Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU zlamanie regulaminu handlu art.10 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zlamanie regulaminu handlu art.10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pstryk
Junior Member


images/avatars/avatar-5190.jpg

Data rejestracji: 19-09-2007
Postów: 15
Kraina: Moria II
Skąd: Amsterdam

zlamanie regulaminu handlu art.10 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

licytacja miala trwac do 18.00. O godzinie 10.45 zalozyciel zakonczyl licytacje lamiac regulamin handlu. art.10.


sprzedane w grze

__________________
NICK r4: JEDNOMALEOKO
19-01-2008 12:32 pstryk jest offline Szukaj postów użytkownika: pstryk Dodaj pstryk do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

48h

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

20-01-2008 00:14 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
hoib
Member


Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 25
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Frown

__________________
r6----------mysz.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hoib: 20-01-2008 11:44.

20-01-2008 11:41 hoib jest offline Szukaj postów użytkownika: hoib Dodaj hoib do Listy kontaktów
rubinowakrew
Double Ace


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 137

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poproszę admina w takim razie o odpowiedź na pytanie
po co jest cena "kup teraz" ??
czy można ją wprowadzać w czasie trwania aukcji ??

Dlaczego bana nie ma użytkownik pstryk który złamał postanowienia regulaminu
punkty 2, 5, 6a - w tym momencie zgłoszone do trade moderatora filthy

---------------------------------------------------------------------------
------------
Druga sprawa:

zgodnie z regulaminem:
17. Złamanie warunków licytacji/oferty sprzedaży(nie sprzedanie za najwyższą wylicytowaną kwotę po terminie zakończenia aukcji, nie sprzedanie za KT, nie zawarcie transakcji handlowej w ciągu 24h od złożenia ostatecznej oferty handlowej bez dostatecznego powodu(patrz pkt. 8 )) jest karane Ostrzeżeniem na forum oraz Dwudniowym BANEM w grze.

Moją winą jest NIE podanie za co sprzedałem. A sprzedałem, a nie oszukiwałem, że nagle nie chce sprzedać ! graczowi dessa (bodajże) - wg regulaminu NIE ma za to bana na grze.
Z tego wynika, że powinienem dostać ostrzeżenie na forum a nie bana w grze ....

PROSZĘ o ustosunkowanie się do tego.

__________________
Jeśli coś kupiłem napisz do mnie przez grę
R4, R5 i R10 oddane
r6 rubinowakrew

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez rubinowakrew: 20-01-2008 13:23.

20-01-2008 12:00 rubinowakrew jest offline Szukaj postów użytkownika: rubinowakrew Dodaj rubinowakrew do Listy kontaktów
rubinowakrew
Double Ace


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 137

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie Szeszej - jeszcze raz proszę o odpowiedź.
Widziałem, że był Pan zalogowany i że przeglądał pan oba te tematy.

__________________
Jeśli coś kupiłem napisz do mnie przez grę
R4, R5 i R10 oddane
r6 rubinowakrew
20-01-2008 15:52 rubinowakrew jest offline Szukaj postów użytkownika: rubinowakrew Dodaj rubinowakrew do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznaję jest to niedookreślone w regulaminie, ale już poczyniłem kroki w tej sprawie Wink

"nie zawarcie transakcji handlowej w ciągu 24h od złożenia ostatecznej oferty handlowej bez dostatecznego powodu" - interpretuja to jako zawarcie transkacji z osoba ktora aukcję wygrała, a nie z nikim innym

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

20-01-2008 23:07 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
rubinowakrew
Double Ace


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 137

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Prawo nie działa wstecz - najpierw nowy regulamin potem możecie wstawiać bany.

2. Ale ja sprzedałem osobie, która mi zaoferowała wg mnie najlepszą ofertę. Tylko, że nie umieściłem o tym informacji (tzn umieściłem informację o sprzedaży, ale nie za co).

3. W takim przypadku trzeba również zmienić punkt o ofertach poza forum !!! Bo ja właśnie taką dostałem.

4. Niestety moim zdaniem pańska odpowiedź jest jedynie próbą uchylenia się od przyznania się do błędu. Dopóki nie zostanie zmieniony regulamin handlu - jest to ban nie uzasadniony. Szczególnie, że przedmiot został sprzedany.

5. Jeśli natomiast ban dalej zostanie utrzymany. Powinien go otrzymać również użytkownik zgłaszający mnie (dziwne szczególnie, że mojej aukcji nie wygrywał oraz, że należy do "bractwa klanów" ciągle atakujących mój klan) za złamanie regulaminu handlu punkt 2, 5 i 6a - zgłoszone trade moderatorowi oraz Panu w prywatnej wiadomości.

6. Jutro rano przejrzę listę aukcji i wkleję Panu linki do aukcji w których coś zostało sprzedane w grze. Oj wiele osób dostanie bany.

BAN jest bezzasadny - proszę go ściągnąć.

__________________
Jeśli coś kupiłem napisz do mnie przez grę
R4, R5 i R10 oddane
r6 rubinowakrew

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rubinowakrew: 20-01-2008 23:25.

20-01-2008 23:18 rubinowakrew jest offline Szukaj postów użytkownika: rubinowakrew Dodaj rubinowakrew do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze, ban zostaje ściągnięty

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

21-01-2008 00:27 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
rubinowakrew
Double Ace


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 137

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję, choć miałem nadzieję, że potrwa to krócej.
Proszę również zastanowić się nad doprecyzowaniem regulaminu handlu.

__________________
Jeśli coś kupiłem napisz do mnie przez grę
R4, R5 i R10 oddane
r6 rubinowakrew
21-01-2008 00:29 rubinowakrew jest offline Szukaj postów użytkownika: rubinowakrew Dodaj rubinowakrew do Listy kontaktów
Milusik
Newbie


Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 8
Kraina: Necropolia
Skąd: Immortal Symphony

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak w kwestii formalnej.

pkt. 10. "O ofertach w grze oraz na PW trzeba informować w temacie podając wysokość oferty oraz nazwę gracza."

a tego tam nie widzę...

__________________
Nick w grze:
R15 Samantha
21-01-2008 08:45 Milusik jest offline Szukaj postów użytkownika: Milusik Dodaj Milusik do Listy kontaktów
pstryk
Junior Member


images/avatars/avatar-5190.jpg

Data rejestracji: 19-09-2007
Postów: 15
Kraina: Moria II
Skąd: Amsterdam

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pstryk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisalem juz osobiscie do rubinokrew, ale chce tu jeszcze tez wyrazic moje zdanie.

Nie zamierzalem takiego zamieszania.Moja skarga miala wywolac ostrzezenie i zwrocic oskarzonemu uwage.

Licytowalem po to by uzyskac przedmioty sprzedawane na aukcji, a nie by miec pretekst do zlosliwosci.

Tym powiedziawszy zamykam sprawe z mojej strony.

__________________
NICK r4: JEDNOMALEOKO
22-01-2008 00:46 pstryk jest offline Szukaj postów użytkownika: pstryk Dodaj pstryk do Listy kontaktów
rubinowakrew
Double Ace


Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 137

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Milusik napisał(a)
Tak w kwestii formalnej.

pkt. 10. "O ofertach w grze oraz na PW trzeba informować w temacie podając wysokość oferty oraz nazwę gracza."

a tego tam nie widzę...


trochę wiecej pomyślunku poproszę - chodziło nie o to czy ja popełniłem błąd a o wymiar kary ...

__________________
Jeśli coś kupiłem napisz do mnie przez grę
R4, R5 i R10 oddane
r6 rubinowakrew
22-01-2008 01:37 rubinowakrew jest offline Szukaj postów użytkownika: rubinowakrew Dodaj rubinowakrew do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU zlamanie regulaminu handlu art.10

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH