Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Ryś czyli Miś 2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Ryś czyli Miś 2
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Ryś czyli Miś 2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak wiadomo w wakacje ruszyły już pierwsze 'klapsy" do kontunuacji kultowej komedii "Miś", mam do Was pytanko Siostry i Bracia wampiry, nie wiecie, może coś o jakiś zwiastunach lub też zdjęciach z planu. Wiem, że tvn pokazał jakis materiał, ale nigdzie nie mogę go w sieci znaleźć. Proszę o wszelka pomoc, jak również komentarze odnośnie waszych uczuć lub wiedzy dotyczącej tego filmu Smile .

__________________
rotfl
14-09-2006 11:08 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nasze odczucia co do misiów są zdecydowanie pozytywne, a nawet bardziej Smile
14-09-2006 11:30 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kelm
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Kubus_Puchatek

Nasze odczucia co do misiów są zdecydowanie pozytywne, a nawet bardziej


Wow to mnie zaskoczyłeś Wink hehehehe :rotfl2: :rotfl:

__________________
rotfl
14-09-2006 12:13 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
Inkwizytor
Full Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 60
Skąd: Duszą z Torunia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, w sumie to Miś 2, już wyszedł. Nazywa się toto ,,Rozmowy Kotrolowane" i co ajksi czas puszczaja w TV. Nie ejstem epwien, czy to kontynujacja, ale chyba tak.

__________________
Nie panem, ani mistrzem, lecz sługą jestem.

Na początku był Ład,
a Ład był u Boga,
i Bogiem był Ład.
Wszystko przez Niego się stało,
a bez Niego nic się nie stało,
co się stało.

Niech Ład będzie w Was, a błogosławieństwo Pana z Wami.
14-09-2006 14:33 Inkwizytor jest offline Szukaj postów użytkownika: Inkwizytor Dodaj Inkwizytor do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2. cz misia to miś 2, który dopiero bedzie ;-)
tamto mogło być niejako powiązane z misiem 1, ale to nie kontynuacja

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-09-2006 14:40 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Kelm
Triple Ace


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 220
Klan: Samotny Zimny Łowca
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kelm
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Inkwizytor

Hmm, w sumie to Miś 2, już wyszedł. Nazywa się toto ,,Rozmowy Kotrolowane" i co ajksi czas puszczaja w TV. Nie ejstem epwien, czy to kontynujacja, ale chyba tak.


Po trosze, ale przeciez to Bareja Wink hehehe

natomiast teraz toto będzie się nazywało Ryś Wink

__________________
rotfl
14-09-2006 15:28 Kelm jest offline Strona domowa Kelm Szukaj postów użytkownika: Kelm Dodaj Kelm do Listy kontaktów
Crow
Triple Ace


images/avatars/avatar-1732.jpg

Data rejestracji: 04-07-2006
Postów: 182
Skąd: Nie pytaj...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja sie pochwale ze Rysia krecili na moich teranach Pleased
Chcialem isc na stazyste ale sie spoznilem Pleased
I za darmo dostalbym 70zł a tu dupa Tongue

__________________


"People should not be afraid of their governments.
Governments should be afraid of their people."

14-09-2006 15:37 Crow jest offline Strona domowa Crow Szukaj postów użytkownika: Crow Dodaj Crow do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W mojej okolicy też kręcili sceny (może to ta sama okolica).

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
14-09-2006 17:48 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Inkwizytor
Full Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 60
Skąd: Duszą z Torunia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Emocjonują się tym Rysiem... Tym robi z tego taką tajemnicę, jakby to miało być wydazrenie kinowe stulecia... Pewnie z duzej chmury spadnie mały deszc.

__________________
Nie panem, ani mistrzem, lecz sługą jestem.

Na początku był Ład,
a Ład był u Boga,
i Bogiem był Ład.
Wszystko przez Niego się stało,
a bez Niego nic się nie stało,
co się stało.

Niech Ład będzie w Was, a błogosławieństwo Pana z Wami.
17-09-2006 18:01 Inkwizytor jest offline Szukaj postów użytkownika: Inkwizytor Dodaj Inkwizytor do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Ryś czyli Miś 2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH