Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Kolorek premium » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kolorek premium
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
okami
Lord


images/avatars/avatar-616.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 343
Klan: Olimp
Kraina: Moria

Kolorek premium Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc tak, krótko mówiąc chodzi o kolor linku Konto Premium. Od kiedy zmienia on kolor także przy braku opcji "Skrócenie czasu" stał się nieco nieprzydatny - moim zdaniem - dla graczy którzy kupują premium ale nie stać ich na dodatkowe skracanie czasu akcji.

Dzisiaj skończyło mi się premium. Straciłem kilka wypraw i ataków, bo akurat nie było mnie wtedy przy komputerze. Wiedziałbym, już wczoraj, że premium się skończy, gdyby tylko ten kolorek spełniał swoją funkcję.

Stąd moja prośba: czy nie dałoby się zrobić trzech "stanów":

- brak premium / brak skrócenia
- jest premium / brak skrócenia
- jest premium / jest skrócenie

I każdy w innym kolorze, np. zielony, żółty, czerwony.

Jeśli tak już jest to niestety nie zauważyłem różnicy w kolorach, są albo zbyt podobne albo mam jakieś objawy daltonizmu.

Nie chodzi mi już o sam fakt estetyczny, że brzydko wygląda jeden link na czerwono itp - chociaż tak jest, to nie chcę się czepiać, nie przeszkadza mi to tak bardzo.
Przeszkadza natomiast że kolorek stał się teraz luksusem dla używających skrócenia czasu i tylko dla nich.

__________________

Jak wyglądałby Twój wampir?
Generator wyglądu postaci!



15-12-2007 19:42 okami jest offline Szukaj postów użytkownika: okami Dodaj okami do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh było inaczej, chcieliśmy tak. Teraz jest inaczej, chcemy tak jak było.

Nie po to była zmiana aby wracać;/

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

15-12-2007 19:54 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
okami
Lord


images/avatars/avatar-616.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 343
Klan: Olimp
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez okami
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naster: kto chciał to chciał, mi tam skracanie nie potrzebne, ALE nie myślę tutaj tymi kategoriami - zauważ że nie chcę nic cofnąć, tylko jeszcze bardziej rozbudować. Gracze ze skracaniem nadal mieliby swoje ostrzeżenie.

__________________

Jak wyglądałby Twój wampir?
Generator wyglądu postaci!



15-12-2007 20:02 okami jest offline Szukaj postów użytkownika: okami Dodaj okami do Listy kontaktów
Sared_skrytobójca
Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 34
Klan: WOJOWNICY HONORU
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w/g mnie powinno być raczej tak,
a i zapomniałeś o brak premium/ jest skrócenie,
np ja tak mam Smile na r5

+premium/+skrócenie=
Premium

+premium/-skrócenie=
Premium

-premium/+skrócenie=
Premium

-premium/-skrócenie=
Premium



Ps. po środku wyraz premium to ten kolor co powinien być

__________________
cytat:
Sejan napisał(a)
Sared zgodnie z obietnicą Warn za Kolorowanki.

a mi to w dupie Big Grin
Dalej będę tak pisał
bo w dupie mam modów Smile
no w sumie lepiej nie
bo mi odbyt rozwalą

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sared_skrytobójca: 15-12-2007 21:00.

15-12-2007 21:00 Sared_skrytobójca jest offline Szukaj postów użytkownika: Sared_skrytobójca Dodaj Sared_skrytobójca do Listy kontaktów
okami
Lord


images/avatars/avatar-616.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 343
Klan: Olimp
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez okami
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh, nie, nie, nie chodzi o to żeby robić dyskotekę. Zaraz odezwą się szydercze głosy, więc chciałem podkreślić, że chodzi mi o odróżnienie dla graczy z premium od graczy ze skróceniem czasu. Nie chcę żeby było 150 kolorów, wystarczą trzy.
Jeśli tak wiele jest osób które ma skrócenie a nie ma premium, to może po prostu

- brak premium / brak skrócenia
- brak jednego z dwóch
- jest premium / jest skrócenie


__________________

Jak wyglądałby Twój wampir?
Generator wyglądu postaci!



15-12-2007 21:06 okami jest offline Szukaj postów użytkownika: okami Dodaj okami do Listy kontaktów
Sared_skrytobójca
Member


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 34
Klan: WOJOWNICY HONORU
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeden więcej nie zaszkodzi Smile
chyba? co nie?

__________________
cytat:
Sejan napisał(a)
Sared zgodnie z obietnicą Warn za Kolorowanki.

a mi to w dupie Big Grin
Dalej będę tak pisał
bo w dupie mam modów Smile
no w sumie lepiej nie
bo mi odbyt rozwalą

15-12-2007 21:24 Sared_skrytobójca jest offline Szukaj postów użytkownika: Sared_skrytobójca Dodaj Sared_skrytobójca do Listy kontaktów
Martineq2
Forum Ace


images/avatars/avatar-6028.jpg

Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 88
Klan: Immortal Symphony
Kraina: Necropolia
Skąd: Wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sared_skrytobójca napisał(a)
w/g mnie powinno być raczej tak,
a i zapomniałeś o brak premium/ jest skrócenie,
np ja tak mam Smile na r5

+premium/+skrócenie=
Premium

+premium/-skrócenie=
Premium

-premium/+skrócenie=
Premium

-premium/-skrócenie=
Premium



Ps. po środku wyraz premium to ten kolor co powinien być


taki pomysł mi najbardziej odpowiada. na pewno nie zaszkodzi a tylko ułatwi gre Wink

__________________

polecam grafikia Olsz4k
16-12-2007 20:37 Martineq2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martineq2 Dodaj Martineq2 do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sared_skrytobójca napisał(a)
w/g mnie powinno być raczej tak,
a i zapomniałeś o brak premium/ jest skrócenie,
np ja tak mam Smile na r5

+premium/+skrócenie=
Premium

+premium/-skrócenie=
Premium

-premium/+skrócenie=
Premium

-premium/-skrócenie=
Premium



Ps. po środku wyraz premium to ten kolor co powinien być


Sądzę iż to najlepsze rozwiązanie, nie podoba mi się ten sposób, który jest zastosowany teraz. Mam nadzieję iż admini przychylnie wypowiedzą się w związku z tą prośbą.

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.
17-12-2007 09:17 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To tylko kosmetyczna zmiana. Jak widzisz ze premium Ci się świeci na czerwono, to najeżdzasz i sprawdzasz co się kończy ...
17-12-2007 15:03 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
okami
Lord


images/avatars/avatar-616.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 343
Klan: Olimp
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez okami
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiesz. Nie używam skracania akcji. Cały czas świeci mi się na czerwono... I przez to przegapiłem dzień końca premium.

__________________

Jak wyglądałby Twój wampir?
Generator wyglądu postaci!



17-12-2007 18:32 okami jest offline Szukaj postów użytkownika: okami Dodaj okami do Listy kontaktów
Elite
Member


images/avatars/avatar-5504.jpg

Data rejestracji: 26-06-2007
Postów: 26
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciach podoba mis ie muj kolerek premium a tobie ciach do tego i sie ciach ciach bw C47/ ciach

Sejan: Panu już podziękujemy. Tylu błędów ortograficznych w wulgaryzmach już dawno nie widziałem Tongue
17-12-2007 19:21 Elite jest offline Szukaj postów użytkownika: Elite Dodaj Elite do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak Ci się świeci cały czas na czerwono ?

edit:

ty, nawet nie wiedziałem, że jak się nie ma aktywowanego skrócenia, to świeci na czerwono ... ta gra mnie pewnie jeszcze nie raz zaskoczy Tongue

to w takim wypadku kolorki się przydadzą Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sky_Walker: 17-12-2007 21:09.

17-12-2007 20:29 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
okami
Lord


images/avatars/avatar-616.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 343
Klan: Olimp
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez okami
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie Happy Zmiana tak niewielka i kosmetyczna, że chyba wprowadzenie tego nie będzie w żaden sposób trudne. Nie obciąży serwera, nie wpłynie bezpośrednio na grę... A ułatwi życie Smile

__________________

Jak wyglądałby Twój wampir?
Generator wyglądu postaci!



18-12-2007 18:30 okami jest offline Szukaj postów użytkownika: okami Dodaj okami do Listy kontaktów
AdorisiA
Member


Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 28
Klan: ExsAeQuo
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeciez jak najedziesz Myszka na "Konto Premium" to pisze wszystko czy masz skrocenie czy nie Smile

__________________
r3 , r6 - AdorisE
19-12-2007 12:11 AdorisiA jest offline Szukaj postów użytkownika: AdorisiA Dodaj AdorisiA do Listy kontaktów
okami
Lord


images/avatars/avatar-616.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 343
Klan: Olimp
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez okami
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-,- Czy mógłby wypowiedzieć się ktoś kto ma czas przeczytać cały pomysł, a nie tylko zobaczyć dwa słowa i od razu pisać? Czy to naprawdę tak boli?

__________________

Jak wyglądałby Twój wampir?
Generator wyglądu postaci!



19-12-2007 15:31 okami jest offline Szukaj postów użytkownika: okami Dodaj okami do Listy kontaktów
Firnomir
Member


Data rejestracji: 06-10-2007
Postów: 37
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Faktycznie, to by było niewiele, ale jednak cieszyłoby oko.

__________________
Sprzedam wiele rzeczy dla osób do 30lvl. Zainteresowani pisać Nick: Firnomir Serwer: Necropolia. Mam ok. 40 sztuk dobrego sprzętu.
Oddam konto! R1 TOP 1500!!!
19-12-2007 16:00 Firnomir jest offline Szukaj postów użytkownika: Firnomir Dodaj Firnomir do Listy kontaktów
okami
Lord


images/avatars/avatar-616.jpg

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 343
Klan: Olimp
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez okami
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to jak? Big Grin
Większość osób jest zdania że to przydatne. Można liczyć na wprowadzenie? Smile

__________________

Jak wyglądałby Twój wampir?
Generator wyglądu postaci!



20-12-2007 18:56 okami jest offline Szukaj postów użytkownika: okami Dodaj okami do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Kolorek premium

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH