez apostle: 02-11-2007 09:55.

01-11-2007 22:51 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Gacor
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 137
Skąd: Starachowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie,
Domyslili sie ze to my pożyczamy sprzęt do klanów z TOP-u Smile i teraz sie mszczą na sBK
<SUPER BK > rotfl

Niestety nie wiedza ze nie maja szans bo my pożyczamy tylko ten gorszy sprzęt ten najlepszy nikomu nie pokazujemy

ja np aż użyje mojego tajemnego tępego < co bym sie nie zranił Big Grin > scyzoryka mamusi Big Grin a zamiast pancerza będe mial poteżne plecy tatusia

moj tatuś wam da za atakowanie mnie w szkolce Pleased jak was palnie piąchą to polecicie ze szkólki az do liceum rotfl

__________________

01-11-2007 23:01 Gacor jest offline Strona domowa Gacor Szukaj postów użytkownika: Gacor Dodaj Gacor do Listy kontaktów
Exkalibur
Lord


images/avatars/avatar-5486.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 327
Klan: Black Kingdom
Kraina: Moria
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po co ten temat>Nie rozumiem wogóle, pokaż oblega lub coś a nie...

__________________
http://r4.bloodwars.pl/r.php?r=185 <---Czerwony smok w 1.5 rundy, sami snajperzy 100% krytyków, piękne;P

Shorti

01-11-2007 23:07 Exkalibur jest offline Szukaj postów użytkownika: Exkalibur Dodaj Exkalibur do Listy kontaktów
Gacor
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 137
Skąd: Starachowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A dla humoru i by sie posmiac Tongue
a obelg nie boj sie pokazemy rotfl w calej odslonie w koncu jeszce sie nie odbyl Tongue

cytat:
apostle napisał(a)
. Oblężenie rozpocznie się 02-11-2007 09:10:16.[/COLOR]



ja jeszce kuzyna Ziutka - twarda glowa zwanym -sciagne co by totalny pogrom z przeciwnikow zrobil Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Gacor: 01-11-2007 23:16.

01-11-2007 23:14 Gacor jest offline Strona domowa Gacor Szukaj postów użytkownika: Gacor Dodaj Gacor do Listy kontaktów
MarcusCorvinus
Full Member


images/avatars/avatar-6036.jpg

Data rejestracji: 13-07-2007
Postów: 71
Klan: School BK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proszę....

http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=7...&key=90920eff5d

to nie obleg ale atak jednego z klanowiczó Babilonu...

Różnica w pkt:
Ja 33
On 105

lol

P.S.
ALe będę twardy i będę się bronił

__________________
POWRÓT PO LATACH...

TERAZ - Moria III - Marcus2

WCZEŚNIEJ - Necropolia R1- Marcus

01-11-2007 23:17 MarcusCorvinus jest offline Szukaj postów użytkownika: MarcusCorvinus Dodaj MarcusCorvinus do Listy kontaktów
Whain
Lord


images/avatars/avatar-435.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 320
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Prosto,lewo i drzewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe zal
taki klan oblegac 4x slabszy
Poprostu "Respekt" dla babilonu bo grac nie umieja Smile )
02-11-2007 07:27 Whain jest offline Szukaj postów użytkownika: Whain Dodaj Whain do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

apostle, ostrzezenie za prowokacje. Tematy tutaj zakladamy, gdy obleg juz sie zakończy, nota bene.
Whain, ostrzezenie za obraze.


__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

02-11-2007 08:21 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Autor tematu Temat rozpoczęty przez apostle
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KruczoCzarny, więc oblężenie się zakończyło rotfl

http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=7...&key=5099205835

Brawo, nawet Slovan sie pofatygował zabrać mi krewke przed oblegiem, chyba zebym nie stanowil zagrozenia Tongue

http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=7...&key=2fd7cc89d4


Babilon sam siebie osmieszyl wlasnie tym oblezeniem...Big Grin



PS a co do ostrzezenia, prosze je wycofac, bo obleg zostal juz wklejony i jest wszystko wporzadku...

__________________

Sygnatura by Olsz4k

02-11-2007 09:46 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Czarny Rycerz
Full Member


Data rejestracji: 11-11-2006
Postów: 59
Klan: 3m_GA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol Big Grin ladne to tak?? hmmm atakować super bk?? Tongue Big Grin ja bym się nie odważył Big Grin
było nie było podziwiam wspaniały kunszt wojenny Big Grin

__________________
nick w grze Czarny_Rycerz
02-11-2007 10:51 Czarny Rycerz jest offline Szukaj postów użytkownika: Czarny Rycerz Dodaj Czarny Rycerz do Listy kontaktów
Lukaszo16
Triple Ace


Data rejestracji: 23-09-2007
Postów: 158
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem jak wy ale mi się wydaje że to był czysty, zwyczajny obleg na kwadrat. proste.
a tylu ich wzięło udział pewnie żeby jak coś, nie mieli niespodzianki

__________________
Game is over
02-11-2007 11:56 Lukaszo16 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lukaszo16 Dodaj Lukaszo16 do Listy kontaktów
cozix
Triple Ace


images/avatars/avatar-5406.jpg

Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 189
Klan: Immortal Symphony
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadomo ze nie jest nigdzie powiedziane ze nie mozna oblegac słabszych klanów, ale przyzwoitosc troche powinna obowiazywac, no mimo wszystko Smile

Obleg przegrany ale najważniejsze ze troche was było i odwazyliscie sie stanąć do walki Smile

pozdro

__________________
Ja w grze>>>KLIK
HIT 450 1ręczną>>>KLIK

02-11-2007 12:23 cozix jest offline Szukaj postów użytkownika: cozix Dodaj cozix do Listy kontaktów
Archimond
Member


images/avatars/avatar-14612.jpg

Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 37
Klan: TBW
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakby choć trochę siły walczących były równe to można nazwać to "czystym" oblegiem na kwadrat Big Grin
A co do Babilonu to już nie pierwszy raz pokazują swoje oblicze walcząc jak tyrani bez honoru ...kto będzie następny .. może "Wampiry z blood wars" rotfl


Poprostu żenada

__________________
R4 - Archimond - konto skasowane - emeryturka
R12 - Seth - konto oddane
________________________________________________
02-11-2007 12:26 Archimond jest offline Szukaj postów użytkownika: Archimond Dodaj Archimond do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czysty?
Oblezenie to w zadnym przypadku nie nalezalo do czystych..
Nie chce nikogo za bardzo krytykowac, ale...
Coz moge rzec, zalosne...
Łatwy i prosty sposob na przejecie kwadratu..
Fakt, nie jest to zabronione, ale...
O czym to swiadczy?
To oczywiste...
a to nie pierwsze takie zagranie...
Brak slow...



Wyniki oblezenia był przesadzony...
To oczywiste, nawet jesli posciagaliby ludzi, to raczej szanse były by niewielkie...


Takie oblezenia, az ciezko zostawic bez komentarza...

a SBK - brawo! Za odwage...

__________________
Maleństwo \O/ Wink


02-11-2007 12:59 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
Piterek23
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

HM to ja coś powiem wszyscy tu mówią że to dyshonor wiec powiedzmy!!, komuś wpadnie super klocek ucieknie do klanu który ma 1000 pkt i co ma być nietykalny bo to grzech zaatakować słabszy klan ?co do mszczenia heh niema za co sie mścić to po 1 po 2 każdy wie jak wygląda sie mszczenie na akademiach Smile przynajmniej ja wiemSmile wiec to na pewno nie to !!!to tyle
pozdro dla wszystkichSmile
02-11-2007 22:47
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro tak mowicie ze silny na slabego Big Grin To zapytajcie kolegow z BK jak swego czasu atakowali golden crusaders majac 3k pkt przewagi i do tego brali posilki z SEX Big Grin To wam powiedza jak to jest byc na miejscu BABILONU Big Grin Poprostu kwadrat i tyle...a nie zakladanie tematu bezsensu....obleg jak kazdy inny
02-11-2007 23:01 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
DarkKing_Babilon
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2007
Postów: 138

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obleg był superSmile Zaatakowaliśmy was gdyż mieliśmy taki kaprys. Co do uwag na temat że atakujemy was a nie bk to nie są na miejscu bo niestety z teog co pamiętam to z nimi wygrywamy. Kolega chciał ten kwadrat to ten zaatakował. Nawet jakby to był atak na gościa bez klanu to mamy do tego prawo. A ten temat jes żałosny dopiero. Pozdrawiam.

__________________
Nick w grze:
r1 DarkKing
02-11-2007 23:07 DarkKing_Babilon jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkKing_Babilon Dodaj DarkKing_Babilon do Listy kontaktów
Merenre2
Lord


images/avatars/avatar-4159.jpg

Data rejestracji: 13-04-2007
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walczeczne BK najezdza na babilon? Big Grin
ja pamietam jak mialam klan ja 60pkt wowczas a czlonkowie w klanie mieli max po 20pkt.... lacznie bylo cos kolo 300pkt BK bylo w klanie top10napewno...
i co?
zapieprzyli mi kwadrat Wink
Wiec drodzy BeKawicze, nie najzdzajcie na Babilopn bo jestescie tak samo tchorzliwi jak Babilon Wink
Szukacie przeciwnika "rownego" sobie, co by sie za bardzo nie nameczyc

__________________
Meren-Re (r1)
SPRZEDAM:
dobra szybka palka odwagi!!!

KUPIE:


Oddam siostre w dobr e rece ;-) 174wzrostu lat 19 okolice kielc
02-11-2007 23:18 Merenre2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Merenre2 Dodaj Merenre2 do Listy kontaktów
NAGASH6969
Junior Member


images/avatars/avatar-4855.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 12
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no coz ... kazdy ma inne zasady moze tu tez psychologia sie klania i wielkosc -ciach- ma jakies znaczenie ;-)
ja nie lubie rozdeptywac mrowek tylko wole zaatakowac lwa ;-) pozdro dla mrowek a lwa zjem na sniadanie kto jest chetny ? ;-)

__________________
jestem najemnikiem cena za uslugi to pkt reputacji Wink ale kazda dodatkowa interesujaca propozycja rowniez moze zostac rozpatrzona pozytywnie ;-)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NAGASH6969: 03-11-2007 01:45.

03-11-2007 01:45 NAGASH6969 jest offline Szukaj postów użytkownika: NAGASH6969 Dodaj NAGASH6969 do Listy kontaktów
plushh
Junior Member


Data rejestracji: 08-10-2007
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NAGASH6969 napisał(a)
no coz ... kazdy ma inne zasady moze tu tez psychologia sie klania i wielkosc penisa ma jakies znaczenie ;-)
ja nie lubie rozdeptywac mrowek tylko wole zaatakowac lwa ;-) pozdro dla mrowek a lwa zjem na sniadanie kto jest chetny ? ;-)


pozwolę sobie przytoczyć:


1. Wszelkie tematy zakładane w tym dziale mają związek tylko i wyłącznie z walkami i oblężeniami.
2. Każdy Topic musi mieć nazwe, która sugeruje nam co się w nim znajduje.
3. Zamieszczamy tu walki z typu dobrych i doskonałych. Co to oznacza???
-Walki, w których pokonujemy graczy wyraźnie silniejszych od nas pod względem poziomowym lub uzbrojeniowym(nie zaliczają się do tego walki, w których jeden z graczy ma uzbrojenie wyraźnie wyprawowe)
-Oblężenia, w których klan lepszy lub liczebniejszy przegrywa z słabszym lub w mniejszej liczebności.
-Walki, w których ilość łupu minimalnie nie kwalifikuje się do Rekordów Necropoli , a jest bardzo pokaźna.
-Walki, w których padają wysokie lub częste krytyki.
-Walki, w których zdobywamy wysoką ilość doświadczenia.
-Walki zaliczające się do Rekordów Necropoli.
-Oblężenia i walki bardzo zacięte, w których do ostatniej chwili nie wiadomo kto zwycięży.
4. W dziale "Pola Bitew" nietolerowane są jakiekolwiek wyzwiska, obelgi i perfidny spam.
5. Każdy z graczy ma prawo do wyrażenia własnego zdania na temat walki.
6. Za złamanie regulaminu gracz może otrzymać ostrzeżenie lub bana.
7. Zabrania sie kasowania walk/oblężeń, do któych wklejamy link na forum, przed upływem 30 dni od ich publikacji w tym dziale. Jeśli przypadkiem skasowałeś wiadomość, a chcesz uniknąć ostrzeżenia - napisz do moda działu.

ap ropo jeden dzien przed oblegiem to byl inny kwadrat :/

ale nic to i tak za 1lev policji i tak wartało Smile
zawsze 1 sposta wiecej -> nie wiem dlaczego BK tak placze ... zawsze wlasciciel moze starac sie go odbic - > bo to przeciez sBK xD

a tytuł GOLIAT i DAWID - troszke nie trafny bo z tego co pamietam z religi to Dawid wygrał z Goliatem Smile

/btw A...costam nie ma co plakac bo moj kwadrat nie byl najgorszy xD
03-11-2007 02:14 plushh jest offline Szukaj postów użytkownika: plushh Dodaj plushh do Listy kontaktów
amadeus
Forum Ace


images/avatars/avatar-6214.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 99
Klan: HTC
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nadgarstki mi wygina jak to czytam Roll Eyes

W ten sposób można o niesprawiedliwośc i cale zło necroplii posadzic kazdy klan (a absolutna wiekszośc ma takie oblegi na swoim koncie) który atakuje słabszych.

Dzięki Bogu nie każdemu zbiera się na takie żale (chociaż moze to efekt święta zmarlych) bo mieli byśmy spamowisko nie z tej ziemi.

Według mnie to temat tylko do napinek Frown

Pozdrawiam cale SCHOOL BK a w szczególności tą cześc która stanęłą do walki.

Acha, pozdrawiam również jakże rycerską i szlachetną Meren-re znającą od podszewki mentalnośc każdego klanu Wink

__________________
r1 amadeusz

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Filipek83 napisał(a)
Czy może administracja zdradzić nad czym teraz pracuje?


Nie będę browarowi robił reklamy Smile

03-11-2007 02:22 amadeus jest offline Szukaj postów użytkownika: amadeus Dodaj amadeus do Listy kontaktów
warn-master
Triple Ace


Data rejestracji: 25-06-2007
Postów: 185
Klan: szukam klanu
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i po co ten placz ..?
bedac jakis czas temu szefem ak Babilonu zalozyl na nas obleg Khorn z Dukem na czele
niepomogly rozwiazania dyplomatyczne i poszedl kogos klocek Big Grin
byl to nasz pierwszy wspolny ( czytaj ak Babilon )obleg lecz niestety niezauwaqzylem kto czym walczy z naszej strony bo nawet nikt niezdazyl wyciagnac broni rotfl
rownie dobrze powinno sie nieatakowac duzo slabszych ( farmy krwi itp ) bo to dyshonor
pozdro

__________________
ID-31441 -lukgr
wynajmowalnia Big Grin

pisac na bw po 14...
co gdzie za ile i jaki zastaw

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez warn-master: 03-11-2007 05:36.

03-11-2007 05:35 warn-master jest offline Szukaj postów użytkownika: warn-master Dodaj warn-master do Listy kontaktów
NAGASH6969
Junior Member


images/avatars/avatar-4855.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 12
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
amadeus napisał(a)
W ten sposób można o niesprawiedliwośc i cale zło necroplii posadzic kazdy klan (a absolutna wiekszośc ma takie oblegi na swoim koncie) który atakuje słabszych.
jest pewna roznica ( przynajmniej dla mnie ) miedzy atakowaniem slabszych klanow np majacych do 1000 pkt mniejsza ilosc a takich ktore maja ilosc tych pkt o kilka tysiecy mniejsza bo w pierwszym przypadku jest przynajmniej jakas szansa na obrone jezeli sie sciagnie dobrych najemnikow a w drugim obleg jest juz przegrany nawet na papierze Smile
wiadomo ze to tylko gra i mozna lac o wiele slabszych ale jakies honorowe zasady powinny jednak obowiazywac ;-)

__________________
jestem najemnikiem cena za uslugi to pkt reputacji Wink ale kazda dodatkowa interesujaca propozycja rowniez moze zostac rozpatrzona pozytywnie ;-)
03-11-2007 11:35 NAGASH6969 jest offline Szukaj postów użytkownika: NAGASH6969 Dodaj NAGASH6969 do Listy kontaktów
sosta
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2006
Postów: 131
Klan: Armia BaBiLoN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NAGASH6969 napisał(a)
cytat:
amadeus napisał(a)
W ten sposób można o niesprawiedliwośc i cale zło necroplii posadzic kazdy klan (a absolutna wiekszośc ma takie oblegi na swoim koncie) który atakuje słabszych.
jest pewna roznica ( przynajmniej dla mnie ) miedzy atakowaniem slabszych klanow np majacych do 1000 pkt mniejsza ilosc a takich ktore maja ilosc tych pkt o kilka tysiecy mniejsza bo w pierwszym przypadku jest przynajmniej jakas szansa na obrone jezeli sie sciagnie dobrych najemnikow a w drugim obleg jest juz przegrany nawet na papierze Smile
wiadomo ze to tylko gra i mozna lac o wiele slabszych ale jakies honorowe zasady powinny jednak obowiazywac ;-)


dokladnie powiedz to kolegom i kolezankom z SEX i "duzego" kchorna jak moj klan mial 5000 pkt a oni koło 10000 i jakos nie przeszkadzalo im to w atakowaniu mojego skromnego klanu !!
co innego jak by walka szla o 3 strefe wtedy wszystko bylo by wiadomo nie ?? slaby klan nie bylby w stanie jej obronic i to by bylo normalne ale jak chodzi o 4 to odrazu placze i lamety
pzdr
sosta/slowan

PS: dzis rozwiazuje klan i ide na urlop, bardzo dlugi urlop, bo jak patrze na takie placzki to mi sie odechciewa grac !!

__________________
ID 6905
"Oświadczam, że nigdy nie byłam księdzem."
Zyta Gilowska
"Żadne krzyki, płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
Jarosław Kaczyński

03-11-2007 11:46 sosta jest offline Szukaj postów użytkownika: sosta Dodaj sosta do Listy kontaktów
NAGASH6969
Junior Member


images/avatars/avatar-4855.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 12
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiadomo ze nikt nie jest ''swiety'' bo w tej grze sie tez pali,morduje i gwalci ;-)
ale ja sam osobiscie do takich oblegow bym poprostu nie dolaczal jezeli przewaga jest az tak miazdzaca Smile

__________________
jestem najemnikiem cena za uslugi to pkt reputacji Wink ale kazda dodatkowa interesujaca propozycja rowniez moze zostac rozpatrzona pozytywnie ;-)
03-11-2007 12:16 NAGASH6969 jest offline Szukaj postów użytkownika: NAGASH6969 Dodaj NAGASH6969 do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NAGASH6969 napisał(a)
cytat:
amadeus napisał(a)
W ten sposób można o niesprawiedliwośc i cale zło necroplii posadzic kazdy klan (a absolutna wiekszośc ma takie oblegi na swoim koncie) który atakuje słabszych.
jest pewna roznica ( przynajmniej dla mnie ) miedzy atakowaniem slabszych klanow np majacych do 1000 pkt mniejsza ilosc a takich ktore maja ilosc tych pkt o kilka tysiecy mniejsza bo w pierwszym przypadku jest przynajmniej jakas szansa na obrone jezeli sie sciagnie dobrych najemnikow a w drugim obleg jest juz przegrany nawet na papierze Smile
wiadomo ze to tylko gra i mozna lac o wiele slabszych ale jakies honorowe zasady powinny jednak obowiazywac ;-)




Idac twoim tokiem rozumowania i kilku innych płaczacych w tym temacie to SEX zasadniczo oprócz DATE to niepowinien atakowac nikogo bo przecież wynik jest z góry przesadzony, ile maja pkt przewagi . Zastanówcie sie co wy wypisujecie TO JEST TYLKO GRA , i tak jak w przyrodzie silniejszy zjada słabszego Big Grin
03-11-2007 13:08
NAGASH6969
Junior Member


images/avatars/avatar-4855.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 12
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DragonNS napisał(a)
Idac twoim tokiem rozumowania i kilku innych płaczacych w tym temacie to SEX zasadniczo oprócz DATE to niepowinien atakowac nikogo bo przecież wynik jest z góry przesadzony, ile maja pkt przewagi . Zastanówcie sie co wy wypisujecie TO JEST TYLKO GRA , i tak jak w przyrodzie silniejszy zjada słabszego Big Grin

nie wiem gdzie tu widzisz placzacych bo w tym temacie raczej kazdy wykazuje sie glownie poczuciem humoru no chyba ze ja o czyms nie wiem i przed monitorem ktos jednak placze ;-) btw Sex I Date nie maja duzego wyboru Smile a jezeli sie ma wybor to nietrzeba isc na latwizne ;-)

a tak wogole poruszyles ciekawa kwestie o wiele ciekawiej by sie zrobilo jakby najwiekszych masterow tego serwera porozdzielalo by sie przynajmniej na 10 klanow ;-) a tak wiekszosc ucieka do najsilniejszych w obawie o swoj tylek ;-)

__________________
jestem najemnikiem cena za uslugi to pkt reputacji Wink ale kazda dodatkowa interesujaca propozycja rowniez moze zostac rozpatrzona pozytywnie ;-)

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez NAGASH6969: 03-11-2007 14:38.

03-11-2007 14:33 NAGASH6969 jest offline Szukaj postów użytkownika: NAGASH6969 Dodaj NAGASH6969 do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NAGASH6969, warn za wulgaryzm.
Temat o samym oblężeniu sie wyczerpał, wiec go zamykam - o "szlachetności" czy "tchórzostwie" oblegujących i obleganych możecie sobie porozmawiac w misz-maszu.

Skoro administracja uznała, że niepotrzebne są ograniczenie w kwestii oblegania slabszych klanów - widać, miała ku temu powodu, wiec takie zagrania nie są karane.

A kwestia moralności, szczególnie w grze on-line, w wirtualnym świecie - jest zawsze kwestią sporną.
Dyskusje o tym także przenieście do misz-masza, jeśli macie ochotę dalej ją kontynuować.


__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

03-11-2007 19:34 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE Dawid i Goliat

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH