Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING Shadi76 ; kuchcik » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Shadi76 ; kuchcik
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Shadi76 ; kuchcik Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shadi76
Postać Shadi
kuchcik
Postać qchcik

pushing
przekazanie przedmiotów przy zakończeniu gry
90 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-12-2007 12:55 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kuchcik
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2007
Postów: 17
Klan: A_KHORN
Kraina: Necropolia II

o dzizyssssssssss Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szanowny administratorze proszę o odblokowanie moje konta zwróce wszytskie przepchane do mnie rzeczy na konto administratorskie w grze 90 dni bana to koniec swiata przez około 90 dni jestem dopiero w grze i wiem jak duzo poswieciłem na to zeby dotrzeć do tego poziomu na którym jestem i wiem tez ile strace przez 90dniowego bana o zmianie regulaminu nie wiedziałem nic jestem aktywny na forum ale przyznam sie szczerze regulaminu nie przegladałem z tego co sobie przypominam rzeczy które otrzymałem miałem rozdzielic na klan ale okazało sie ze tak nie mozna proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby

qchcik
10-12-2007 16:47 kuchcik jest offline Szukaj postów użytkownika: kuchcik Dodaj kuchcik do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po 1/3 bana możliwosc odblokowania

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-12-2007 18:03 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kuchcik
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2007
Postów: 17
Klan: A_KHORN
Kraina: Necropolia II

a jak mam przekazac Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jak mam przekazać itemki skoro jestem zablokowany
10-12-2007 18:06 kuchcik jest offline Szukaj postów użytkownika: kuchcik Dodaj kuchcik do Listy kontaktów
kuchcik
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2007
Postów: 17
Klan: A_KHORN
Kraina: Necropolia II

RE: a jak mam przekazac Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz po 1/3 kary szanowny administratorze moze sie coś ruszy w tej sprawie
19-01-2008 17:45 kuchcik jest offline Szukaj postów użytkownika: kuchcik Dodaj kuchcik do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

qchcik odblokowane
czekam na oferty na konto administratorskie i informajcę o nich na PW

Dobra Obręcz Przezorności
Rogaty Kask
Pika Inkwizytora
Pałka Męstwa
Koszulka Narkomana
Szorty
Rogaty Kask
Koszulka Siłacza
Spodnie Siłacza
Dobra Koszulka Narkomana
Miedziany Amulet
Miedziany Amulet
Dobra Pałka Sekty
Dobry Złoty Amulet
Kominiarka Adrenaliny
Krwawe Spodnie
Dobra Kosa Mocy
Dobra Bransoleta
Dobry Przyjacielski Sztylet
Dobra Lekka Maczuga
Kominiarka Pasterza
Srebrny Amulet
Dobry Desert Eagle
Szybki Miecz
Amulet Koncentracji

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-01-2008 18:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING Shadi76 ; kuchcik

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH