Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Molasar-groźba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Molasar-groźba 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mlamlo
Newbie


images/avatars/avatar-980.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6
Klan: Mroczna Inkwizycja
Kraina: Necro Hardcore

Molasar-groźba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cytuje wiadomość:
Nadawca: Molasar
Tytuł wiadomości: ...
Data wysłania: 2008-01-15 14:51:12

juz nie zyjesz, lezysz i kwiczysz:>
spodziewaj sie "niespodzianki" na dniach:>

Otrzymała ją Zani.
Mam nadzieje,że admini cos zrobia w końcu z kolesiami ,którzy są poniżej wszelakiego poziomu....banujcie ich na stałe,albo zmieńcie regulamin ,zeby mogli grać tylko pełnoletni,ja rozumiem ,że zarabiacie na tym kasę,ale chyba strata kilku złotych i kilku graczy ,którzy nie wiedza co to jest gra i szacunek do innych nie zaszkodzi bw a wręcz pomoże.
W związku z tym,iz takie rzeczy dzieją sie nagminnie i nie wiele sie z tym dzieje,to jesli Zani dostanie ,jeszcze jedna wiadomość od tego gościa, a wy nic z nim nie zrobicie to po prostu zgłoszę to na policję jako groźba pozbawienia zycia,wtedy bedzie ciekawiej jak policja zacznie grzebać,nie interesuje mnie czy on żartował czy nie itp. itd. ,jesli nie potrafi grać i nie rozumie co to jest gra,to niech skasuje konto.Mam osobiście dośc takich ograniczonych ludzi ,w zasadzie nie tylko ja mam dość,wiele innych osob na bw też.

Dla jasności i żeby zapobiec pytaniom-ZANI to moja żona Smile

Pozdrawiam

__________________
Natsu-gusa ya
Tsuwamono-domo ga
yume no ato

Matsuo Basho
15-01-2008 15:23 mlamlo jest offline Szukaj postów użytkownika: mlamlo Dodaj mlamlo do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

RE: Molasar-groźba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mlamlo napisał(a)
Cytuje wiadomość:
Nadawca: Molasar
Tytuł wiadomości: ...
Data wysłania: 2008-01-15 14:51:12

juz nie zyjesz, lezysz i kwiczysz:>
spodziewaj sie "niespodzianki" na dniach:>

Otrzymała ją Zani.
Mam nadzieje,że admini cos zrobia w końcu z kolesiami ,którzy są poniżej wszelakiego poziomu....banujcie ich na stałe,albo zmieńcie regulamin ,zeby mogli grać tylko pełnoletni,ja rozumiem ,że zarabiacie na tym kasę,ale chyba strata kilku złotych i kilku graczy ,którzy nie wiedza co to jest gra i szacunek do innych nie zaszkodzi bw a wręcz pomoże.
W związku z tym,iz takie rzeczy dzieją sie nagminnie i nie wiele sie z tym dzieje,to jesli Zani dostanie ,jeszcze jedna wiadomość od tego gościa, a wy nic z nim nie zrobicie to po prostu zgłoszę to na policję jako groźba pozbawienia zycia,wtedy bedzie ciekawiej jak policja zacznie grzebać,nie interesuje mnie czy on żartował czy nie itp. itd. ,jesli nie potrafi grać i nie rozumie co to jest gra,to niech skasuje konto.Mam osobiście dośc takich ograniczonych ludzi ,w zasadzie nie tylko ja mam dość,wiele innych osob na bw też.

Dla jasności i żeby zapobiec pytaniom-ZANI to moja żona Smile

Pozdrawiam


1. Gratuluję warna za nieregulaminowo złożoną skargęWink
2. Przydałby ci się też drugi warn za obrazę i offence w twoim pościeEvil
3. Skoro ty i twoja żona jesteście tak dojrzali i rozwinięci, za jakich się uważacie, to powinniście zrozumieć iż moja wiadomość odnosiła się TYLKO i WYŁĄCZNIE do gry (chyba powinienem tam dopisać ps. z wyjaśnieniem dla "czytających inaczej"Wink , a z zamiarów (nie bez powodu ją szpiegowałem) względem twojej żony (TYLKO i WYŁĄCZNIE w świecie gry - piszę raz jeszcze, bo może nie zrozumiałeś) zdradzać się nie muszę, więc forma wiadomości była taka, jaka była (uczulam na emoty w niej użyte, bo tego też może nie zauważyłeś)...
4. Chcesz zgłaszać na policję - proszę bardzo... Skoro uważasz, że jeszcze zbyt mało się ośmieszyłeś... Ale to już TYLKO i WYŁĄCZNIE twój problem... I tak na marginesie - dziwi mnie, że pisząc o zgłoszeniu na policję zagroziłeś też Twórcom BW "grzebaniem" przez w/w, aby było "ciekawiej"... To chyba nie była najlepsza droga, jaką pojść mogłeś...

Niechętnie, acz pozdrawiam...

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 15-01-2008 16:14.

15-01-2008 15:37 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
mlamlo
Newbie


images/avatars/avatar-980.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6
Klan: Mroczna Inkwizycja
Kraina: Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mlamlo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie intereuje mnie do czego sie odnosiła,przeczytaj regulamin,jesli nie potrafisz się zachować i gra wpływa tak na ciebie to moze przestań grać.Nie groziłem tworcom bw,takie zachowanie to twoja domena,połozyłem nacisk na to,zeby zrobili cos z takimi ludźmi na bw jak ty bo tylko psujecie klimat gry.Co do zgłaszania to jakbys nie zauwazył subtelnej róznicy,miało wywrzec określony skutek między innymi na ciebie Smile ,a skąd ja mam wiedziec czy ty jestes normalny czy nie,czy nie bedziesz tego próbował zrobic?.....pozdrawiam

__________________
Natsu-gusa ya
Tsuwamono-domo ga
yume no ato

Matsuo Basho

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez mlamlo: 15-01-2008 16:54.

15-01-2008 15:39 mlamlo jest offline Szukaj postów użytkownika: mlamlo Dodaj mlamlo do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

groźba pozbawienia życia postaci która średnio ginie 10x dziennie chyba nie jest czymś za co można karać...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-01-2008 16:59 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
mlamlo
Newbie


images/avatars/avatar-980.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6
Klan: Mroczna Inkwizycja
Kraina: Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mlamlo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

własnie o to mi chodziło o takie podejscie adminow,po prostu zlewacie i otwieracie furtkę osobom takim jak molasar....,wychodzi na to,ze mozna bluzgać ,straszyc itd. itp. bo to przeciez i tak niema znaczenia,a zasady gry i kultury osobistej sa przecież nie istotne.
Dzieki za odpowiedz C47,pozdrawiam

__________________
Natsu-gusa ya
Tsuwamono-domo ga
yume no ato

Matsuo Basho
15-01-2008 17:06 mlamlo jest offline Szukaj postów użytkownika: mlamlo Dodaj mlamlo do Listy kontaktów
daracle
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli na logikę C biorąc ... groźba pozbawienia życia nie jest czymś złym, nawet, jeżeli osoba ginie kilka razy dziennie. Ale groźby same w sobie nie są niczym, za co można ukarać? Czyli np. gdybym zagroził, że skopie komuś twarz, tak, że go rodzona matka nie pozna, to oznacza, że mogę to robić pod warunkiem, że ta osoba dostaje tak dziesięć razy dziennie? Brawo - jestem z Ciebie dumny C Smile
27-01-2008 16:51
sc_hania_cs
Junior Member


images/avatars/avatar-6110.png

Data rejestracji: 13-06-2007
Postów: 11
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C wszystkich zlewa, po co ruszyc posladki jak mozna siedziec sobie w ciepelku i sie opierdzielac, no i zmienic tak regulamin by go chronil

__________________
R1 SC_Hania_CS
R4 Hanik
R7 Hanik
27-01-2008 17:04 sc_hania_cs jest offline Szukaj postów użytkownika: sc_hania_cs Dodaj sc_hania_cs do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

daracle, nie wiem jak można nieodróżniać postaci o której pisałem z życiem realnym o którym ty pisałeś

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-01-2008 17:14 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Molasar-groźba

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH