Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » najlepszy handel » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony najlepszy handel 12 Ankieta - średnia ocena: 6,17
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
trte
Triple Ace


images/avatars/avatar-276.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 194
Klan: Sword Clan 4ever
Kraina: Necropolia
Skąd: wiesz???

najlepszy handel Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tu piszcie jakie interesy najlepsze zrobiliscie np.ja :

Dobre Magnum sprzedalem za 2k pr i Rogaty Hełm

__________________
JESTEM WIELBICIELEM IFY/_IFY_

Gratulacje adminom za odblokowanie Daracle!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez trte: 12-11-2006 21:51.

12-11-2006 19:46 trte jest offline Szukaj postów użytkownika: trte Dodaj trte do Listy kontaktów
samson
Member


Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 30
Klan: Ak.S_L
Skąd: I LIVE TO MY HAUSE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry sztyle drakuli - 300pr Wink
miedizany set - 50!!!! PR!

__________________
MAM TAKI SAM NICK JAK NA FORUM
12-11-2006 20:32 samson jest offline Szukaj postów użytkownika: samson Dodaj samson do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kompozytowe spodnie - 4,5k (kupione za 600)

__________________

12-11-2006 20:34 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
zavek
Double Ace


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 129
Kraina: Moria II
Skąd: bartoszyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widziałem jak koleś kupił d.uzi za 1k prTongue

__________________
Nick w grze-R5 : Zavek

świetny kalkulator do bw!!!
http://arko.internetdsl.pl/BloodWars/bloodwars.html
12-11-2006 20:35 zavek jest offline Szukaj postów użytkownika: zavek Dodaj zavek do Listy kontaktów
el_imperatorro
Lord


images/avatars/avatar-1170.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 456
Klan: Lux ex Tenebris
Skąd: wielkopolska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

300 PR => dobry kask smoczej łuski => 1k PR
230% przebicia Smile
to się nazywa talent do handlu Smile

__________________
ID 12212
TMOD WYCENY, WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, ZAŻALENIA ITD. - NA PW



12-11-2006 20:40 el_imperatorro jest offline Szukaj postów użytkownika: el_imperatorro Dodaj el_imperatorro do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eh to mnie pobijcie kupiłem mściwy pierścień celnosci za około 4k pr a sprzedałem za 22k prawie 23

__________________
R14
Nick: przemus

12-11-2006 20:46 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Saiien
Newbie


images/avatars/avatar-3.gif

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Grunnberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kompozytowe spodnie kupione za 500PR+20k złomu

__________________
Zastrzegam sobie prawo do odwołania aukcji lub oferty bez podawania jej przyczyny.

Wygrałem aukcję, pisz na BW, mój nick: Saiien, id: 15709.
12-11-2006 21:47 Saiien jest offline Szukaj postów użytkownika: Saiien Dodaj Saiien do Listy kontaktów
Szhalazar
Member


images/avatars/avatar-193.jpg

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 44

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmioty zaoferowane: Antyczny Nóż.
Przedmioty uzyskane: Spodnie Skrytości, Srebrny Pierścień.

Przedmioty zaoferowane: Dobre Lekkie Spodnie, Amulet Celności.
Przedmioty uzyskane: Amulet Lewitacji, Mściwy Pierścień Siły.
Zaoferowane pkt rozwoju: 2000.


No i mam:

Kamizelka Orchidei
Zbroja
Obrona: 0
Cechy: obrona -10, obrażenia wszystkich broni +20
Wymagania: SIŁA: 27, POZIOM: 8
Cena sprzedaży: 22 250 PLN

Za sprzet warty max 30k

No i pare tam innych ale to jest juz u kolegi Wink

__________________
Członek Wolnej Ligi Kupieckiej
  • Gnaszyn
  • Nikt
  • Nighthover
  • Szhalazar
  • Gnoyek

12-11-2006 23:35 Szhalazar jest offline Szukaj postów użytkownika: Szhalazar Dodaj Szhalazar do Listy kontaktów
Jangi
Newbie


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 2
Klan: Monastyr

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

demoniczna pałka za 500pkt

__________________
SPRZEDAM KRWAWY SET

12-11-2006 23:45 Jangi jest offline Szukaj postów użytkownika: Jangi Dodaj Jangi do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega zakupił orchidee za itemy + pkt o wartosci nie przekraczajacej 1k pr... I zeby tego bylo mało, kupił w podobny sposob 2 orchidee, doplacajac troszek wiecej... Interes nie-zycia??

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Soli: 13-11-2006 00:00.

12-11-2006 23:59 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Szhalazar
Member


images/avatars/avatar-193.jpg

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 44

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak sie ma farta Wink ja zebralem msciwy set za niecale 4K wkladu.
Warto inwestowac.

__________________
Członek Wolnej Ligi Kupieckiej
  • Gnaszyn
  • Nikt
  • Nighthover
  • Szhalazar
  • Gnoyek

13-11-2006 08:40 Szhalazar jest offline Szukaj postów użytkownika: Szhalazar Dodaj Szhalazar do Listy kontaktów
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też tak chce...... możecie zdradzić swoje tajemnice tego handlu?? choćby na pw?? plose....

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
13-11-2006 15:08 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
trte
Triple Ace


images/avatars/avatar-276.jpg

Data rejestracji: 28-08-2006
Postów: 194
Klan: Sword Clan 4ever
Kraina: Necropolia
Skąd: wiesz???

Autor tematu Temat rozpoczęty przez trte
jeszcze lepiej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze lepiej udalo mi sie- za Dobrą Ostrą Pałkę Zemsty wyceniona na 1-1,5k pr dostalem:

1,2k pr + D.Uzi

niezle co nie???

__________________
JESTEM WIELBICIELEM IFY/_IFY_

Gratulacje adminom za odblokowanie Daracle!
15-11-2006 14:35 trte jest offline Szukaj postów użytkownika: trte Dodaj trte do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dałem Dobry Miecz i jeszcze 2 złomy(warte 300pr) za Amu Celności, Siły i srebrny ring, które sprzedałem za 3,5k pr xD

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

15-11-2006 14:46 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Krysti@no
Viking


Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 598
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupiłem giętką kurtkę za 150pr i 10k złomu

__________________
obecnie r13 - Zshifuarimota
kiedyś adamuss
15-11-2006 14:52 Krysti@no jest offline Szukaj postów użytkownika: Krysti@no Dodaj Krysti@no do Listy kontaktów
Yoda
Double Ace


Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 104
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja to kiedys bilem rekordy, kupilem msciwy set za maks 2-3 k punktow, w tym z dobrym amuletem, dalem za 2 ringi 2 bronie biale z obrazeniami kolo 20 bez zadnych bonusow, za amulet dalem jakis sztylet czy noz ze zwinnoscia i jakimis tam srednimi obrazeniami, teraz zamienilem to na orchidee ;]

jeszcze lepszy handel, msciwy i spaczony ring za antyka ;]

a rekord ostatnio, z dobra kurtka adepta czy czegos tam z obrona + 75 %, razem miala 14 defa, dostalem za nia runiczny kask, 1 k punktow i 4 uzi na zlom Big Grin tak poza tym to kupilem kobre za dobre uzi, a druga za 4 k punktow Big Grin (juz dawno temu) teraz znalazlem kolejna kobre ;]

wszyscy marudza ze mam nie wiadomo ile multikont Big Grin wystarczy miec farta w handlu ;]

==>

<Cale zycie z debilami>

niebawem cos tu dopisze ;]

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Zaczaiłeś się w drzwiach do pokoju. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.
15-11-2006 18:30 Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Yoda Dodaj Yoda do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niom jak się znajdzie frajera to się ciągnie go jak tylko się da......

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

15-11-2006 20:08 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Whain
Lord


images/avatars/avatar-435.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 320
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Prosto,lewo i drzewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja kupilem d.uzi za 1275 pkt
sprzedawca
12750 kosztuje przelicznik 1pkt=10 PLN :p
16-11-2006 07:27 Whain jest offline Szukaj postów użytkownika: Whain Dodaj Whain do Listy kontaktów
Robinho74
Full Member


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 57

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja kupiłem rogaty helm po cenie zlomu:p czyli za 40PR
16-11-2006 16:49 Robinho74 jest offline Szukaj postów użytkownika: Robinho74 Dodaj Robinho74 do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Farciaż.......też tak chce.....ale cóż może kiedyś xD

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

16-11-2006 17:21 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobra skompletowałem rubinowy set z sufixami za 6k sprzedałem za ponad 20k )
16-11-2006 17:38 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Szhalazar
Member


images/avatars/avatar-193.jpg

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 44

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzis kupilem spaczony pierscien za 2K i sprzedalem 7K

__________________
Członek Wolnej Ligi Kupieckiej
  • Gnaszyn
  • Nikt
  • Nighthover
  • Szhalazar
  • Gnoyek

16-11-2006 18:37 Szhalazar jest offline Szukaj postów użytkownika: Szhalazar Dodaj Szhalazar do Listy kontaktów
geranium
Junior Member


Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 11
Klan: sam nie wiem
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to sie nie nazywa handel, tylko wykorzystywanie niewiedzy naiwniaków...
gdybyście byli uczciwymi handlarzami to byście od razu to powiedzieki sprzedającemu..........jak dla mnie ŻENADA
18-11-2006 23:05 geranium jest offline Szukaj postów użytkownika: geranium Dodaj geranium do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja sie nie pochwale ale przebijam was na na głowy Big Grin zrobiłem najlepszy interes w zyciu Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
18-11-2006 23:33 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
tikie
Junior Member


Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 14
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to napisz jaki??
sprzedales zwylka palke za 1k ;p Tongue

__________________
GG 1121694
Jak cos wygram to piszcie na GG lub na pw z linkiem licytacjiSmile

Nck Satariel
19-11-2006 00:23 tikie jest offline Szukaj postów użytkownika: tikie Dodaj tikie do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie kupiłe mściwy amu za 500pr Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
19-11-2006 00:47 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
Jurczyk
Junior Member


Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 21
Klan: Liga Temidy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
geranium napisał(a)
to sie nie nazywa handel, tylko wykorzystywanie niewiedzy naiwniaków...
gdybyście byli uczciwymi handlarzami to byście od razu to powiedzieki sprzedającemu..........jak dla mnie ŻENADA


I go with the call.
Nie ma się czym chwalić. Pokazujecie tylko jakie z was wredne typy.
19-11-2006 01:39 Jurczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Jurczyk Dodaj Jurczyk do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wredne typy Roll Eyes czemu mam być wrednym typem Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
19-11-2006 02:01 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
grubyZdzich
Lord


Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 256
Rasa w grze: Ssak
Skąd: też

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tym chata bogata co ukradnie tata

i potem się dziwimy ze mamy taką a nie inną opinię na świecie

nawet w grze ?
robić wałki i wyłudzać wartościowe przedmioty od graczy ?

to mają być sukcesy. ech.

jednym słowem załamka

__________________
Mistrzów świata uprasza się o spokój
19-11-2006 03:01 grubyZdzich jest offline Strona domowa grubyZdzich Szukaj postów użytkownika: grubyZdzich Dodaj grubyZdzich do Listy kontaktów Dodaj grubyZdzich do twojej listy kontaktowej
Vampirex
Member


Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 32
Skąd: Suwałki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie z opinia przedmowcy,to tylko gra(przynajmniej dla mnie),jesli ktos traktuje to jako zabawe itd to mu ''wisi'' za ile sprzeda ;P,ja jak cos sprzedaje,to zawsze tanio,po promocjach chytry ,bo to tylko gra ;],zeby nie bylo ze spam ;]-kupilem d.strzelbe za 6k,sprzedalem za 5k(tak,tak sprzedalem taniej ) PS.potraktujcie ta gre jako gre,a zobaczycie ze uzyskacie wtedy wiecej przyjemnosci ;P pozdrawiam Vampi
19-11-2006 08:43 Vampirex jest offline Szukaj postów użytkownika: Vampirex Dodaj Vampirex do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » najlepszy handel

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH