Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Wrażenia po IV zjeździe w Szczecinie. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wrażenia po IV zjeździe w Szczecinie.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Smile Wrażenia po IV zjeździe w Szczecinie. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I jak się Wam podobało? Ja miło spędziłem czas, znalazłem swoją muzę na BW (a może i nie tylko), której nadal wiszę soczek Tongue Fajnie się grało w dziurki (zwłaszcza ten dłuuuugi pojedynek, który na szczęście Ktoś skończył i oszczędził więcej wstydu Wink ) Duże pozdro dla tego Pana Smile Oczywiście w lotki wygrał Ktoś kto cały czas był na ostatnim miejscu, na koniec go zachwiało (po soczkach) i masz Yodo placek - wygrana Big Grin A i jeszcze jednemu bezjądrowemu Osobnikowi wiszę piffko - trzeba to szybko uregulować.... Pozdrowionka dla wszystkich co byli Smile

PS: Armiel.... Frown

__________________
R1 : ID 21327


29-12-2007 22:30 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cichy46
RE: Wrażenia po IV zjeździe w Szczecinie. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O chyba jakieś after party było że nikt nawet tu nie zaglądnął Tongue

__________________
R1 : ID 21327


01-01-2008 20:16 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
prymus1410
Triple Ace


images/avatars/avatar-4066.jpg

Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 155
Klan: Breed
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: Szlachta Zaściankowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak kac gigant

__________________
nick w grze: OblednyCinek i juz nic ne bede pisal bo daja warny
ps. nie uzywam duzych liter ani polskich znakow
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=716026
Kupiedowolne

01-01-2008 20:18 prymus1410 jest offline Szukaj postów użytkownika: prymus1410 Dodaj prymus1410 do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

RE: Wrażenia po IV zjeździe w Szczecinie. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cichy46 napisał(a)
I jak się Wam podobało? Ja miło spędziłem czas, znalazłem swoją muzę na BW (a może i nie tylko)

znaczy sie bile, czy kij bilardowy ? Pleased

cytat:
której nadal wiszę soczek Tongue

o, to mi ;]


cytat:
Oczywiście w lotki wygrał Ktoś kto cały czas był na ostatnim miejscu, na koniec go zachwiało (po soczkach) i masz Yodo placek - wygrana Big Grin


Yodek wygrał ? to rzeczywiscie musialo nim rzucac Big Grin


Wrazenia :
spoko o Big Grin
Precyzyjnosc trafiania w bile wzrosla rotfl

Melkor jeszcze troche i wygramy rotfl


Dziekowac za wode rotfl

Waterka Big Grin


Pozdrowienia ze śnieżycy Big Grin

__________________
Maleństwo \O/ Wink


02-01-2008 14:15 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cichy46
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tych "bil" to najbardziej upodobałem sobie tą "czarną" Pleased

__________________
R1 : ID 21327


03-01-2008 00:09 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
yukichan
ゆきちゃん


images/avatars/avatar-21064.gif

Data rejestracji: 13-08-2007
Postów: 97
Klan: KoDeX/SL4
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Było miło Big Grin

Fajnie w końcu poznać ludzi, którzy tak jak ja potrafią wstawać o 4 gdy o 5 jest oblężenie xD

A co do bilarda to zauważyłam, że wraz ze wzrostem promili alkoholu we krwi moja zdolność do trafiania w jakąkolwiek bilę drastycznie malała xD


Kiedy powtórka z rozrywki?????

__________________


03-01-2008 01:08 yukichan jest offline Szukaj postów użytkownika: yukichan Dodaj yukichan do Listy kontaktów
Piterek23
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

yuki jak ja przyjadęSmile hehe ale z C pogadam i sie zobaczy !!
03-01-2008 01:59
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cichy46 napisał(a)
Z tych "bil" to najbardziej upodobałem sobie tą "czarną" Pleased



i dlatego tak czesto w nia trafiales... rotfl

__________________
Maleństwo \O/ Wink


04-01-2008 09:42 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cichy46
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo może one tego chciała? Big Grin

__________________
R1 : ID 21327


04-01-2008 15:22 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm...
nie wnikam Big Grin


swoja droga
"w dziurki" ?
hmm...
Roll Eyes
lotki znaczy sie ?
rotfl
a moze bilard? Big Grin

eh, dziwne skojarzenia rotfl

__________________
Maleństwo \O/ Wink


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez water: 04-01-2008 19:10.

04-01-2008 19:03 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cichy46
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bilard to dziurki a lotki to kujki. Skojarzenia słodkie tak jak osoba która je wymyśliła Tongue

A czy dziwne? Można dyskutować :*

__________________
R1 : ID 21327


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Cichy46: 04-01-2008 21:19.

04-01-2008 21:13 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hoho Big Grin

wazelina!! rotfl


z wrogiem nie bede sie jednać, rotfl
ani tym bardziej nie bede
cytat:
:*

o rotfl
juz Ci Cichy tlumaczylam co masz zrobic, wiec do dziela Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

rotfl

__________________
Maleństwo \O/ Wink


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez water: 05-01-2008 10:38.

05-01-2008 10:38 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cichy46
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z wrogiem? - Frown

Ja mam pamięć dobrą ale krótką więc co mam zrobić Czarna Mambo?

__________________
R1 : ID 21327


05-01-2008 19:27 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
water
Double Ace


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 104
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak tak wrogiem o Big Grin


mowilam Ci kilka razy...
mam mowic po raz kolejny? Big Grin

nie..
publicznie tego nie wypowiem rotfl

__________________
Maleństwo \O/ Wink


06-01-2008 10:32 water jest offline Szukaj postów użytkownika: water Dodaj water do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Wrażenia po IV zjeździe w Szczecinie.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH