Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie R5 - Moria 2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Otwarcie R5 - Moria 2 32 Ankieta - średnia ocena: 7,1932 Ankieta - średnia ocena: 7,19
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Frontman napisał(a)
Wszystko fajnie ale mamy trochę racji. W zamian za niemałą kasę gracze mają prawo wymagać nieco stabilności Smile
BW-Team nic nie rozgrzesza bo albo się jest profesjonalistą i bierze za coś kasę, albo amatorem.
I naprawdę żal mi moderatorów cholernie wprowadzających cenzurę na słuszną sprawę. Już były takie sytuacje w przeszłości na R2/R1 Wink Szczególnie żal mi takiego jednego moderatora Wink Pozdrawiam.

Żeby było jasno : Sushi z Konradem do spółki z C47 odwalili kawał dobrej roboty przez te hmmm 1,5 roku Wink


A mi żal ludzi w kółko piszących: "płacę wymagam". Wymagać profesjonalizmu? weź mnie nie dobijaj. Zawsze na starcie nowych serwerów mogą pojawiać się problemy. Admini nie są cudotwórcami, robią co mogą, żeby stabilność została uzyskana jak najszybciej. Z twojej wypowiedzi wynika jakby oni te problemy robili specjalnie, a Ty musisz znosić ich zachcianki. Litości...

Ps. Nawet największe, najbardziej profesjonalne serwisy czasem padają, zwłaszcza podczas modernizacji.... Roll Eyes

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




02-12-2007 23:34 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Albert_50
Member


images/avatars/avatar-6909.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 40
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-- Skasowane dla dobra gry i TWÓRCÓW Smile --

__________________
Unikaj kobiet gdy mają okres.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Albert_50: 03-12-2007 09:07.

03-12-2007 08:16 Albert_50 jest offline Szukaj postów użytkownika: Albert_50 Dodaj Albert_50 do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tych momentach widać jak patrzenie ślepo na prawo niszczy zrozumienie w stosunkach międzyludzkich Smile

Sejan troche zle sie wyrazil, i prosze cie, nie lap go za slowa - chodzi tylko o to, ze nasi Admini staraj sie jak moga zeby wszystko dzialalo sprawnie, nie wiem czy jestes w stanie sobie uswiadomic ile nerwów i pracy kosztowalo ich postawienie sprawnie na przyklad ostatniego serwera.

Prawo jest dla ludzi, nie ludzie dla prawa. A przynajmniej chcialbym, zeby tak bylo, chociaz tutaj Smile

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

03-12-2007 08:32 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Albert_50
Member


images/avatars/avatar-6909.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 40
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już skasowałem i pozdrawiam gdyż nie chciał bym aby Młode i kreatywne osoby miały jakies problemy z mojego powodu.

POZDRAWIAM ADMINISTRACJĘ I MODERATORÓW



Dura lex, sed lex

__________________
Unikaj kobiet gdy mają okres.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Albert_50: 03-12-2007 09:34.

03-12-2007 09:07 Albert_50 jest offline Szukaj postów użytkownika: Albert_50 Dodaj Albert_50 do Listy kontaktów
Frontman
Junior Member


images/avatars/avatar-5859.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Ciemna uliczka za tobą...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sejan - nie napisałem, że te problemy oni robią specjalnie i że ja muszę je znosić.
Rozumiem, że każdemu przytrafiają się błędy na tym to wszystko polega, i dla mnie głupotą jest porównywać się do "Zachodnich Wielkich Serwisów", które także często się sypią. Bardzo dobre porównanie Wink

DarkWolf - pamiętam czasy beta wersji dlatego chylę czoła dla BWT, ale trzeba wiedzieć kiedy opieprzyć, jeśli tylko będzie to racjonalne Wink

__________________
"zaciskają pogardliwie pięści, mrużą cynicznie oczy
a wieczorem przy szczelnie zasłoniętych oknach
gryzą z bólu palce i umierają z miłości"


R1:Horazon R2: Morte, Emissary R5: Frontman
03-12-2007 15:28 Frontman jest offline Szukaj postów użytkownika: Frontman Dodaj Frontman do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BW-Team nic nie rozgrzesza bo albo się jest profesjonalistą i bierze za coś kasę, albo amatorem.


Frontman, jak dla mnie to bezpośredni zarzut pod adresem BW Teamu, że nic nie robią. Tylko, że nawet nie masz pojęcia czy faktycznie tak jest.

Długi czas ładowania sie strony

masz poczytaj sobie, a potem rób "słuszny opieprz".

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




03-12-2007 16:20 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Ace Ventura
Newbie


Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 8
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich.
Zastanawiam się jak mam grać, skoro wywaliło mnie z gry z braku aktywności (całe 5 min Tongue ), nie dostałem maila z hasłem i przypomnienie hasła również do mnie nie dociera? Mam skrzynkę na interii, więc chyba nie powinno być problemów.

Myślałem, że się pobawię w jakąś nową gierkę a tu kanał Crying
03-12-2007 16:29 Ace Ventura jest offline Szukaj postów użytkownika: Ace Ventura Dodaj Ace Ventura do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ace Ventura, wyślij mi na PW adres e-mail użyty do rejestracji.
Sprawdź wcześniej folder Spam, czasami publiczne serwery poczty umieszczają tam maile od nas.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-12-2007 16:30 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Frontman
Junior Member


images/avatars/avatar-5859.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 11
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Ciemna uliczka za tobą...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sejan widzę, że najlepiej będzie jak to przemilczę, bo ja swoje a ty swoje.
Warto czasem odbiec od elementarza moderatora i zastanowić się nad tym co kto napisze. Mała podpowiedź : przeanalizuj dokładnie moje ostatnie posty, a dopiero potem łap za klawiaturę. To by było na tyle z mojej strony w tym temacie.

__________________
"zaciskają pogardliwie pięści, mrużą cynicznie oczy
a wieczorem przy szczelnie zasłoniętych oknach
gryzą z bólu palce i umierają z miłości"


R1:Horazon R2: Morte, Emissary R5: Frontman
03-12-2007 16:41 Frontman jest offline Szukaj postów użytkownika: Frontman Dodaj Frontman do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeanalizowałem twoje posty(przynajmniej te napisane w miarę logicznie) i widzę wyraźnie, że nie wiesz o czym piszesz. Co do elementarza moderatora, to nie mam obowiązku za wszelką cenę bronić administracji, a nawet często zdarza mi się im wypomnieć ich błędy. Ale nie będę patrzył jak ktoś truje durnoty na ich temat. Tyle. Chcesz dalej dyskutować zapraszam na PW.

Moria 2 póki co zaczęła działać stabilnie i mam nadzieję, że tak zostanie.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




03-12-2007 16:53 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Ace Ventura
Newbie


Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 8
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Ace Ventura, wyślij mi na PW adres e-mail użyty do rejestracji.
Sprawdź wcześniej folder Spam, czasami publiczne serwery poczty umieszczają tam maile od nas.


I da się coś poradzić? PW wysłałem prawie 2,5h temu i wciąż hasła na mailu ani widu, ani słychu Frown
03-12-2007 18:57 Ace Ventura jest offline Szukaj postów użytkownika: Ace Ventura Dodaj Ace Ventura do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odbierz PW ode mnie Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




03-12-2007 19:35 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Ace Ventura
Newbie


Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 8
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Odbierz PW ode mnie Smile


Skrzynka odbiorcza 0

[edit]
Sprawa załatwiona, dzisiaj dziwnym trafem udało się zmienić hasło opcją dostępną na stronce głównej. Szkoda tylko, że moje szanse w grze sporo zmalały ;/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ace Ventura: 04-12-2007 09:33.

04-12-2007 02:13 Ace Ventura jest offline Szukaj postów użytkownika: Ace Ventura Dodaj Ace Ventura do Listy kontaktów
nieposkromiony
Member


Data rejestracji: 06-11-2007
Postów: 33
Klan: SAINTS
Kraina: Necropolia III
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
cytat:
Frontman napisał(a)
Wszystko fajnie ale mamy trochę racji. W zamian za niemałą kasę gracze mają prawo wymagać nieco stabilności Smile
BW-Team nic nie rozgrzesza bo albo się jest profesjonalistą i bierze za coś kasę, albo amatorem.
I naprawdę żal mi moderatorów cholernie wprowadzających cenzurę na słuszną sprawę. Już były takie sytuacje w przeszłości na R2/R1 Wink Szczególnie żal mi takiego jednego moderatora Wink Pozdrawiam.

Żeby było jasno : Sushi z Konradem do spółki z C47 odwalili kawał dobrej roboty przez te hmmm 1,5 roku Wink


A mi żal ludzi w kółko piszących: "płacę wymagam". Wymagać profesjonalizmu? weź mnie nie dobijaj. Zawsze na starcie nowych serwerów mogą pojawiać się problemy. Admini nie są cudotwórcami, robią co mogą, żeby stabilność została uzyskana jak najszybciej. Z twojej wypowiedzi wynika jakby oni te problemy robili specjalnie, a Ty musisz znosić ich zachcianki. Litości...

Ps. Nawet największe, najbardziej profesjonalne serwisy czasem padają, zwłaszcza podczas modernizacji.... Roll Eyes


frontman ma racje, klient placi - klient wymaga, takie sa brutalne zasady rynkowe. albo jest amatorka za friko albo profesjonalne uslugi za kase. skoro nie starcza programistow admin i ogolnie ludzi do pracy to chyba nowe serwery generuja tyle premium ze starczy na pare nowych osob, dodatkowo wpsolpraca z interia miala zaowocowac polepszeniem tymczasem efekt jest odwrotny. niestety widac golym okiem ze jakosc serwisu spadla...
sejan a co to za tlumaczenie ze najbardziej profesjonalne serwisy czasem padaja? zamiast wymowki szukac powiedzielibyscie wprost ze nie radzimy sobie czasem z zaistniala sytuacja ale widocznie nei macie odwagi przyznac sie do bledow lub nieporadnosci i pewnie zaraz bedzie komentarz ze costamcostam blabla ale kogo to bedzie obchodzilo? nikogo bo kt onie ma odwagi sie przyznac nie chca ludzie sluchac jest dla nich niewiarygodny.
pozdrawiam

__________________

R4-STEC0-SAINTS(10%promo) ID=1861
Przyjmuje ofy z gry, zastrzegam prawo do sprzedawania w grze, sklonny do negocjacji cen
06-12-2007 13:04 nieposkromiony jest offline Szukaj postów użytkownika: nieposkromiony Dodaj nieposkromiony do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nieposkromiony, masz racje, admini powinni wynająć bandę oprychów i wysyłać ich do każdego miejsca gdzie zawiedzie na przykład router pośredniczący i naklepać osobom, odpowiedzialnym za to, że nie mają dublowanych systemów. W końcu jak się płaci to się wymaga!

Przeczytaj lepiej dobrze za co płacisz usługą premium. I przeczytaj do czego się zobowiązują admini w umowie jaką akceptujesz przy rejestracji. Już mi się niedobrze robi o narzekań ludzi mających zerowe pojęcie o sprawie, a jedynie masę roszczeń. Zamykam temat permanentnie, bo nic mądrego już nikt raczej tu nie napisze.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




06-12-2007 13:10 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Astragoth
Junior Member


Data rejestracji: 30-11-2007
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taki mały OT - mam nadzieję że mnie nie zjecie... Czy jest przewidywane (i kiedy Big Grin ) otwarcie nowej Morii??
28-01-2008 15:37 Astragoth jest offline Szukaj postów użytkownika: Astragoth Dodaj Astragoth do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dotychczasowe 2 się zapełnią

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-01-2008 17:36 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Cyklonomus
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 18
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jeszcze tylko w sprawie profesjonalizmu i serwisu.

Primo, nikt nikomu nie każe płacić za Premium, jest to dobrowolne. Płacisz i dostajesz tylko pewne ułatwienia, ale nie dostajesz tego, że serwer będzie bez problemów, że nigdzie łącze nie zamuli ani nie będzie lagów.

Secundo, serwery są drogie. A naprawdę dobre są bardzo drogie. Każdy z nas wie ile kosztuje zwykły PC. A teraz pomnóżcie to kilkanaście razy. Wyjdzie wam cena JEDNEGO serwera. Do tego opłaty inne, takie jak opłata za hosta.

Tertio, sprzęt też jest robiony przez ludzi. A ludzie są omylni. Więc też sprzęt nigdy nie będzie idealny ZAWSZE. Zawsze może zdarzyć się jakiś problem.

Szkoda mi ludzi plujących na Adminów, którzy często nie mają nic wspólnego z awarią. Oprócz tego, że je naprawiają. A to ciężka i stresująca praca.

Łatwo jest wymagać... Ale jak się kiedyś dowiecie co to oznacza, administrować jakiś serwis (dość spory serwis), to będziecie piać peany wychwalania dla naszych adminów.


Pozdrawiam i dziękuję im, tym, dzięki którym mogę grać w tę wspaniałą grę.
29-01-2008 20:38 Cyklonomus jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyklonomus Dodaj Cyklonomus do Listy kontaktów
_cvb_
Member


images/avatars/avatar-4482.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 49

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm fajnie szkoda ze nie ma jakis upiekszen Big Grin

__________________


R6 _Beliar_
30-01-2008 16:21 _cvb_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _cvb_ Dodaj _cvb_ do Listy kontaktów
Iskariota
Newbie


Data rejestracji: 29-09-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajnie, rzeczywiście przydałaby się ta Moria

__________________
____________________________________________________________________

r3 - Iskariota - 18437
r7 - Iska - 30379
03-02-2008 16:43 Iskariota jest offline Szukaj postów użytkownika: Iskariota Dodaj Iskariota do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta Moria jest już otwarta ponad 2 miesiące. Nie wiem z jakiej choinki się urwałeś ale musiała być bardzo wysoka. Zamykam

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




03-02-2008 17:14 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie R5 - Moria 2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH