Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU dr_stachu - Wycofał się z KT » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony dr_stachu - Wycofał się z KT
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Swist
Member


Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 41
Kraina: Necropolia III

dr_stachu - Wycofał się z KT Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Link do aukcji:

Spodnie Uników, Kurtka Strażnika,Bojowa Bandana i inne

dr_stachu zrobił licytację na spodnie uników. Miała ona trwać do 22. Lecz na 7 minut przed tą godziną zaakceptował moją ofertę i wpisał ją jako KT. Spodnie uników powinny być moje, tymczasem na forum zaczeły się pojawiać oferty powyżej KT. Skuszony tym wycofał się z tej oferty.


Wiadomości z gry:

- złożenie mi oferty
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ade76984f1

- odrzucenie wcześniejszej zaakceptowanej oferty
http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=20d716dc9e

Oto co przysłał mi na PW:

"dajesz 3k czy nie bo jak nie to trzymal sie bede zasad ustalonych na poczatku
doastalem 15 wiadomosci o te spodnie i kazdy przekonuje o jego racji! sprzedam
je swistowi za 2,8k i wszyscy beda zadowoleni bo to on bez edytowania zlozyl
ofke o pelnej 22 i jeszcze sam sie podbil o 22.01"

Zaznaczę, że w tej wiadomości "swistowi" nie oznacza mnie.

Czekam na reakcje trade modów. Tutaj powinie być ban ( albo sprzdaż mi tego przedmiotu) nie tylko dla dr_stachu, ale też warny, dla tych co licytowali powyżej KT.


Przepraszam, że bez potwierdzenia Treademoda ale:

Użytkownik "Aurora" nie ma w skrzynce miejsca na nowe wiadomości.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Swist: 13-01-2008 10:43.

13-01-2008 10:29 Swist jest offline Szukaj postów użytkownika: Swist Dodaj Swist do Listy kontaktów
dr_stachu
Newbie


images/avatars/avatar-8162.gif

Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 9
Klan: 300

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolega tak bardzo chcial miec te spodnie ze jak nie zgodzilem sie na jego oferte
""
Nadawca: Swist
Tytuł wiadomości: Re: spodnie
Data wysłania: 2008-01-13 08:08:05

3.1k moje ok ?
""
3.1k za spodnie to zacza z innej strony mnie podchodzic zeby je miec zmarnowany niepowodzeniem wyladowywuje swoja frustracje na forum prosze wiecej takich ludzi bedzie ciekawiej

__________________

ZALEZY CI NA CZASIE
PISZ

GG 5985639

LUB

WYSTAW OFKE KLIKAJAC TU


13-01-2008 12:01 dr_stachu jest offline Szukaj postów użytkownika: dr_stachu Dodaj dr_stachu do Listy kontaktów
Swist
Member


Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 41
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Swist
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oferta odnosiła się do momentu zanim zauważyłem, że na forum w 1 poście w temacie jak byk stało:

cytat:
Spodnie Uników cm=400 kt = 1,4k Swist


Więc po co mam dopłacać do czegoś co i tak powinno być moje.
Sprzedawca mógł najpierw pomyśleć, że chce więcej za te spodnie, a nie potem cofać kt.

Zresztą cała rozmowa przez PW:
- Ja (j) -Mam nadzieję, że nie rozmyślisz się. Jak coś to mogę trochę pr dołożyć.

- On (o) - zlozylem ofke bo poszedlem na impreze i nie spodziewalem sie ze 5 min do 22 bedzie 13 ofert najwyzsza jest 3k wiec w tej sytuacji jestem zmuszony odwolac
ofke sory

- J - 3.1k moje ok ?

- O - szczerze to sie troche boje bo kolega na r1 licytowal wlasnie tak a na koncu
sprzedal komus innemu drozej tamten go podp i dostal bana na kilka dni wiec wole
taniej ale zgodnie z regulami ustalonymi na poczatku sory

- J - Ale jeśli wpisałeś Kt 1.4k i mój nick. To spodnie są moje po tym kt. Bo masz
możliwość skrócenia czasu aukcji. Czekam 10 minut na zaakceptowanie ofki po tej
cenie. Jak nie to leci skarga.

- O - skarga skarga z 1,4 zrobilo sie 3 malo tego juz mam ofke na 3k w sumie to prawda
ze wpisalem twoj nik i zawsze moge sie tym bronic oferowales 3,1 nie jestem
pazerny zrownaj sie z ofka 3k zatwierdze

- J - No i nie potrzebnie wpisywałeś te 1.4k. Ja na początku spojrzałem tylko na drugą
stronę tematu. Teraz jak bym Ci dał więcej to też mogli by się modowie przysrać.

- J - Tamci kolesie zapewne dostaną warny za licytowanie powyżej kt.

- J- Jeśli oferta nie zostanie zaakceptowana do godziny 10 leci skarga na forum.

- O - dajesz 3k czy nie bo jak nie to trzymal sie bede zasad ustalonych na poczatku
doastalem 15 wiadomosci o te spodnie i kazdy przekonuje o jego racji! sprzedam
je swistowi za 2,8k i wszyscy beda zadowoleni bo to on bez edytowania zlozyl
ofke o pelnej 22 i jeszcze sam sie podbil o 22.01



Do wszystkich wiadomości mam linki. Jeśli będzie trzeba to też mam dodatkowe dowody.
13-01-2008 14:36 Swist jest offline Szukaj postów użytkownika: Swist Dodaj Swist do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie można dodawać KT w czasie trwania aukcji, więc jedyne co się należy to warning.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

13-01-2008 16:04 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU dr_stachu - Wycofał się z KT

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH