Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nawiązanie współpracy z Interia.pl » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (27): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nawiązanie współpracy z Interia.pl 53 Ankieta - średnia ocena: 7,0253 Ankieta - średnia ocena: 7,02
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mnemosyne
Newbie


Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W 1 poście nie chodziło mi o zwrócenie uwagi na zależności finansowe, tylko o przewidywanie przyszłości Smile . Dlatego tylko cytowałem. poza tym miałem 5 lat Rachunkowości wiec podstawy jakieś znam Smile . Nie wiem czemu sie akurat tego uczepiłeś Smile . Jedynie co złe w połączeniu to to że r4 wystartował wcześniej . Dobrym pomysłem byłoby otwarcie nowego serwera przy tej okazji.
16-11-2007 19:52 mnemosyne jest offline Szukaj postów użytkownika: mnemosyne Dodaj mnemosyne do Listy kontaktów
mnemosyne
Newbie


Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niszczyciel przeczytaj najpierw wszystkie wypowiedzi nim dasz swoją .

"Hmm nie mam nic przeciwko grze , ciesze sie z nowej wersji , cieszę się że mi odpisałeś."
16-11-2007 19:54 mnemosyne jest offline Szukaj postów użytkownika: mnemosyne Dodaj mnemosyne do Listy kontaktów
Akilaim
Double Ace


images/avatars/avatar-5589.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 108
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nieważne że gra staje sie póki co popularniejsza...

nieważne że konkurencja właściwie nie istnieje a jeśli już jest w powijakach i nie zapewnia nawet 1/10 tego co BW - jeśli znasz lepszą grę to się pochwal...


rSk napisał:

cytat:
tak serwery beda rosly szybciej niz grzyby po deszczu Wink
I pozniej zapanuje chaos prawie jak na ogame.

Nie chodzi o ilosc graczy chyba, przynajmniej mnie to srednio cieszy, chodzi o to zeby pozostal klimat jaki daje ta gra.


naprawdę aż tak słabo wierzysz w naszych adminów ? Tongue tutaj ludzie grający maniakalnie w OGame nie przyjdą - powód - ? za trudne dla nich to będzie i będzie im to przeszkadzało że nie da się tutaj siedzieć cały czas przy grze Tongue bo przecież u nich forum to tylko komentarze walk Tongue

__________________
R1,R4,R6,R8,R11,R12,R13,R15,R16 - KONIEC

R17 - akilaim
16-11-2007 19:59 Akilaim jest offline Szukaj postów użytkownika: Akilaim Dodaj Akilaim do Listy kontaktów
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście oklaski pokłony itd. dla adminow bw. wiecie co to oznacza? że bw będzie się dynamiczniej rozwijać a tak wcale nie dawno mówiliście że zostawicie swoje wspaniałe wampirze dziecko w wersji 1.0 i kropka Wink miła wiadomość naprawdę.

a imam pytanko skoro to będzie współpraca... to czy pojawi się kolejny admin/nadzorca z interii?

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sorion: 16-11-2007 20:14.

16-11-2007 20:03 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
Niszcyciel
Triple Ace


Data rejestracji: 31-08-2007
Postów: 237
Klan: Spartans
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Polska...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem Niszcyciel a nie jakiś tam niszczyciel.a moria 2 będzie idealną kopią r2 czy kilka żeczy będzie innych,to chyba możecie powiedzieć.
16-11-2007 20:20 Niszcyciel jest offline Szukaj postów użytkownika: Niszcyciel Dodaj Niszcyciel do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sorion, nie pojawi się. Współpraca jest oparta na zasadzie wzajemnej promocji i reklamy, jak zostało napisane w oświadczeniu w pierwszym poscie. W kwestii zarządzania wszystko zostaje po staremu.

Niszczyciel, prawdopodobnie kopią, możliwe że zostanie coś zmienione ale to wątpliwe.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-11-2007 20:34 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
jacobs
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

arghhh moglibyscie dac cos nowego do tego r2, niby jest juz sporo bajerow ale jeszcze cos Tongue moze sufixy do palnych? jakies nowe itemy?
16-11-2007 20:42
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe Konrad choćbyście nie wiem co z Sushim robili i tak ludziom nie dogodzicie Wink

nikogo nowego? fajnie Smile czyli samy plusy

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
16-11-2007 20:53 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
darek3tom7
Triple Ace


Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 166
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Akilaim napisał(a)


naprawdę aż tak słabo wierzysz w naszych adminów ? Tongue tutaj ludzie grający maniakalnie w OGame nie przyjdą - powód - ? za trudne dla nich to będzie i będzie im to przeszkadzało że nie da się tutaj siedzieć cały czas przy grze Tongue bo przecież u nich forum to tylko komentarze walk Tongue



bez takich Pleased ja grałem maniakalnie w ogame i jakoś sobie tu radzę, ogame wcale nie jest takie łatwe ale ma jedną zaletę w porównaniu z bw - można dojść na sam szczyt nawet na starych serwerach, a tu niestety takiej możliwości nie widzę

natomiast ogromną zaletą jest fakt że nie ma tu takich "inteligentnych" ludzi jako operatorów Smile co prawda niektóre bany budzą wątpliwości ale w porównaniu z ogame jest dużo lepiej
w ogame dostałem bana za zgłoszone multi, a jako wytłumaczenie dostałem info że nie mogłem dostać bana za zasiadanie bo po 10 banach musieliby mi zdjąć Shocked a tak naprawdę dostałem bana bo napadałem kolegę admina :/

a jeśli chodzi o współpracę z interią to mam nadzieje że przyniesie wiele korzyści Smile
16-11-2007 21:08 darek3tom7 jest offline Szukaj postów użytkownika: darek3tom7 Dodaj darek3tom7 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mnemosyne napisał(a)
Jedynie co złe w połączeniu to to że r4 wystartował wcześniej . Dobrym pomysłem byłoby otwarcie nowego serwera przy tej okazji.

"na początku spraw by ludzie byli zszkowani do granic możliwości, a później podsycaj napiecie"
zachowany sens wypowiedzi pewnego reżysera Smile

skoro tak lubicie nispodzianki to dostaniecie je, jest przygotowywana pewna zmiana(dodatkowa rzecz) w grze, o której nie było mowy teraz i nie wyjdzie w poniedziałek tylko trochę później Big Grin

<jak ja to lubię> rotfl

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-11-2007 22:07 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Elif
Ex-Team


images/avatars/avatar-18187.jpg

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 257
Klan: No Name
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sadysta Big Grin
16-11-2007 22:19 Elif jest offline Szukaj postów użytkownika: Elif Dodaj Elif do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
mnemosyne napisał(a)
Jedynie co złe w połączeniu to to że r4 wystartował wcześniej . Dobrym pomysłem byłoby otwarcie nowego serwera przy tej okazji.

"na początku spraw by ludzie byli zszkowani do granic możliwości, a później podsycaj napiecie"
zachowany sens wypowiedzi pewnego reżysera Smile

skoro tak lubicie nispodzianki to dostaniecie je, jest przygotowywana pewna zmiana(dodatkowa rzecz) w grze, o której nie było mowy teraz i nie wyjdzie w poniedziałek tylko trochę później Big Grin

<jak ja to lubię> rotfl


co niby lubisz? szczycić się że coś wiesz żeby ludzie Ci zazdrościli że jesteś u żłoba <ziew> raczej kojarzysz się z innym filem albo też z pewnym politykiem: "Wiem... ale nie powiem"


do poniedziałku nie tak daleka droga zatem trzeba uzbroić się w cierpliwość. Może BW pozwoli dzieki tej współpracy poluybić InterieWink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
16-11-2007 22:20 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Pamela
Zbanowany

images/avatars/avatar-5646.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 163
Klan: Decados
Kraina: Necropolia
Skąd: DECADOS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C jesteś zbyt okrutny uchyl choć rąbka tajemnicy
ps:Wielkie dzięki teraz wiem jeszcze mniej ale i tak czekam z niecierpliwością

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pamela: 16-11-2007 22:35.

16-11-2007 22:21 Pamela jest offline Szukaj postów użytkownika: Pamela Dodaj Pamela do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobra, to ma coś związek z grafiką
nie będzie zmieniona ale dodana do rzeczy które zostaną dodane do dodanego serwera dodanego do listy Big Grin
jeżeli oczywiście dadamy pewne powiązane ze sobą sprawy i dodatnio wyjdą rozmowy niedługo prowadzone Wink

ray, rozgryzłeś mnie - tylko uważaj na moje kości, bo czasem można się przez nie zadławić Wink

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-11-2007 22:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okrutni jesteście Smile Jak chcecie niespodzianki to ogłoście patcha godzinę przed wprowadzeniem i człowiek normalnie w nocy śpi a nie tak jak teraz myśli co to za niespodzianki Big Grin

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

16-11-2007 23:26 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Akilaim
Double Ace


images/avatars/avatar-5589.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 108
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 - sorry że tak długo Tongue tak wiem ^^ Hitchcock Tongue - tylko że to nie film a gra która dużo bardziej wciąga niż filmy tego pana na dzień dzisiejszy Tongue

__________________
R1,R4,R6,R8,R11,R12,R13,R15,R16 - KONIEC

R17 - akilaim
17-11-2007 00:04 Akilaim jest offline Szukaj postów użytkownika: Akilaim Dodaj Akilaim do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe co sie boicie ze interia wchlonie BW. W ZYCIU ! Big Grin to bw wchlonie interie Big Grin

a tak do tematu to kosmetyka malo wazna ale cos o mechanice szepnac slowko moglibyscie Wink

__________________
R14
Nick: przemus

17-11-2007 02:09 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

RE: Nawiązanie współpracy z Interia.pl Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, iż serwis BloodWars oraz portal Interia.pl podpisały w dniu 02.11.2007 umowę o wzajemnej współpracy w zakresie promocji i reklamy.

W związku z powyższym postanowiliśmy połączyć to wydarzenie z wypuszczeniem patcha 1.0.0.0, w którym zawarte będą m.in.:

- nowy layout o nazwie Gothic,
- mapa ekspedycji oraz grafiki przeciwników ekspedycyjnych,
- nowy wygląd treningu oraz sklepu,
- wiele innych usprawnień i niespodzianek.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż w najbliższym czasie bezpośredni dostęp do serwisu BloodWars będzie możliwy z adresu: www.bloodwars.interia.pl
Adres www.bloodwars.pl nadal będzie działał, jednak będzie powodował przekierowanie na ww. adres.

Organizacja serwisu pozostanie bez zmian, podstawowy wygląd także, z tą różnicą że dodane zostaną nagłówek oraz stopka interia.pl. W związku z przewidywanymi wątpliwościami związanymi z dodaniem nagłówka i stopki, informujemy że dołożymy wszelkich starań, aby nie powodowały one żadnych efektów ubocznych, mających wpływ na grywalność BloodWars.

Pozostaje mi tylko nadzieja, ze wspolpraca nawiazana z interia nie wiarze wam za bardzo rak i Bw nie wpadnie w za bardzo komercyjny trend Big Grin (chyba ze interia zechciala by placic modom, to nie mialbym nic przeciwko Big Grin )

Zmiany wejdą w życie z dniem 19 listopada 2007 (poniedziałek) o godzinie 12:00.
Z tego powodu nastąpi godzinna przerwa w działaniu serwerów w czasie 12:00-13:00.


Z poważaniem,

Zespoły Interia.pl oraz BWTeam


Mam tylko nadzieje, ze umowa nie wiaze wam za bardzo rak i nie wpycha BW w bardziej "komercyjny" trend Wink (chyba, ze interia zobowiazalaby sie placic modom - wtedy nie mam nic przeciwko Big Grin )

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




17-11-2007 03:17 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Buffalo
Member


Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ładnie, fajnie sie zapowiada

__________________
R1: Mateusz
R5:
17-11-2007 08:56 Buffalo jest offline Szukaj postów użytkownika: Buffalo Dodaj Buffalo do Listy kontaktów
mychacz
Newbie


images/avatars/avatar-3410.jpg

Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 6
Klan: Breed
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gram już dosyc długo, tylko że nigdy sie na forum nie udzielałem, ale po takim newsie grzech nie skomentowac Pleased

Gratuluje podpisania umowy z moim ulubionym portalem interia.pl bo gdybyście podpisali umowe z wp albo onetem z pewnością przestałbym grac (umowa bitefight'a z onetem skutkuje tragicznie [zawiechy gry i padanie forum w godzinach szczytu]) mam nadzieje że do tego z interią nie dojdzie Pleased

__________________

Nick: Savage ID: 36806 Serwer: Necropolia
17-11-2007 09:59 mychacz jest offline Strona domowa mychacz Szukaj postów użytkownika: mychacz Dodaj mychacz do Listy kontaktów Zobacz profil MSN mychacz
asusPL
Newbie


Data rejestracji: 10-11-2007
Postów: 6
Klan: Dark Angel
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BARDZO SIE CIESZE ALE MAM NADZIEJE ZE KONTA ZOSTAJA?
BW JEST JUZ TAK SAMO POTEZNA JAK GRY Z SERI OGAME I INNNE
ONI MAJA Z ONET ALE UWAZAM ZE INTERIA TO DOPIERO POCZATEK

__________________
NICK W GRZE NA R6

17-11-2007 10:09 asusPL jest offline Szukaj postów użytkownika: asusPL Dodaj asusPL do Listy kontaktów
Stalker777
Member


Data rejestracji: 11-11-2007
Postów: 47
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam tylko nadzieje ze tym razem naprawde wyjdzie wam "idealny" balans i wszyscy beda happy rotfl nie moge sie doczekac aby przeanalizowac te newsy w poniedzialek

co do wspolpracy dobre posuniecie ludzie wspolpraca jak juz ktos pisal wczesniej pozostawia podmioty NIEZALEZNE zreszta jesli konrakt nie jest czasowy w kazdej chwili jedna ze stron moze go zerwac i wsio wspolpraca czyli inaczej symbioza to jest tak ze BW udostepnia sie jako reklama na interi np a interia wzamian za to daje kase lub robi np grafike wedlug polecen ekipy BW
to tak w skrocie moznabyloby pokazac i jest to swietna sprawa bo BW rozwinie sie duzo szybciej nie tracac swojej niepodleglosci;p

a co do kont coz teoretycznie rifresz by sie przydal jesli beda to powazne zmiany bo moze ktos by chcial jednak inna sciezke wybrac ponadto daloby rowne szanse wszystkim obecnie grajacym z 2 strony jesli nie bedzie juz "ostatecznej" wersji szkoda robic reset bo moze znow jakis dobry pomysl wpasc wiec poki co napewno konta pozostana wiec sie asus nie martwSmile ale wole toshibe Tongue
17-11-2007 10:41 Stalker777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Stalker777 Dodaj Stalker777 do Listy kontaktów
mfalkus
Member


Data rejestracji: 17-05-2007
Postów: 45
Klan: Dwarf_Shadows
Kraina: Necropolia
Skąd: Z wioski Konoha-gakure

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łoł, nareszcie jakis big przełom!!! Nie dość, że nawiązujecie współprace z bardzo popularną interia.pl to jeszcze wchodzi bardzo dobry patch, który na pewno umili gre Big Grin

__________________
R1- mfalkus(oddałem konto)
R2- Hercules(dostałem konto)
R4- mfalkus
17-11-2007 10:43 mfalkus jest offline Szukaj postów użytkownika: mfalkus Dodaj mfalkus do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak już wszyscy spamują to i ja się dopiszę.

Obecnie trwają prace nad, moim zdaniem, najciekawszym patchem do BW. Mam nadzieję, że uda się go skończyć w ciągu 1go maksymalnie 2ch miesięcy.

Pozwolę sobie dodać, że sprawa będzie związana z nowym tematem w tutorialu:
http://wiki.bloodwars.pl//index.php?titl...a_Przodk%C3%B3w
który stanowi wprowadzenie do patcha, roboczo nazwanego 1.1.

Szczegółów nie będę pisał bo mogło by się to skończyć kilkoma zawałami Wink

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


17-11-2007 11:00 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nooo nie moge się powstrzymać Big Grin WOOOOW

Gratki za poświęcenie dla gry :-)

P.S na jakiej wersji gra już nie będzie rozwijana Big Grin ? przewidziane już to jest?

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

17-11-2007 11:03 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
silerone
Triple Ace


images/avatars/avatar-5624.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 239
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)


Szczegółów nie będę pisał bo mogło by się to skończyć kilkoma zawałami Wink

a chociaż rabek tajemnicy dotyczącego tego pacha co teraz wchodzi ;p?
kilka zawałów w tą czy w tamtą;p

i czy ten pach 1.1 będzie wprowadzony na wszystkie servery :>?

__________________

Polecam Grafika Catherine Elizabeth, Buziaki dla niej ;*
A także wielki buziak dla Siostrzyczki Agnieszka!:*

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez silerone: 17-11-2007 11:05.

17-11-2007 11:03 silerone jest offline Szukaj postów użytkownika: silerone Dodaj silerone do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Jak już wszyscy spamują to i ja się dopiszę.

Obecnie trwają prace nad, moim zdaniem, najciekawszym patchem do BW. Mam nadzieję, że uda się go skończyć w ciągu 1go maksymalnie 2ch miesięcy.

Pozwolę sobie dodać, że sprawa będzie związana z nowym tematem w tutorialu:
http://wiki.bloodwars.pl//index.php?titl...a_Przodk%C3%B3w
który stanowi wprowadzenie do patcha, roboczo nazwanego 1.1.

Szczegółów nie będę pisał bo mogło by się to skończyć kilkoma zawałami Wink

:F ja wiedzialem ze admin bez sklonnosci sadystycznych to nie admin Tongue
A tak przy okazji mozna chociaz wiedziec jaki jest przewidywany termin wejscia patcha? Pleased

no dobra to juz wiem Tongue troche za wczesnie dla mnie na myslenie Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trafik: 17-11-2007 11:07.

17-11-2007 11:05 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
silerone
Triple Ace


images/avatars/avatar-5624.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 239
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)


Obecnie trwają prace nad, moim zdaniem, najciekawszym patchem do BW. Mam nadzieję, że uda się go skończyć w ciągu 1go maksymalnie 2ch miesięcy.


czytanie ze zrozumieniem mój drogi Wink


edit: hehe luzik Wink

__________________

Polecam Grafika Catherine Elizabeth, Buziaki dla niej ;*
A także wielki buziak dla Siostrzyczki Agnieszka!:*

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez silerone: 17-11-2007 11:24.

17-11-2007 11:05 silerone jest offline Szukaj postów użytkownika: silerone Dodaj silerone do Listy kontaktów
tonid
Forum Ace


images/avatars/avatar-5198.jpg

Data rejestracji: 15-02-2007
Postów: 88
Klan: Ye Old Nick
Kraina: Necropolia
Skąd: Żuliborz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja powiem tylko, że moim zdaniem to BARDZO dobre wieści dla BloodWars.

Prędzej czy później można było się spodziewać, że jakiś portal zainteresuje się grą. Oznacza to:
- dodatkowe fundusze, dzięki którym będą możliwe bardziej dynamiczne zmiany,
- zapewne w przyszłości szybsze i sprawniejsze serwery i brak ograniczeń gry wynikających z serwera [może znikną denerwujące opcje ograniczeń takie jak wysyłanie wiadomości co 1 minutę itp.].
No cóż, mnie to akurat pozytywnie nastraja. Takie jest życie, że wszystkim rządzą pieniądze 8P.

__________________
Pożegnanie z Blood Wars.
Apel do Administracji na zakończenie gry.
17-11-2007 11:44 tonid jest offline Strona domowa tonid Szukaj postów użytkownika: tonid Dodaj tonid do Listy kontaktów
ufo669
Newbie


Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy współpraca z interią bedzie miał wpływ na cene premium ???
bo jesli mam patrzeć na logo interii to niech za tego sms np zamiast 35dni bedzie 40dni premium (to akurat ładnie by wychodziło 40 -10 za skrócenie czasu =30czyli sms na miesiąc)
17-11-2007 11:57 ufo669 jest offline Szukaj postów użytkownika: ufo669 Dodaj ufo669 do Listy kontaktów
Strony (27): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nawiązanie współpracy z Interia.pl

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH