Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zdrowych i Wesołych Świąt, życzy BWTeam » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zdrowych i Wesołych Świąt, życzy BWTeam 30 Ankieta - średnia ocena: 9,5330 Ankieta - średnia ocena: 9,5330 Ankieta - średnia ocena: 9,5330 Ankieta - średnia ocena: 9,5330 Ankieta - średnia ocena: 9,53
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Timmy
Member


images/avatars/avatar-19371.jpg

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 31
Klan: WyEmAnCyPoWaNi
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to dołaczam się do życzeń. Życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku aby przyniósł Wam zmiany w Waszym życiu, oczywiście na lepsze.

__________________
R1- Abbath
21-12-2007 19:15 Timmy jest offline Szukaj postów użytkownika: Timmy Dodaj Timmy do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja również się dołączę Smile życze wszystkim wesołych POGODNYCH świąt z rodziną,udanego sylwestra jak i nowego roku.
uczniom i studentom dobrych wyników
a pracownikom podwyżek
Administracji życzę :dalszych sukcesów w nowym roku Smile

Ps:widzę że w tym roku byłem grzeczny nie dostałem rózgi jak w zeszłym XD ^^

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
21-12-2007 19:20 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję, i wzajemnie, niech trudy pracy włożone w tą grę zwrócą się przyjemnością i pieniędzmi. Dużo zdrowia i pomysłów nad dalszym rozwojem BW

Pozdrawiam, smacznego karpia Roll Eyes

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

21-12-2007 19:21 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
klazel
Forum Ace


images/avatars/avatar-5951.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 99
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a dziekuje za zyczenia Smile droga administracjo Tongue

i napisze jeszcze; nawzajem Big Grin


tylko ten karp Shocked
niecierpie karpi rotfl

__________________
moje id: 13014
nick: Klazel

21-12-2007 19:24 klazel jest offline Szukaj postów użytkownika: klazel Dodaj klazel do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś mi kiedyś zarzucił, że jestem bez uczuć - dokładniej chodziło o to, że podobno nigdy się nie uśmiecham - toż to kłamstwo Big Grin

Chciałem od siebie życzyć wszystkie wesołych, rodzinnych świąt tych... no... Wiel... tfu Bożego Narodzenia Wink Życzę Wam, żebyście święta spędzili z rodziną a nie z BW Wink No i oczywiście wymarzonych prezentów i braku Warnów z mojej strony Big Grin


Pozdrawia wszystkich uśmiechnięty Vexis rotfl

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
21-12-2007 19:36 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Sandos
Lord


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 369
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Racibórz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DUŻO SZCZĘŚCIA ZDROWIA POMYŚLNOŚCI PIENIĘDZY I TYCH INNYCH PRZYJEMNOŚCI ŻYCZY BARTEK I SANDOŚKI

CAŁEMU BW TEAM ORAZ WSZYSTKIM INNYM GRACZOM.

AHA A UCZNIOM W SZKOLE SZÓSTEK I PIĄTEK

(A BIORĄC POD UWAGĘ TO ŻE NIE BĘDZIE ZADAŃ DOMOWYCH TO NA PENO BĘDĄ PIĄTKISmile )

__________________
Życia nie sprzedaż ani nie kupisz. A i tak każda sekunda zbliża cię do śmierci.
21-12-2007 19:55 Sandos jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandos Dodaj Sandos do Listy kontaktów
Pamela_II
Lord


images/avatars/avatar-11015.png

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 324
Klan: Arkham_Obsessed
Kraina: Moria
Skąd: Necropolia|Decados

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kochany BW Team'ie najlepszego i duuużooo napitku z okazji świąt.
A ten karp i śnieżka tak jak i czapka mkiego są zabójcze :d

__________________


JESTEM QRDE FACETEM!!
21-12-2007 19:57 Pamela_II jest offline Szukaj postów użytkownika: Pamela_II Dodaj Pamela_II do Listy kontaktów
Madara
Forum Ace


images/avatars/avatar-6466.gif

Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 82
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja tez życzę wszystkim wesołych świąt, dużo doskonałych demonicznych karpi imperatora oraz zdrowia i jak największego szczęścia w grze ( realu ) Big Grin

ps. Drogi święty Sushi-Mikołaju daj pod choinkę dobry spaczony amulet Wink

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Madara: 21-12-2007 20:14.

21-12-2007 20:13 Madara jest offline Szukaj postów użytkownika: Madara Dodaj Madara do Listy kontaktów
TOLEK1234
Newbie


Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 3
Klan: Świat Wampirów
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co prawda nie czytałem poprzednich postów,ale tak jak wszyscy również zdrowych,pogodnych i radosnych świąt dla wszystkich.Pozdrawiam was a szczególnie tych co stworzyli tak fajną giere...
21-12-2007 20:35 TOLEK1234 jest offline Szukaj postów użytkownika: TOLEK1234 Dodaj TOLEK1234 do Listy kontaktów
japai_zbanowany
Member


Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 25
Klan: BK
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja równiez dołączam się do wszystkich życzeń. Życze wam zdrowia szczęścia i czego tylko chcecie (ale bez przesady Tongue )


pozdro dla wszystkich
21-12-2007 20:44 japai_zbanowany jest offline Szukaj postów użytkownika: japai_zbanowany Dodaj japai_zbanowany do Listy kontaktów
Assasin79
Newbie


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 8
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Bolesławiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich z okazji świąt . Big Grin
21-12-2007 20:50 Assasin79 jest offline Szukaj postów użytkownika: Assasin79 Dodaj Assasin79 do Listy kontaktów
slaymer
Lord


Data rejestracji: 03-09-2006
Postów: 270
Klan: Camarilla
Skąd: z okolycy 100-lycy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

administracji zycze tego samego co wszyscy tylko ze szczerze Big Grin


a graczom zdrowia psychicznego wiele oraz pieniazkow na premium.

__________________

21-12-2007 20:52 slaymer jest offline Strona domowa slaymer Szukaj postów użytkownika: slaymer Dodaj slaymer do Listy kontaktów
Uranis
Newbie


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 1
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dołączam się do życzeń

WSZYSTKIEGO NAJ!!! Zdrowia, Zdrowia i jeszcze raz Pieniędzy :-)

Dzięki Wam wiem, że walczę bronią, którą władał Achilles pod Troją:

Antyczny Karp Zdobywcy (Trochę śliski, śmierdzi i jest nieco zielonkawy)
Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 12 - 13
Cechy: Trafienie +8, ZWINNOŚĆ +10, obrażenia broni +5, WPŁYWY +3, WIEDZA +2
Wymagania: POZIOM: 18, SIŁA: 16, ZWINNOŚĆ: 9
Cena sprzedaży: 6 300 PLN



A na Wielkanoc w BW rządzić będą Demoniczne Króliki Drakuli

__________________
Propozycje przesyłać na gg 6127137 lub nick: Uranis

...
"Quantus tremor est futurus,
quando iudex est venturus "
...
21-12-2007 21:00 Uranis jest offline Szukaj postów użytkownika: Uranis Dodaj Uranis do Listy kontaktów
izrafiel
Junior Member


images/avatars/avatar-6827.jpg

Data rejestracji: 12-03-2007
Postów: 18
Klan: SAINTS -WD
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkiego naj najlepszego dla całego teamu Bw i wszystkich graczy oby święta minęły w spokoju a Mikołaj przyniósł każdemu cudne dropyPleased

__________________

Nie czytam pw na forum w sprawie ofert proszę pisać tylko w grze
21-12-2007 21:00 izrafiel jest offline Szukaj postów użytkownika: izrafiel Dodaj izrafiel do Listy kontaktów
Faramir
Junior Member


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 21
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez sie dolanczam izycze calemu teamowi BW i wszystkim graczom Wesołych Świąt Big Grin
21-12-2007 21:18 Faramir jest offline Szukaj postów użytkownika: Faramir Dodaj Faramir do Listy kontaktów
darek3tom7
Triple Ace


Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 166
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wesołych świąt!! Big Grin
21-12-2007 21:21 darek3tom7 jest offline Szukaj postów użytkownika: darek3tom7 Dodaj darek3tom7 do Listy kontaktów
NYGUSS-cruss.uni
Junior Member


Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 18
Klan: cruss-uni
Kraina: Necropolia
Skąd: szczecin

zyczenia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wesolych [wiat dla calej ekipy BW TEAM i dla caBej rzeszy wampirów z BW

__________________
Zawsze wypłacalny
21-12-2007 21:41 NYGUSS-cruss.uni jest offline Szukaj postów użytkownika: NYGUSS-cruss.uni Dodaj NYGUSS-cruss.uni do Listy kontaktów
duch_01
Viking


images/avatars/avatar-11024.jpeg

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 526
Klan: TBW
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

glupio tak nic nie odpowiedziec na zyczenia

takze zycze wszystkim zdrowych, pogodnych i wesolych swiat

i dziekuje za prezenty (sa swietne)

__________________
R18: GhostLBN
21-12-2007 21:52 duch_01 jest offline Szukaj postów użytkownika: duch_01 Dodaj duch_01 do Listy kontaktów
Efekt_Axe
Member


images/avatars/avatar-6031.jpg

Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też życzę wszystkim Wesołych Świąt Smile

__________________
Nick: Axe
21-12-2007 22:06 Efekt_Axe jest offline Szukaj postów użytkownika: Efekt_Axe Dodaj Efekt_Axe do Listy kontaktów
Slayer69
Full Member


images/avatars/avatar-8014.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 65
Klan: HYRKANIE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a chce ktoś szybkim karpiem w łeb ? Big Grin

__________________


Slayer669 - r1

21-12-2007 22:33 Slayer69 jest offline Strona domowa Slayer69 Szukaj postów użytkownika: Slayer69 Dodaj Slayer69 do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TO i ja się podepnę Smile wszystkim ale to WSZYSTKIM wampirkom z BW życzę Zdrowych, Wesołych Świąt i Żebyśmy Się w takim samym sqadzie (albo i powiększonym) po Nowym Roku spotkali Smile A Sylwestra mam nadzieje że zakończę tak jak C-e i Akromek Zlot w Katowicach Smile Czego Sobie i Wam wszystkim życzę Smile
Gorące pozdro dla Aurii Big Grin
PS. Dzięki za prezenty Smile Smile Smile Smile Smile Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Przewodnik: 21-12-2007 22:35.

21-12-2007 22:34 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Vampire-DS
Full Member


images/avatars/avatar-5827.gif

Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 63
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WOŁOMIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to ja nie będę gorszy i też się dołożę do życzeń Big Grin Jako, ze nazywają mnie "starym pijakiem" to życzę wszystkim szalonych imprez i dobrego nastroju podczas porannego wstawania z łóżka po poprzednim dniu xD Poza tym jeżeli chodzi o BW, no to cierpliwości, czasu i jak najmniej nieudanych akcji rotfl Administratorom- więcej wyrozumiałości i mało okazji do warnów Roll Eyes Poza tym tak jakbym życzył w realu, no to ciepłych, rodzinnych, żarłocznych świąt i tu odwołanie do pierwszego życzenia odjechanego sylwestra!!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

__________________
r4: Vampire

1. Jeżeli dałeś KT w mojej aukcji, to od razu składaj ofkę w grze

2. Jeżeli ja wygrałem aukcję to napisz do mnie na priv i daj link do aukcji
21-12-2007 23:37 Vampire-DS jest offline Szukaj postów użytkownika: Vampire-DS Dodaj Vampire-DS do Listy kontaktów
Sarkinis
Newbie


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze jeden i jeszcze raz....
ups :/:/:/
to nie to...
Lulajrze Jezuniu Big Grin Big Grin Big Grin


Wszystkiego naj dla BW Team i dla wszystkich graczy BW
21-12-2007 23:49 Sarkinis jest offline Szukaj postów użytkownika: Sarkinis Dodaj Sarkinis do Listy kontaktów
Rafalo
Lord


images/avatars/avatar-16120.jpg

Data rejestracji: 28-11-2007
Postów: 281
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia III
Skąd: 3 MiastO

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WESołych SWiąt i Szczęśliwego Nowego Roku oraz DUżOOOO Bialego ŚnieGUU no i JAkk ktoś ma tak jak ja 18 TKę Tongue Nie bawem Wink

__________________
Aukcja trwa zawsze 24 h oD CM
r1 rafalo
22-12-2007 00:11 Rafalo jest offline Szukaj postów użytkownika: Rafalo Dodaj Rafalo do Listy kontaktów
Revan Prime
Newbie


Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 2
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdrowych wesołuch i szczęśliwych świąt Bożego narodzenie. Smacznych potraf na wigilijnym stole, miłej gry w Blood Wars. Szczęśliwego nowego roku
22-12-2007 00:32 Revan Prime jest offline Szukaj postów użytkownika: Revan Prime Dodaj Revan Prime do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również chciałbym życzyć wszystkim wesołych świąt, przede wszystkim spokojnych bez oblężeń i BW no chyba że w wolnych chwilachSmile . Co do nowego patcha to dziś wleciał mi zatruty karp zarazy, mam nadzieje że takowy nie trafi mi się na stole w poniedziałek, takiej strawy nie życzę nikomu nawet najgorszemu wrogowiSmile

__________________

22-12-2007 00:36 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
emocja
Full Member


Data rejestracji: 16-08-2007
Postów: 72
Kraina: Necropolia II
Skąd: Mysłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miłych I Spokojnych Swiat dla graczy i Bw TeeamuSmile Big Grin ,

__________________

22-12-2007 01:16 emocja jest offline Szukaj postów użytkownika: emocja Dodaj emocja do Listy kontaktów
SAID69
Triple Ace


images/avatars/avatar-5687.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 154
Klan: Konglomerat BK
Kraina: Necropolia
Skąd: obecnie UK ;>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a wiec smacznego jajka tzn to chyba nie te swieta ;-0
ale smacznego jajka tez zycze w sumie no i smacznych pierogow z pieczarkami (mmmm moje ulubione zarcie Tongue ) popijajac je krwia ( wersja dla wampirow Tongue ) lub czerwonym winem ;-) i
nie siedzenia przy kompie ( czy to da sie wogole wytrzymac ? ;-) )

__________________
r9 nick AMRAS
22-12-2007 02:18 SAID69 jest offline Szukaj postów użytkownika: SAID69 Dodaj SAID69 do Listy kontaktów
EndriX
Newbie


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Sieradz

wszystkiego naj Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja i moje różnorakie krapie zyczymy wam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT i tak wogole to....sam niewiem poprostu szczescia i zdrowia reszta sie nie liczy
22-12-2007 02:58 EndriX jest offline Szukaj postów użytkownika: EndriX Dodaj EndriX do Listy kontaktów
Mondo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1520.jpg

Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 214
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia
Skąd: Zewsząd..

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Demoniczny Karp
Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 27 - 28
Cechy: Trafienie +8, obrażenia zwiększone o 2 na każde 4 poziomy postaci, PKT ŻYCIA -7 %, ZWINNOŚĆ +10
Wymagania: POZIOM: 23, WIEDZA: 15
Cena sprzedaży: 18 100 PLN

o_0 ---> osz fuck... dobrze że naparzam dobrą Śnieżką Big Grin DD

__________________
Komputer pozwala ci popełniać więcej błędów szybciej niż jakikolwiek inny wynalazek w dziejach ludzkości ...
... moze z wyjątkiem broni palnej i alkoholu.


ID: 12951 - Velocet

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mondo: 23-12-2007 19:09.

22-12-2007 03:09 Mondo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mondo Dodaj Mondo do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zdrowych i Wesołych Świąt, życzy BWTeam

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH