Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Pogaduszki na luzie miedzy nami graczami » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (1.554): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pogaduszki na luzie miedzy nami graczami 97 Ankieta - średnia ocena: 8,4397 Ankieta - średnia ocena: 8,4397 Ankieta - średnia ocena: 8,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Pogaduszki na luzie miedzy nami graczami Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mozecie tutaj pisac o czym chcecie. Jednak pamietajcie ze tutaj takze obowiazuje regulamin forum oraz prosze o wzajemne poszanowanie.
Mozecie tutaj opisywac swoje przezycia, odczucia, odreagowac stresyy z gry, zycia Big Grin
Zapraszam do otwartej dyskusji bez ograniczen o wszystkim i o niczym.

Ja np jem sobie wlasnie obiadek Big Grin
30-11-2007 15:47 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
zarkhir
Lord


images/avatars/avatar-14367.jpg

Data rejestracji: 10-02-2007
Postów: 346
Klan: PL - emerytura ;) | uk-r1 - D.B.
Skąd: ok. Rzeszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja se siedze, słucham muzyki i zastanawiam się gdzie by się dziś upićBig Grin Big Grin
W sumie 2 dni już pod rząd wracam pijany do domu, to do 3 razy sztukaBig Grin

__________________

30-11-2007 17:06 zarkhir jest offline Szukaj postów użytkownika: zarkhir Dodaj zarkhir do Listy kontaktów
glutexo
Double Ace


images/avatars/avatar-5191.jpg

Data rejestracji: 26-05-2007
Postów: 113
Klan: Midian
Kraina: Necropolia
Skąd: z Nad Morza

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja siedz, gram w blooda, sBucham muzy i (UWAGA TERAZ NAJGORSZE!!) odrabiam lekcje T_T

__________________

30-11-2007 17:13 glutexo jest offline Szukaj postów użytkownika: glutexo Dodaj glutexo do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
glutexo napisał(a)
a ja siedz, gram w blooda, sBucham muzy i (UWAGA TERAZ NAJGORSZE!!) odrabiam lekcje T_T


Wyłącz BW i gg Wink Nauka lepiej wejdzie do głowy Wink coś o tym wiem rotfl

Ja właśnie idę zmyć maseczkę z twarzy Big Grin

__________________
FREEDOM

30-11-2007 17:29 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Sauron1
Double Ace


Data rejestracji: 11-09-2007
Postów: 101
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja siedza na BW, gg i mysle jak wykorzystac weekecdSmile
30-11-2007 17:32 Sauron1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sauron1 Dodaj Sauron1 do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja sobie siedzę na BW,oglądam Tv i myślę sobie kiedy wreście coś wpadnie Pleased

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

30-11-2007 17:46 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Lord_Misiaczek
Full Member


images/avatars/avatar-6267.jpg

Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 57
Klan: -Companieros-
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II
Skąd: 4/44/4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja Siedze i przygotowuje siedo rozwodu pierwszej rozprawy :/ gram w BW i tylko tyle heh

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lord_Misiaczek: 30-11-2007 17:54.

30-11-2007 17:54 Lord_Misiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Misiaczek Dodaj Lord_Misiaczek do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to ja też sie podziel przeżyciami Tongue
Właśnie zjadłem obiadokolację Pleased Siadłem na BW,zakończyłem instalację itp. Lineage 2 C5 i zastanawiam się jak rasę dybać itp Smile Pomoże ktoś ? No i słucham muzyczki Smile

PS. Swoją droga chciałem założyć podobny temat,ale bałem się warna za spam czy czegoś takiego Tongue

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ron: 30-11-2007 18:40.

30-11-2007 18:39 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja...


zaraz ide się uchlać bo nic do roboty nie mam

na bw wszystko zrobione załapałem doła i poszukam również zdołowanych
może komuś pomoge



jeszcze te smerfy!!!

kuzyn ogląda i idzie szału dostać!!!!

ehhhhhh


a propo doła to polecam red hot chilli peppers

to naprawde pomaga! Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ezachiel: 30-11-2007 19:06.

30-11-2007 19:01 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Granat-e
Double Ace


images/avatars/avatar-6462.jpg

Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 128
Kraina: Necropolia
Skąd: Lubartów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja siedze na bw, na r1, r4, r5 ;p i słucham muzy ;]

__________________

/\
||
Kraina: Necropolia
______________
Kraina: Underworld Angielski serwer
Nick: Penelopa
30-11-2007 19:13 Granat-e jest offline Szukaj postów użytkownika: Granat-e Dodaj Granat-e do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

jeszcze te smerfy!!!

kuzyn ogląda i idzie szału dostać!!!!


Hej dzieci jeśli chcecie Big Grin zobaczyć smerfów świat Smile dalej nie pamiętam Smile

A ja hmm siedzę piszę na gg i sie wkurzam że andrzejki nie wypalą ;/ Połowa znajomych chora no pech ;/

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

30-11-2007 19:22 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Vampi_Reaktywacja
Triple Ace


Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 159

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja sobie odpoczywam

Jutro na zawody pociskam niech CALE BW TRZYMA ZA MNIE KCIUKI JUTRO ZDAM RELACJE JAK MI POSZLOBig Grin

Teraz sobie siedze slucham Grupy Ope

Siedze na BW na wszytskich Servach
na r5 czekam az mi bliska Sily wyleci bo tylko ona zostala

I Takie tam

Dzis z dziewczyna hulalem i bylo fajnie

a i Do Lorda_Misiaczka:

Stary szkoda mi Ciebie nie znamy sie ale wiem co +/- musisz przezywac

__________________
r2
Amazonka
r5
VampiBestia
UK
Maximus
r2
Tylko-On-tam-Stoi
30-11-2007 19:22 Vampi_Reaktywacja jest offline Szukaj postów użytkownika: Vampi_Reaktywacja Dodaj Vampi_Reaktywacja do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lord_Misiaczek napisał(a)
Ja Siedze i przygotowuje siedo rozwodu pierwszej rozprawy :/ gram w BW i tylko tyle heh


Współczuje Tongue .No,a ja słucham muzy i gram na r2 i r4.

Ps.Vampi na jakie zawody jedziesz ?chytry

__________________

30-11-2007 20:22 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Autor tematu Temat rozpoczęty przez goompas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W pluciu na odleglosc? Big Grin
30-11-2007 22:08 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

właśnie wyłączyłem gg, bw, słucham "Noc i dzień" Pezet'a i wybieram sie spać bo jutro do szkoły

A poza tym nie mogę się odnaleźć Crying bo od 2dni siedzę w domu po miło zakończonej służbie wojskowej Happy .

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

30-11-2007 22:39 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
WarwickBan
Member


images/avatars/avatar-3405.gif

Data rejestracji: 22-05-2007
Postów: 25
Klan: B.I.G.
Kraina: Necropolia
Skąd: Starachowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wnerwiam sie na r4 ;]
Bo kompletnie mi tam nie idzie xD

A tak poza tym to zastanawiam sie jak zmieścić u kumpla 30 osób na sylwka, i gram sobie na basie Big Grin

__________________
r1 - Warwick
r2 - Warwick
r3 - Szalojownik
r4 - Warwick
30-11-2007 23:11 WarwickBan jest offline Szukaj postów użytkownika: WarwickBan Dodaj WarwickBan do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miałem się uchlać i nici z tego

ale za to nawet mi na r4 zaczęło dobrze iść...
jutro będzie cięzki dzień zwłaszcza że robimy spóźnione Andrzejki


Big Grin
01-12-2007 00:17 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Asahel
Newbie


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 1
Kraina: Necropolia III
Skąd: pomorsko-slaskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lord_Misiaczek trzmaj sie mocno bedzie dobrze ja mam to juz za soba
01-12-2007 01:27 Asahel jest offline Szukaj postów użytkownika: Asahel Dodaj Asahel do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"właśnie wstał nowy dzień, cały świat do zdobycia..."

mimo tej piosenki optymizm mnie nie ogarnia :\

co będe dzisiaj robił???

nic, kompletnie nic... a Wy?
01-12-2007 10:49 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jadę do kuzyna na urodziny,pierwszy raz będę na jego urodzinach z jego kolegami,a trzeba widzieć,ze mój kuzyn jak i jego koledzy są...Dziwni ? Tak - to chyba odpowiednie słowo - dziwni Big Grin więc nie wiem czego sie po nich spodziewać...

EDIT:Literówki

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ron: 01-12-2007 11:01.

01-12-2007 11:01 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
Elazuul
Member


images/avatars/avatar-5219.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 30
Klan: Golden Crusaders
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siedzę sobie w pokoju, w głowie mocno brzęczy,
za godzinkę wyjdę pewnie gdzieś, bo kacyk trochę męczy.
W Bloodwars co było do zrobienia to zostało zrobione,
ataki przeprowadzone, wszystkie wyprawki puszczone.
W głośnikach słychać Paradise z nowej płyty,
trza się ogarnąć i pójść dobudzić resztę wesołej śwityWink

__________________
Komiksy Bloodwars by Elazul
Piękno Futbolu również by Elazul Wink


Nick w grze: Elazul
01-12-2007 11:40 Elazuul jest offline Strona domowa Elazuul Szukaj postów użytkownika: Elazuul Dodaj Elazuul do Listy kontaktów
Lord_Misiaczek
Full Member


images/avatars/avatar-6267.jpg

Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 57
Klan: -Companieros-
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II
Skąd: 4/44/4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja się teraz szykuje na andrzejki Big Grin będzie niezle do popicia !! barx dzięki sprawa 3 grudnia chyba Big Grin

__________________

01-12-2007 14:53 Lord_Misiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Misiaczek Dodaj Lord_Misiaczek do Listy kontaktów
Vampi_Reaktywacja
Triple Ace


Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 159

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No no niezle bylo zawody w plywaniu bylyBig Grin

bylem 6 na 50 kraulem ale roczniki byly razem 94 i 95 gdyby byly oddzielnie to bylbym 1 Big Grin

Ze 100 zmiennego nie znam jeszcze wynikow jak beda to powiem

a teraz co robie??

Gram w BW i siedze i odpoczywamBig Grin

__________________
r2
Amazonka
r5
VampiBestia
UK
Maximus
r2
Tylko-On-tam-Stoi
01-12-2007 15:19 Vampi_Reaktywacja jest offline Szukaj postów użytkownika: Vampi_Reaktywacja Dodaj Vampi_Reaktywacja do Listy kontaktów
Mroczny_Lord
Junior Member


images/avatars/avatar-12003.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 18
Klan: brak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam kaca i leb mi peka a do tego siedze i gram w bw Wink
01-12-2007 15:34 Mroczny_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Lord Dodaj Mroczny_Lord do Listy kontaktów
Lord_Misiaczek
Full Member


images/avatars/avatar-6267.jpg

Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 57
Klan: -Companieros-
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II
Skąd: 4/44/4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co piłeś ??

__________________

01-12-2007 15:35 Lord_Misiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Misiaczek Dodaj Lord_Misiaczek do Listy kontaktów
Mroczny_Lord
Junior Member


images/avatars/avatar-12003.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 18
Klan: brak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozrobiony spiritus do tego popijalem browarem rotfl wiec nie dziw sie Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mroczny_Lord: 01-12-2007 15:38.

01-12-2007 15:38 Mroczny_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Lord Dodaj Mroczny_Lord do Listy kontaktów
Lord_Misiaczek
Full Member


images/avatars/avatar-6267.jpg

Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 57
Klan: -Companieros-
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II
Skąd: 4/44/4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha niezle przed de mną dopiero to dziś bedzie Smile

__________________

01-12-2007 15:55 Lord_Misiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Misiaczek Dodaj Lord_Misiaczek do Listy kontaktów
Lord_Misiaczek
Full Member


images/avatars/avatar-6267.jpg

Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 57
Klan: -Companieros-
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II
Skąd: 4/44/4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KAC jush prawie wyleczony było warto bardzo łagodny kac Big Grin a teraz gram w Bw (R2,R4,R5) pije piwo jem paluszki i tyle <lol>

__________________

02-12-2007 16:49 Lord_Misiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_Misiaczek Dodaj Lord_Misiaczek do Listy kontaktów
Westside15
Lord


images/avatars/avatar-15495.gif

Data rejestracji: 11-06-2007
Postów: 262
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gryfino ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siedzę na BW,gadam z dziewczyną,czytam forum,zaraz wejdę na irc'a...

A tak poza tym to rozmyślam czy uczyć się geografi...xD Jakieś sugestie?

__________________
R14 Only


Black_Haze
02-12-2007 17:34 Westside15 jest offline Szukaj postów użytkownika: Westside15 Dodaj Westside15 do Listy kontaktów
Dracula1991
Triple Ace


images/avatars/avatar-13417.jpg

Data rejestracji: 24-08-2007
Postów: 241
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehs ja właśnie oglądałem You Can Dance Big Grin
Gleba wygrał xDdd
A tak poza tym to słucham muzy, gadam na gg i czekam na Kubę Wojewódzkiego Big Grin
Będzie Steczkowska jechał xDddd

Jutro Drodzy Rodacy sQl ale w czwartek free bo będą mikołajki xD

__________________

02-12-2007 21:39 Dracula1991 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracula1991 Dodaj Dracula1991 do Listy kontaktów
Strony (1.554): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Pogaduszki na luzie miedzy nami graczami

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH