Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA No normalnie można powiedzieć,. że przegrałem :P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony No normalnie można powiedzieć,. że przegrałem :P
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hokus-Pokus
Junior Member


images/avatars/avatar-5983.jpg

Data rejestracji: 04-12-2007
Postów: 17
Kraina: Necropolia
Skąd: Z kwadratu

No normalnie można powiedzieć,. że przegrałem :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c48f002167

Mialem mniej sposta, a on więcej HP.

Powinienem chyba przegrać no nie? Smile

__________________

14-12-2007 13:44 Hokus-Pokus jest offline Szukaj postów użytkownika: Hokus-Pokus Dodaj Hokus-Pokus do Listy kontaktów
Cyrax_
Junior Member


Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spam ten temat Big Grin

przegralbys jak bys walczyl palna

walka

1/10
14-12-2007 13:46 Cyrax_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyrax_ Dodaj Cyrax_ do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic ciekawego, nuda

gratuluje przeciwnikowi doboru arkan!
14-12-2007 14:08 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi się podobaSmile każdy ma po 6ataków masz mniej sposta on mniej zwinkiSmile walka udowadnia że na początku gry palna to nie jest zawsze dobre rozwiązanieSmile
dzięki takim atakom szybko sie idzie w góręSmile 8/10

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

14-12-2007 14:45 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
szegossss
Junior Member


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 24
Kraina: Necropolia; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

beznadziejna walka 2/10.
moim dobrym ak, 2 rundy i cie nie ma.

__________________
Nicki w grze:

R1 - Butcher

14-12-2007 15:03 szegossss jest offline Szukaj postów użytkownika: szegossss Dodaj szegossss do Listy kontaktów
hero
Forum Ace


images/avatars/avatar-6344.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 97
Klan: Decados/3Misie
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Necropolia / Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie.Szegos to miejsce dla takich komentarzy???
Tu sie opisuje walke, a ja powiem Ci ze moim ak--->0,5 rundy i Cie nie ma.

Walka nic ciekawego , on palna i arkana super dobrał Tongue a ty broń,która WZ powinni walczyc.
2/10

__________________



R1=hero/koniec
R4=Morin/koniec

Edek władca kredek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hero: 14-12-2007 16:25.

14-12-2007 16:25 hero jest offline Szukaj postów użytkownika: hero Dodaj hero do Listy kontaktów
skryhull2
Viking


images/avatars/avatar-10053.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 638

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4\10, nawet jak na walke "wagi lekkiej" to troche mało imponująca.
Ale te arkana mnie rozwaliły Big Grin
W sumie wogule WZ rzadko sięga po palną...
...a już szczególnie rzadko strzelec sięga po arkana siły Big Grin

chyba "klamka" była ciężka że musiał przypakować żeby ją utrzymać Big Grin


no ale to małe hp jakie ci zostało- 11 -to nawet fajne. Chociaż ja nieraz miewałem do 5 hp wygraną lub przegraną, a pare razy nawet 1hp (ostatnio tydzień temu na r2 mnie koleś rozwalił że mu zostało 1 hp...)

__________________
Tak wyglądają stalinowskie sądy - próba kradzieży graczowi 30k PR przez operatora, farmazony, i olewka. Ogólnie mówiąc - kpina i porażka.
14-12-2007 16:36 skryhull2 jest offline Szukaj postów użytkownika: skryhull2 Dodaj skryhull2 do Listy kontaktów
Martineq2
Forum Ace


images/avatars/avatar-6028.jpg

Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 88
Klan: Immortal Symphony
Kraina: Necropolia
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i po co nowy temat na spam. Kiepska walka 1/10

__________________

polecam grafikia Olsz4k
14-12-2007 21:28 Martineq2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martineq2 Dodaj Martineq2 do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walka słaba i na niskim poziomie.Niby wygrałeś,ale ten gościu miał niby 8 leveli więcej.Gratuluje wygranej ale jakoś tak nie czuje zachwytu. Tongue
3/10

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

14-12-2007 22:59 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Hokus-Pokus
Junior Member


images/avatars/avatar-5983.jpg

Data rejestracji: 04-12-2007
Postów: 17
Kraina: Necropolia
Skąd: Z kwadratu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hokus-Pokus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szegossss napisał(a)
beznadziejna walka 2/10.
moim dobrym ak, 2 rundy i cie nie ma.


Nie wiem po co ta druga linijka w komentarzu... A w ogóle mowisz tak, bo jesteś o 8 punktów lepszy... To naprawdę nie wiem po co to dodawałeś Shocked Chociaż, jeśli będę z Tobvą równy założę sposta na banię i się przekonamy czy padam w 2 rundzie. Dzięki wszystkim za komentarze (w większości negatywne) Tongue No arkana, rzeczywiście wyczapiste Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hokus-Pokus: 15-12-2007 12:07.

15-12-2007 12:07 Hokus-Pokus jest offline Szukaj postów użytkownika: Hokus-Pokus Dodaj Hokus-Pokus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA No normalnie można powiedzieć,. że przegrałem :P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH