Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR wpisujcie tu swoje wszystkie dowcipy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wpisujcie tu swoje wszystkie dowcipy 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wolfman
Member


Data rejestracji: 28-11-2007
Postów: 28
Klan: Ak Grimm Rippers
Kraina: Necropolia V
Skąd: wilkołacza jama

wpisujcie tu swoje wszystkie dowcipy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl przyjeżdza facet z gór i mówi coś ja miałem zrobić - a umyć się, ok umył się i mówi - nie to nie to a przespać się - ok budzi się i mowi - nie... to nie to, a narty odpiąć

__________________
r1>>allenwerewolfen(17 poziom)
r2>>nie mam
r3>>nie mam
r4>>naruto-uzumaki(8 poziom)
r5>>nie mam
r6>>nie mam
r7>>allenelf(6 poziom)
28-11-2007 18:30 wolfman jest offline Szukaj postów użytkownika: wolfman Dodaj wolfman do Listy kontaktów
Sauron1
Double Ace


Data rejestracji: 11-09-2007
Postów: 101
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mówi Hitler do Żydów:
-Wybuduje wam nowy dom, lecz jeśli kogoś zobaczę w oknie - rozstrzelam.
I wybudował im szklarnie...
28-11-2007 18:35 Sauron1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sauron1 Dodaj Sauron1 do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie biegi mają francuskie czołgi?
5 wstecznych i 1 normalny na wszelki wypadek gdyby zostali zaatakowani od tyłu.

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

04-03-2008 17:10 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Catherine Elizabeth
Lord


images/avatars/avatar-4971.jpg

Data rejestracji: 05-05-2007
Postów: 458
Skąd: 3 plateau ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

są już tematy z dowcipami

Dowcipy.
Humor - długie dowcipy z dziwnym zakończeniem Wink

zamykam

__________________

REGULAMIN HANDLU & POLA BITEW
Moderator - Offtopic

04-03-2008 20:34 Catherine Elizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Catherine Elizabeth Dodaj Catherine Elizabeth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR wpisujcie tu swoje wszystkie dowcipy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH