Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie serwera R4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (15): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Otwarcie serwera R4 50 Ankieta - średnia ocena: 7,1250 Ankieta - średnia ocena: 7,12
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam Davo,Akrome i innych.Otwarcie powinno byc ok. 15 Smile

__________________

10-11-2007 22:20 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sidorf,
4) r3 nie pomieści więcej aktywnych graczy,

Arius,
zgadza się, ale sporo osób patrząc na datę otwarcia stawia swój wybór właśnie pomiędzy r2 a r3.

Rayneven,
na 100% w tym roku, pisałem już Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




10-11-2007 22:21 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
valen
Viking


images/avatars/avatar-19365.jpg

Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 606
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze by bylo, abyscie sobie dali spokoj z patchami na r2, dobrze jest jak jest. Ale jestem rozczarowana, ze kolejnym serwerem na silniku Morii bedzie dopiero r5.

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2: Melissa
10-11-2007 22:23 valen jest offline Szukaj postów użytkownika: valen Dodaj valen do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

patche nie tylko zawierająkorekty ale także nowe rzeczy
dowiecie się w opowiednim czasie

Akrom i inni: czy naprawdę zbawi was te 3-4h? i tak dopiero po miesiącu "ustawiane" jest top50, większość wtedy odpada lub jest silniejsza
spokojnie można zacząć nawet tydzień później i jak się ma szczęście i potrafi grac to dojść do top1 (któro tak czy inaczej bez przerwy się zmienia czy to szybciej czy wolniej)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-11-2007 22:23 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
sidorf,
4) r3 nie pomieści więcej aktywnych graczy,



no nie powiedzialbym ze aktywnych Tongue
gralem jakis czas ( przynajmniej jeden nieaktywny Big Grin ) i widzialem sporo osob ktore ostatnie logowanie maja na poziomie lipca/sierpnia
trzeba bylo juz robic czesciej kasacje nieatktywnych graczy
10-11-2007 22:25 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisałem aktywnych, nie zarejestrowanych. Wyobraź sobie, że możemy ustalić ilość aktywnych dziennie graczy z dokładnością do jednej sztuki, więc wydaje mi się że mamy lepsze informacje na ten temat Smile
Nieaktywne konta są usuwane automatycznie, po prostu skrypt utrzymuje populację serwera w pewnym przedziale, usuwając mniej lub więcej nieaktywnych kont.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




10-11-2007 22:26 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
kononowiczstal
Lord


Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 256
Klan: eXsAeQuo
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: z r3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
patche nie tylko zawierająkorekty ale także nowe rzeczy
dowiecie się w opowiednim czasie

Akrom i inni: czy naprawdę zbawi was te 3-4h? i tak dopiero po miesiącu "ustawiane" jest top50, większość wtedy odpada lub jest silniejsza
spokojnie można zacząć nawet tydzień później i jak się ma szczęście i potrafi grac to dojść do top1 (któro tak czy inaczej bez przerwy się zmienia czy to szybciej czy wolniej)



no ale jak odrazu sie zacznie to jest szansa że bedziesz top1 choc przez te 2 godziny do kolejnego rankingu
i przez całą gre bedzie jz na dole pisalo najlepsze miejse w rankingu -1

__________________
Nick:rasiak1992








oddam konto na r3 -630 punktów za free -składać tu podania
10-11-2007 22:27 kononowiczstal jest offline Szukaj postów użytkownika: kononowiczstal Dodaj kononowiczstal do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
patche nie tylko zawierająkorekty ale także nowe rzeczy
dowiecie się w opowiednim czasie

Akrom i inni: czy naprawdę zbawi was te 3-4h? i tak dopiero po miesiącu "ustawiane" jest top50, większość wtedy odpada lub jest silniejsza
spokojnie można zacząć nawet tydzień później i jak się ma szczęście i potrafi grac to dojść do top1 (któro tak czy inaczej bez przerwy się zmienia czy to szybciej czy wolniej)


bo top1 traci wyzwania, teraz i tak jest lepiej niz wczesniej, bo jeszcze zostaly expedycje Wink

Osobiscie czekam na Morie II, no chyba, ze necro III bedzie oferowac jakieś nowości Smile

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

10-11-2007 22:27 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Napisałem aktywnych, nie zarejestrowanych. Wyobraź sobie, że możemy ustalić ilość aktywnych dziennie graczy z dokładnością do jednej sztuki, więc wydaje mi się że mamy lepsze informacje na ten temat Smile
Nieaktywne konta są usuwane automatycznie, po prostu skrypt utrzymuje populację serwera w pewnym przedziale, usuwając mniej lub więcej nieaktywnych kont.

gdybym ja byl administratorem to dopiero bylaby kasacja Big Grin
ja nadal twierdze ze kolejna nekropolia2 ( bo zwykla jest lepsza, moim zdaniem i nie powinno jej sie wsadzac do tego samego worka co n2) to strzal w przeciwnym kierunku
bynajmniej zagram na r4 Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sidorf: 10-11-2007 22:31.

10-11-2007 22:31 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
Davo
Double Ace


images/avatars/avatar-11598.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 139
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
patche nie tylko zawierająkorekty ale także nowe rzeczy
dowiecie się w opowiednim czasie

Akrom i inni: czy naprawdę zbawi was te 3-4h? i tak dopiero po miesiącu "ustawiane" jest top50, większość wtedy odpada lub jest silniejsza
spokojnie można zacząć nawet tydzień później i jak się ma szczęście i potrafi grac to dojść do top1 (któro tak czy inaczej bez przerwy się zmienia czy to szybciej czy wolniej)


Ja będę 5 h do tyłu..;/ jak i sporo innych osób.. Na prawdę moglibyście przełożyć na 15 przynajmniej.... Tak czy siak trzeba mieć szczęście na początku Tongue

__________________

10-11-2007 22:31 Davo jest offline Szukaj postów użytkownika: Davo Dodaj Davo do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5h=5 wypraw=w najlepszym wypadku to jakies 200-300 expa (liczac, ze wejda CI pielgrzymki w 3 strefie ;p), na poczatku nie wiecej niz 100 PRów.

5h~3 ataki=90 expa.

w sumie, 200-400pr różnicy.

Czy warto o taką sumę teraz walczyć i się źreć? Tongue

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

10-11-2007 22:33 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
ZaXz
Triple Ace


Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 191
Klan: Just One Fix
Kraina: Moria II
Skąd: Z stąd i z owąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Davo, ja też będe do tyłu o jakieś 6-7 godzin, ale wątpię, żeby to miało jaki szczegolny wplyw na miejsce w rankingu, bo przeciez wyprawy i ataki kiedyś się kończą nie Big Grin
10-11-2007 22:34 ZaXz jest offline Szukaj postów użytkownika: ZaXz Dodaj ZaXz do Listy kontaktów
kononowiczstal
Lord


Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 256
Klan: eXsAeQuo
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: z r3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KruczoCzarny napisał(a)
5h=5 wypraw=w najlepszym wypadku to jakies 200-300 expa (liczac, ze wejda CI pielgrzymki w 3 strefie ;p), na poczatku nie wiecej niz 100 PRów.

5h~3 ataki=90 expa.

w sumie, 200-400pr różnicy.

Czy warto o taką sumę teraz walczyć i się źreć? Tongue




oj warto i to bardzo jak się dobrze zacznie to chce sie aż gracSmile
ale aby dobrze zacząc trzeba na samym początku sie zalogowacSmile

__________________
Nick:rasiak1992








oddam konto na r3 -630 punktów za free -składać tu podania
10-11-2007 22:38 kononowiczstal jest offline Szukaj postów użytkownika: kononowiczstal Dodaj kononowiczstal do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kononowiczstal napisał(a)
cytat:
KruczoCzarny napisał(a)
5h=5 wypraw=w najlepszym wypadku to jakies 200-300 expa (liczac, ze wejda CI pielgrzymki w 3 strefie ;p), na poczatku nie wiecej niz 100 PRów.

5h~3 ataki=90 expa.

w sumie, 200-400pr różnicy.

Czy warto o taką sumę teraz walczyć i się źreć? Tongue




oj warto i to bardzo jak się dobrze zacznie to chce sie aż gracSmile
ale aby dobrze zacząc trzeba na samym początku sie zalogowacSmile


no nie wiem
ja na r1 zarejestrowalem sie okolo grudnia ( pol roku od otwarcia) i jakos mi sie chce grac aczkolwiek nie jestem w topce ( 4000 Big Grin )
10-11-2007 22:41 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Rayneven,
na 100% w tym roku, pisałem już Smile


Konrad,
wiem. Czytam z uwagą każdą Twoją wypowiedź. Jednakże skoro robicie patcha, to oznacza że wiecei juz o wstepnych zmianach. Zatem byłoby milo gdybysmy tez mieli o tym pojecie szczególnie że poza wymienionymi przeze mnie drobiazgami jest zdaniem wielu osob, naawet najwiekszych antagonistów sprzed patcha r4, po prostu dobrzeSmile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
10-11-2007 22:46 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kononowiczstal napisał(a)
cytat:
KruczoCzarny napisał(a)
5h=5 wypraw=w najlepszym wypadku to jakies 200-300 expa (liczac, ze wejda CI pielgrzymki w 3 strefie ;p), na poczatku nie wiecej niz 100 PRów.

5h~3 ataki=90 expa.

w sumie, 200-400pr różnicy.

Czy warto o taką sumę teraz walczyć i się źreć? Tongue




oj warto i to bardzo jak się dobrze zacznie to chce sie aż gracSmile
ale aby dobrze zacząć trzeba na samym początku sie zalogowacSmile


Aby dobrze zacząć grać trzeba:
a) mieć farta do dropa
b) być skutecznym w walce
c) mieć dobry zgrany klan

KruczoCzarny napisał ci dlaczego czas dołączenia to sprawa drugorzędna.
Pokuszę się o stwierdzenie, że zaczęcie z opóźnieniem pozwoli ci na lepszy start niż od razu z hordą starych wyjadaczy Tongue
A co do cyferki "najwyższa pozycja w rankingu" to ma wartosć tylko wtedy jak sie na nią zapracuje

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062
10-11-2007 22:51 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z prośbami Graczy oraz zagrożeniem ze strony Ministra Edukacji w postaci możliwości powstania zarzutu nakłaniania uczniów z całej Polski do masowego wagarowania, termin otwarcia serwera zostaje przesunięty na godzinę 17:00.

Rayneven,
spokojnie, rewolucji nie będzie Smile Część zmian jest niespodzianką i dowiecie się o nich za kilka dni, nie wcześniej.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




10-11-2007 22:56 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
W związku z prośbami graczy i zagrożeniem ze strony Ministra Edukacji w związku z możliwością powstania zarzutu nakłaniania uczniów z całej Polski do masowego wagarowania, termin otwarcia serwera zostaje przesunięty na godzinę 17:00.

Rayneven,
spokojnie, rewolucji nie będzie Smile Część zmian jest niespodzianką i dowiecie się o nich za kilka dni, nie wcześniej.


Rozumiem że to dlatego że każdy chce byc TOP 1? Tongue

btw. jak oceniacie popularnośc Waszego angielskiego serwera? Miałem przyjemnośc na nim grac, ale znużyła mnie potem monotonia, bo aktywnych graczy moze bylo z 200...


Co do rewolucji to już jedną przeżylismy, a mówią że co nas nie zabija to nas wzmocni i tak się po ostatnim patchu stałoWink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 10-11-2007 23:03.

10-11-2007 22:59 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękujemy za przełożenie otwarcia

Uczniowie
Big Grin



PS. No to nie musze iść na wagary Tongue
10-11-2007 22:59 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko nie wiem co im to da

giertycha juz nie ma to mozesz byc spokojny Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sidorf: 10-11-2007 22:59.

10-11-2007 22:59 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki za przesuniecie otwarcia

Ps. chyba jak na necro 3 nie bedzie nic nowego to tez poczekam na morie 2 Wink

__________________

10-11-2007 23:05 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
ixeon
Member


images/avatars/avatar-4004.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 42
Klan: Bobasy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moria to w ogole nie to o co chodzi ...
jakby powstala koipa r1..
jest tak sielsko...
wszystko jest stare znane normalne i w ogole ;D

__________________
zastrzegam prawo odwołania kupna
jeśli coś wygrałem piszcie w grze i tylko w grze nick:ixeon
na r1 i r4 ten sam nick
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=219833
to jest niby pushing ...
r4 ID=29 ;D
10-11-2007 23:05 ixeon jest offline Szukaj postów użytkownika: ixeon Dodaj ixeon do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barx napisał(a)
dzieki za przesuniecie otwarcia

Ps. chyba jak na necro 3 nie bedzie nic nowego to tez poczekam na morie 2 Wink


przeciez to bedzie dokladnie to samo
kolejny spalony serwer bloodwars
10-11-2007 23:07 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
kononowiczstal
Lord


Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 256
Klan: eXsAeQuo
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: z r3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki mogę sobie spokojnie iść do szkoły i spokojnie wrócić na nie zwalniać sie i biec całą drogęSmile

__________________
Nick:rasiak1992








oddam konto na r3 -630 punktów za free -składać tu podania
10-11-2007 23:09 kononowiczstal jest offline Szukaj postów użytkownika: kononowiczstal Dodaj kononowiczstal do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie spalony a najlepszy pod względem systemu. Spalone było to, że miał mnóstwo błędów, a ich naprawianie wywracało serwer co i rusz do góry nogami. Serwer działający od początku na obecnym systemie powinien być naprawdę w porządku. Ja też przesiedzę r4, poczekam na Morię II.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

10-11-2007 23:12 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Rujik
Double Ace


images/avatars/avatar-16349.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Silesia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wreszcie Big Grin kończe z r3 Wink
i gram na r4 Big Grin może bede top1 Happy
10-11-2007 23:12 Rujik jest offline Szukaj postów użytkownika: Rujik Dodaj Rujik do Listy kontaktów
AdoriskA
Forum Ace


Data rejestracji: 07-11-2007
Postów: 75
Klan: eXsAeQuo
Rasa w grze: Ssak
Skąd: r3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
W związku z prośbami Graczy oraz zagrożeniem ze strony Ministra Edukacji w postaci możliwości powstania zarzutu nakłaniania uczniów z całej Polski do masowego wagarowania, termin otwarcia serwera zostaje przesunięty na godzinę 17:00.

Rayneven,
spokojnie, rewolucji nie będzie Smile Część zmian jest niespodzianką i dowiecie się o nich za kilka dni, nie wcześniej.




A tam .. chociaz zdradzcie w jakiej kategorii maja byc zmiany? Itemki , expy czy co? :p

__________________
AdorisE
10-11-2007 23:15 AdoriskA jest offline Szukaj postów użytkownika: AdoriskA Dodaj AdoriskA do Listy kontaktów
wlad
Full Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 65
Skąd: KIELCE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moria to naprwde potega
kazdy kto gral w r1 i dluzej niz tydzien w r2 powie to samo co ja
zreszta nie ilosc a jakosc graczy o tym swiadczy

__________________
sic

ID: ???
10-11-2007 23:16 wlad jest offline Szukaj postów użytkownika: wlad Dodaj wlad do Listy kontaktów
koompel
Newbie


images/avatars/avatar-4936.gif

Data rejestracji: 02-09-2007
Postów: 1
Klan: PWr / Serpenix (17999)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bierutów / Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiecie co, niech teraz wejdzie tutaj kilkadziesiąt tysięcy graczy i niech każdy zacznie jęczeć:
- ja wolałbym r2 zamiast r1,
- nie r3 zamiast r2,
- a ja r4 wolę, bo r23123134 jest głupie
- przestań r666 jest lepsze od r123456789
- a właśnie, że r10^n* jest najlepsze i dlatego r12342^sqrt(5654!) powinno być kopią r(-345 + 446i)

*) n - prawdopodobieństwo wykolejenia się pociągu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w wyniku zderzenia z tygrysem szablozębnym

Luuudzie kogo to obchodzi?! Decyzje już zapadły! Załóżcie sobie wątek od jęczenia jakie powinny być kolejne "eRy" i tam rozpisujcie się do woli.

__________________
W GRZE SERPENIX

>>> OFERTA DLA KAŻDEGO <<<
10-11-2007 23:16 koompel jest offline Szukaj postów użytkownika: koompel Dodaj koompel do Listy kontaktów
Dario123
Forum Ace


images/avatars/avatar-11230.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 86
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: wzięły się nooby?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam się w 100%
Dzięki za przesunięcie otwarcia nie będe miał owału za wagary i takie takam. Zdradzcie choć część nowości plizzzz.

__________________
nick r14 Dario123
10-11-2007 23:25 Dario123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dario123 Dodaj Dario123 do Listy kontaktów
Strony (15): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie serwera R4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH