Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Ktos Ukradł MI konto(zmienił haslo i zabrał itemy) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ktos Ukradł MI konto(zmienił haslo i zabrał itemy)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Fluky1916
Newbie


Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 5

Ktos Ukradł MI konto(zmienił haslo i zabrał itemy) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4 Dni temu podczas robienia wypraw wylogowalo mnie z konta gdy chcialem sie zalogowac juz niemoglem ponieważ bylo inne hasło konto dostalem na poczatku gry od kolegi ale ufalem mu na 100% i to nie on zrobił ale na 99% któryś z graczy saints po zmienieniu hasła wzieli caly ekwipunek i dali na inne konto poniewaz kolega zrobił skana i na koncie którym gralem niema kompletnie nic bardzo bym prosił zebyscie sie dowiedzieli kto jest odpowiedzialny za to i na jakie konto poszly moje itemy ( d kusza amu pielgrzyma tygrysi set i jeszcze kilka itemow na wyprawy) ID konta którym gralem to 714 a nick Mnemosyne. Mad
20-12-2007 11:16 Fluky1916 jest offline Szukaj postów użytkownika: Fluky1916 Dodaj Fluky1916 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy po raz ostatni zalogowałeś się na to konto?

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

20-12-2007 17:11 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Alystin
Full Member


Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 56
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wygląda jakby ktoś kasował postać.

__________________
R4 - Alystin
Broń - http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=348044
Zbroja - http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=348049
Biżuteria - http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=348052
20-12-2007 18:14 Alystin jest offline Szukaj postów użytkownika: Alystin Dodaj Alystin do Listy kontaktów
Fluky1916
Newbie


Data rejestracji: 12-11-2007
Postów: 5

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Fluky1916
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostatni raz 3 dni temu nie chcialem zglaszac bo myslalem ze to glupi żart Frown pomozcie jak możecie ;/ i tak nieźle z rangiem spadlem Frown ;/ kolega mi dzis wyslal to http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b5a475290a ktos sprzedał all itemy:/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fluky1916: 20-12-2007 21:06.

20-12-2007 21:03 Fluky1916 jest offline Szukaj postów użytkownika: Fluky1916 Dodaj Fluky1916 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 4
Login c3d
Postać CalY3d

Ban stały.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

20-12-2007 22:35 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
o_O
Newbie


Data rejestracji: 08-07-2007
Postów: 5
Klan: SaintS !
Kraina: Necropolia III
Skąd: z kątowni :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra Big Grin przyznaje sie do chwili slabosci Big Grin pijany bylem i w ogole ^^ i pewnie mnie to nie usprawiedliwia... w tej chwili mam mnustwo pozyczonych itemow co za tym idzie prosze o odbanowanie bo musze je oddac rzecz jasna... Smile ad flaki ;] jak bys nie byl tak dziecinny jak byles i nie zachowywal sie tak jak sie zachowywales to by do tego nie doszlo Wink


pzdr
Wielki chaker c3d Big Grin

__________________
Tylko r4 !
Nick w grze : CalY3d
ID : 4
---------------------------------
- Zawin konto dzieciakowi a skasuja jak za pozadnego gracza...

Status : Zablokowany ^^
Dzieki kochany adminie ! jestes r0x Big Grin
20-12-2007 22:43 o_O jest offline Szukaj postów użytkownika: o_O Dodaj o_O do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisz listę itemów i od kogo są pożyczone, a następnie kiedy mam cię odbanować. Najlepiej na PW.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

20-12-2007 22:52 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Ktos Ukradł MI konto(zmienił haslo i zabrał itemy)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH