Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » CormaC kończy grę :P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony CormaC kończy grę :P
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Wink CormaC kończy grę :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z dniem dzisiejszym kończę z BW.Grałem w BW od 4.03.2007.Mój pierwszy nick na forum to lord1.

Grałem na R1 , R2 , R3 , R4 i R5, ostatnia moja postac to KlOs3k z R3.Poznałem dużo fajnych ludzi np(nicki z forum).rkuku , Vampi_reaktywacja i dużo , dużo innych.

Pozdrawiam wszystkich i udanych dropów Big Grin .

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Liquid: 22-01-2008 11:18.

21-01-2008 21:18 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Gipsownik
Forum Ace


Data rejestracji: 22-03-2007
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki za wspolna gre Wink
21-01-2008 21:47 Gipsownik jest offline Szukaj postów użytkownika: Gipsownik Dodaj Gipsownik do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj się Smile
Dzięki za obecność i pomoc w [Lunie] na r5, krótką, bo krótką, ale zawsze Smile
Pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu ;]

__________________
FREEDOM

22-01-2008 01:45 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
rkuku
Triple Ace


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 161

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JA tez sie ciesze ze cie poznalemSmile
Zadko sie spotyka takich ludziSmile
Warto ze konczysz ale pewnie masz juz dosc tak jak ja mialem dosc travki (travian)

Zycze powodzenia w realuBig Grin

CYa

__________________
r3: zmorales
22-01-2008 18:34 rkuku jest offline Szukaj postów użytkownika: rkuku Dodaj rkuku do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Liquid
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję wszystkim za miłe słowa Smile .

Może wróce jak będę mial więcej czasu , ale narazie informował mnie co się dzieje na bw będzię mój brat - barx Wink .

Pozdrawiam wszystkich ;].
22-01-2008 19:00 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » CormaC kończy grę :P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH