Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Moria II » Rekrutacja do Z H P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony Rekrutacja do Z H P
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Scimitar
Junior Member


images/avatars/avatar-6501.jpg

Data rejestracji: 29-07-2007
Postów: 12
Klan: ZHP
Kraina: Moria II
Skąd: R2

Cool Rekrutacja do Z H P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no zgadnijcie co tu chce napisać.

to jest link

__________________
R2 - łapacz myśli kobieta
R5 - kultysta mężczyzna

Zabójstwa Haracze Przemyty
16-12-2007 23:50 Scimitar jest offline Szukaj postów użytkownika: Scimitar Dodaj Scimitar do Listy kontaktów
cheshire
Forum Ace


Data rejestracji: 27-08-2006
Postów: 92
Klan: ZHP
Kraina: Moria II
Skąd: Sanktuarium Maryjne w Licheniu

RE: Rekrutacja do Z H P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wznawiamy rekrutacje, szukamy ostrych zawodnikow 7pkt+, wlasciwie punkty sie sa takie wazne, wazna jest chec do gry i duzo wolnego czasu na szlifowanie postaci Tongue Fajnie by tez bylo, gdybys mial/miala 13+ lat i opanowane podstawowe zasasady gramatyki i ortografii Roll Eyes . No to by bylo na tyle.

__________________
Duzy PLUSZysty kot, wlazl na plot, i mrrrrrruga...

xXx atakuje bronia Pila Lancuchowa (+1), Cheshire wykonuje serie zwodów i unika trafienia.
31-12-2007 09:37 cheshire jest offline Strona domowa cheshire Szukaj postów użytkownika: cheshire Dodaj cheshire do Listy kontaktów
Rayn
Full Member


images/avatars/avatar-8124.jpg

Data rejestracji: 08-01-2008
Postów: 50
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: z Polski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziwny skrót ZHP to Zwiazek Harcerstwa Polskiego
a wy macie Zabójstwa Haracze Przemyty rotfl
11-01-2008 15:54 Rayn jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayn Dodaj Rayn do Listy kontaktów
Exodus
Junior Member


images/avatars/avatar-6895.gif

Data rejestracji: 31-01-2008
Postów: 20
Kraina: Moria II
Skąd: London

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym chiau

__________________

16-02-2008 17:13 Exodus jest offline Szukaj postów użytkownika: Exodus Dodaj Exodus do Listy kontaktów
infernal
Newbie


Data rejestracji: 18-04-2008
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: gorlice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym, bardzo chcial nalezec mam 15 lat dopiero zaczalem grac mam 1 punkt Frown ale szybko nabije te 7 a poza tym jestem w zhp w real xdxd i mam w ciul i troche wolnego czasu
19-04-2008 18:09 infernal jest offline Szukaj postów użytkownika: infernal Dodaj infernal do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Moria II » Rekrutacja do Z H P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH