Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » 2 sprawki dotyczące półek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 2 sprawki dotyczące półek
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sarah13666
Member


images/avatars/avatar-5341.gif

Data rejestracji: 04-05-2007
Postów: 43
Klan: R.I.P
Kraina: Necropolia
Skąd: Bydgoszcz

2 sprawki dotyczące półek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam taki pomyśł... Czy można by wprowadzić możliwość nazywania półek?? Myślę że wielu graczom zdarza się nerwowo grzebać po półkach w celu szukania jakiegoś sprzętu... A tak, ładnie nazywa sobie półeczke i gitarka Big Grin A druga sprawa to czy w oknie handlowym można by było wsatwić półki. Teraz mamy dziką liste przedmiotów a gdyby dać półeczki to wszytko było by poukładane i wszystko sprawniej by szło...

Czekam na komentarze Big Grin

__________________
Nick w grze:
Nekromantix
05-11-2007 00:05 sarah13666 jest offline Szukaj postów użytkownika: sarah13666 Dodaj sarah13666 do Listy kontaktów
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ad.1.
cytat:
W BloodWars nie będą dodane następujące rzeczy:

* Nadawanie półkom w zbrojowni własnych nazw.


Ad.2.
W oknie handlowym przedmiotu ułożone są w takiej samej kolejności jak na półkach, więc nie bardzo wiem co miałoby to zmienić.

Tak, czy inaczej, pomysły "raczej" nie przejdą.

__________________

05-11-2007 00:23 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
gaara_kazekage
Triple Ace


images/avatars/avatar-5599.jpg

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 195
Klan: A. Obssesed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiesz co sarach13666, marudziesz a nazywanie półek to nie jesteś pierwszy, to było omawiane 10 000 000 razy i ani razu nie przeszło więc nawet nie marz o tym

__________________
r2: 1t4chi
SSAK
r5: G44R4
wzet kobitka Tongue , jestem w top 100 mam miejsce 71 Tongue
05-11-2007 07:57 gaara_kazekage jest offline Szukaj postów użytkownika: gaara_kazekage Dodaj gaara_kazekage do Listy kontaktów
Passion.13
Full Member


images/avatars/avatar-10662.gif

Data rejestracji: 30-09-2007
Postów: 71
Klan: Breed [-B-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Tam Gdzie Obcy nie maja Wstepu...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gaara_kazekage napisał(a)
wiesz co sarach13666, marudziesz a nazywanie półek to nie jesteś pierwszy, to było omawiane 10 000 000 razy i ani razu nie przeszło więc nawet nie marz o tym


Co ty mozesz wiedziec?

Konto zalozone 2 dni temu i sie wypowiadasz ze bylo

Spam...

Co do nazw polek to przydalo by sie

__________________

Najemnik
05-11-2007 14:29 Passion.13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Passion.13 Dodaj Passion.13 do Listy kontaktów
Westside15
Lord


images/avatars/avatar-15495.gif

Data rejestracji: 11-06-2007
Postów: 262
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gryfino ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ech ludzie ludzie ,jak to jest napisane w dziale
"Nigdy nie będzie w BW" To na kiego h^%ja zakładać taki temat?

Sorki za spam ,ale się nie mogłem powstrzymać,i nie ma co naskakiwać bo to było wałkowane z milion razy ,wystarczy użyć opcji "wyszukaj"

__________________
R14 Only


Black_Haze
05-11-2007 14:42 Westside15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Westside15 Dodaj Westside15 do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A po kiego ci to Big Grin
Przecież na każdą półkę daj sobie inny sprzęt i po kłopocie
na jedną ataki/oblegi
na kolejną obrona
na siódmą wyprawki itp rotfl

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Przewodnik: 05-11-2007 14:43.

05-11-2007 14:43 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam, nazywania półek nie będzie

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


05-11-2007 14:51 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » 2 sprawki dotyczące półek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH