Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » blod army zaprasza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony blod army zaprasza 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
shadow1906
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 21
Klan: Najemnik !
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Miechów

blod army zaprasza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze że jesteś dobry/a i nie jesteś w żadnym klanie więc morze przystąpisz do naszego klanu blood army of dragon [B_A_D] jeśli jesteś zainteresowany/a przestąpieniem do gangu to złóż podanie a zostanie one rozpatrzone w ciągu 12 godzin.
zapraszamy od 4 pkt chcetnie widziane konto prenium i stary rynek range mas zjakom chcesz chyba ze zostana juz obmyslone

__________________
Jak cos sprzedam lub kupie pisać gg 1603931 lub PW
ID: 15384
Kupie cos + zwinność

R3
18-11-2006 09:46 shadow1906 jest offline Szukaj postów użytkownika: shadow1906 Dodaj shadow1906 do Listy kontaktów Dodaj shadow1906 do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of shadow1906: mateusz Zobacz profil MSN shadow1906
STAL
Full Member


images/avatars/avatar-1874.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 68
Klan: Ze Swinką zawsze chcial bym byc // INC
Kraina: Moria
Skąd: Sin City

RE: blod army zaprasza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serdecznie pozdrawiam autora Big Grin
Prawie jak kabaret Moralnego Niepokoju Big Grin
wiem wszystko oprocz tego co z tego bede mial Big Grin
mozesz mi odpowiedziec dlaczegusz warto dolączyć Big Grin

__________________
KLAN INCARNATION

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez STAL: 19-11-2006 22:17.

19-11-2006 22:13 STAL jest offline Szukaj postów użytkownika: STAL Dodaj STAL do Listy kontaktów
Evil_Dead
Double Ace


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 129

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Widze że jesteś dobry/a i nie jesteś w żadnym klanie więc morze przystąpisz do naszego klanu blood army of dragon [B_A_D] jeśli jesteś zainteresowany/a przestąpieniem do gangu to złóż podanie a zostanie one rozpatrzone w ciągu 12 godzin.
zapraszamy od 4 pkt chcetnie widziane konto prenium i stary rynek range mas zjakom chcesz chyba ze zostana juz obmyslone


ja ja ja chcem dołonczyć do gangu !!!
pszyjmiecie mnie mam dopiero kilka pónktuf ale to siem niedłógo zmieni i bendem silniejsza xD xD
bardzo proszem o pozytywne rospatszenie mojego podania
range morzecie mi dac "ta najładniejsza"

Tongue Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
konto porzucone
19-11-2006 22:29 Evil_Dead jest offline Strona domowa Evil_Dead Szukaj postów użytkownika: Evil_Dead Dodaj Evil_Dead do Listy kontaktów
STAL
Full Member


images/avatars/avatar-1874.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 68
Klan: Ze Swinką zawsze chcial bym byc // INC
Kraina: Moria
Skąd: Sin City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swinko ja tez chce byc gangsterem Pleased
ranga mi obmyslicie jakoms Big Grin Big Grin Big Grin
prosze po pozytywne rozpatrzenie mojej prosby Pleased

__________________
KLAN INCARNATION

19-11-2006 22:34 STAL jest offline Szukaj postów użytkownika: STAL Dodaj STAL do Listy kontaktów
SHERKHAN
Forum Ace


images/avatars/avatar-497.jpg

Data rejestracji: 16-11-2006
Postów: 84
Klan: BEZ KLANU
Skąd: Nowy Dwor Mazowiecki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
Chyba wrzucam na luz , co mnie wszystko to obchodzi ???????
19-11-2006 22:34 SHERKHAN jest offline Szukaj postów użytkownika: SHERKHAN Dodaj SHERKHAN do Listy kontaktów
shadow1906
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 21
Klan: Najemnik !
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Miechów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez shadow1906
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaprasmay wszytkich wystraczy złozyc podanie i esteś w naszych progach !!

__________________
Jak cos sprzedam lub kupie pisać gg 1603931 lub PW
ID: 15384
Kupie cos + zwinność

R3
22-11-2006 21:05 shadow1906 jest offline Szukaj postów użytkownika: shadow1906 Dodaj shadow1906 do Listy kontaktów Dodaj shadow1906 do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of shadow1906: mateusz Zobacz profil MSN shadow1906
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » blod army zaprasza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH