Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » animowane obrazki przy wyprawach » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony animowane obrazki przy wyprawach
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PioterekB
Junior Member


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 19

animowane obrazki przy wyprawach Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To juz przynajmiej mi sie nie podoba. Nie wszyscy maja szybkie lacza. Jesli pomine grafike, to wszystko tez sie rozjezdza. Poprzednia wersja ze znacznikiem zaliczenia wyprawy byla skromniejsza i ladniejsza.
14-11-2006 10:21 PioterekB jest offline Szukaj postów użytkownika: PioterekB Dodaj PioterekB do Listy kontaktów
niuniu
Full Member


Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 74
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Monastyr na RI

RE: animowane obrazki przy wyprawach Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

statyczne i mniejsze i będzie dobrze

__________________
niuniu na R11
14-11-2006 10:30 niuniu jest offline Szukaj postów użytkownika: niuniu Dodaj niuniu do Listy kontaktów
Sharantyr
Member


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 38
Skąd: mam to wiedzieć ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja uważam , że są fajne przynajmniej uatrakcyjniają grę

__________________
nick na bw taki sam Smile
14-11-2006 10:31 Sharantyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Sharantyr Dodaj Sharantyr do Listy kontaktów
Kashanir
Lord


images/avatars/avatar-1521.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 253
Kraina: Necropolia
Skąd: Enoch

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zmieńcie to jak to daje po oczach normalnie jak się patrzyłem na to 20 s. to mnie oczy rozbolały i głowa

nie no a teraz poważnie

popieram że powinny być mniejsze oraz nie kręcić się (bo ja zaczynam wraz z nimi Tongue ) a swoją droga to b. dobry pomysł bo X i V nudne były Tongue

__________________

No to było fajnie Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kashanir: 14-11-2006 10:33.

14-11-2006 10:33 Kashanir jest offline Szukaj postów użytkownika: Kashanir Dodaj Kashanir do Listy kontaktów
Daim0n
Newbie


Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znaczki same w sobie wygladaja fajnie, ale przyznam, ze jak wczytala mi sie strona to te animacje mnie zalamaly Tongue , zanim sie wszystko zaladuje na stronie to kazdy znaczek wiruje w innym tempie, nie dalo by sie zorbic ich statycznych ?
14-11-2006 10:34 Daim0n jest offline Szukaj postów użytkownika: Daim0n Dodaj Daim0n do Listy kontaktów
GeneralPukafka
Newbie


Data rejestracji: 19-10-2006
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tez moim skromnym zdaniem animacje sa fajne... i zdaje sobie sprawe ze ktos wlozyl w to duzo pracy, ale...
1. meczą oczy, po pewnym czasie wrecz denerwuja
2. obiekty te pozbawione animacji beda lepiej sie prezentowac Wink
3. Pewnie i tak Admini oleja te wszystkie posty ;-) (podobnie jak z licznikiem aktualnej pozycji rankingowej danego uzytkownika - najpierw sama krytyka propozycji takich a potem - ku zaskoczeniu wielu wprowadzono licznik Wink ) Pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez GeneralPukafka: 14-11-2006 10:56.

14-11-2006 10:55 GeneralPukafka jest offline Szukaj postów użytkownika: GeneralPukafka Dodaj GeneralPukafka do Listy kontaktów
Mozart
Lord


images/avatars/avatar-3159.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 273
Skąd: 100lica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juz zostaly zmniejszone...Naszczescie Tongue Ale ja tez uwazam, ze lepiej by bylo, gdyby sie tak nie krecily.... Baby

__________________
ID R1 - 3713
ID R3 - 2833
14-11-2006 11:04 Mozart jest offline Szukaj postów użytkownika: Mozart Dodaj Mozart do Listy kontaktów
GeneralPukafka
Newbie


Data rejestracji: 19-10-2006
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram - zmniejszone wygladaja znaaacznie lepiej
14-11-2006 11:20 GeneralPukafka jest offline Szukaj postów użytkownika: GeneralPukafka Dodaj GeneralPukafka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
najpierw sama krytyka propozycji takich a potem

Krytyka była głównie przez wasze wypowiedzi, zawsze wymyślacie rózne rzeczy, później idziecie w innym kierunku itd. Serwer jest zmieniany na lepszy, wtedy stać go na więcej i są dodawane jakieś ułatwienia, gra jest coraz bardziej atrakcyjna bo serwer to wyciągnie

obrazki zostały na razie zmienione "sztucznie" z tego co wiem, później będą ręcznie zmniejszone, przez co szybciej się będą ładowały
sprawdzimy wersje statyczną i animowaną, mi osobiście się podoba animacja, a to, ze czasem kręcą się "nierówno" to mi pasuje, fajniej się wtedy to ogląda

PS. tej grafiki ja nie robiłem, dlatego tak ładnie wygląda Smile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-11-2006 11:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Sumi
Lord


images/avatars/avatar-1227.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 480
Klan: LigaTemidy [Szefowa :P]
Skąd: Z daleka.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C, jak zwykle skromny do bólu. Wink

A takie animacje to do gry futbolowej pasują. Tongue

__________________

-- - --- - -- - --- - --
Back to business.
-- - --
ID:14353
14-11-2006 11:23 Sumi jest offline Szukaj postów użytkownika: Sumi Dodaj Sumi do Listy kontaktów
_mashas
Newbie


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skromnosc dodaje klimatu w BW..
Ni gra sie po to by obrazki ogladac a po ty by grac Tongue

Rozumiem ze staracie sie trafic do wszystkich, ale te obrazki nie pasuja Smile

__________________

NICK: mashas
ID:2605


W razie potrzeby pisz w grze..
14-11-2006 11:42 _mashas jest offline Szukaj postów użytkownika: _mashas Dodaj _mashas do Listy kontaktów
hustla
Triple Ace


images/avatars/avatar-2302.gif

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 203
Klan: Dark Templars
Kraina: Necropolia
Skąd: prosto z serca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tylko czekam na grafiki budynków...a co do zmian..hmm...no zobaczymy...kwestia przyzwyczajenia...chociaż ikonki w widoku miasta (głownie chodzi o miecz - atak) powinny pojawiać się tylko przy tych, których można faktycznie zaatakować...bo co z tego , ze klikne na atak..dam arkana...a i tak mi pokaże, ze atak mozliwy za godzine...no i muszę 2 razy cofnąćSmile

__________________
ID 5666



Brakuje PR? Zajrzyj Tutaj WLK Member
14-11-2006 12:16 hustla jest offline Szukaj postów użytkownika: hustla Dodaj hustla do Listy kontaktów
Raiin
Triple Ace


images/avatars/avatar-369.gif

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 155
Klan: MIDIAN
Skąd: Metropolis

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

AsSalamu Alaikum

Wchodzę dziś na BW i przeżyłem koszmar. Tragedia !

Tak szczerze : Do czego mają służyć te ikony ? Ani to ładne, ani pomocne, ani nawet dobrze nie ilustruje tematu. Wyglądają jakby ostały wypróte z jakiejś gierki typu "Winter Olimpic 89".

Bardzo pięknie proszę o umieszczenie możliwości wyboru skór BW, w tym takiej, która będzie czysto tekstowa. Bardzo, bardzo, bardzo.

__________________
Allahu Akbar
- Raiin -

"...Zejdź mi z drogi spaprana konfiguracjo..."

14-11-2006 12:43 Raiin jest offline Szukaj postów użytkownika: Raiin Dodaj Raiin do Listy kontaktów
glu
Member


images/avatars/avatar-127.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 32
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no, co wy? przecież fajne są...zdecydowanie lepiej wyglądają niż haczyki i krzyżyki.. Big Grin
14-11-2006 12:43 glu jest offline Szukaj postów użytkownika: glu Dodaj glu do Listy kontaktów
Raiin
Triple Ace


images/avatars/avatar-369.gif

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 155
Klan: MIDIAN
Skąd: Metropolis

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

AsSalamu Alaikum

Wolałbym mieć wybór. Zdecydowanie wolałbym mieć wybór.
Na ekranie 15'' w 1024x768 ikonki to poprostu kolumienki jakichś mrugaczków nie do odcyfrowania.

Sama barwa też jest "idealnie" dobrana. Oj idealnie...

__________________
Allahu Akbar
- Raiin -

"...Zejdź mi z drogi spaprana konfiguracjo..."

14-11-2006 12:48 Raiin jest offline Szukaj postów użytkownika: Raiin Dodaj Raiin do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szok Frown

Wogóle mi się to nie podoba, a do tego jak ktoś ma wolne łącze to to jest tragedia.

V i X były proste, skromne, lepiej pasowały.
Te małe bączki z Quake mi się kojarzą.

Jak dla mnie nie pasuje


Te ikonki krwi i ludzi to też koszmarki.

Wolałbym przy wprowadzaniu takich zmian, dodanie możliwości wyboru skinów

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
14-11-2006 12:51 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
bigsammel
Newbie


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli chodzi o kształt i wzory to jestem bardzo na tak, jeżeli chodzi o kolory i prędkość wirowania, to mogę powiedzieć, że są zajenieźle oczojebne... wydaje mi się, że albo powinny być statyczne, albo powinny kręcić się stosunkowo wolno (np. 360' w 5s).
Jeżeli chodzi o odcień, dodałbym odrobinę więcej cieni lub matowy poblask Big Grin

Edit: Próbowałem na różnych rozdzielczościach monitora i różnym transferze, to najlepiej wyglądają na 1024x768 przy 32bitowej skali kolorów... Przy mniejszej rozdzielczości łeb od tego pęka, a przy wyższych są praktycznie nierozróżnialne Smile
Jeżeli chodzi o transfer, to 128 spokojnie wystarcza...

P.S. A tak z innej beczki - będą kiedyś grafiki budynków?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bigsammel: 14-11-2006 13:08.

14-11-2006 13:02 bigsammel jest offline Szukaj postów użytkownika: bigsammel Dodaj bigsammel do Listy kontaktów
Raiin
Triple Ace


images/avatars/avatar-369.gif

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 155
Klan: MIDIAN
Skąd: Metropolis

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

AsSalamu Alaikum

Potwierdzam. Umieszczenie tego tałatajstwa spowalnia grę, zarówno na słabszym łączu jak i na słabszym komputerze.

__________________
Allahu Akbar
- Raiin -

"...Zejdź mi z drogi spaprana konfiguracjo..."

14-11-2006 13:02 Raiin jest offline Szukaj postów użytkownika: Raiin Dodaj Raiin do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eh ja dla mnie super pomysł i uatrakcyjnienie fajne tylko prosze Niech zwolnią troszki te kółeczka bo tak to tragika za szybko troszki jak by były wolniejsce to super by było

__________________
R14
Nick: przemus

14-11-2006 13:04 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
yodek
Junior Member


images/avatars/avatar-1278.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 22
Klan: NajeM
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Gda.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Srali pier**li, mnie sie nie podoba! Gra ma byc funkcjonalna czy naladowana grafika i bezuzyteczna (bo serwer bedzie coraz bardziej obciazony gdy dadza wiecej grafiki)? Ja ide na kompromis, czyli wole bez grafiki, "v" i "x" mi bardziej pasuja - a to ze nudne to ja jakos tego tak nie traktuje (nie zwracam po prostu na to uwagi). Ma byc funkcjonalne i mniej obciazac serwer czy przybajerowane i bardziej obciazac (co za tym idzie -> kolejne zmiany badz narzekania ludzi)? Co z tego ze serwer lepszy, im lepszy to lepiej go wykorzystac funkcjonalnie (wiecej funkcji) niz wiecej grafy, ktore i tak nie polepszaja granie (no chyba ze przyciagnie uwage maloletnich userow. Jestem na NIE!. A jak ta grafa musi koniecznie byc to niech zostanie 'nieruchoma' (czyli statyczna) Pleased

OT: To jest wlasnie to czego nienawidze w zyciu - (R)EWOLUCJA...ludzie zyjacy dosc dlugo powinni sie domyslec dlaczego Pleased

__________________
* Taaa...ludzie pisac potrafia, ale czytac (ani tym bardziej szukac !!!) to juz chyba nie Frown Look down...
* http://www.yodek.fora.pl/viewtopic.php?t=29 ^^
14-11-2006 13:14 yodek jest offline Strona domowa yodek Szukaj postów użytkownika: yodek Dodaj yodek do Listy kontaktów Zobacz profil MSN yodek
TGK
Double Ace


images/avatars/avatar-38.gif

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 144
Klan: nieklanowy
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: LUBLIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie może przeczytacie poprzednie posty zzanim napiszecie nastepny beznadziejny tekst

który i tak nic nie wnosi

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TGK: 14-11-2006 13:18.

14-11-2006 13:17 TGK jest offline Szukaj postów użytkownika: TGK Dodaj TGK do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

budynki są w trakcie realizacji
grafiki przy wyprawach zostanią zmienione, nie wiem jak i kiedy, ale napewno będą trochę inne ;-)
skóry do BW wejdą może w wersji 1.0, ale tego pewnym byćnie można, BW czeka jeszcze sporo pracy, a nie można się zajmowac wszystkim na raz

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-11-2006 13:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
..::Selaris::..
Junior Member


images/avatars/avatar-1035.gif

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 17
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Dla mnie ta nowość w postaci wirujących gifów jest bardzo męcząca.
Na dłuzszą metę każdy sie znudzi i będzie chciał wrócić do "ptaszków".
Proponuję takie rzeczy wrzucać jak będzie już możliwość wyboru skina.

Gify i nowe ikony na górze, zaczynają stwarzać za duże zagęszczenie na stronie - efekt przytłoczenia za dużą ilością grafiki - nic do siebie nie pasuje.
Wygląda to tak jakby każdą rzecz robiła inna osoba i wrzuciła pierwotną wersję.
Sorki, ale akurat te zmiany zupełnie mi sie nie podobają.

Może jednak zabrać się za te budynki, na które wszyscy czekają, zamiast wrzucać takie nietrafione "ozdobniki" Big Grin

To tylko moja prywatna opinia Smile

__________________
R1: DECADOS
R2: SACRIFICE
Mój nick w grze: Selaris Big Grin
ID: 2464
14-11-2006 13:28 ..::Selaris::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..::Selaris::.. Dodaj ..::Selaris::.. do Listy kontaktów
TGK
Double Ace


images/avatars/avatar-38.gif

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 144
Klan: nieklanowy
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: LUBLIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a myslisz ze jakby wygladały budynki jakby je robiło 10 osób i każdy byłby w innym stylu?

budynki sa robione przez jedna osobe - ale jezeli ty jestes taki sybki i zrobisz je szybciej - to nie krepuj sie - zaproponuj cos

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TGK: 14-11-2006 13:33.

14-11-2006 13:32 TGK jest offline Szukaj postów użytkownika: TGK Dodaj TGK do Listy kontaktów
..::Selaris::..
Junior Member


images/avatars/avatar-1035.gif

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 17
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jasne najlepiej się pobijmy Smile
O budynkach jest mowa od uhuhu długiego czasu.
A jednak cały czas coś się aktualizuje.
Akurat ostatnie zmiany są bez sensu. Za dużo nie dopracowanej drobinicy.
Niepodoba mi się np. w widoku miasta, że ikony nie są w równych kolumnach tylko w zależności od ilości możliwych akcji, wędrują sobie Frown

__________________
R1: DECADOS
R2: SACRIFICE
Mój nick w grze: Selaris Big Grin
ID: 2464
14-11-2006 13:40 ..::Selaris::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..::Selaris::.. Dodaj ..::Selaris::.. do Listy kontaktów
TGK
Double Ace


images/avatars/avatar-38.gif

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 144
Klan: nieklanowy
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: LUBLIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zrób sobie jeden zadowalający cie obrazekbudynku i przemnóż czas pracy przez 200 i pamiętaj to że ludzie pracujacy nad grafika mają jeszcze szkoły prace rodziny i zycie prywatne.

po drugie tobie sie wydaje że gra to tylko grafika - wiesz jak program jest skomplikowany i ile błędów zawiera które nie sa dla was widoczne

Grafików pracujących nad gra jest kilku i ma kilka projektów na raz - jak którys cos skończy to jest to wprowadzane - a nie czekaja na to aż sie zbierze wszystko naraz

to że nie sa w jednej kolumnie może byc winą skryptu - jeżeli da sie to poprawic - to na pewno bedzie

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TGK: 14-11-2006 13:48.

14-11-2006 13:47 TGK jest offline Szukaj postów użytkownika: TGK Dodaj TGK do Listy kontaktów
..::Selaris::..
Junior Member


images/avatars/avatar-1035.gif

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 17
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyobraź sobie, że znam się trochę na tym.
I proponuję czytać to co piszę Smile

__________________
R1: DECADOS
R2: SACRIFICE
Mój nick w grze: Selaris Big Grin
ID: 2464
14-11-2006 13:48 ..::Selaris::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..::Selaris::.. Dodaj ..::Selaris::.. do Listy kontaktów
TGK
Double Ace


images/avatars/avatar-38.gif

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 144
Klan: nieklanowy
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: LUBLIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znasz sie na czym? - jestem ciekaw - nie jest to żadna zaczepka z mojej strony

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TGK: 14-11-2006 13:50.

14-11-2006 13:49 TGK jest offline Szukaj postów użytkownika: TGK Dodaj TGK do Listy kontaktów
..::Selaris::..
Junior Member


images/avatars/avatar-1035.gif

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 17
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To chyba nie jest temat dyskusji.
Jak masz jakieś pytania zapraszam na priv.

__________________
R1: DECADOS
R2: SACRIFICE
Mój nick w grze: Selaris Big Grin
ID: 2464
14-11-2006 13:52 ..::Selaris::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..::Selaris::.. Dodaj ..::Selaris::.. do Listy kontaktów
yodek
Junior Member


images/avatars/avatar-1278.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 22
Klan: NajeM
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Gda.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Selaris i TGK - uspokojcie sie ''dzieci''. Dyskusje (na temat kto jest lepszy, jak praca wyglada itd.) prowadzcie gdzie indziej Pleased

__________________
* Taaa...ludzie pisac potrafia, ale czytac (ani tym bardziej szukac !!!) to juz chyba nie Frown Look down...
* http://www.yodek.fora.pl/viewtopic.php?t=29 ^^
14-11-2006 13:52 yodek jest offline Strona domowa yodek Szukaj postów użytkownika: yodek Dodaj yodek do Listy kontaktów Zobacz profil MSN yodek
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » animowane obrazki przy wyprawach

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH