Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » ZASIADANIE baflobil; milus » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony baflobil; milus
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

baflobil; milus Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1520
Login baflobil
Postać baflobil

ID 16133
Login Milus
Postać Milus

=48h

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

08-12-2007 23:14 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Blaade
Newbie


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 9
Klan: QUARDS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

te dwie postacie to dwóch graczy baflo bil to moje konto a milus to konto szfagra jak on jest w robocie to ja gram na jego i moi i na odwrut obj opłacamy premium więdz proszę o zdięcie blokady z góry dzięki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blaade: 08-12-2007 23:51.

08-12-2007 23:27 Blaade jest offline Szukaj postów użytkownika: Blaade Dodaj Blaade do Listy kontaktów
Blaade
Newbie


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 9
Klan: QUARDS

RE: baflobil; milus Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

te dwie postacie to dwóch graczy baflo bil to moje konto a milus to konto szfagra jak on jest w robocie to ja gram na jego i moi i na odwrut obj opłacamy premium więdz proszę o zdięcie blokady z góry dzięki
08-12-2007 23:28 Blaade jest offline Szukaj postów użytkownika: Blaade Dodaj Blaade do Listy kontaktów
Blaade
Newbie


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 9
Klan: QUARDS

RE: baflobil; milus Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jeśli to nie możliwe to nie będziemy tak grać
08-12-2007 23:31 Blaade jest offline Szukaj postów użytkownika: Blaade Dodaj Blaade do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blaade napisał(a)
te dwie postacie to dwóch graczy baflo bil to moje konto a milus to konto szfagra jak on jest w robocie to ja gram na jego i moi i na odwrut obj opłacamy premium więdz proszę o zdięcie blokady z góry dzięki


Dokładnie definicja zasiadania Smile

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

09-12-2007 02:40 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
M I L U S
Newbie


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co wiem na Ogame mozna bylo zglaszac wspolna gre z jednego IP tu tego nieznalazlem wiec zglaszam oficjalnie gre na 2 kontach z jednego IP
pierwsza postac :
ID 1520
Login baflobil
Postać baflobil
druga postac:
ID 16133
Login Milus
Postać Milus
Jezeli panowie admini niewiedz co z tym problemem zrobic bedziemy pisac nastepne posty.
Uzasadnienie:
ja ze szwagrem mieszkamy w jednym domu on na parterze ja na gorze i powiedzcie co i jak mamy to rozwiazac niezalezy mi wcale na odblokowaniu wiec prosze sie zastanowic i zwrotach kosztow premium a problem wyglada nastepujaco szwagier ma lacze radiowe ze stalym adresem IP a ja mam netie ze zmiennym adresem IP
Mam nadzieje ze szeroko omowilem to zagadnienie dodam ze nie jetesmy dziecmi tylko osobami majacymi po 35 lat i prosze nietlumaczyc ze nieznajomosc prawa jest szkodliwa oczekuje na odpowiedz do tego postu tez wyczerpujaca jak i moja
POZDRAWIAM
09-12-2007 15:38 M I L U S jest offline Szukaj postów użytkownika: M I L U S Dodaj M I L U S do Listy kontaktów
jzu
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może za niedługa będą nam linie papilarne sprawdzać i zaglądać do odbytu - to ma być zabawa a nie cyrk - Całe te zamieszanie tylko stawia adminów w najlepszym świetle a gdzie Fun? chyba o tym Interia zapomina!

__________________
Życie zabiera za dużo czasu człowiekowi
09-12-2007 16:34 jzu jest offline Szukaj postów użytkownika: jzu Dodaj jzu do Listy kontaktów
milusmax
Newbie


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 9
Klan: Rabidus-Moria
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawy jestem dlaczego Szeszej tak dlugo mysli nad odpisaniem na moj post
09-12-2007 18:49 milusmax jest offline Szukaj postów użytkownika: milusmax Dodaj milusmax do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam nic więcej do napisania, sam się przyznałeś do gry na czyimś koncie. O ile gra z tego samego IP jest dozwolona o tyle zabronione jest granie na więcej niż jednej postaci.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

09-12-2007 21:20 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
milusmax
Newbie


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 9
Klan: Rabidus-Moria
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiec przyjales zgloszenie gry z jednego IP tak to rozumiem
10-12-2007 04:51 milusmax jest offline Szukaj postów użytkownika: milusmax Dodaj milusmax do Listy kontaktów
handlarz
Member


Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 28
Kraina: Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sam sie przyznales do zasiadania prykro sie mowi ppoczekasz nic Ci sie nie stanie

__________________
<50..100) - min 5pkt
<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10000) - 500pkt
<10000..50000) - 1000pkt
11-12-2007 20:43 handlarz jest offline Strona domowa handlarz Szukaj postów użytkownika: handlarz Dodaj handlarz do Listy kontaktów AIM Screen Name of handlarz: - YIM Account Name of handlarz: - Zobacz profil MSN handlarz
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » ZASIADANIE baflobil; milus

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH