Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Biały smok - cel: zdobycie odznaki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Biały smok - cel: zdobycie odznaki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gnief
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 86

Biały smok - cel: zdobycie odznaki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tak po x nieudanych próbach zdobycia odznaki za białego smoka postanowiłem iść na pewniaka.

Ja biję, a koleżanka się bunkruje. Ja mam 6 ataków 70-80 dmg, ona 2 ataki 20-25 dmg. Wg rachunku prawdopodobieństwa odznakę mam już w garści!

Oto rezultat:

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=673214c870

__________________
Nick w grze:
R18: SoL (wszystkie inne pooddawane lub pokasowane)

19-11-2007 15:01 gnief jest offline Strona domowa gnief Szukaj postów użytkownika: gnief Dodaj gnief do Listy kontaktów
toffik
Member


Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 29
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic pieknego tu nie maWink

__________________

19-11-2007 15:33 toffik jest offline Szukaj postów użytkownika: toffik Dodaj toffik do Listy kontaktów
Agnieszka!
Triple Ace


images/avatars/avatar-10816.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 161
Kraina: Necropolia III
Skąd: Chojnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niestety i tak bywa ;p mimo to gratuluje zabicia besti Big Grin
8/10

__________________

Konto Siostry, do swojego nie mam passow
Nabór do SAINTS r4
r1- barx_
Mikun oddany

19-11-2007 15:35 Agnieszka! jest offline Szukaj postów użytkownika: Agnieszka! Dodaj Agnieszka! do Listy kontaktów
Exkalibur
Lord


images/avatars/avatar-5486.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 327
Klan: Black Kingdom
Kraina: Moria
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje:p Nastepnym razem sie udaTongue

__________________
http://r4.bloodwars.pl/r.php?r=185 <---Czerwony smok w 1.5 rundy, sami snajperzy 100% krytyków, piękne;P

Shorti

19-11-2007 15:47 Exkalibur jest offline Szukaj postów użytkownika: Exkalibur Dodaj Exkalibur do Listy kontaktów
koker13
Member


images/avatars/avatar-5649.gif

Data rejestracji: 13-02-2007
Postów: 30
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoko walka 7/10 ale cie nie rozuimiem Exkalibur jak następnym razem sie uda przeciez zabili smoka??
19-11-2007 16:27 koker13 jest offline Szukaj postów użytkownika: koker13 Dodaj koker13 do Listy kontaktów
Mansonik
Forum Ace


images/avatars/avatar-7381.jpeg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 99
Klan: EmErYcI
Skąd: Tarnów(Wierzchosławi ce)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ladna walka 8/10 Smile

koker13 nastepnym razem sie uda zdobyc odznake bo teraz nie zdobyl bo to nie on zadal koncowy cios. A pro po przyznaje duzy pech Tongue

__________________




R1=Manson
R4=Manson
R5=Manson

19-11-2007 16:30 Mansonik jest offline Szukaj postów użytkownika: Mansonik Dodaj Mansonik do Listy kontaktów
Jarvis
Viking


images/avatars/avatar-13188.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 558
Klan: Legends Of Moria and Legends Never Die
Kraina: Moria IV
Skąd: Wtf???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
koker13 napisał(a)
Spoko walka 7/10 ale cie nie rozuimiem Exkalibur jak następnym razem sie uda przeciez zabili smoka??


Chodziło mu,że nastepnym razem się uda odznake zdobyć za bestie.
Walka ładna i z jakką lekkością go pokonaliścieBig Grin I nastepnym razem odznaka na wpadnie.
19-11-2007 16:49 Jarvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis Dodaj Jarvis do Listy kontaktów
Dracula1991
Triple Ace


images/avatars/avatar-13417.jpg

Data rejestracji: 24-08-2007
Postów: 241
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładna expa Smile
Fajne dmg zadajesz tym Dobrym Szybkim Nożem Zwinności Smile
Mało brakowało a odznaka byłaby Twoja Smile
Próbuj aż do skutku Smile
9/10

__________________

19-11-2007 17:31 Dracula1991 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracula1991 Dodaj Dracula1991 do Listy kontaktów
amigosik
Triple Ace


Data rejestracji: 06-05-2007
Postów: 153
Klan: TDS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: leszno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

peszek załorzyciela... zdarza się... solo mógł iść na białego sam Tongue

__________________
r1 amigosik r2 trolek r3 dziken
gg 7473994
21-11-2007 15:11 amigosik jest offline Szukaj postów użytkownika: amigosik Dodaj amigosik do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taka mala dygresja - wg prawdobodobieństwa nigdy nie ma sie czegoś w "garści", losowośc ma to do siebie, ze zawsze istnieje nikła szansa, ze coś nie wypali. Tak jak w tym przypadku Smile Współczuje, ale i gratuluje pomysłu. Nastepnym razem jak ci sie nie uda, to mozesz zaskarżyć Panią Losu Smile

(chociaz dalej mysle, ze prawdopodobieństwo BW rządzi sie swoimi prawami Tongue )

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

21-11-2007 15:44 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
QSY
Full Member


images/avatars/avatar-1003.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 50
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pech.....

Co do prawdopodobieństwa wg którego działa BW mam skojarzenia z jednym z Praw Murphego: "Element wybrany losowo z grupy o 99-procentowej wiarygodności, będzie należał do pozostałego procenta."

__________________
R14 - Exiled - ID 83185

Tylko Krytyk nie krytykuje swojej krytyki.......
21-11-2007 18:09 QSY jest offline Szukaj postów użytkownika: QSY Dodaj QSY do Listy kontaktów
gnief
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 86

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gnief
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wreszcie sukces, taktyka identyczna, ale wreszcie jest rezultat!

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3de392759b

A pech mnie prześladował, bo tamto to nie była 1 próba. Kilka razy próbowałem zdobyć odznakę, ale smoka zabijał ktoś inny Wink . Ostatecznie udało się i nie będę jednak skarżył Pani Losu...

__________________
Nick w grze:
R18: SoL (wszystkie inne pooddawane lub pokasowane)

21-11-2007 18:23 gnief jest offline Strona domowa gnief Szukaj postów użytkownika: gnief Dodaj gnief do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nooo gratulacje Big Grin hehe też tak się kiedyś męczyłem z białasem Smile

Gratulacje i powodzenia dalej Tongue

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

21-11-2007 18:26 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Merenre2
Lord


images/avatars/avatar-4159.jpg

Data rejestracji: 13-04-2007
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

narzekacie na bialego smoczkaTongue
taktyke miales dobra i dobry pomysl ;] tez takiej probowalam przy feniksie, w koncu poszlam na slepo z kilkoma ziomkami bez taktyki Wink
za 34 razem zdobylam odznake za feniksa XD

__________________
Meren-Re (r1)
SPRZEDAM:
dobra szybka palka odwagi!!!

KUPIE:


Oddam siostre w dobr e rece ;-) 174wzrostu lat 19 okolice kielc
21-11-2007 18:46 Merenre2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Merenre2 Dodaj Merenre2 do Listy kontaktów
Shinodin
Emperor


images/avatars/avatar-2913.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 1.035
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratki Wiedźmak nieładnie tak Smile

Ja ostatnio zdobyłem odznake Sol Wink

__________________


http://s2.annihilation.pl/?a=register&rid=154
21-11-2007 18:56 Shinodin jest offline Szukaj postów użytkownika: Shinodin Dodaj Shinodin do Listy kontaktów
cozix
Triple Ace


images/avatars/avatar-5406.jpg

Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 189
Klan: Immortal Symphony
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ładne hity SoL'a i ładna strategia z tymi opiekunami Smile prawie 380hp + 90 obrony robi swoje Big Grin

graty
jak dla mnie 10/10
pozdrawiam

__________________
Ja w grze>>>KLIK
HIT 450 1ręczną>>>KLIK

22-11-2007 09:49 cozix jest offline Szukaj postów użytkownika: cozix Dodaj cozix do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Biały smok - cel: zdobycie odznaki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH