Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING rybaczewa ; Reyneven ; Alien19999 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony rybaczewa ; Reyneven ; Alien19999
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

rybaczewa ; Reyneven ; Alien19999 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rybaczewa
Postać Rybaczewa
Reyneven
Postać Reyneven
Alien19999
Postać Alien19999

przekazanie przedmiotów/punktów osobie grającej z tego samego IP
po 30 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-11-2007 18:48 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
sabreo
Junior Member


Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 12
Klan: Ye Old Nick
Kraina: Necropolia
Skąd: Bytom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przykro troszkę. BO to mój załogant. Ale ostrzegałem go. Mowa tu oczywiście o graczu, Reyneven .
24-11-2007 00:38 sabreo jest offline Szukaj postów użytkownika: sabreo Dodaj sabreo do Listy kontaktów
Reyneven
Full Member


Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 56
Klan: Ye Old Nick
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to tak Smile ban zasłużony bo wykiwać trochę z kumplem chcieliśmy system ^^ widać się nie da Smile i tu przestroga dla innych XP w pracowaniach informatycznych nawet ip changer nie chroni was przed wykryciem xP

Jednak czy mogę apelować o skrócenie kary? Smile Mój pierwszy i ostatni przekręt na bw się nie udał a z tego co pamiętam przekręt nie był astronomiczny bodajże ok 15-17 k pr Tongue więc i niska szkoda społeczna ^-^

Pozdrawiam i mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie prośby Smile

P/s zadość uczynienia odbierzcie wszystkie pr z mojej postaci Smile jest ich bodajże ok -7 k Tongue i powiedzmy tygodniowy Ban xDxD

Proszę ? Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Reyneven: 24-11-2007 16:57.

24-11-2007 16:34 Reyneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Reyneven Dodaj Reyneven do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po 1/3 bana można odblokować jeżeli wszystko co zostało teraz przekazane zostanie przesłane na konto administratorskie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-11-2007 17:13 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Reyneven
Full Member


Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 56
Klan: Ye Old Nick
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli dakacz,wieszcz rytual i szaman i chyba cos jeszcze nie pamietam tylko co xP

No to napewno tak zostanie zrobione Smile
24-11-2007 17:16 Reyneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Reyneven Dodaj Reyneven do Listy kontaktów
Reyneven
Full Member


Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 56
Klan: Ye Old Nick
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

według mojej matematyki wychodzi że za ok 47 min minie równe 10 dni od nadania bana Big Grin więc.... yyyy czekam na odblokowanie Smile a pan administrator/operator niech spodziewa się ofki Smile

Powyższego posta prosiłbym traktować jako przypomnienie
03-12-2007 18:03 Reyneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Reyneven Dodaj Reyneven do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to za 18min i 36 sekund odblokuję rotfl


a na poważnie to czekam na ofertę i wiadomość o niej na PW

13500 PKT ROZWOJU

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-12-2007 18:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING rybaczewa ; Reyneven ; Alien19999

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH