Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING lenna; fr0zen » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony lenna; fr0zen 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

lenna; fr0zen Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 669
Login lenna
Postać lenna

ID 6898
Login fr0zen
Postać fr0zen

Duża jednostronna wymiana handlowa, nic nie zgłoszone = 14 dni

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

11-01-2008 17:58 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
fr0zen
Full Member


images/avatars/avatar-6483.jpg

Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 53
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze aktywowac konto lenny na forum ona wszystko wyjasni i odpowiedziec na moja prywatna wiadomosc

pozdrawiam

__________________
r6: selene


11-01-2008 18:26 fr0zen jest offline Szukaj postów użytkownika: fr0zen Dodaj fr0zen do Listy kontaktów
ravfr
Newbie


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę nieco łaskawszym okiem spojrzeć na tą sprawę , 14 dni bana, praktycznie wyklucza Fr0zena z gry a przy okazji dobija nasz klan. Włożyliśmy dużo serca i czasu w BW a Fr0zen był zawsze osobą , która nas scalała , podtrzymywała na duchu w ciężkich chwilach i pomagała zrozumieć o co w tym wszystkim biega.

Jestem przekonany , że cała ta sytuacja wynikła z niewiedzy "skazańca" a nie ze złych zamiarów . Fakt , "nieznajomość prawa szkodzi" - tyle , że w tej sytuacji nie tylko jemu ale i całemu naszemu klanowi.....

Bylibyśmy bardzo wdzięczni , gdyby ban uległ przynajmniej skróceniu.......

Pozdrofki.

ravfr/Norco
11-01-2008 19:47 ravfr jest offline Strona domowa ravfr Szukaj postów użytkownika: ravfr Dodaj ravfr do Listy kontaktów
michas
Junior Member


Data rejestracji: 18-11-2007
Postów: 22
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogę jedynie podpisać się obiema rękami pod postem Norco - i mam nadzieję że sprawa się jakoś wyjaśni, bo powinna, i mimo że to nie jest żadne wytłumaczenie (bo nie od tłumaczniea ja jestem), chcę tylko napisać że cały klan stoi za fr0zenem, ma nasze pełne wsparcie.

__________________
sheina r5, r6
11-01-2008 19:59 michas jest offline Szukaj postów użytkownika: michas Dodaj michas do Listy kontaktów
Kainas
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram przedmówcę.

Fr0zen zawsze chętnie pomagał klanowiczom i nie wacham się nazwać Go podporą naszego klanu. Jestem pewny że w tym wypadku także chodziło o pomoc klanowiczowi i kara za coś takiego trochę deprymuje.

Lenna też jest członkiem naszego klanu, choć teraz z niego wyszła więc osłabienie naszego klanu jest zdecydowanie większe.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Kainas: 11-01-2008 20:44.

11-01-2008 20:04
anja
Newbie


Data rejestracji: 28-11-2007
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyłączam się do błagalnych chórów. Ban dla fr0zena i lenny to cios dla naszego klanu. Bardzo proszę o skrócenie lub zniesienie bana.

__________________
Akira
11-01-2008 20:41 anja jest offline Szukaj postów użytkownika: anja Dodaj anja do Listy kontaktów
-xXx-
Newbie


Data rejestracji: 04-07-2007
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dołączając sie do błagalnego jęku ... nie każcie fr0zena tak surowo - zapomniał zgłosić pożyczki ... 2 tygodnie to zbyt surowa kara

__________________
nick: saba78

NIE SIEDZĘ CAŁY CZAS NA FORUM = JEŻELI COŚ SPRZEDAŁAM LUB KUPIŁAM NAPISZ DO MNIE W GRZE !

<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10000) - 500pkt
<10000..50000) - 1000pkt
<50000..100000) - 5000pkt
11-01-2008 20:53 -xXx- jest offline Szukaj postów użytkownika: -xXx- Dodaj -xXx- do Listy kontaktów
Defender
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 15
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Krak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kara wydaje mi sie zdecydowanie za wysoka , niewiedza bądź nieuwaga dyskwalifikuje dobrego gracza na okres którego nie będzie w stanie nadrobić ...
W ten sposób znechęcacie do siebie ludzi , pewny jestem że Frozen nie chciał łamać regulaminu - porostu jest dobry bez sztuczek i uciekania sie do nieprzepisowej gry !!
Mam nadzieje że Admin weźmie pod uwage jego wczesniejszą gre , dokonania i niekaralność oraz dobro gry pod uwage i przynajmniej skryci czas wygnania !
Pozdrawiam i licze na mądrą decyzje - Defender

__________________
Oferty na R6 i R13 Moria nick Devil

Uczciwy sprzedawca , zawsze mozna sie dogadać Smile
11-01-2008 20:55 Defender jest offline Szukaj postów użytkownika: Defender Dodaj Defender do Listy kontaktów
Maurice de Talleyrand
Newbie


Data rejestracji: 16-12-2007
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przylaczam sie do ogolnego zdania kara dotkliwa ale w koncu to nowy gracz pierwszy serwer dopiero poczatek. Litosci Adminie! Nie koncz jego przygody gdy dopiero rozpoczal To na pewno ten jeden jedyny raz i sie wiecej nie powtorzy. I w miare mozliwosci prosba o zlagodzenie kary. Po prostu wyrozumialosc dla poczatkujacego. Dziekuje.

__________________
Yossarian
Najlepiej pisac w bw tak jest pewniej i szybciej.
<50..100) - min 5pkt
<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10000) - 500pkt
<10000..50000) - 1000pkt
11-01-2008 21:25 Maurice de Talleyrand jest offline Szukaj postów użytkownika: Maurice de Talleyrand Dodaj Maurice de Talleyrand do Listy kontaktów
Vanril
Member


Data rejestracji: 27-11-2007
Postów: 33
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja muszę się tutaj podpisać.

Jesteśmy klanem z top20. Klany mocniejsze od nas jeszcze nie całe są w 4 strefie więc często chcą co lepsze kwadraty ze słabszych klanów.
My musimy często stawiać czoła przeciwnikom - a aby dać im radę musimy współpracować.
Pominę fakt, że fr0zen odwala kawał najcięższej roboty. Ale spójrzcie na to w ten sposób. Zbrojownia klanowa ma tylko 15 miejsc - przy częstych oblegach pożyczanie sobie przedmiotów musi występować - wtedy mamy szansę zebrać pełne sety, zoptymalizować potencjały poszczególnych wampirów. Przy 15 miejscach w zbrojowni, zwłaszcza gdy dochodzą najemnicy nie ma szansy takiej kooperacji dokonać.

A teraz jeśli jedna osoba ma dobry sprzęt + coś z czego nie korzysta i chce się podzielić z klanowiczami aby zwiększyć szanse na wygranie oblega... to czemu nie? Że wymiana jest jednostronna... no ale co poradzić, jeśli nie ma się niczego wystarczająco dobrego dla kontrahenta do zaoferowania?

Mój najlepszy drop to (proszę się nie śmiać Tongue ) Srebny Pierścień Twardej Skóry. I porównajcie to choćby do D.uzi, co raczej nie jest marzeniem całego serwera... a jednak już 22pkt mam...

Zatem zamiast karać z automatu, proszę zastanówcie się czy naprawdę jest to zasadne. Doceniamy wszysyc Waszą pracę nad uczciwym przebiegiem gry - ale wierzymy też w to, iż jako "czynnik ludzi" w tym systemie jesteście w stanie wydawać lepsze decyzje, aniżeli sam program. Program może jedynie analizować i porównywać - ale o przemyślanych decyzjach nie można mówić.

Mój Apel - nie kierujcie się tylko tym, co wypluwa maszyna - sami oceńcie, czy to co wypluwa rzeczywiście wskazuje na nieuczciwość czy tylko życzliwość.

Pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie,
Vanril
11-01-2008 21:43 Vanril jest offline Szukaj postów użytkownika: Vanril Dodaj Vanril do Listy kontaktów
ZED35
Forum Ace


images/avatars/avatar-3661.jpg

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 86
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fr0zen to uczciwy gracz gdyby wiedział napewno zgłosił by ta wymiane
chłopaki założyli klan dobrze im prosperuje nawet pluszaki odwołały oblega na nichBig Grin (tak trzymać) a jak na 14 dni zamrozisz fr0zen klan może paść wiec chociaż skróc czas kary Szeszej wierzymy w twoja dobra strone


POZDRO
mam nadzieje że mój post nie bedzie uznany jako spam

__________________
Erathia
Kraina: Moria VII

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ZED35: 11-01-2008 21:48.

11-01-2008 21:45 ZED35 jest offline Szukaj postów użytkownika: ZED35 Dodaj ZED35 do Listy kontaktów
hatredms
Newbie


images/avatars/avatar-22452.jpg

Data rejestracji: 23-11-2007
Postów: 6
Klan: -69- B33R S33K3RS
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dołączam do apelu o zniesienie lub złagodzenia kary dla Fr0zena.
Fr0zen jest podporą naszego klanu, bardzo sie stara i jest bardzo aktywnym graczem.

Jeszce raz bardzo proszę Admina o anulowanie tej kary.

POZDRAWIAM

__________________
R6 - hatred
R18 -- >> Hatred

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hatredms: 11-01-2008 22:21.

11-01-2008 22:14 hatredms jest offline Szukaj postów użytkownika: hatredms Dodaj hatredms do Listy kontaktów
Kalashnikov
Newbie


images/avatars/avatar-6497.jpg

Data rejestracji: 01-06-2007
Postów: 7
Klan: [PLAGUEII]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Żarki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja wstawiam sie za fr0zenem!! To jest uczciwy człowiek który przez niewiedzę dostał bana... A jest ważnym członkiem klanu więc jego brak zaszkodzi nam w rozwoju... Frown Proszę admina o zniesienie albo złagodzenie kary.

Pozdrawiam.

__________________


Jeśli coś kupię/sprzedam to pisz w grze! Big Grin
11-01-2008 22:38 Kalashnikov jest offline Szukaj postów użytkownika: Kalashnikov Dodaj Kalashnikov do Listy kontaktów
kuczek
Newbie


Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 6
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wstawiam się za fr0zenem odrobinie przywysoka kara.

__________________
Nick w GRZE KUCZEK R4

Hrabia_dr_kuczek R3

Pluszaki



Szukam Krwi wyssam ją z Ciebie



11-01-2008 23:03 kuczek jest offline Szukaj postów użytkownika: kuczek Dodaj kuczek do Listy kontaktów
Raquel
Viking


Data rejestracji: 31-08-2007
Postów: 554
Klan: Outsiders,Soesma,Pla gue, Dark Nest, BD
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też nie mogę nie dołączyć się do apelu o zmniejszenie kary, a nawet jej umorzenie. Na dzień dzisiejszy brak fr0zena jest równoważny z pozbawieniem nas szansy by znaczyć coś w tej krainie. Jak na pierwszą karę 14 dni to stanowczo zbyt długo - dajcie mu szansę, a nie skreślajcie (na tym etapie dla gracza z pozycji w granicach 200-250 14 dni to utrata kontaktu z czołówką i zniechęcanie do BW )

__________________
R3,R4,R6,R9-skasowane Smile
R11/R7-Raquel, Raguel
R14/18-Raguel

KJ:"wszystkimm dociekliwym przypominam że mogę wstawić bana za cokolwiek"
C47:"w nowej aukcji potwierdzono, że cena była za wysoka, mimo że skończyła się wyższą"

11-01-2008 23:08 Raquel jest offline Szukaj postów użytkownika: Raquel Dodaj Raquel do Listy kontaktów
Piszczel
Newbie


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 2
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem z innego klanu ale też miałem przyjemność współdziałać z fr0zenem i nie mam zastrzeżeń co do jego uczciwości elokwencji stylu grania to jak postępuje ogólnie nie ma do czego się przypiąć więc warto było by sie zastanowić nad złagodzeniem kary zważywszy na to ze ma spore poparcie. Chyba nadszedł czas aby admin zabrał głos.
11-01-2008 23:14 Piszczel jest offline Szukaj postów użytkownika: Piszczel Dodaj Piszczel do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak wszyscy to ja też się przyłączam do apelu, ciekawe czy nam się uda?

A tak ogólnie to mógł nie pushować - nie byłoby kary, przykro mi.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

11-01-2008 23:36 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING lenna; fr0zen

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH