Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie R5 - Moria 2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Otwarcie R5 - Moria 2 32 Ankieta - średnia ocena: 7,1932 Ankieta - średnia ocena: 7,19
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
vesper
Lord


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 267
Klan: Khan Raiders
Skąd: z dala od pluszu

do 4 liter Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

(jak ktoś był łaskaw się wyrazić) takie na ramię broń. Nie lubię was. Musieliście mi to zrobić?
A było tak bosko.
Już myślałam, że będę miała w końcu święty spokój od was, od całej tej gry i od wszystkich, których lubiłam, a także od całej rzeszy jamochłonów. Przywykłam, że nie muszę codziennie logować się do gry, patrzeć czy nie wydarzyło się jakieś nieszczęście, czy nie wisi jakiś obleg. Worki pod oczyma zredukowałam do zera, zmarszczki na plecach zaprasowałam, odciski na palcach zdarłam szmerglem, hemoroidy niemal zaleczone.

PS. Na marginesie - nieźle się zaczęło, serwer jeszcze nie ruszył, a już mamy jazdy. Ray podpada chyba dla zasady.

__________________
Jak mawiali starożytni Rosjanie: Na dziesięciu facetów, dziewięciu lubi kobiety z dużym biustem, dziesiąty woli tych dziewięciu
29-11-2007 00:27 vesper jest offline Szukaj postów użytkownika: vesper Dodaj vesper do Listy kontaktów
v0jta5s
Newbie


images/avatars/avatar-5485.jpg

Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 2
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajno fajno w końcu będzie można pograć na Morii. Jakoś tak ciekawił mnie ten server. Czekam, czekam z niecierpliwością Big Grin
29-11-2007 07:28 v0jta5s jest offline Szukaj postów użytkownika: v0jta5s Dodaj v0jta5s do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzieeeeeeeeeee
5serwer to ja naprawde nie bede mial kiedy spac

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
29-11-2007 09:27 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Diallo
Double Ace


images/avatars/avatar-2179.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 111
Kraina: Moria II
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe czy bedzie jakis poślizg z otwiarciem servera Tongue
ja dopiero o 19:00 bede w chacie Tongue wiec raczej na WIELKIE OTWARCIE sie nie wyrobie
he he Tongue

__________________
Moria (R5) Viruss
29-11-2007 09:53 Diallo jest offline Szukaj postów użytkownika: Diallo Dodaj Diallo do Listy kontaktów
Khorne
Lord


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 431
Kraina: Moria III
Skąd: Outernet

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja po tym co zobaczylem na otwarciu r4 raczej zaczne myslec o r5 jakos tak 4-5 dni po otwarciu Smile

__________________
Rewolwerowiec 1.0
29-11-2007 09:55 Khorne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khorne Dodaj Khorne do Listy kontaktów
andraste
Triple Ace


images/avatars/avatar-5238.jpg

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 164
Kraina: Moria
Skąd: Legion Immortals

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Khorne zastanów sie nad tym jeszcze.Przez to nigdy nie będziesz TOP 1Big Grin
Ja ze swojej strony chciałem złożyć sprzeciw ,wobec takiej godziny otwarcia,bo będe jeszcze w pracy i mam tak wolny internet,że też nie mam szans na TOP 1 Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
R17:WuERA
29-11-2007 10:10 andraste jest offline Szukaj postów użytkownika: andraste Dodaj andraste do Listy kontaktów
AdoriskA
Forum Ace


Data rejestracji: 07-11-2007
Postów: 75
Klan: eXsAeQuo
Rasa w grze: Ssak
Skąd: r3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spróbuje i ja .. kiedyś zaczynałam od R1... potem przerzuciłam się na Morię... nawet ciekawie tam z tymi kamyczkami .. tylko czy dam rade na 3 grac? :p Spróbuję:p

__________________
AdorisE
29-11-2007 10:47 AdoriskA jest offline Szukaj postów użytkownika: AdoriskA Dodaj AdoriskA do Listy kontaktów
DarkWolf
Lord


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 380
Klan: nie oglądam :)
Kraina: Moria II
Skąd: się biorą nupy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

vesper a nie sądziłem że wrócisz Smile fajnie że w końcu otwiera się morię a nie kolejne nudne necro, chociaż jakby nie patrzeć to 2 różne gry, no jeszcze tylko 6h, czas nastawić budzik Smile
29-11-2007 11:00 DarkWolf jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkWolf Dodaj DarkWolf do Listy kontaktów
sypkilopez
Triple Ace


images/avatars/avatar-744.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 211
Klan: PeeSDe
Kraina: Moria
Skąd: DzbanGłebokiILOGISzc zecinDworzecGł.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Diallo napisał(a)
Ciekawe czy bedzie jakis poślizg z otwiarciem servera Tongue
ja dopiero o 19:00 bede w chacie Tongue wiec raczej na WIELKIE OTWARCIE sie nie wyrobie
he he Tongue


gdyby admini przesuwali co chwila godzinę bo "ktoś jest w pracy" "komuś nie pasuje"
"ktoś o tej godzinie będzie jadł obiad" a kto inny siedział na klopie... itp. szit
to nawet Nekro 1 by nie otworzyli;
wiec czekajcie cierpliwie Smile

__________________
Bóg zawsze przychodził od strony słońca ale dziś chyba zapił bo Nikt go nie widział.
Moria- ID-1371
Moria!!- ID-3

29-11-2007 11:05 sypkilopez jest offline Szukaj postów użytkownika: sypkilopez Dodaj sypkilopez do Listy kontaktów
izrafiel
Junior Member


images/avatars/avatar-6827.jpg

Data rejestracji: 12-03-2007
Postów: 18
Klan: SAINTS -WD
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekanie sie opłaciło wreszcie moria 2Pleased ;] zastanawiam sie czy 3 premium to nie przesada ale co zrobić;p;p
czekam z niecierpliwością na wielkie otwarcieBig Grin

__________________

Nie czytam pw na forum w sprawie ofert proszę pisać tylko w grze
29-11-2007 11:23 izrafiel jest offline Szukaj postów użytkownika: izrafiel Dodaj izrafiel do Listy kontaktów
Mroczny_Lord
Junior Member


images/avatars/avatar-12003.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 18
Klan: brak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest duze prawdobodopienstwo ze na forum bedzie najwiecej uzytkownikow w historii bw

powodzenia na nowym serwerze
29-11-2007 12:23 Mroczny_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Lord Dodaj Mroczny_Lord do Listy kontaktów
SApan
Newbie


Data rejestracji: 09-11-2007
Postów: 5
Klan: MOTHER FUCKER BURN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Bielsko-Biała

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiedy przeglądam ranking w R1 to widze ze większąsc gosci dalo se spokuj z tą grąFrown bo zeby trafic na goscia ktory sie logowal niedawno to trzeba troche czasu poswięcic na szukanieFrown
najwięcej gosci logowala sie ostatnim razem mniej więcej na początku pazdziernika lub jeszcze dalejFrown
jak juz mowilem trzeba sie naszukacFrown

__________________
AVE SATAN!!!
taki sam profil tutaj jakw grzeSmile
na forum nie odpowiadamFrown pisac w grzeSmile
29-11-2007 13:07 SApan jest offline Szukaj postów użytkownika: SApan Dodaj SApan do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SApan napisał(a)
kiedy przeglądam ranking w R1 to widze ze większąsc gosci dalo se spokuj z tą grąFrown bo zeby trafic na goscia ktory sie logowal niedawno to trzeba troche czasu poswięcic na szukanieFrown
najwięcej gosci logowala sie ostatnim razem mniej więcej na początku pazdziernika lub jeszcze dalejFrown
jak juz mowilem trzeba sie naszukacFrown


To nie wiem jak szukasz, to jest 2gi serwer co do ilości aktywnych graczy.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


29-11-2007 13:16 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
kortyk
Lord


Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 319

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam pytanko czy moria 2 wejdzie w wersji "v 1.0.0.1", a dokladnie chodzi mi o to jaka bedzie szansa na udana podstawowa wyprawe, poniewaz w jednym z ostatnich patchow bylo to znacznie podniesione i czy te bonusy bede obowiazywac od poczatku na R5??

__________________
Nick w grze:
R1 - solkan ( koniec )
R2 - solkan ( oddane konto )
R5 - solkan - dla odmiany Smile
R9 - solkan (również oddane)
R13 - solkan (straciłem zapał, czeka na lepsze czasy)
R15 - i znowu solkan (klikam ale praktycznie bez eksp i ataków)
29-11-2007 13:42 kortyk jest offline Szukaj postów użytkownika: kortyk Dodaj kortyk do Listy kontaktów
Elif
Ex-Team


images/avatars/avatar-18187.jpg

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 257
Klan: No Name
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kortyk napisał(a)
a ja mam pytanko czy moria 2 wejdzie w wersji "v 1.0.0.1", a dokladnie chodzi mi o to jaka bedzie szansa na udana podstawowa wyprawe, poniewaz w jednym z ostatnich patchow bylo to znacznie podniesione i czy te bonusy bede obowiazywac od poczatku na R5??


Boże nawet ludziom się nie chce przeczytać pierwszego posta Evil

cytat:
Serwer będzie identyczny z serwerem R2 Moria.
29-11-2007 13:50 Elif jest offline Szukaj postów użytkownika: Elif Dodaj Elif do Listy kontaktów
kek
Forum Ace


images/avatars/avatar-5908.gif

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 80
Klan: Decados

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nareszcie druga moria ! Big Grin

Cya inside
29-11-2007 14:30 kek jest offline Szukaj postów użytkownika: kek Dodaj kek do Listy kontaktów
andraste
Triple Ace


images/avatars/avatar-5238.jpg

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 164
Kraina: Moria
Skąd: Legion Immortals

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy khan ma zamiar pojawić się na r5?Smile
Pytam,bo nie wiem czy planować budowanie swojego domku ,czy wybrać sobie jakiś u wasSmile nalepiej podawajcie nicki przyszłych ssakówSmile

__________________
R17:WuERA
29-11-2007 14:37 andraste jest offline Szukaj postów użytkownika: andraste Dodaj andraste do Listy kontaktów
yourCYC
Junior Member


Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 15
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eee dlaczego zamkli rejestracje xD ?

Nie długo odliczamy Tongue .

__________________
R5 VanMint ID:59
R1 VanVi ID:82732
29-11-2007 14:43 yourCYC jest offline Szukaj postów użytkownika: yourCYC Dodaj yourCYC do Listy kontaktów
Stalker777
Member


Data rejestracji: 11-11-2007
Postów: 47
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a wczesniej byla otwarta?

pewnie dopiero o 17 otworza rejestracje.. chociaz moim zdaniem to zly pomysl bo bedzie taki lag przez 1-2 h ... a tak to by sie ludziska rejestrowali spokojnie no ale.. moze szykuja jakies drobne zmiany dlatego musimy czekac do otwarcia
moze zrobia lm uzyteczna rasa... Roll Eyes to bym nie mial dylematow pomiedzy ssakiem a kultysta Big Grin
29-11-2007 15:15 Stalker777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Stalker777 Dodaj Stalker777 do Listy kontaktów
gaara_kazekage
Triple Ace


images/avatars/avatar-5599.jpg

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 195
Klan: A. Obssesed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lo lm słaby, to jest mój jeden z gorszych wrogów, on wyciąga ponad 700 hp w obronie gdy ja mam tylko 500 Smile


ciekawe czy są bardzo drobne zmiany czy nie jak napisali że identyczne choć to mówi samo za siebie,


będę grał pod nickiem taki jak na morii i będę top 1, Smile mam kache na końcie więc kupuję ksrócenie czasu Tongue P

ps w/g mnie napisanie je będzie 2 morai to spam Smile

__________________
r2: 1t4chi
SSAK
r5: G44R4
wzet kobitka Tongue , jestem w top 100 mam miejsce 71 Tongue

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez gaara_kazekage: 29-11-2007 15:34.

29-11-2007 15:31 gaara_kazekage jest offline Szukaj postów użytkownika: gaara_kazekage Dodaj gaara_kazekage do Listy kontaktów
Stalker777
Member


Data rejestracji: 11-11-2007
Postów: 47
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak owszem na zasadzki arkany jego sie przydaja ale ekspedycje i obelgi to juz gorzej

a z tego co czytam to potem i tak sie nie oplaca nikogo napadac bo gra sprowadza sie do ekspedycji i oblezen czasami tez wypraw wiec to cholernie traci na wartosci wiec teoretycznie jest bezuzyteczne

LM to moj najslabszy wrog... najtrudniej mi walczyc z Wztami tak jakos...

tak serv ma byc identyczny jak moria w mori ostatnio bylo kilka drobnych przerobek jak np bonus do wypraw ktory bedzie ale zastanawiam sie czy bedzie cos ponadto bo dlaczego mieliby zamykac rejestracje... Roll Eyes

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stalker777: 29-11-2007 15:39.

29-11-2007 15:36 Stalker777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Stalker777 Dodaj Stalker777 do Listy kontaktów
Freeze
Newbie


Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 7
Kraina: Moria

ehh Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OMG nikt nie zamknął rejestracji bo nie była ona nawet otwarta..... Admini tylko przygotowywuja sie do odpalenia serwera i to, ze w oknie logowania mozna wybrac serwer a nie mozna sie na nim zarejestrowac jest jedynie czescia tych przygotowan... Wytrzymajcie jeszcze troche a nie piszecie niepotrzebne glupoty i mieszacie innym w glowach Pleased jeszcze tylko 1:15h Tongue
29-11-2007 15:46 Freeze jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeze Dodaj Freeze do Listy kontaktów
gaara_kazekage
Triple Ace


images/avatars/avatar-5599.jpg

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 195
Klan: A. Obssesed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

teraz już tylko 54 minuty

z top 1 przesadziłem ale top 50 to napewno Smile

__________________
r2: 1t4chi
SSAK
r5: G44R4
wzet kobitka Tongue , jestem w top 100 mam miejsce 71 Tongue
29-11-2007 16:07 gaara_kazekage jest offline Szukaj postów użytkownika: gaara_kazekage Dodaj gaara_kazekage do Listy kontaktów
Stalker777
Member


Data rejestracji: 11-11-2007
Postów: 47
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

yhh... ale nie trzeba tak spamowac ;d bo rownie dobrze co minute mozna tak

powodzenia w grze wszystkim rotfl ale nie badzcie pewni co do top Roll Eyes

i prosze tak nie spamowac z minutami Happy
29-11-2007 16:12 Stalker777 jest offline Szukaj postów użytkownika: Stalker777 Dodaj Stalker777 do Listy kontaktów
Qbasss
Junior Member


images/avatars/avatar-2995.gif

Data rejestracji: 08-12-2006
Postów: 17
Kraina: Necropolia
Skąd: Planeta Ziemia...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A dlaczego wszsytko sie powtarza tylko nie R1? Są 2 fuzje R2 + R1, teraz dochodzi kolejna Moria, a Nekropolie I zostawiacie jedną... Tongue
W takim wypadku może nawet zaczne grać na Morii... Tongue A to już dzisiaj! Roll Eyes

__________________
Nick w grze: Qbasssek
Tongue
29-11-2007 16:20 Qbasss jest offline Szukaj postów użytkownika: Qbasss Dodaj Qbasss do Listy kontaktów
Gregus
Junior Member


Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 12
Skąd: Stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz już będzie na przemian necro i moria ?? Czy może przewidujecie całkiem nową krainę chytry ??

__________________
http://makemoney.com.pl/20dollars2surf/index.php?ref=490053

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gregus: 29-11-2007 16:48.

29-11-2007 16:47 Gregus jest offline Szukaj postów użytkownika: Gregus Dodaj Gregus do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakby ktoś nie zauważył, to serwer został otwarty Wink
Życzymy miłej zabawy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




29-11-2007 17:03 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Freeze
Newbie


Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 7
Kraina: Moria

:D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i poszlo Smile ) jestem dumny z tego ze moge pierwszy oglosic otwarcie serwera Smile zapraszam do gry moj numer okragla 10Big Grin Big Grin

Rejestracja Smile )

ahh konrad mnie uprzedzil Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Freeze: 29-11-2007 17:04.

29-11-2007 17:03 Freeze jest offline Szukaj postów użytkownika: Freeze Dodaj Freeze do Listy kontaktów
neroczq
Double Ace


Data rejestracji: 11-12-2006
Postów: 125
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 19

tez pieknie

rejestracja Wink
29-11-2007 17:08 neroczq jest offline Szukaj postów użytkownika: neroczq Dodaj neroczq do Listy kontaktów
Cursed
Triple Ace


images/avatars/avatar-6613.gif

Data rejestracji: 17-10-2007
Postów: 159
Klan: [Nekro]/ PoSSeSSed
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: silesia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Jeśli tym razem od początku podłączą nas pod łącze 100 MBPS i sieciówka nie padnie, to powinno być ok Wink Jesteśmy przygotowani na duży ruch, ale nie wszystko jest zależne od nas.


Coś czuję że się udało ;]
wszystko chodzi wyśmienicie!

__________________
R2: IDileśtam tylko wyprawki robie, czasem coś sprzedam/kupie - jak jest jakas sprawa pisac pw na forum
R5: ID9
=KHAN=
29-11-2007 17:10 Cursed jest offline Szukaj postów użytkownika: Cursed Dodaj Cursed do Listy kontaktów
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie R5 - Moria 2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH