Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » zna sie ktos na pecetecha » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony zna sie ktos na pecetecha
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mroczny_Lord
Junior Member


images/avatars/avatar-12003.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 18
Klan: brak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

zna sie ktos na pecetecha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kazdy z nas pewnie juz wie ze pecet to najbardziej wadliwe urzadzenie w domu :/

Ale z moim to jest juz totalna kaplica Smile

Jakis czas temu robilem formata (dokladnie miesiac temu) bo mialem bledy typu :

=> klikam na folder i wyskakuje mi okno "explorer.exe wykonal nie prawidlowa sytuacje"
=> gg mi sie odrazu wylanczalo po starcie
=> gierki sie nie chcialy instalowac
=> non stop wyskakiwal mi blad krytyczny (niebieski ekran)
=> wogole to nic nie dalo sie robic , komp byl jak mikrofalowka czyli bezuzyteczny

Ale zrobilem formata i juz paru minutach niebieski ekran , w tym momencie bogu dziekuje ze udalo mi sie go uruchomic Big Grin

Nie wiem co robic , czy to moze byc trwale uszkodzenie sprzetu np. plyty glownej ??
Znajomy mi mowil ze po wymianie plyty glownej wszystko bedzie dzialac jak powinno.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mroczny_Lord: 19-12-2007 15:55.

19-12-2007 15:49 Mroczny_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Lord Dodaj Mroczny_Lord do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz to łatwo sprawdzić znajdując w okolicy kogoś z podobnym sprzętem (płyta główna musi pasować pod procka którego masz) i wymieniając. Możesz jeszcze sprawdzić pamięć RAM, ewentualnie przeczyścić delikatnie miedziane styki wszystkich kart wkładanych w płytę (łącznie z ramem).

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-12-2007 15:54 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
raszu
Member


Data rejestracji: 07-06-2007
Postów: 31
Klan: Crusader Academy
Kraina: Necropolia
Skąd: katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miałem identyczną sytuacje..... Roll Eyes
i cos pogrzebałem w biosie Tongue i sie udało jako tako Tongue

pozatym zawsze kiedy mi sie zawieszał komp to także padał system Evil Evil

maja rada to oddaj kompa komuś kto sie znaBig Grin Ja miałem spoooooooro szczęscia,że mi sie udało to "jako tako" naprawic rotfl

__________________
r1-raszu
r4-policman

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=249852

SUPER wyprzedaz;]
19-12-2007 15:57 raszu jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu Dodaj raszu do Listy kontaktów
Mroczny_Lord
Junior Member


images/avatars/avatar-12003.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 18
Klan: brak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mroczny_Lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W mojej okolicy nikt nie ma takiego procka (AMD DURON) jak ja , sproboje przeczyscic te styki , ale wydaje mi ze to moze byc cos z ta plyta glowna bo pare butow poszlo w kompa i moglo sie cos uszkodzic zwazywszy na to ze obudowa byla zdjeta i mam ladne wgniecenie.

Do posta powyzej : w biosie nie umiem grzebac .
Byl u mnie ktos kto sie zna i wlasnie doradzil mi zeby kupic nowa plyte glowna.
19-12-2007 16:05 Mroczny_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Lord Dodaj Mroczny_Lord do Listy kontaktów
Gharkh
Member


images/avatars/avatar-7615.jpg

Data rejestracji: 17-03-2007
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobadz plytke z sytemem live, odpal i zobacz czy wszystko bedzie stabilne.
Wylaczajac kompa, sprawdz czy ktorys z chipsetow nie jest zbytnio nagrzany(na k graf takze).
Sprawdz czy kondensatory na plycie glownej sa nietkniete.
Rozbierz zasilacz, i sprawdz jak wyglada wewnatrz.

Ewentualnie sprobuj podmienic pamiec, jesli to blad typu..hm..0x00005 albo jakos tak, to calkiem mozliwe ze to to.

__________________
Garnuszek[r1]
Garnuszek[r3]

[R1]Kupię : Doskonałą runiczną obręcz, Doskonały runiczny kask zmysłów



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gharkh: 19-12-2007 21:10.

19-12-2007 21:10 Gharkh jest offline Szukaj postów użytkownika: Gharkh Dodaj Gharkh do Listy kontaktów
Mroczny_Lord
Junior Member


images/avatars/avatar-12003.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 18
Klan: brak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mroczny_Lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gharkh napisał(a)
Zdobadz plytke z sytemem live, odpal i zobacz czy wszystko bedzie stabilne.
Wylaczajac kompa, sprawdz czy ktorys z chipsetow nie jest zbytnio nagrzany(na k graf takze).
Sprawdz czy kondensatory na plycie glownej sa nietkniete.
Rozbierz zasilacz, i sprawdz jak wyglada wewnatrz.

Ewentualnie sprobuj podmienic pamiec, jesli to blad typu..hm..0x00005 albo jakos tak, to calkiem mozliwe ze to to.


mozesz mi cos wiecej powiedziec o tej plytce , a co do bledu o ktorym tu piszesz to tez mi wyskakuje dosc czesto , ale za bardzo nie znam sie na kompach i nie wiem jak podmienic pamiec .


Dobra przed momentem doszlo mi cos nowego , przy kazdym starcie kompa mam na pulpicie jakies dziwne skroty do error cleaner , privacy protector itp. do tego jeszcze po co chwile zalancza mi sie przegladarka ze spamowskimi stronami typu dysk mam pelny , virus na kompie itp. to jest bardzo denerwujace. Wie ktos jak cos takiego wyeliminowac ????

na dodatek nie moge wlaczyc menadzera zadan bo pisze ze mi administrator go wylaczyl

jezus juz nie mam sil do tych pecetow

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mroczny_Lord: 19-12-2007 22:38.

19-12-2007 22:24 Mroczny_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Lord Dodaj Mroczny_Lord do Listy kontaktów
raszu
Member


Data rejestracji: 07-06-2007
Postów: 31
Klan: Crusader Academy
Kraina: Necropolia
Skąd: katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No stary wspolczuje Smile

Ghark sie zna bo to specjalista jest Tongue
Wedug mnie to oddaj kompa w rece fachowcow Wink Tak bedzie najbezpieczniej Pleased
pozdro

__________________
r1-raszu
r4-policman

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=249852

SUPER wyprzedaz;]
19-12-2007 22:42 raszu jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu Dodaj raszu do Listy kontaktów
nieWybREDNA
Triple Ace


images/avatars/avatar-22753.gif

Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 167
Klan: nABK
Skąd: Eversong Forest

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

magiczna formulka
format c:

i zainstaluj windowsa z pewnego zrodla, i wszystkie serwis packi, przeskanuj hdd antyvirem. Masz dysk podzielony na partycje?

__________________

For the Horde
Przejmę jakas postac na R1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nieWybREDNA: 19-12-2007 22:52.

19-12-2007 22:49 nieWybREDNA jest offline Szukaj postów użytkownika: nieWybREDNA Dodaj nieWybREDNA do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Formatowałeś wszystkie dyski/partycje, czy tylko partycję systemową?

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




19-12-2007 22:49 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Mroczny_Lord
Junior Member


images/avatars/avatar-12003.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 18
Klan: brak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mroczny_Lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nieWybREDNA napisał(a)
magiczna formulka
format c:

i zainstaluj windowsa z pewnego zrodla, i wszystkie serwis packi, przeskanuj hdd antyvirem. Masz dysk podzielony na partycje?


Wykonalem ta magiczna formule dosc nie dawno i dziwi mnie dlaczego system mi padl bo tak krotkim czasie.
Moze dlatego ze formatowalem tylko partycje systemowa.


Z ostatniej chwili ==>wyskakuje mi co 2min (liczylem) cos takiego :

Windows has detected an internet attack attemp... somebody trying to infect your pc with spyware or farmful viruses. run full system scan now to protect your pc from internet attack , hijackig attempts and spyware ! click here to download spyware remover for total protection .

ok , anuluj

jak mi ktos powie jak sie tego pozbyc i tych spamowskich stron ktore sie wlczaja co chwile to bede dozgonnie wdzieczny Smile


ps. najchetniej to bym wziol duzy mlot dwureczny i przeszedl odrazu do roboty recznej , ale nie mam forsy na nowy sprzet :/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mroczny_Lord: 19-12-2007 23:05.

19-12-2007 23:02 Mroczny_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Lord Dodaj Mroczny_Lord do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wygląda, na to, że masz wira na partycjach z danymi. Sciągnij avasta, zainstaluj i resnij kompa. Przeskanuje Ci cały system

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




19-12-2007 23:17 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Mroczny_Lord
Junior Member


images/avatars/avatar-12003.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 18
Klan: brak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mroczny_Lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok sproboje , pande tez sciagam ale nie wiem czy ona sobie z tym poradzi...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mroczny_Lord: 19-12-2007 23:21.

19-12-2007 23:20 Mroczny_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Lord Dodaj Mroczny_Lord do Listy kontaktów
raszu
Member


Data rejestracji: 07-06-2007
Postów: 31
Klan: Crusader Academy
Kraina: Necropolia
Skąd: katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a więc jak ja instalowałem wtedy na nowo windowsa to usunołem obydwie partycje i stworzyłem jedną na którą wgrałem (sposobem powolnym)Windowsa. i "jako tako" działa........

__________________
r1-raszu
r4-policman

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=249852

SUPER wyprzedaz;]
19-12-2007 23:20 raszu jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu Dodaj raszu do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

da radę chociaż to straszny muł. Polecam : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=533&t=30

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




19-12-2007 23:22 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Mroczny_Lord
Junior Member


images/avatars/avatar-12003.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 18
Klan: brak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mroczny_Lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok sciaga sie Smile narazie tyle mi wystarczy ale czuje ze wejdzie format obu partycji :/

Dziekuje wszystkim za chec pomocy , temat mozna zamknac.

Pozdrawiam
19-12-2007 23:27 Mroczny_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Lord Dodaj Mroczny_Lord do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Format niekoniecznie, jak pokasujesz wirusy, możesz nadinstalować system i powinno śmigać Wink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




19-12-2007 23:35 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
nieWybREDNA
Triple Ace


images/avatars/avatar-22753.gif

Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 167
Klan: nABK
Skąd: Eversong Forest

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mroczny_Lord napisał(a)
ak mi ktos powie jak sie tego pozbyc i tych spamowskich stron ktore sie wlczaja co chwile to bede dozgonnie wdzieczny Smile


probowales zablokowac wyskakujace okienka
w przegladarce jest taka funkcja Wink

__________________

For the Horde
Przejmę jakas postac na R1
19-12-2007 23:43 nieWybREDNA jest offline Szukaj postów użytkownika: nieWybREDNA Dodaj nieWybREDNA do Listy kontaktów
Mroczny_Lord
Junior Member


images/avatars/avatar-12003.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 18
Klan: brak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mroczny_Lord
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak , to mam zawsze wylaczone , ale to jest virus jak Sejan powiedzial , a to raport po skanie Avastem

12/20/2007 00:46
Skanuj wszystkie dyski lokalne
Plik C:\WINDOWS\hjoqor.dll jest zarażony przez Win32:Agent-LTS [Trj], Napraw: Błąd 42060 {Plik nie został naprawiony.}, Napraw: Błąd 42060 {Plik nie został naprawiony.}

Nie wiem co to za plik czy cos waznego , boje sie ze jak go usune to strzeli ze systemu Smile


edit: dzieki wszystkim za udzial narazie wszystko sprawne , nie bede juz podwyzszal tematu bo nie ma sensu

pozdrawiam

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mroczny_Lord: 27-12-2007 19:41.

20-12-2007 01:12 Mroczny_Lord jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny_Lord Dodaj Mroczny_Lord do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wywalaj wszystko jak leci, potem i tak nadinstalujesz system

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




20-12-2007 01:16 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaczynajac od poczatku Smile
jesli masz niebieski ekran to zobacz co na nim jest napisane (kod bledu wklej do google badz tutaj)
sprawdz jakie masz temp na procku w biosie
sprawdz czy dysk niejest uszkodzony http://www.enter.net.pl/forum/viewtopic.php?t=25240
ram tez sprawdz jakims programem
i oczywiscie wyczysc pc od srodka Smile

przyczyny twoich problemow :
1)uszkodzony hdd
2)uszkodzona pamiec ram
3) wirus
4)mozliwe ze zasilacz podaje zle napiecie


zobacz sobie jakie masz jeszcze logi w podgladzie zdarzen (panel sterowania ->narzedzia administracyjne)

__________________

R10 Bounty_Hunter

20-12-2007 11:35 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » zna sie ktos na pecetecha

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH