Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » Słodkie Pluszaczki vs BK » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Słodkie Pluszaczki vs BK
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
donbongo
Newbie


Data rejestracji: 20-11-2006
Postów: 9
Klan: yyyyyyyyyyyy
Rasa w grze: Kultysta

Słodkie Pluszaczki vs BK Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy nasz klanowicz Jumparound byl chwilowo poza klanem realizujac "tajemnicza misje" ... abstynenci z BK zaskoczyli go i zalozyli na jego domek oblezenie !
Jednak po powrocie kolegi do klanu , w szeregach pluszaczkow nastapila wielka mobilizacja ...a oto jej efekty :


http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0af5d62a23

__________________
nick r1 oraz r4: donbongo

nick r2: Don
20-12-2007 21:29 donbongo jest offline Szukaj postów użytkownika: donbongo Dodaj donbongo do Listy kontaktów
-=Seba007=-
Full Member


images/avatars/avatar-8568.png

Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 60
Klan: akRUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Brac na Piwo..?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dosyc Dobry Obleg.. Smile

Taki Zaciekliwy.. Tongue
Ładnie D.Ak Działa w Takich Starciach..

8/10

__________________

Nick: Seba_007_
20-12-2007 21:55 -=Seba007=- jest offline Szukaj postów użytkownika: -=Seba007=- Dodaj -=Seba007=- do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładny obleg.To sie BK nadziało
20-12-2007 21:57 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
kielbik666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1138.gif

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 236
Kraina: Moria II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak się ma orche i nie tylko to ładnie wszystko działa Big Grin

/graty sweter Big Grin -> znów po przeciwnych stronach barykady Smile

__________________
my name is Kiełbik --->Kiełbik 666 Tongue
20-12-2007 22:38 kielbik666 jest offline Szukaj postów użytkownika: kielbik666 Dodaj kielbik666 do Listy kontaktów
svether
Triple Ace


images/avatars/avatar-14929.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 169
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kielbik666 napisał(a)
jak się ma orche i nie tylko to ładnie wszystko działa Big Grin

/graty sweter Big Grin -> znów po przeciwnych stronach barykady Smile


Nie ma się orchy, ino zwykłego gwardziste, ssaczek z jastrząbkiem tak ładnie działa Wink A że po przeciwnych, uwierz mi, że szczęśliwy z tego powodu nie jestem. Wśród pluszu sporo osób, w tym Ty rzecz jasna, jest które szacunkiem dużym darzę. Jakkolwiek, podobnie jak i u nas sporo krzykaczy, więc czasem bardziej lub mniej przyjemnie się dyskutuje. A żeby spamu nie było i zółtego owoca na forum nie załapać to skomentuje tak, że wykrwawionych było sporo było po obu stronach, ale u nas wyraźnie więcej i tego efekty widać. Zresztą walka trwała o każdą pędź ziemii i róznie skończyć się mogła, nie należy zapominać, ze nas trochę mniej było :p

__________________



Nick w grze - Svetherus

20-12-2007 23:27 svether jest offline Szukaj postów użytkownika: svether Dodaj svether do Listy kontaktów
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak już się czepiamy i licytujemy czego nie było

to nie było mnie

czyli -10% damagu ogólnie dla CAŁEGO KLANU

i nie było mojego Dobrego AK czyli na 5 rund to około 1.000 damagu w oblegu plus sporo uników (staty).

Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.
21-12-2007 00:07 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
kielbik666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1138.gif

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 236
Kraina: Moria II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do postu sveterka ( ;P ) naprawdę miło mi to usłyszeć że po przeciwnych stronach ale szacunek jest - w końcu troszkę razem powalczyliśmy
i co do dalszej treści posta -> to prawda krzykaczy jest sporo - a ja tam sobie pije piwko i tylko się uśmiecham ;P

zobaczymy jak wyjdzie dalsza zabawa po przerwie świątecznej -> przecież jak to już exhume wyliczył wszystkie zasady logiki i matematyki w tej grze się łamią Wink

__________________
my name is Kiełbik --->Kiełbik 666 Tongue
24-12-2007 22:56 kielbik666 jest offline Szukaj postów użytkownika: kielbik666 Dodaj kielbik666 do Listy kontaktów
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm ze smutkiem zauważyłem iż Klanu BK II już nie ma na liście Klanów.

Przykro mi iż to właśnie oni ponieśli konsekwencje niesprowokowanej przez nas agresji ze strony ich Klanu Głównego, podkreślam - agresji, której doznaliśmy tylko ze strony BK.

mam nadzieję iż dzielni wojownicy BK II znajdą sobie zasłużone miejsca w innych Klanach - (z tego co widzę już znaleźli).

cóż zostaje nam więc już tylko jeden przeciwnik.

do zobaczenia więc po świętach na ubitej ziemi oblężeniowych pól

zapowiada się gorący, krwisty, pełen oblegów i walki styczeń czego Wam i sobie po Świętach życzę.

P. S. faktycznie sweterek i rowerek - niektórzy zapominają że to tylko gra.

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.
26-12-2007 18:53 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zebyscie sie kochane pluszaki nie przeliczyli teraz...

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

26-12-2007 19:34 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
muchapl
Member


Data rejestracji: 26-08-2007
Postów: 29
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zbanowany_Qbuś napisał(a)
jak już się czepiamy i licytujemy czego nie było

to nie było mnie

czyli -10% damagu ogólnie dla CAŁEGO KLANU

i nie było mojego Dobrego AK czyli na 5 rund to około 1.000 damagu w oblegu plus sporo uników (staty).

Big Grin Big Grin Big Grin


nasz lider mial 1hp. na obelgu gdybys nie wiedzialWink pozatym nie bylo lidera nia vice lidera przed samym obelgiem bo 2 graczy bylo gotowych dolaczyc Smile

a co do agresji to nie byla to agraja z naszej strony a z waszejSmile

pisalem zebys odwlal tego obelga na mnie jak bylem z innym klanie...

pamietasz co obiecalem ? Wink

__________________
nicka w grze
Casanova -r4

2 najemników z top 50
26-12-2007 20:44 muchapl jest offline Szukaj postów użytkownika: muchapl Dodaj muchapl do Listy kontaktów
Whain
Lord


images/avatars/avatar-435.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 320
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Prosto,lewo i drzewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zbanowany_Qbuś napisał(a)
Hmm ze smutkiem zauważyłem iż Klanu BK II już nie ma na liście Klanów.

Przykro mi iż to właśnie oni ponieśli konsekwencje niesprowokowanej przez nas agresji ze strony ich Klanu Głównego, podkreślam - agresji, której doznaliśmy tylko ze strony BK.

mam nadzieję iż dzielni wojownicy BK II znajdą sobie zasłużone miejsca w innych Klanach - (z tego co widzę już znaleźli).

cóż zostaje nam więc już tylko jeden przeciwnik.

do zobaczenia więc po świętach na ubitej ziemi oblężeniowych pól

zapowiada się gorący, krwisty, pełen oblegów i walki styczeń czego Wam i sobie po Świętach życzę.

P. S. faktycznie sweterek i rowerek - niektórzy zapominają że to tylko gra.



Niestety przez wasze oblegi zostało u nas 9 z 25 człnoków to nie było sensu prowadzić klan.
26-12-2007 20:53 Whain jest offline Szukaj postów użytkownika: Whain Dodaj Whain do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla pluszakow jeden obleg wygrany byl jak iciecha dziecka ktore dostalo cukierka ale ich era sie konczy mimo iz na oblegu bylo nas o 2 mniej i bez przywodcy co daje -10%dmg to i tak dalismy rade jutro czas na Kod i powtoreke pluszu
WIEM ZE NIE MA SIE CZYM CHWALIC ALE CZEMU MY MAMY NIE PISAC O SWOIM MALYM ZWYCIENSTWIE

link:

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ecaef5219a

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

27-12-2007 21:07 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
Warrok
Double Ace


images/avatars/avatar-6266.gif

Data rejestracji: 13-12-2007
Postów: 120
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

łądny obleg 9/10

__________________
cytat:
femme napisał(a)

zapomnialam ze Maciuś z klanu tez takie ma rotfl rotfl
-

,,..bo Maciuś z klanu wszytko ma.."

r1 Ramodor


nie dziwić sie ze robie błędy w końcu szybko pisze Big Grin
27-12-2007 22:45 Warrok jest offline Szukaj postów użytkownika: Warrok Dodaj Warrok do Listy kontaktów
Zbanowany_Qbuś
Zbanowany

Data rejestracji: 19-07-2007
Postów: 128
Klan: Bardzo Mocno Pluszowy
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

słusznie zasłuzone zwycięstwo gratki (niewiele brakowało) zawiodła pomoc (jej brak) sojuszników

oczywiście mógłbym Was zablokować na 8 godzin oblegami ale ... to nie ma sensu w akualnym stanie gry

Szacunek dla Ambasadora który mimo złamania przez BK warunków rozejmu śiwiątecznego iż był zalogowany nie dołączył do oblega

ma gość honor w odróżnieniu od reszty Klanu BK (rozejm ile miał trwać każdy widział)

on jedyny (ichyba ghost) dotrzymał słowa i rozejmu - osobiście deklaruję iż zawsze stanę po jego stronie - nie spodziewałem się tak honorowego zagrania w grze lidera Klanu w odróżnieniu od reszty fałszywego i zakłamanego Klanu BK (niestety razem z fałszywcem sweterqiem) Frown

"Data rejestracji: 20-07-2007
Postów: 25
Kraina: Necropolia IIIOdpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora Przeskocz na górę strony
BK uszanuje Świąteczną Cisze.

szacunek i Chwała dla tego godnego szacunku człowieka ale reszcie tej zakłamanej bandy naruszającej Świąteczne zawieszenie broni nie odpuszczę choćbym miał sam grać w tą grę

Święta rzecz Święta - i umowy zawierane na ten okres też.

__________________
KubusPuchatek

PLUSZAK

beware on nups - they are everywhere.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zbanowany_Qbuś: 28-12-2007 03:38.

28-12-2007 03:08 Zbanowany_Qbuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Qbuś Dodaj Zbanowany_Qbuś do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak mozna tez sobie tłumaczyc a oto ich proba rewanzu oczywiscie przewaga z ich strony jednego gracza i u nas bez przywodcy:
link

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b3fc685710

W nastepnej kolejnosci po zakonczeniu 2 fazy Pluszakow nastapila druga faza KOD jednakze ta takze przegrali to jest poczatek konca...
link

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=46e8f09132

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

28-12-2007 11:04 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
basior
Triple Ace


images/avatars/avatar-8333.jpg

Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 159
Kraina: Necropolia
Skąd: Manchester

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nutria napisał(a)
No tak mozna tez sobie tłumaczyc a oto ich proba rewanzu oczywiscie przewaga z ich strony jednego gracza i u nas bez przywodcy:
link

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b3fc685710

W nastepnej kolejnosci po zakonczeniu 2 fazy Pluszakow nastapila druga faza KOD jednakze ta takze przegrali to jest poczatek konca...
link

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=46e8f09132


Z pluszakami - ladny obleg. Smile

Z KoD - kompletnie mi sie nie podobal... zdeklasowani mimo ze to byl nasz drugi obleg w odstepie 7 sekund od midzy fazami.


Jednak 7 sekund wystarczylo na karawane Smile 2 wypraw i napelnienie zasobow (sojusznik wjechal podczas 2 fazy z pluszakami i zabral krew) wiec trzeba bylo w 7 sekund ratowac sie jakos Big Grin

P.S. Dziwi mnie tylko na cholere przeciwnicy (jak i z naszej strony sic!) uzywaja wspaniale arkany Maska Adonisa i Maska kaliguli ? Big Grin

Chyba polowa ludzi nalezy wyslac pw w grze z linkiem do tutoriala?

Moje stanowisko do ciszy swiatecznej.

Kubus, wybacz, ale nie ja jestem od polityka jak i reszta klanowiczow.
Wiec kompletnie nie rozumiem Twojej postawy i wypowiedzi. Jaki to honorowy ktos byl.

Wlasnie to lider klanu jak i zastepca powinni dopilnowac aby nie bylo zadnego oblezenia i jesli takie nastapi odwolac je. Wiec chyba rozmijamy sie z tokiem myslenia. Wyglada to tak, jakby zastepca i lider nie brali odpowiedzialnosci za oblezenia w klanie (pseudo nie dolaczajac sie!). Nie szperam po forum i nie zajmuje sie polityka, a dolaczam do kazdego oblezenia w pelnym rynsztunku bojowym, bo taka jest rola klikacza. I nie placze jak odwolaja oblezenie, bo zapewne byly sluszne tego powody.

Ale wieksza hanba jest nie dolaczenie do oblezenia klanowego.

Moglbys wytlumaczyc mi swoj punkt widzenia w tej kwesti? Bo wydaje mi sie to albo sarkazm, albo brak wyczucia Smile

__________________
Nick w grze:
TatankaYotanka (r1)
TatankaYotanka (r4)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez basior: 28-12-2007 11:22.

28-12-2007 11:22 basior jest offline Szukaj postów użytkownika: basior Dodaj basior do Listy kontaktów
rambo_muminek
Newbie


images/avatars/avatar-5205.jpg

Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 7
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh z Pluszakami fajna walka (może dlatego, że mój kwadracik był jej stawką), lae na imprezie z k_o_d trochę się zawiodłem. Myślałem, że walka będzie bardziej zażarta Frown

Co do wypowiedzi kubusia to chciałbym mu zaproponować rewizję swojej honorowej teorii. Nie wiem ile trwają święta u Ciebie ale dla mnie skończyły sie one z dniem 27 grudnia. Jeżeli jednak ustalenia obejmowały uwolnienie od oblegów do nowego roku to u góry mamy dwa dowody w postaci linków do oblegów, że jesteście co najmniej tak bez honoru jak my, bo według słów kubusia powinniście czekać i dopiero się odgryzać....

Inną sprawą jest to, że w klanie istnieją funkcje lidera i vice aby zwykły szary członek klanu nie zastanawiał się nad słusznością oblega. Szefowie podjęli taką decyzje i bardzo dobrze. popieram ich wybór. Bo jest jeszcze lojalność wobec klanu o czym może zapomniałeś w swych wywodach o honorze i jego braku.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rambo_muminek: 28-12-2007 12:13.

28-12-2007 12:11 rambo_muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: rambo_muminek Dodaj rambo_muminek do Listy kontaktów
Gott
Member


images/avatars/avatar-4514.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 46
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogliście poczekac jeden dzień albo nie deklarowac zawieszenia broni

cytat:
Nutria napisał(a)
CZEMU MY MAMY NIE PISAC O SWOIM MALYM ZWYCIENSTWIE

gratuluję ZWYCIENSTWA Smile
28-12-2007 12:49 Gott jest offline Szukaj postów użytkownika: Gott Dodaj Gott do Listy kontaktów
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warrok +1 za spam, a tym samym, ostatnia szansa. Jeśli już komentujesz to wysil się choć minimalnie.

__________________

29-12-2007 22:33 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » Słodkie Pluszaczki vs BK

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH