Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 Kultysta pomoc w tatuażu :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kultysta pomoc w tatuażu :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Kultysta pomoc w tatuażu :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potrzebuję pomocy w wyborze świetlistej drogi. Jeśli chodzi o morie to jestem noobem ale bez przesady Smile proszę o wypowiedzi ludzi którzy się na tym znają. zamierzam chodzić z białą 1h lub 2h (bardziej chyba 2h ale to zależy od was bo nie wiem co jest skuteczne)

można na prv r5 nick Mhael

__________________
Mhael
08-12-2007 13:52 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
lacoste
Forum Ace


images/avatars/avatar-6831.jpg

Data rejestracji: 27-11-2007
Postów: 77
Kraina: Moria II
Skąd: Brooklyn Ghetto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy znasz stronę, masz tu spis wszystkich tatuaży

Co do broni 2h nie masz dużego wyboru, tylko Czarny rycerz, jeżeli nie jesteś stały w uczuciach to możesz wziąć berserkera, zawsze masz możliwość przestawienia się z białej 2h na 1h

__________________
r5: lacoste

peace
08-12-2007 15:32 lacoste jest offline Strona domowa lacoste Szukaj postów użytkownika: lacoste Dodaj lacoste do Listy kontaktów
BLACK_KINGDOM
Member


images/avatars/avatar-5980.jpg

Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 37
Klan: nie lubie :P
Kraina: Moria
Skąd: Skarżysko-Kamienna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym osobiscie ci odradzał walke czarnym rycerzem,bo sam kompletowalem na r2 i musialem kariere zakonczyc,a grało mi sie ladnych pare miesiecy Smile Zwróc uwage na tatuaz łowcy - duze szanse do krytyka ,wymaganie nie ostre ,z przedmiotami tez nie bedziesz mial problemu ( w sposta ładuj,a co do zwinki to z arkan ciagniesz) kupujesz bron dystansowa REAKCJI i masz duza szanse na krytyka i mozesz miotac ludzmi,a jesli nadal sie uprzesz to to 2h tak jak kolega wyzej czarny rycerz,a jak 2x 1h bronie to proponuje zabójce ---> moim zdaniem lepsze tatoo,obniza defensywe,krytyki i takiem tam


Jesli chcialbys sie jescze poradzic to pisz na r5 ---> nick : master1987
09-12-2007 15:44 BLACK_KINGDOM jest offline Szukaj postów użytkownika: BLACK_KINGDOM Dodaj BLACK_KINGDOM do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5 Kultysta pomoc w tatuażu :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH