Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie serwera R6 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Otwarcie serwera R6 57 Ankieta - średnia ocena: 4,89
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ormax
Full Member


Data rejestracji: 16-12-2007
Postów: 56
Klan: SKULLS
Kraina: Moria
Skąd: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja myśle że to troche jest nudne jak się robi Necropola1 , 2,3..... Wystarczyła by jedna Moria i Necropolia a do innych wymyślić jakieś inne nazwy
12-01-2008 20:09 ormax jest offline Szukaj postów użytkownika: ormax Dodaj ormax do Listy kontaktów
cieplyj
Viking


images/avatars/avatar-9986.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 605
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie podoba ci sie=nie graj
na r1,r4,r5 nie ma miejsca dla nowych graczy
innej krainy niż te narazie nie będzie (patrz któryś tam post Kondrada)

Więcej pisania, mniej spamu ułatwi prace BWteam

Fajnie że otwieracie r6.
Napewno chwile pogram Tongue
tak ze 3 dni...

__________________

Stary wyjadacz Tongue

Bonusy setowe [Morie]

12-01-2008 20:10 cieplyj jest offline Szukaj postów użytkownika: cieplyj Dodaj cieplyj do Listy kontaktów
DarkStorm
Triple Ace


images/avatars/avatar-46.jpg

Data rejestracji: 05-09-2006
Postów: 162
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam pytanie czemu nie jest to moria III tylko kolejne necro.

Skoro tak szybko sie zapełniają a ostatnim serwem jest właśnie moria to może ona przyciąga graczy.

Osobiście również podoba mi sie bardziej silnik morii głównie ze względu na aukcje i fakt iż trzeba sie samemu indywidualnie rozwijać a nie jechać na pożyczanym albo na zk.

PS. czy rozważany jest również kolejny szybki start morii 3 ??
12-01-2008 20:10 DarkStorm jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkStorm Dodaj DarkStorm do Listy kontaktów
Sky_Walker
Lord


images/avatars/avatar-9397.gif

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 356
Klan: MIDIAN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: brać zdrowie na panienki ;]?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja to mam pytanie:

Czy BW chce iść w ślady tego sh**u OGAME i zrobic 1192481 identycznych serwerów ?

ale z tego widać, że nawiązanie współpracy z Interia.pl się opłaciła Tongue
12-01-2008 20:10 Sky_Walker jest offline Strona domowa Sky_Walker Szukaj postów użytkownika: Sky_Walker Dodaj Sky_Walker do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I wlasnie na ten server czekalem Smile jestem zadowolony strasznie Smile na nic nie narzekam, poprostu czekam i gram Big Grin

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

12-01-2008 20:12 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Shinodin
Emperor


images/avatars/avatar-2913.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 1.035
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak R3 i R4 ?...W sumie jak dla mnie to najnudniejszy silnik R1 i R2/5 są lepsze Smile

__________________


http://s2.annihilation.pl/?a=register&rid=154
12-01-2008 20:14 Shinodin jest offline Szukaj postów użytkownika: Shinodin Dodaj Shinodin do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krax12 napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Nie rozumiem was. Nowy serwer jest dla nowych graczy. .



Moim zdaniem i tak tych nowych na pewno nie przyjdzie więcej, niż graczy obecnych na innych serwach. Chyba że by zrobić blokadę na ip jeśli gra się już na podobnym serwie Big Grin



ps. jeśli w tak krótkim czasie powstanie kolejne parę serwerów które będą kopią to im wyższy numer serweru tym niższy poziom gry bo ci najlepsi (co nie trudno zauważyć np. na r3 głównie moderatorzy Big Grin ) i tak zostaną na starych bo co znowu trudzić się zbierać od nowa runika, elatyka...


Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w drugim akapicie zaprzeczyłeś swojej teorii wysnutej w pierwszym.

cytat:
Czy BW chce iść w ślady tego sh**u OGAME i zrobic 1192481 identycznych serwerów ?

Jeśli będą nowi gracze, którzy będą chcieli na nich grać to może ich być nawet 4378974387432984 Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




12-01-2008 20:17 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
DarkStorm
Triple Ace


images/avatars/avatar-46.jpg

Data rejestracji: 05-09-2006
Postów: 162
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sky_Walker napisał(a)
ja to mam pytanie:

Czy BW chce iść w ślady tego sh**u OGAME i zrobic 1192481 identycznych serwerów ?

ale z tego widać, że nawiązanie współpracy z Interia.pl się opłaciła Tongue


Przecież z czegoś trzeba grę i ludzi utrzymać. Nie ma co się dziwić za wszystkim stoją jakieś pieniądze.

Świetni kiedyś określił to na forum BR Goompas:
"chyba nie myślisz ze serwer stoi u Konrada w piwnicy, prąd mu wytwarza chomik biegający w kole a połączenie ze światem zapewnia sznurek od prania. Poza tym nad gra i grafika siedziały zniewolone krasnoludy w piwnicy Sushiego."

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DarkStorm: 12-01-2008 20:21.

12-01-2008 20:19 DarkStorm jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkStorm Dodaj DarkStorm do Listy kontaktów
Yurpen
Triple Ace


Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 226
Klan: żaden aktualnie :)
Kraina: Necropolia V
Skąd: festung Breslau

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko fajnie Wink teraz mam tylko 2 pytanka bo jestem nowym i niedoświadczonym graczem Wink a chętnie bym na nowym serwerze pograł Wink
1. Czy można grać na więcej niż jednym serwerze na raz??
2. Co z KP ?? jest na całość gry czy tylko na jeden serwer??

__________________
r14 - Crammer
12-01-2008 20:19 Yurpen jest offline Szukaj postów użytkownika: Yurpen Dodaj Yurpen do Listy kontaktów
.LordOfApes.
Newbie


images/avatars/avatar-6360.jpg

Data rejestracji: 02-01-2008
Postów: 4
Klan: Kapadocja
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Neverwhere

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Merinid_Aleanrahel napisał(a)
Szczególnie R4

Pełno 1 poziomowców...
Nie da się z nimi nic zrobić...


Dokładnie - nie zrobiłem jeszcze zadań w 5 strefie wiec nie chce sie przenosić, ale boli to ze zeby kogos zaatakowac musze leciec przez 100, 200, czy nawet 300 sektórów ;/
Reszta lvl 1 i tylko kilka "starych znajomych" z którymi sie nawzajem odwiedzamy ;D

Inwestycja w nowe maszyny - kolejna good idea, wiecej aktywnych graczy = lepsza zabawa Smile

Może zainwestujcie w coś (serwer) który da sie rozbudowywać aby podołać zwiększonemu obciążeniu...? ewentualnie jakąś naprawdę dobro maszynę na której osadzi się wszystkie realia i w zależności od obciążenia można byłoby przypisywać odpowiednią ilość zasobów pod dany realm (wirtualizacja)

__________________
Nick na Necropolia III (R4): LordOfApes



Zaprzyjaźnione strony:
SEO i Optymalizacja
12-01-2008 20:20 .LordOfApes. jest offline Strona domowa .LordOfApes. Szukaj postów użytkownika: .LordOfApes. Dodaj .LordOfApes. do Listy kontaktów
Batoo
Member


images/avatars/avatar-6219.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 30
Klan: VoLE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, bardzo dobrze, że Bw się rozrasta, gratuluję. Czas pokaże co z tego wyjdzie.

Może byście pomyśleli też nad czymś co by dodało iskry pierwszemu serwerowi ? Bo jest on najstarszy i myślę że dobrze by było coś nowego wprowadzić, np jakiś nowy typ wypraw ?
12-01-2008 20:20 Batoo jest offline Szukaj postów użytkownika: Batoo Dodaj Batoo do Listy kontaktów
Szmatek
Member


images/avatars/avatar-6228.png

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 31
Kraina: Moria II
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie to:

-zrobić czystki na serwerach
-nie robić nowego serwera - znowu ludzie (nie nowi, starzy) rzucą się na top 1, odejdą ze starych serwerów, a nowych graczy dojdzie może 100. Czemu robić nowy serwer? Więcej PREMIUM od graczy (że niby bez premium można do top 100 dojść?).
-zamiast robić w kółko nowe serwery (niedługo będzie jak drugi Ogame) ulepszyć stare -> nowe metody zdobywania doświadczenia, może dodać coś nowego -> np. wyścigi wampirów? każdy za pr/pln buduje/ulepsza pojazd i ściga się o nagrody z innymi, jest wiele pomysłów...

__________________
R1 Szmatek
R5 Venthar

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Szmatek: 12-01-2008 20:27.

12-01-2008 20:24 Szmatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szmatek Dodaj Szmatek do Listy kontaktów
Ksiadz
Forum Ace


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze zrobcie ten serwer tak jak powiedziales na fazie tamtych swiatow ale z dodatkiem jakims bardzo ciekawym?Big Grin cos co by wnioslo do gry cos ciekawego i zeby chcialo sie tam grac.

__________________


Nick w grze - Lisi_DeMoN

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ksiadz: 12-01-2008 20:25.

12-01-2008 20:24 Ksiadz jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksiadz Dodaj Ksiadz do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem was. Serwer bedzie otwarty dla nowych graczy, ktorzy nie mogą się doczekać grania, a was nikt nie bedzie przecież zmuszał do grania właśnie tam.

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

12-01-2008 20:24 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
amXor
Double Ace


Data rejestracji: 14-12-2007
Postów: 101
Kraina: Necropolia V
Skąd: R7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za ale nie na silniku necro tylko morii Pleased

Necro za duzy balagan te pushingi multi konta. Moria spokojna Nie ma zadnego pushingu.. I tylko glupek robil by multi konta bo nie ma sensu i tak nie da sie przekazac przedmiotow Big Grin
12-01-2008 20:24 amXor jest offline Strona domowa amXor Szukaj postów użytkownika: amXor Dodaj amXor do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie ale moglibyście wprowadzić jakąś nową krainę odmienną od innych.Może by tak ankietka czy gracze wolą zupełnie nową krainę czy kolejną necro/morie??
12-01-2008 20:25 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Jarvis
Viking


images/avatars/avatar-13188.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 558
Klan: Legends Of Moria and Legends Never Die
Kraina: Moria IV
Skąd: Wtf???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Może byście pomyśleli też nad czymś co by dodało iskry pierwszemu serwerowi ? Bo jest on najstarszy i myślę że dobrze by było coś nowego wprowadzić, np jakiś nowy typ wypraw ?


Niech ten pierwszy server bedzie taki jaki jestSmile Zreszta jest najlepszy ze wszystkichSmile Ale z drugiej strony to dobrze,że wchodzi ten nowy server i tak nie bede na nim grał Pleased Ale mam nadzieje,że dużo ludzi tam nie przejdzie z innych serverów.

A kiedy ten nowy patch wejdzie??
12-01-2008 20:28 Jarvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis Dodaj Jarvis do Listy kontaktów
Ksiadz
Forum Ace


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może taki pomysł jak na mori z ulepszaniem itemkow na +3 np ale z mozliwoscia taka jak na necro typu 'handel' za pr ??

__________________


Nick w grze - Lisi_DeMoN
12-01-2008 20:30 Ksiadz jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksiadz Dodaj Ksiadz do Listy kontaktów
DarkStorm
Triple Ace


images/avatars/avatar-46.jpg

Data rejestracji: 05-09-2006
Postów: 162
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jarvis napisał(a)
A kiedy ten nowy patch wejdzie??


Gdzieś było napisane ze 15 stycznia.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DarkStorm: 12-01-2008 20:31.

12-01-2008 20:30 DarkStorm jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkStorm Dodaj DarkStorm do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yurpen napisał(a)
1. Czy można grać na więcej niż jednym serwerze na raz??

Tak.

cytat:
2. Co z KP ?? jest na całość gry czy tylko na jeden serwer??

Na jeden.

cytat:
-zrobić czystki na serwerach

I czemu by to miało służyć?

cytat:
-nie robić nowego serwera - znowu ludzie (nie nowi, starzy) rzucą się na top 1, odejdą ze starych serwerów, a nowych graczy dojdzie może 100.

Masz jakieś statystyczne dane na ten temat? Najlepiej takie, które byłyby bardziej wiarygodne od naszych?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




12-01-2008 20:31 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad chodziło mi o to że ci najlepsi zostaną na starych, a osoby której uważają że tu mi źle idzie bo coś i zaczynają grę na każdym nowym serwerze


krótko mówiąc każdy następny będzie schodził na psy ale może w tedy gra będzie wyrównana Big Grin



zwróć uwagę że mówiąc najlepsi mówię o top 1000 a odenmij od populacji r3 to nam da 17tyś więc powiedzmy połowa z tego zacznie na każdym nowym co daje 8,5 więc tyle macie na bank zapełnione (na nowych serwach) moim zdaniem


mam jeszcze jeden argumet ale wytoczę go dopiero jak ktoś mnie wkurzy Big Grin

__________________
Mhael
12-01-2008 20:33 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
Swist
Member


Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 41
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwery przeciążone ? Kpicie, czy o drogę pytacie.

Dowód ? Proszę bardzo profil wampira "darcos" z miejsca 12 001 na R4

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...rofile&uid=7865

Jak widać od listopada został zaatakowany 11 razy z czego 1 walkę wygrał. Wypraw żadnych. Oznacza to, że na samej R4 jest co najmniej 6 000 nie aktywnych kont. Według mnie wystarczyłoby oczyścić z nich serwery, zamiast stawiać nowe wciąż takie same można dopracowywać stare lub tworzyć ZUPEŁNIE nowe.

Bo w tej chwili zaczyna się robić śmiesznie.
12-01-2008 20:36 Swist jest offline Szukaj postów użytkownika: Swist Dodaj Swist do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swist, co mają nieaktywne konta do obciążenia serwera?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




12-01-2008 20:38 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Ksiadz
Forum Ace


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Swist napisał(a)
Serwery przeciążone ? Kpicie, czy o drogę pytacie.

Dowód ? Proszę bardzo profil wampira "darcos" z miejsca 12 001 na R4

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...rofile&uid=7865

Jak widać od listopada został zaatakowany 11 razy z czego 1 walkę wygrał. Wypraw żadnych. Oznacza to, że na samej R4 jest co najmniej 6 000 nie aktywnych kont. Według mnie wystarczyłoby oczyścić z nich serwery, zamiast stawiać nowe wciąż takie same można dopracowywać stare lub tworzyć ZUPEŁNIE nowe.

Bardzo dobrze powiedziane za duzo TYSIECY ludzi jest nieaktywnych zabieraja wiecej miejsca niz jeden nowo otwarty swiat po miesiacu.naprzykladTongue

__________________


Nick w grze - Lisi_DeMoN
12-01-2008 20:39 Ksiadz jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksiadz Dodaj Ksiadz do Listy kontaktów
.LordOfApes.
Newbie


images/avatars/avatar-6360.jpg

Data rejestracji: 02-01-2008
Postów: 4
Klan: Kapadocja
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Neverwhere

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
Yurpen napisał(a)
[quote]-zrobić czystki na serwerach

I czemu by to miało służyć?


To chyba oczywiste - możliwość rejestracji dla nowych użytkowników, z których jakiś % będzie grało aktywnie, więcej kont premium, więcej kaski na nowe serwery a co za tym idzie... no dobra dalej jest chyba oczywiste Wink

__________________
Nick na Necropolia III (R4): LordOfApes



Zaprzyjaźnione strony:
SEO i Optymalizacja
12-01-2008 20:43 .LordOfApes. jest offline Strona domowa .LordOfApes. Szukaj postów użytkownika: .LordOfApes. Dodaj .LordOfApes. do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
.LordOfApes. napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
Yurpen napisał(a)
[quote]-zrobić czystki na serwerach

I czemu by to miało służyć?


To chyba oczywiste - możliwość rejestracji dla nowych użytkowników, z których jakiś % będzie grało aktywnie, więcej kont premium, więcej kaski na nowe serwery a co za tym idzie... no dobra dalej jest chyba oczywiste Wink

I lagi po 30 sekund.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




12-01-2008 20:43 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Swist
Member


Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 41
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No trochę nie precyzyjnie się wyraziłem. Najpierw piszecie, że nie ma miejsc na starych serwerach bo są same aktywne konta , a tu widać bardzo dobrze że tak nie jest. Zamiast stawianiem nowych identycznych ze starymi serwerów zajęlibyście się czymś zupełnie nowym, albo udoskonalaniem starych. Bo nie długo się okaże, że na każdym z xxx serwerów gra tylko po tysiąc ludzi z czego 3/4 bez premium bo i po co jak można dogonić łatwo czołówkę i będziecie musieli nie otwierać, a zamykać serwery z powodu ich nie rentowności.
12-01-2008 20:45 Swist jest offline Szukaj postów użytkownika: Swist Dodaj Swist do Listy kontaktów
Olsz4k
King


Data rejestracji: 03-04-2007
Postów: 904
Klan: Black Sparta[BS]
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do tej pory cieszyłem się kiedy był otwierany KAŻDY serwer. Dziś wchodzę na forum Bw patrze, a tu kolejne (nudne, smętne(?)) R6 na silniku R3. Nie lepiej zrobić czyszczenie innych? Nowi gracze będą mogli sie zarejestrować na tych krainach, które są przepełnione przez TYSIĄCE nieaktywnych graczy. Może lepiej poczekać miesiąc/dwa i wymyślić coś nowego? Pewnie każdy nowy gracz niedługo jak zobaczy tę grę pomyśli sobie "oho kolejny Ogame, nuda, nuda" po czym zamknie przeglądarkę...
12-01-2008 20:46 Olsz4k jest offline Szukaj postów użytkownika: Olsz4k Dodaj Olsz4k do Listy kontaktów
Ksiadz
Forum Ace


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)

I lagi po 30 sekund.

coraz bardziej przekonuje sie do otwierania nowych serwerow ale nie powinniscie otwierac ich za czesto tak jak r4 i r5 jak otworzycie r6 poczekajcie chocby pare miesiecy na r7 :/
edit: i powaznie zrobcie jakas czystke bo to sie bardziej oplaci i na plus wyjdziemy wszyscy

__________________


Nick w grze - Lisi_DeMoN

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ksiadz: 12-01-2008 20:49.

12-01-2008 20:46 Ksiadz jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksiadz Dodaj Ksiadz do Listy kontaktów
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam się cieszę,że BW się rozwija i coraz więcej anonów przybędzie na ircu Big Grin
Nic tak mnie nie cieszy jak odpowiadanie na pytania "do czego jest syn i jak go zaatakować" Big Grin

Przykre jest tylko to,że większość osób,które zarejestrują się na nowym serverze to będą starzy,doświadczeni gracze.To aż tak ważne być Top1 na jakimś serverze? Wink
Dajcie szanse nowym Smile

Bez urazy,ale powtarzanie krainy na silniku Necropolii I(R1) jest trochę bezsensu Smile Kilka osób to zaproponowało i nie rozumiem po co.
Konrad powinien zmienić nazwę z Necropolii I na Resetownie Tongue Przecież 1/3 to resety Smile
Proponuję weteranom R1 pograć na silniku R3,R4 i przekonać się jaka to gra bez możliwości zresetowania się i jaka frajda kiedy jest więcej przedmiotów,setów itd... Wink

R6 na silniku R3 i R4 to dobry pomysł Smile

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez maua: 12-01-2008 21:03.

12-01-2008 20:50 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie serwera R6

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH