Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie serwera R6 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Otwarcie serwera R6 57 Ankieta - średnia ocena: 4,89
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DarkStorm
Triple Ace


images/avatars/avatar-46.jpg

Data rejestracji: 05-09-2006
Postów: 162
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ksiadz napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)

I lagi po 30 sekund.

coraz bardziej przekonuje sie do otwierania nowych serwerow ale nie powinniscie otwierac ich za czesto tak jak r4 i r5 jak otworzycie r6 poczekajcie chocby pare miesiecy na r7 :/
edit: i powaznie zrobcie jakas czystke bo to sie bardziej oplaci i na plus wyjdziemy wszyscy


Co do r4 i r5 to sie nie zgodzę, szczególnie do r5 bo długo czekałem na morie żeby w miarę od nowa ze wszystkimi grać.

Dziwi mnie raczej nawał necro a nie ilość serwów
12-01-2008 20:52 DarkStorm jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkStorm Dodaj DarkStorm do Listy kontaktów
.LordOfApes.
Newbie


images/avatars/avatar-6360.jpg

Data rejestracji: 02-01-2008
Postów: 4
Klan: Kapadocja
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Neverwhere

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
I lagi po 30 sekund.


No bez przesady... ąż tak źle chyba nie jest? Zresztą nie mówię, żeby wywalać od razy wszystkich nieaktywnych tylko np 100, 200, potem kolejnych i tak małymi kroczkami można by zyskać "nową krew" a i nie zapchać serwera. Mimo tego, że nie wiem jakie statystyki macie jeżeli chodzi o % premiumów to nawet jeżeli będzie to 1 na 50 a np 60 osób z tych nowych zmieni się w warzywka po tygodniu to byłaby to moim zdaniem dobra droga.... ?

__________________
Nick na Necropolia III (R4): LordOfApes



Zaprzyjaźnione strony:
SEO i Optymalizacja
12-01-2008 20:53 .LordOfApes. jest offline Strona domowa .LordOfApes. Szukaj postów użytkownika: .LordOfApes. Dodaj .LordOfApes. do Listy kontaktów
Swist
Member


Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 41
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
.LordOfApes. napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
Yurpen napisał(a)
[quote]-zrobić czystki na serwerach

I czemu by to miało służyć?


To chyba oczywiste - możliwość rejestracji dla nowych użytkowników, z których jakiś % będzie grało aktywnie, więcej kont premium, więcej kaski na nowe serwery a co za tym idzie... no dobra dalej jest chyba oczywiste Wink

I lagi po 30 sekund.

Czas zaoszczędzony na obsłudze nowych serwerów moglibyście poświęcić na dalsze dopieszczanie kody gry.
12-01-2008 20:53 Swist jest offline Szukaj postów użytkownika: Swist Dodaj Swist do Listy kontaktów
PheoniX
Forum Ace


images/avatars/avatar-6440.gif

Data rejestracji: 11-09-2007
Postów: 79
Klan: Sraints (Walcze za repa ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: wziąść kase na premium :X ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer jak serwer, byle nie zrobić błędu jakiegoś... Na r4 np. dropy masakryczne wypadaja co chwila dobra latwosc itp. Z czasem za latwo bedzie wszystko zdobyć. Moglibyscie rowniez zrobic na r6 brak rynku, byloby o wiele trudniej w grze i fajniej by sie gralo i nie byloby takiego przepychu i multikont

__________________
r4 - jabol79
r10 - kartezjusz
cytat:

SPRZEDAM: Dobry Runiczny Kilt Twojej Starej
KT= Wsyp Yamune i kogo się da
cytat:
Soli napisał(a)
KT

12-01-2008 20:55 PheoniX jest offline Szukaj postów użytkownika: PheoniX Dodaj PheoniX do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Swist, pokaż mi gdzie napisałem, że są same aktywne konta. Napisałem, że jest ich za dużo. Widzisz subtelną różnicę?

Widzę, że sami specjaliści administratorzy i analitycy tutaj są. Aż dziw, że to nie wy zrobiliście BW Smile
Czasami odnoszę wrażenie, że w naszych czasach zbyt popularne jest wymądrzanie się o rzeczach, o których nie ma się zielonego pojęcia.

Edit: widzę, że mimo moich wyjaśnień, pojawiają się cały czas te same propozycje, które ciężko mi nazwać inaczej niż bezmyślne, także w tym momencie kończę odpisywać w tym temacie, gdyż jak widzę, jest to strata czasu Wink

Edit2: Operatorem zostanie Killing_Joke. Edytowałem pierwszy post.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




12-01-2008 20:55 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Jarvis
Viking


images/avatars/avatar-13188.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 558
Klan: Legends Of Moria and Legends Never Die
Kraina: Moria IV
Skąd: Wtf???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A myślicie,że co admini nie robią tego??Zreszta czyszcza systematycznie (no prócz tych zbanowanych graczy :evilSmile Nie dość,że czyszczą to i nam pomagają w nieprawidłowościach które wystepują w grze.
Musieli by siedzieć 24h na dobe,żeby wiekszość usunąc,dopracowywać patcha i innych lagów w grze.

Wiec siedzieć cicho jak nie wiecie ile mają roboty Tongue
12-01-2008 20:57 Jarvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis Dodaj Jarvis do Listy kontaktów
Radzix
Newbie


Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 1
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie to cool ze otwieracie te nowe servy tylko powiedzcie dlaczego to jest na silniku nekro 3 i 4?? przeciez to sa dwa najwieksze niewypaly w bloodwarsie.... rozumiem jakby powstal taki serv jak R1 byloby zajebi....

to wszystko co mam do powiedzienia

__________________
Nick w grze RadziQ
12-01-2008 21:06 Radzix jest offline Szukaj postów użytkownika: Radzix Dodaj Radzix do Listy kontaktów
.LordOfApes.
Newbie


images/avatars/avatar-6360.jpg

Data rejestracji: 02-01-2008
Postów: 4
Klan: Kapadocja
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Neverwhere

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Widzę, że sami specjaliści administratorzy i analitycy tutaj są. Aż dziw, że to nie wy zrobiliście BW Smile
Czasami odnoszę wrażenie, że w naszych czasach zbyt popularne jest wymądrzanie się o rzeczach, o których nie ma się zielonego pojęcia.

Może się tego nie spodziewasz, ale jednak są tu administratorzy.... Wink
Inni specjaliści też - kto powiedział, że na BW tylko dzieci neostrady siedzą?
Czasami człowiek chce odpocząć a BW to miły odmożdzacz Tongue

A przedstawione wyżej propozycje (oczywiście tylko niektóre) mają jakiś sens, ale faktycznie ciężko nam graczom wypowiadać się o czymś czego nie możemy namacalnie zbadać, przejrzeć logów, czy poznać statystyk obciążenia... więc rozumiem, też Twoje racje.

__________________
Nick na Necropolia III (R4): LordOfApes



Zaprzyjaźnione strony:
SEO i Optymalizacja
12-01-2008 21:08 .LordOfApes. jest offline Strona domowa .LordOfApes. Szukaj postów użytkownika: .LordOfApes. Dodaj .LordOfApes. do Listy kontaktów
Swist
Member


Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 41
Kraina: Necropolia III

RE: Otwarcie serwera R6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Drodzy Gracze,
w związku z stale rosnącą popularnością BW oraz przekroczeniem limitu aktywnych kont na pozostałych serwerach, zdecydowaliśmy się na otwarcie serwera R6.


Znaczy się limit aktywnych kont to mniej niż 10 000 ?? ( dowód - http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...rofile&uid=2007
Tak jest przynajmniej na R4 gdzie ja gram. Nie wiem jak jest na innych serwerach.
A więc dla Ciebie Konradzie dużo to jest mniej niż 50% ?? Z drugiej strony po co było stawiać tak duże serwery skoro wiedzieliście, że nie udźwigną nawet 3/4 aktywnych kont.

cytat:
A myślicie,że co admini nie robią tego??Zreszta czyszcza systematycznie (no prócz tych zbanowanych graczy Evil ) Nie dość,że czyszczą to i nam pomagają w nieprawidłowościach które wystepują w grze.
Musieli by siedzieć 24h na dobe,żeby wiekszość usunąc,dopracowywać patcha i innych lagów w grze.

Wiec siedzieć cicho jak nie wiecie ile mają roboty Tongue


To po co sobie tej roboty dokładają skoro wiadomo, że większość aktywnych graczy gra na 2 lub więcej serwerach tylko po to, aby gdzieś być TOP, a nowych jest jak na lekarstwo.



NO, ale tak naprawę to ja mogę tylko tak, gdybać bo mam tylko ułamek ułamka wiedzy na temat BW.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Swist: 12-01-2008 21:14.

12-01-2008 21:11 Swist jest offline Szukaj postów użytkownika: Swist Dodaj Swist do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytałem cały temat. Wniosek większość nie umie czytać.

1. Obciążenie na serverach jest widoczne, jeszcze nie tak dawno, chyba z 3dni temu ktoś założył temat dlaczego R1,R3, R4 nie wiem jak Moria, tak muli. Że zanim ściągnął przedmiot minęło 30sekund. Konrad wam wytłumaczył, ze dużo jest aktywnych graczy.

2.To narzekanie może jakieś nowości, wczoraj wprowadzono : "złom"<--każdy wie o co mi chodzi. I już po pierwszym dniu, nawet po paru godzinach, zaczynają się narzekania. Co by administracja nie zrobiła to ciągle jest źle, tak samo było na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Te teksty typu ale fajne ale dlaczego tak mało tych zmian.

3.
cytat:
Bo nie długo się okaże, że na każdym z xxx serwerów gra tylko po tysiąc ludzi z czego 3/4 bez premium bo i po co jak można dogonić łatwo czołówkę i będziecie musieli nie otwierać, a zamykać serwery z powodu ich nie rentowności.
Dziwne w 2006(grudzień) roku dołączyłem do R1 i grać bez premium sie nie da jeżeli grałeś cały czas na premium. Przyzwyczajenie do Premium jest duże, zeszły weekend grałem bez premium bo mi się skończyło i to była katorga, nie widziałem kogo atakować przed oblężeniem. Uwierz mi jeżeli ktoś się przyzwyczaił do premium to będzie je nadal kupował. Tak samo ze skróconym czasem wypraw, kiedyś nie było i było fajnie teraz bez tego sobie nie wyobrażam grać.

4. Wszyscy uciekną do nowego servera/świata a niech uciekają to może wasze marzenia się spełnią żeby być w top.

Osobiście się cieszę że więcej ludzi zacznie grać w tą grę, pomaga ona poznać ciekawe osoby i stwarza miłą atmosferę. Z drugiej strony z moich znajomych tylko ja gram w BloodWars.

Czekam na 15stycznia na nową niespodziankę i na kolejne spamerskie tematy że coś sie nie podoba.

edit: lirerówki

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 12-01-2008 21:15.

12-01-2008 21:12 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Radzix napisał(a)
jak dla mnie to cool ze otwieracie te nowe servy tylko powiedzcie dlaczego to jest na silniku nekro 3 i 4?? przeciez to sa dwa najwieksze niewypaly w bloodwarsie.... rozumiem jakby powstal taki serv jak R1 byloby zajebi....

to wszystko co mam do powiedzienia


Ręce opadają...I co to by był za server,gdyby był na silniku R1?
Kolejna resetownia...

Ile razy można powtarzać,że to jest serwer dla NOWYCH graczy Roll Eyes
12-01-2008 21:15 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
Jarvis
Viking


images/avatars/avatar-13188.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 558
Klan: Legends Of Moria and Legends Never Die
Kraina: Moria IV
Skąd: Wtf???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
To po co sobie tej roboty dokładają skoro wiadomo, że większość aktywnych graczy gra na 2 lub więcej serwerach tylko po to, aby gdzieś być TOP, a nowych jest jak na lekarstwo.


Po to by nowi gracze mogli by sobie zagrać.

Ale jak zawsze bywa na BW najpierw każdy narzeka,a później jest odwrotnie Smile
12-01-2008 21:19 Jarvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Jarvis Dodaj Jarvis do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam temat, bo dyskusja nie ma sensu. Mówicie o rzeczach, o których nie macie nawet ułamkowego pojęcia, a nam znudziło się tłumaczyć w kółko to samo, bo to jak grochem o ścianę Wink

I jeszcze jedno. Skoro otwieramy serwery w takim a nie innym czasie, to widocznie wynika to z naszych danych analitycznych i statystyk, które nieustannie prowadzimy. Nie mamy zamiaru się z nich przed wami rozliczać, ani tłumaczyć, bo przecież nikt nikomu nie każe rejestrować się na nowych serwerach. Nie zależy nam na otwieraniu masowo serwerów i pustoszeniu starych, bo to nam się zwyczajnie nie opłaca, więc skoro już decydujemy się na otwarcie nowej krainy, to widocznie nie ma innej możliwości. A wierzcie mi, że czytanie waszych opinii opartych na "bo mi się wydaje", kiedy pod nosem mamy zebrane przez nas dane statystyczne i analityczne, do najprzyjemniejszych nie należy Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




12-01-2008 21:19 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Konrad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer R6 został otwarty. Życzymy udanej zabawy Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




14-01-2008 12:00 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Otwarcie serwera R6

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH