Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING Tonaca_rybka; Ladacznica » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Tonaca_rybka; Ladacznica 2 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Tonaca_rybka; Ladacznica Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1565
Tonaca_rybka

1897
Ladacznica

Push 1,2k PR = 6 dni bana (bo dziś 6 grudnia Wink )

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

06-12-2007 23:33 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Zenon691
Junior Member


Data rejestracji: 14-07-2007
Postów: 12
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

LOL


TO nie byla pusch ... prosze zobaczyc czy te PR przeszly i byly w jaki kolwiek sposob uzytkowane....

Sytuacja wygalada tak ze byla to cena ktora jedne gracz zapacil za rynek i kwadrat ktorzy przejol a ta osoba dlatego ze posiadala rynek przechowywala je.

W kazdej chwili posiadala je na kacie i nie korzystala z nich.
Obecnie ja je posiadam i trzymam dla kolegi ktory faktycznie sprzedal rynek aby osoba wywiazala sie z tranzakcji.

Prosze sprawdzic nie bylo zadnych korzysci one zawsze lezaly na koncie dopuki wlasciciel nie zbuduje sobie rynku.

Glupio mi bo gracz Ladacznic to moj kolega ktory na chwile je trzyl ( jako osoba polecona przezmnie ktora ich nie ukradnie) gdyz osoba ktora faktycznie sprzedala kwadrat nie moga mi ich przekazac gdyz nie mialem rynku.

Wiec ban uwazam za nieco nieuzasadniony gdyz PR Lezaly na kacie i nie byly w rzadnym momecie wykorzystywane a jedyne zdeponowane zarono przez ladacznice w kazdym momecie posiadalismy a ja nadal posiadam PR w wystarczajacej ilosci by w dowolnj chwili zwrocic je osobie ktora sprzedala kwadrat.

Pozdrawiam

__________________
ID 13036 R3
Oferty prosze kierowac na to id
Pisz do Fnart jesli wygralem
lub gg 2687106

R4 Fnart Id 206

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zenon691: 06-12-2007 23:43.

06-12-2007 23:39 Zenon691 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zenon691 Dodaj Zenon691 do Listy kontaktów
Tonący
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 187

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zenon691 napisał(a)
LOL


TO nie byla pusch ... prosze zobaczyc czy te PR przeszly i byly w jaki kolwiek sposob uzytkowane....

Sytuacja wygalada tak ze byla to cena ktora jedne gracz zapacil za rynek i kwadrat ktorzy przejol a ta osoba dlatego ze posiadala rynek przechowywala je.

W kazdej chwili posiadala je na kacie i nie korzystala z nich.
Obecnie ja je posiadam i trzymam dla kolegi ktory faktycznie sprzedal rynek aby osoba wywiazala sie z tranzakcji.

Prosze sprawdzic nie bylo zadnych korzysci one zawsze lezaly na koncie dopuki wlasciciel nie zbuduje sobie rynku.

Glupio mi bo gracz Ladacznic to moj kolega ktory na chwile je trzyl ( jako osoba polecona przezmnie ktora ich nie ukradnie) gdyz osoba ktora faktycznie sprzedala kwadrat nie moga mi ich przekazac gdyz nie mialem rynku.

Wiec ban uwazam za nieco nieuzasadniony gdyz PR Lezaly na kacie i nie byly w rzadnym momecie wykorzystywane a jedyne zdeponowane zarono przez ladacznice w kazdym momecie posiadalismy a ja nadal posiadam PR w wystarczajacej ilosci by w dowolnj chwili zwrocic je osobie ktora sprzedala kwadrat.

Pozdrawiam


To wszystko prawda zapłaciłem za kwadrat 1,2k pr

__________________
R1:
R2:Mair
R3: Nie gram
R4:Tonaca_rybka Big Grin
R5:Tonaca_rybka


06-12-2007 23:51 Tonący jest offline Szukaj postów użytkownika: Tonący Dodaj Tonący do Listy kontaktów
Ladacznica
Newbie


Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokladnie kolega dobrze napisal. dostalem pr dawno temu jako przechowanie tonacej rybce. Po paru dniach jak wlasciciel poprzedniego posta (zenon 691) sie dorobil rynku to oddalem mu te pr. Moim zdaniem to nie jest pushing poniewaz nawet nie wykorzystalem 1 pr z tej puli.

__________________
Nick w R4 : Ladacznica

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ladacznica: 06-12-2007 23:54.

06-12-2007 23:52 Ladacznica jest offline Szukaj postów użytkownika: Ladacznica Dodaj Ladacznica do Listy kontaktów
muchapl
Member


Data rejestracji: 26-08-2007
Postów: 29
Kraina: Necropolia II

RE: Tonaca_rybka; Ladacznica Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
1565
Tonaca_rybka

1897
Ladacznica

Push 1,2k PR = 6 dni bana (bo dziś 6 grudnia Wink )


PR sa moje gracz Casanova za kwadrat z rynkiem mozna to sprawdzic ze gracz Tonaca_rybka przejal kwadrat 1200pr byl watek na forum i byla licytacja ze nie mialem rynku poprosilem kolega z klanu zeby zabral te PR bym mogl je szybciej miec jak wybuduje rynek jestem teraz w 4 strefie i rynek chyba jutro postawie

moje 1200PR

Tonaca_rybka dal Ladacznica
Ladacznica dal fnart (tu aktualnie sie znajduja PR dlatego ze mam go na gg)
a w moemencie przekazania byl u mnie w klanie ale tez jeszcze nie mial rynku.

prosze o odblokowanie kont i ew. konsekwencjami prosze mnie obarczyc to moje PR i ja wprowadzilem to zamieszanie nie chce by ktos zyczliwy cierpial przezemnie.

/Mucha

__________________
nicka w grze
Casanova -r4

2 najemników z top 50

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez muchapl: 07-12-2007 00:08.

06-12-2007 23:56 muchapl jest offline Szukaj postów użytkownika: muchapl Dodaj muchapl do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale zgłosić tego nei można było? :>

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

07-12-2007 00:10 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Zenon691
Junior Member


Data rejestracji: 14-07-2007
Postów: 12
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak to prawada.... al nie sadzilismy ze to bedzie taki problem.

Prosze o sprawdzenie wszysko sie zgadza , ani ja ani ladacznica nie skorzytalismy z PR zawsze mielismy na kacie tyle by natychmiast zwrocic.

__________________
ID 13036 R3
Oferty prosze kierowac na to id
Pisz do Fnart jesli wygralem
lub gg 2687106

R4 Fnart Id 206
07-12-2007 00:11 Zenon691 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zenon691 Dodaj Zenon691 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra, z okazji już 7 grudnia dostaniecie dyspensę, niech Mikołaj będzie z wami Smile

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

07-12-2007 00:12 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
muchapl
Member


Data rejestracji: 26-08-2007
Postów: 29
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekuje za szybka reakcje czułem sie winny tej calej sytulacji

Pozdrawiam

i mniej takich problemow

/Mucha

__________________
nicka w grze
Casanova -r4

2 najemników z top 50
07-12-2007 00:16 muchapl jest offline Szukaj postów użytkownika: muchapl Dodaj muchapl do Listy kontaktów
Tonący
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 187

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki Szeszej rotfl

__________________
R1:
R2:Mair
R3: Nie gram
R4:Tonaca_rybka Big Grin
R5:Tonaca_rybka


07-12-2007 00:22 Tonący jest offline Szukaj postów użytkownika: Tonący Dodaj Tonący do Listy kontaktów
Zenon691
Junior Member


Data rejestracji: 14-07-2007
Postów: 12
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziekuje za ekspresowa reakcje.

Pozdrawiam

__________________
ID 13036 R3
Oferty prosze kierowac na to id
Pisz do Fnart jesli wygralem
lub gg 2687106

R4 Fnart Id 206
07-12-2007 00:22 Zenon691 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zenon691 Dodaj Zenon691 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING Tonaca_rybka; Ladacznica

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH