Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA (niedotrzymanie warunków licytcji) gracz Nekro » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony (niedotrzymanie warunków licytcji) gracz Nekro
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

(niedotrzymanie warunków licytcji) gracz Nekro Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odbyła się na forum taka oto licytacja prowadzona przez gracza Nekro (nick na Forum Mad_Monk):
15 minut do konca !!!!!! D Tytanowy Sygnet D Srebrny Sygnet D Szmaragdowy Sygnet

W tamtym temacie są wszytkie potrzebne informacje, łącznie z wypowiedzią Lorda - jednego z TModów odpowiedzialnych za dział Biżuteria (r3)

Dziś około godziny 19:40 złożyłem graczowi Nekro ofertą handlową zawierającą 8500 PR, ale:
http://r3.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=1c7a6fc055

Prosze o rozpatrzenie tej skargi.

EDIT: Jak chcesz to ci napiszę na PW, za co te osty (będziesz jeszcze bardziej rozbawiony Big Grin ), a poza tym mam prawo domagać się uczciwości, nie? Wink

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nedian: 08-11-2007 20:42.

08-11-2007 20:00 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh, trochę śmieszna jest skarga od kogoś mającego 3 ostrzeżenia w tym ostatnie za złamanie regulaminu handlu Wink
ale to taki komentarz tylko

2 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-11-2007 20:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Mad_Monk
Junior Member


Data rejestracji: 24-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie zgadzam sie z tym w momencie gdy pisalem ze licytacje koncze o 20 to nie znaczy punkt 20 : 00 tutaj poprostu bylo nie porozumie i zla interpretacja \

prosze wiec o odbanowanie mojego konta

pozdrawiam mad



ps jestem ciekawy czy nedian tez dostal bana za nie dotrzymanie ostatniej licytacji ??

__________________
Nie sądzicie, że admini przez nawał pracy, stają się nie odpowiedzialni, bywają też niesprawiedliwi i stronniczy?


r7 No_Mercy
r8 LuxAeterna
08-11-2007 20:49 Mad_Monk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mad_Monk Dodaj Mad_Monk do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: lord
Data: 07-11-2007 21:56
Do: Mad_Monk
Temat: Ostrzeżenie

Witaj Mad_Monk,<br />
<br />
Otrzymałeś upomnienie od lord.<br />
Powód: <b>Inne</b> (nie dotrzymanie warunków własnej licytacji!!!)<br />
Temat: <a href="thread.php?postid=1456781#post1456781" target="_blank">15 minut do konca !!!!!! D Tytanowy Sygnet D Srebrny Sygnet D Szmaragdowy Sygnet</a><br />
<br />
Obsługa Forum.



nie zgadzam sie z tym ostrzezeniem , dostalem je niby za nie dotrzymanie warunkow mojej licytacji .... napisalem ze skonczy sie o 20 ale nie napisalem ze dokladnie o 20 00 a to jest roznica , prosze o odpowiednie zinteprtowanie tej wlasnie formy 20 20 to tez to tez jest 20


prosze o sciagniecie tego warma

i odp na moja prosbe




Proszę bardzo , gdy piszemy że aukcja jest do godziny 20:00 tzn. że Składający oferte może złożyć ją równo o godzinie 20:00 , gdy złoży o 20:01 to już jest po , takie prawo przyjęliśmy i powszechnie akceptujemy. Tyle ode mnie. Ja warna nie cofnę. prawo jest równe wobec wszystkich tak samo.






napisze

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
09-11-2007 14:00 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
Mad_Monk
Junior Member


Data rejestracji: 24-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko popatrz w posta i zobacz ze napisalem ze o 20 a nie o 20 00 a dla mnie to jest roznica

__________________
Nie sądzicie, że admini przez nawał pracy, stają się nie odpowiedzialni, bywają też niesprawiedliwi i stronniczy?


r7 No_Mercy
r8 LuxAeterna
09-11-2007 14:12 Mad_Monk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mad_Monk Dodaj Mad_Monk do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mad_Monk napisał(a)
tylko popatrz w posta i zobacz ze napisalem ze o 20 a nie o 20 00 a dla mnie to jest roznica




czym się różni "że o 20"

a "o 20"


??

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
09-11-2007 14:29 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
Mad_Monk
Junior Member


Data rejestracji: 24-08-2007
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokladnym czasem
i szczegolowoscia

__________________
Nie sądzicie, że admini przez nawał pracy, stają się nie odpowiedzialni, bywają też niesprawiedliwi i stronniczy?


r7 No_Mercy
r8 LuxAeterna
09-11-2007 15:11 Mad_Monk jest offline Szukaj postów użytkownika: Mad_Monk Dodaj Mad_Monk do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem temat skończony. nie mam się z czego tłumaczyć.

Ce, możesz chyba zamknąć.

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
09-11-2007 22:20 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zasada: jak pisze się zakończenie o 20 to punkt 20 licytacja się kończy
zasada: jak 1 gracz składa oferte o 19:59 a drugi o 20:00 wygrywa pierwszy (o 20 aukcja jest już zakończona)
niepisana zasada: jak ktoś złoży ofertę o 20:00 ale najbliższym wcześniejszym czasie nie ma żadnej oferty to ta oferta wygrywa

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-11-2007 04:44 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA (niedotrzymanie warunków licytcji) gracz Nekro

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH