Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA sam/a zobacz » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony sam/a zobacz 6 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

sam/a zobacz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=192a5801e3

wiem że miałem przewagę dexa i sposta ale zobaczcie na podsumowanie rundy 1

__________________
r20: Über Ivan
07-01-2008 22:05 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

maiłeś więcej zwinki i nezłeg fuksa... ale z białym dwurakiem już tak jest... walka wywołuje mieszane uczucia gdyż przy takiej różnicy zwinności to nic dziwnego, ale z drugiej strony niezła przewaga Hp...

bez oceny Smile
07-01-2008 22:15 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

=== RUNDA 1 ===

- PODSUMOWANIE -


agusia77 1268 / 1607
Kamczak 3 / 463


=== RUNDA 5 ===
- PODSUMOWANIE -


agusia77 0 / 1607
Kamczak 3 / 463


Wyręczyłeś mnie w komentarzu na temat statystyk. Jednak 9/10 Big Grin


__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

07-01-2008 22:21 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Marios
Lord


images/avatars/avatar-6211.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem że takiego czegoś chyba jeszcze nie widziałem, fajnie by to wyglądało z 1 pkt życia dotrwać od początku 2 rundy Pleased

10/10 (bardzo rzadko takie coś się zdarza)
08-01-2008 00:33 Marios jest offline Szukaj postów użytkownika: Marios Dodaj Marios do Listy kontaktów
-Sauron-
Triple Ace


images/avatars/avatar-10502.jpg

Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 226
Klan: przechodze se z jednego do drugiego:P
Kraina: Necropolia
Skąd: prawdobodobnie Korriban

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to byl wielki fart przetrwac z 3hp ale dzieki roznice zwinki wygrales
9/10

__________________

gracz SW: Jedi Academy; Knights of the Old Republic I, II

polecam grafika Arcikaka
08-01-2008 14:10 -Sauron- jest offline Strona domowa -Sauron- Szukaj postów użytkownika: -Sauron- Dodaj -Sauron- do Listy kontaktów
mefistoooo
Lord


images/avatars/avatar-7384.jpg

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 257
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co za szczęście masakra Big Grin bravo za tą zwinność i fuxa Big Grin

10/10

__________________
r1 - Koni
08-01-2008 14:13 mefistoooo jest offline Szukaj postów użytkownika: mefistoooo Dodaj mefistoooo do Listy kontaktów
leader_13
Triple Ace


images/avatars/avatar-20003.jpg

Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 171
Skąd: R1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ahahahahahha coz za fux lol Smile
super walka
100000000000000/10
ale dam 10/10 Tongue

__________________
"All the things that I done, memories, they never hurt me. But the past, it's more than memories. It's the devil you sold your soul to. He's comin'. He's comin' to collect."
Frank Castle
13-01-2008 18:12 leader_13 jest offline Szukaj postów użytkownika: leader_13 Dodaj leader_13 do Listy kontaktów
AvrilL
Double Ace


images/avatars/avatar-6600.jpg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 128
Klan: Animalinstinct
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oo masakra to mało powiedziane rotfl Zatkało mnie jak to zobaczyłam Oo....

Super walka ( nie patrząc na większe staty ) 10/10

__________________


Chciałabym być modem offtopa Smile

Moja nowa animacja : " Złe drzewo "
14-01-2008 01:09 AvrilL jest offline Szukaj postów użytkownika: AvrilL Dodaj AvrilL do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hyhy ^^ fajnie to wygląda ;] Walka ogólnie słaba, ale pośmiałem się rano Big Grin 10/10

__________________

14-01-2008 10:09 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
Roxis
Member


images/avatars/avatar-2224.gif

Data rejestracji: 14-02-2007
Postów: 26
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo fajnie ogladac takie walki zwink robi swoje 10\10
16-01-2008 14:22 Roxis jest offline Szukaj postów użytkownika: Roxis Dodaj Roxis do Listy kontaktów
tomek_80
Newbie


Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 7
Klan: Egipt
Skąd: Mordor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kompletny zal masakra

__________________
ma nduzo rzeczy do sprzedania
19-01-2008 22:26 tomek_80 jest offline Strona domowa tomek_80 Szukaj postów użytkownika: tomek_80 Dodaj tomek_80 do Listy kontaktów
dlugi31
Full Member


images/avatars/avatar-11455.jpg

Data rejestracji: 09-06-2007
Postów: 62
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10/10 bez gadania

__________________
kontakt w grze: kurak


cytat:
xxx napisał(a)
ta Big Grin Ce ma multi i pushuje ;P

19-01-2008 22:43 dlugi31 jest offline Szukaj postów użytkownika: dlugi31 Dodaj dlugi31 do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlugi31, za spam = ostatnia szansa.
tomek_80, ostrzeżenie za spam.


a walka mnie takze rozlozyla na łopatki rotfl
ze sie tak wyraże - own3d xD

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

19-01-2008 23:35 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Rav
Lord


images/avatars/avatar-5403.jpg

Data rejestracji: 31-08-2007
Postów: 295
Klan: FUN/I_P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódz/Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo zadka walka Tongue Jak juz napisali przedmowcy przewaga zwinki przewaga ale atakujacy mial chyba inne wyobrazenie o efekcie koncowym po 1 rundzie rotfl

__________________


Jak wygrasz licytację składaj od razu ofkę, NIE CZEKAJ.
20-01-2008 09:57 Rav jest offline Szukaj postów użytkownika: Rav Dodaj Rav do Listy kontaktów
$$Damian$$
Junior Member


Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 21
Klan: TRZYSTU
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: A właśnie skąd ??? :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miales farta chlopie ze temten gosci pudlowal ale niezle przez 5 rund 3 hp ciagle daje 10/10 rotfl

__________________
Nick ____ DamianSport
Id ______ 74563



Kupie oraz sprzedam dużo zeczy wiec pisac Smile
20-01-2008 10:53 $$Damian$$ jest offline Szukaj postów użytkownika: $$Damian$$ Dodaj $$Damian$$ do Listy kontaktów
Mael
Triple Ace


images/avatars/avatar-2221.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 222
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe świetna walka. Niemniej jednak myślałem że przegrasz..chociaż tak się czasem zdarza , że "rachunek prawdopodobieństwa" działa na naszą korzyść..choc to niezwykła rzadkość Mad

__________________
Sprzedam : Doskonała Szybka Kurtka Siewcy Śmierci[
Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Biegłości! HIT




PLAYER SINCE : 2006-08-07 11:15:30
20-01-2008 11:58 Mael jest offline Szukaj postów użytkownika: Mael Dodaj Mael do Listy kontaktów
TYBER
Triple Ace


images/avatars/avatar-7622.jpg

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 181
Klan: Narazie Wolny
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale fuks jeden traf i ded super to bylo 9/10

__________________
NICK NA R1: Koker

Jeśli cos wygralem pisz w grze



Polecam grafiki M_A_T
20-01-2008 16:57 TYBER jest offline Szukaj postów użytkownika: TYBER Dodaj TYBER do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlasnie takie walki owinny byc w tym dziale, stracic wszystko - 3HP w pierwszej rundzie i zatluc przeciwnika w 5 - piekna sprawa, fajnie sie tak czasem dwurekami pobawic, atakujacy megapeszek Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

20-01-2008 17:00 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Dawid147
Full Member


Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 60
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: CzEsToChOwA::...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ode mnie 10/10 mysle ze juz sie przeraziłes w 3-rundzie Smile

__________________
Gram na: R1
Zwią mnie : Dawid14
Kupie : Dobrą Demoniczną Pałke
21-01-2008 17:04 Dawid147 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dawid147 Dodaj Dawid147 do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kamczak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki wszystkim jeszcze raz za tak dobre oceny ,tym razem rachunek prawdopodobieństwa nie zadziałał na moją niekorzyść i dość fajnie to wyszło .

__________________
r20: Über Ivan
24-01-2008 17:05 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
polisman
Double Ace


images/avatars/avatar-7862.jpg

Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 149
Klan: grimed
Kraina: Necropolia
Skąd: grotniki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super walka

__________________
nick na r1:polisman


pzdr,polisman

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez polisman: 07-02-2008 21:10.

26-01-2008 13:20 polisman jest offline Szukaj postów użytkownika: polisman Dodaj polisman do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

polisman, za wulgaryzm i spam.

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

26-01-2008 17:31 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
radioZ
Member


images/avatars/avatar-6371.jpg

Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 38
Kraina: Necropolia
Skąd: fale radiowe

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajna walka.NO w pierwszej rundzie miał farta że trafił 2 razy. 9/10

__________________
Kupie fajną BIŻUTERIE
R1= RadioZ

31-01-2008 13:16 radioZ jest offline Szukaj postów użytkownika: radioZ Dodaj radioZ do Listy kontaktów
Lisi_DeMoN
Triple Ace


images/avatars/avatar-6898.gif

Data rejestracji: 31-01-2008
Postów: 181
Kraina: Necropolia
Skąd: KURA ZNOSI , KOGUT NOSI xD (wiadomo co :D )

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe czegoś podobnego jeszcze nie widziałem aż dziwne ze w pierwszej rundzie cie trafiała Big Grin ale i tak graty pomimo lekko silniejszej przewagi. 10/10

__________________


Nick w grze : Lisi_DeMoN
31-01-2008 14:29 Lisi_DeMoN jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisi_DeMoN Dodaj Lisi_DeMoN do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Lisi_DeMoN
agusia77
Junior Member


Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 16
Klan: TDS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: KOTEK MORUś

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=43a0d5036e

co powiesz np na to??
zapomniales dodac np ze masz 2 razy tyle pkt co ja a ja jade cie jak nie mam krwi itp??? tutaj akurat bawilam sie;] sprawdzalam czym sie lepiej poniza kogos;] ak-47 czy moze kosa?? normalnie mam ladny sprzet;];]
walka maxSmile ale ja mam wiecej rozrywki z jechania po tobie bez arkanaSmile
szkoda ze juz mi sie to nie oplacaFrown

__________________
img171.imageshack.us/img171/7241/080706koteknagobanieew8.jpg
01-02-2008 21:09 agusia77 jest offline Szukaj postów użytkownika: agusia77 Dodaj agusia77 do Listy kontaktów
anet
Triple Ace


Data rejestracji: 20-06-2007
Postów: 186
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
agusia77 napisał(a)
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=43a0d5036e

co powiesz np na to??
zapomniales dodac np ze masz 2 razy tyle pkt co ja a ja jade cie jak nie mam krwi itp??? tutaj akurat bawilam sie;] sprawdzalam czym sie lepiej poniza kogos;] ak-47 czy moze kosa?? normalnie mam ladny sprzet;];]
walka maxSmile ale ja mam wiecej rozrywki z jechania po tobie bez arkanaSmile
szkoda ze juz mi sie to nie oplacaFrown
nie skomentuje tej roznicy hp ;/// ale podnieta




co do 1-szej walki to mnie zatkalo totalnie xD
11/10 ;p

__________________
cytat:
Nosferek napisał(a)
cytat:
Kaukaz napisał(a)
graty drobow Tongue

Drobiu widac na bw mamy duze ilosci ale i kopytnych (czytaj osiolkow) nie brakuje

01-02-2008 22:02 anet jest offline Szukaj postów użytkownika: anet Dodaj anet do Listy kontaktów
kapucynek
Triple Ace


Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 167
Kraina: Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walka całkiem niezła ale duzy pech 9/10
01-02-2008 22:20 kapucynek jest offline Szukaj postów użytkownika: kapucynek Dodaj kapucynek do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kamczak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

agusia77 nie ma co komentować twojej walki bo się ośmieszyłaś umieszczając ją tutaj, ponad 3 x więcej życia miałaś . Już nie chce mi się grać na r1 i postać cały czas w mściwym secie z demonami siedzi więc jest łatwym łupem , tyle na ten temat .

Edit do postu poniżej : Jak już tak bardzo chcesz wiedzieć , to próbuje wymienić na konto na r2 , więc może mi się jeszcze do czegoś przydać .

__________________
r20: Über Ivan

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kamczak: 03-02-2008 21:31.

02-02-2008 00:26 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
agusia77
Junior Member


Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 16
Klan: TDS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: KOTEK MORUś

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak ci sie nie chce grac to po co graszSmile ?? usun postac i masz spokój

__________________
img171.imageshack.us/img171/7241/080706koteknagobanieew8.jpg
03-02-2008 21:25 agusia77 jest offline Szukaj postów użytkownika: agusia77 Dodaj agusia77 do Listy kontaktów
FreshMaker
Member


Data rejestracji: 28-01-2008
Postów: 35
Klan: r1 Trzystu r5 Angels of Dead
Kraina: Necropolia
Skąd: zE wSi legionowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

on to zrobił jak w matriksie. wystrzelili w neo (w niego walili kośa)
100 pocisków (tu dwie rany) i sie reaktywuje.

__________________

04-02-2008 15:34 FreshMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: FreshMaker Dodaj FreshMaker do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » ZASADZKA sam/a zobacz

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH