Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Moria Patch - 1.007 oraz 1.008 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Moria Patch - 1.007 oraz 1.008 27 Ankieta - średnia ocena: 6,7027 Ankieta - średnia ocena: 6,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zostaną.

Ray, kto jak kto, ale ty chyba nie będziesz miał problemów z budową rynku na r2 Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-01-2008 16:49 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Nie zostaną.

Ray, kto jak kto, ale ty chyba nie będziesz miał problemów z budową rynku na r2 Wink


na r2? No coś TyWink Już drugi level leci, choć nei wiem po co bo ostatnio raczej kupuje a nic nie sprzedaje.

Na r5 to jednak póki co jest problemWink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
22-01-2008 16:54 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
jeszcze powiedz na którym miejscu jesteś w rankingu i zobacz na którym jest Malester. Wink

No tak. W sumie im wyżej tym mniejszy wybór celów i jest się częściej atakowanym i gorzej z utrzymaniem krwi. Ja mam jeszcze względny spokój (dość długo nie miałem premium i spadłem w rankingu, mimo że zarejestrowałem się szybko po uruchomieniu serwera), ale pamiętam sajgon po otwarciu i wtedy też jakoś sobie radziłem. Czy w 4s i topce wygląda to podobnie? Jak u ciebie z krwią na r5?
Wniosek taki, że bycie top nie musi być takie atrakcyjne... Olać wyścig szczurów i grać dla przyjemności Smile .
A propo wpływu rynku i zwiększonej ilości przedmiotów na aukcji to podejrzewam, że ceny (oraz ilość przedmiotów) mogą stać się dużo mniej przewidywalne i zmienne. W jednej chwil może być napływ podobnych czy takich samych itemów, a potem może nastąpić ich deficyt. Oczywiście to tylko teoria, jak będzie to się jeszcze okaże.

__________________

22-01-2008 17:03 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
hexer
Full Member


Data rejestracji: 22-12-2007
Postów: 58
Klan: Khan
Kraina: Moria V
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No powiedzmy ze dobry update, szczegolnie w przypadku aukcji, wreszcie handel bedzie kwitnal Wink Co do zlomu mam troche mieszane uczucia , bo teraz o kaske bedzie ciezej, ale wtedy nauczymy sie kombinowac.

__________________
R15 - hexer
22-01-2008 17:03 hexer jest offline Szukaj postów użytkownika: hexer Dodaj hexer do Listy kontaktów
targenorlb
Junior Member


Data rejestracji: 02-08-2007
Postów: 17
Klan: SKULLS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do kasy to nie wiem w czym problem. dzisiaj zezlomowalem ok 60 przedmiotow ktore mi z wypraw zalegaly (ok tydzien gry) i wyszlo mi prawie 100k. wiec problemu z kasa raczej nie bedzie
22-01-2008 17:10 targenorlb jest offline Szukaj postów użytkownika: targenorlb Dodaj targenorlb do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ROZBUDOWA DO POZIOMU 3
Koszty: 180 000 PLN, 18 000 litrów krwi, 72 000 ludzi
Wymagania: WYGLĄD: 50, WIEDZA: 45, DOM PUBLICZNY: 7
Czas budowy: 2 godz. 15 min.
Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +1


już mi się nie chce na jakiś czas Tongue
może później Big Grin

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

22-01-2008 17:18 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)
ROZBUDOWA DO POZIOMU 3
Koszty: 180 000 PLN, 18 000 litrów krwi, 72 000 ludzi
Wymagania: WYGLĄD: 50, WIEDZA: 45, DOM PUBLICZNY: 7
Czas budowy: 2 godz. 15 min.
Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +1


już mi się nie chce na jakiś czas Tongue
może później Big Grin


uuu nice. Czyli x 3. To na 4 level 540 k PLN i 54k l krwiWink Piękne liczbyWink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
22-01-2008 17:29 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Rysik92
Triple Ace


images/avatars/avatar-6146.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)
ROZBUDOWA DO POZIOMU 3
Koszty: 180 000 PLN, 18 000 litrów krwi, 72 000 ludzi
Wymagania: WYGLĄD: 50, WIEDZA: 45, DOM PUBLICZNY: 7
Czas budowy: 2 godz. 15 min.
Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +1


już mi się nie chce na jakiś czas Tongue
może później Big Grin


uuu nice. Czyli x 3. To na 4 level 540 k PLN i 54k l krwiWink Piękne liczbyWink


Nie wiem co w tym pięknego Tongue Raczej tragiczne Tongue Za 2 miechy może będe miał staty Tongue

__________________

22-01-2008 17:31 Rysik92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rysik92 Dodaj Rysik92 do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Staty to żaden problem. Z surowcami gorzej. Jakoś nie zależ mi aż tak specjalnie, żeby rozbudowywać na 4 lvl. 540 k PLN to dużo a złom wolę przeznaczyć na inne budynki, które decydują o przewadze podczas ataków. Drugi lub góra 3 lvl rynku będzie zupełnie wystarczający. Do tej pory wszyscy mieli jak 1 lvl, więc nie ma co szaleć z rozbudową. Już 2-3 aukcje na raz to 2-3x więcej niż dało się przez ostatni rok Tongue . Wg mnie spore ulepszenie.

__________________

22-01-2008 17:40 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
młody
Lord


images/avatars/avatar-9632.gif

Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 345
Kraina: Necropolia
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o miła niespodzianka z tym patchem jest Big Grin bardzo mi się podoba zwłaszcza to z rynkiem pamietam sporo tematów o tym było i w końcu przeszło Smile

__________________

22-01-2008 17:47 młody jest offline Szukaj postów użytkownika: młody Dodaj młody do Listy kontaktów
kortyk
Lord


Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 319

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm troche krucho... Jabym zmienil tak, ze bez rynku bedzie mozna funkcjonwac jak przed patchem a po wybudowaniu rynku bedzie mozna wiecej wystawiac, obserwowac itp, albo dajcie choc kilka dni na ogarniecie sie z tym... wszyscy wiedza za na morii II jest duzy problem z krwia a szczegolnie w s4 i s3...

Wiec moj postulat abyscie sie troche wstrzymali z tym patchem chociaz do weekend-u zeby ludzie ogarneli jakis sposob na zdobycie wiekszej ilosc krwi
Bo jak nagle sie okaze ze Rynek moze wybduowac 100 osob to zrobi sie naprawde krucho jesli tylko to 100 osob bedzie moglo wystawiac itemy, nie uwazacie?

__________________
Nick w grze:
R1 - solkan ( koniec )
R2 - solkan ( oddane konto )
R5 - solkan - dla odmiany Smile
R9 - solkan (również oddane)
R13 - solkan (straciłem zapał, czeka na lepsze czasy)
R15 - i znowu solkan (klikam ale praktycznie bez eksp i ataków)
22-01-2008 17:52 kortyk jest offline Szukaj postów użytkownika: kortyk Dodaj kortyk do Listy kontaktów
Mufir
King


images/avatars/avatar-7765.jpg

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 777
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To teraz jeszcze wprowadzic przelicznik 1 zlom = 80 000 albo 100 000 plnow i bedzie mozna trzymac sobie wieksze sumy w zlomie, a poza tym mozna bedzie innych skubac na te 20 000 za atak. Czyli system bedzie bardziej zbalansowany.

__________________

Pleased Cel: Zostać Inkluzją Ultymatywną Pleased

22-01-2008 17:54 Mufir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mufir Dodaj Mufir do Listy kontaktów
Kard
Double Ace


images/avatars/avatar-5986.jpg

Data rejestracji: 29-03-2007
Postów: 132
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do rynku i wogole sposobu zmian wprowadznych to mi sie one nie podobaja co do sposobu, bo pomysly sa fajne

nie mozna robic tak, ze graczom sie cos ciagle zabiera, mozna nie dawac czegos ale zabierac?

oto rzeczy ktore zabrano:
- mozliwosc poslugiwania sie samobojami
- mozliwosc handlu

przeciez mozna bylo w przypaqdku samobojcow wzmocnic inna bron, a nie niszczyc je
w przypadku handlu, dlaczego go pozbawiac (lub utrudniac) , lepiej dac wieksze mozliwosci po rozbudowie (wieksza ilosc przedmiotow do wystawienia)

za chwile to samo stanie sie prawdopodobnie z suri zemsty, czyli zamiast wzmocnic inne bronie by stworzyc dla niej przeciwage to sie ja niszczy

i widze ze to juz normalne sie robi, prosze adminow by to przemysleli i zastanowili sie ktory pracownik szybciej zlozy wymowienie z pracy ten , ktory sie zgodzil na konkretna kwote i nie dostanie w tym roku podwyzki, czy ten ktoremu zmniejszycie wynagrodzenie?
22-01-2008 18:06 Kard jest offline Szukaj postów użytkownika: Kard Dodaj Kard do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Lord_AtTaMaNn, przeczytaj to co jest na zielono w temacie, który cytujesz.


Oj Konradku Tongue przecież to była taka ironia Big Grin więc nie bierz tego do siebie....

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
22-01-2008 18:07 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Racaille (Blood Ravens)
Member


images/avatars/avatar-6746.jpg

Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 27
Klan: Olimp/Blood Ravens
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: LBN

RE: Moria Patch - 1.007 oraz 1.008 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo PanowieWink Jestem pod wrazeniem.Dzieki Wam chce mi sie znowu gracWink

__________________
Blood Ravens
Jedna Miłość
Jeden Bóg
Jeden Cel

22-01-2008 18:18 Racaille (Blood Ravens) jest offline Szukaj postów użytkownika: Racaille (Blood Ravens) Dodaj Racaille (Blood Ravens) do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ray a pisałem że przelicznik złomu zostanie zmieniony albo wyschną na suchoty, trzeba

spokojnie podchodzić do sprawy....... bez nerwów.... a patch bardzo dobry...

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
22-01-2008 18:30 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
idal
Triple Ace


Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 174
Klan: PSD
Kraina: Moria

to nie jest dobry pomysl Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tym zlomem to nie jest dobry pomysl, kasy nikt nie ma wszyscy w ten zlom wywalaja kase;/, a reszta mi sie podobaTongue P

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez idal: 22-01-2008 19:05.

22-01-2008 18:58 idal jest offline Szukaj postów użytkownika: idal Dodaj idal do Listy kontaktów
Incredibleme
Junior Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie to kpina, teraz bede musial wpakowac 3 punkty pod rzad w wiedze... bo nie mam przedmiotow z bonusem do niej , przegrywam o nie aukcje i nie moge sam znalezc. Napluto w twarz gracza z niska wiedza, wlasnie chyba tez zyciowa... Liczacym na to, że robi sie patche z głową. A z głową to byłby taki , że mozna wystawiac przedmioty ale żeby 2 i wiecej to rozbudować rynek. Ale co tam. Na szczescie jest jeszcze ten okres przejsciowy. Ale jak mam byc szczery kompletnie mi to psuje rozbudowe te 3 pkt w wiedze. Oddajcie mi moje 2011 PR złodzieje !!!!
Potem tyle punktow to moze nic ale tu i teraz w strefie 5 , nie chodzac ekspedycje bo jestem na to za slaby i nie jestem o duzym sposcie. Dlatego jako gracz , ktory wspiera ta gre kontem Premium, stanowczo NIE ZGADZAM sie na ten konkretny element patcha w TEJ FORMIE. Reszta jest OK. Pewnie i tak sobie z tego nic nie zrobicie. Ale ciężko Wam będzie zbić taki argument. Aha albo wprowadźcie sobie ten patch razem z 1.1 . Wtedy bede mial ja i wiele innych osob taka wiedze na luzie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Incredibleme: 22-01-2008 19:22.

22-01-2008 19:17 Incredibleme jest offline Szukaj postów użytkownika: Incredibleme Dodaj Incredibleme do Listy kontaktów
targenorlb
Junior Member


Data rejestracji: 02-08-2007
Postów: 17
Klan: SKULLS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Incredibleme napisał(a)
jak dla mnie to kpina teraz bede musial wpakowac 3 punkty pod rzad w wiedze... bo nie mam przedmiotow z bonusem do niej , przegrywam o nie aukcje i nie moge sam znalezc. Napluto w twarz gracza z niska wiedza, wlasnie chyba tez zyciowa... Liczacym na to, że robi sie patche z głową. A z głową to byłby taki , że mozna wystawiac przedmioty ale żeby 2 i wiecej to rozbudować rynek. Ale co tam. Na szczescie jest jeszcze ten okres przejsciowy. Ale jak mam byc szczery kompletnie mi to psuje rozbudowe te 3 pkt w wiedze. Oddajcie mi moje 2011 PR złodzieje !!!!


W czym widzisz problem? Na pewno w klanie ktos ma palke kontuzji/zdobywcy. ubierasz budujesz zdejmujesz. Rynek postawiony Smile
22-01-2008 19:22 targenorlb jest offline Szukaj postów użytkownika: targenorlb Dodaj targenorlb do Listy kontaktów
Incredibleme
Junior Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napewno ?? Moj klan nie ma aktywnej jeszcze zbrojowni klanowej. To co mam zmienic klan ?? Psssss żal.pl . Dobra rada ale co powiesz takim bez zbrojowni klanowej ??
22-01-2008 19:25 Incredibleme jest offline Szukaj postów użytkownika: Incredibleme Dodaj Incredibleme do Listy kontaktów
targenorlb
Junior Member


Data rejestracji: 02-08-2007
Postów: 17
Klan: SKULLS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Incredibleme napisał(a)
Napewno ?? Moj klan nie ma aktywnej jeszcze zbrojowni klanowej. To co mam zmienic klan ?? Psssss żal.pl . Dobra rada ale co powiesz takim bez zbrojowni klanowej ??


Nie mozesz na chwile isc do klanu z ZK i wrocic za 12h?
22-01-2008 19:27 targenorlb jest offline Szukaj postów użytkownika: targenorlb Dodaj targenorlb do Listy kontaktów
Incredibleme
Junior Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No moge i pewnie bede musial tak zrobic , CO NIE ZMIENIA FAKTU , że jedna oferta powinna być dostępna normalnie bez takiego pajacowania. Reszta patcha bardzo dobra, ten element potwornie nieprzemyslany. Wole zapłacić 5k krwi niz ten wisdom pakowac chytry

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Incredibleme: 22-01-2008 19:31.

22-01-2008 19:30 Incredibleme jest offline Szukaj postów użytkownika: Incredibleme Dodaj Incredibleme do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Incredibleme napisał(a)
Jak dla mnie to kpina, teraz bede musial wpakowac 3 punkty pod rzad w wiedze... bo nie mam przedmiotow z bonusem do niej , przegrywam o nie aukcje i nie moge sam znalezc. Napluto w twarz gracza z niska wiedza, wlasnie chyba tez zyciowa... Liczacym na to, że robi sie patche z głową. A z głową to byłby taki , że mozna wystawiac przedmioty ale żeby 2 i wiecej to rozbudować rynek. Ale co tam. Na szczescie jest jeszcze ten okres przejsciowy. Ale jak mam byc szczery kompletnie mi to psuje rozbudowe te 3 pkt w wiedze. Oddajcie mi moje 2011 PR złodzieje !!!!
Potem tyle punktow to moze nic ale tu i teraz w strefie 5 , nie chodzac ekspedycje bo jestem na to za slaby i nie jestem o duzym sposcie. Dlatego jako gracz , ktory wspiera ta gre kontem Premium, stanowczo NIE ZGADZAM sie na ten konkretny element patcha w TEJ FORMIE. Reszta jest OK. Pewnie i tak sobie z tego nic nie zrobicie. Ale ciężko Wam będzie zbić taki argument. Aha albo wprowadźcie sobie ten patch razem z 1.1 . Wtedy bede mial ja i wiele innych osob taka wiedze na luzie.



1. Podkreslone Big Grin -> bez komentarza Smile
2. Ulubiony argument Smile numer dwa obok "Topka bedzie miala lepiej"


Nooo bez sensu troche gadasz chlopie Smile wstan od kompa idz przejdz sie wyluzuj.


Patch jak nic super Smile teraz mam dwa razy wiecej zlomu Smile i starcza na wszystko Smile

Gratulacje;]

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

22-01-2008 19:33 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Incredibleme
Junior Member


Data rejestracji: 12-01-2008
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musze sie bronic ;p . Podkreśliłeś na czerwono bez "... Liczacym na to, że robi sie patche z głową. A z głową to byłby taki , że mozna wystawiac przedmioty ale żeby 2 i wiecej to rozbudować rynek". A co do Premium to nawet nie wycofuje sie z tego, a wręcz wtóruje temu co powiedziałem . Sorry ale to gracze Premium wspierają rozwój tej gry, rozwój a nie regres. Wiec chyba ma sens , że to podkreślam w FAQ pisze , co zrobić żeby wesprzeć gre? Na początku wykup Premium to wykupiłem, a więc też mam prawo do wyrażania takich opini. Co innego jakbym tylko grał, a sorry oni mają koszty utrzymania serwerow itd i chcą cos zarobić. Więc imho nie jestem lepszy w żaden sposób od niepłacących gracz, lecz w przeciwieństwie do nich powinienem mieć coś do powiedzenia w takich sprawach. Nie decydujace zdanie, oczywiscie że nie , ale mieć prawo do uzasadnionego narzekania mam :>
22-01-2008 19:40 Incredibleme jest offline Szukaj postów użytkownika: Incredibleme Dodaj Incredibleme do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Incredibleme napisał(a)
Napewno ?? Moj klan nie ma aktywnej jeszcze zbrojowni klanowej. To co mam zmienic klan ?? Psssss żal.pl . Dobra rada ale co powiesz takim bez zbrojowni klanowej ??

Słuchaj. Do tej pory był 25 lvl na korzystanie z aukcji. Teraz to zmniejszono, jak również wymagania zbrojowni klanowej do 25 poziomu. Tak czy siak są jakieś ograniczenia tylko, że teraz musisz mieć 20 lvl i odpowiednio rozwinięty klan, a 25 lvl można przecież szybko nabić, więc nic nie pogorszono tylko ułatwiono. Dodatkowo wprowadzono element zabawy: Chcesz korzystać z aukcji? Musisz się postarać. Czy tak nie jest ciekawiej i sensowniej? Na Nekropoliach też trzeba wybudować rynek, żeby móc prowadzić handel.
U mnie na r5 wyglądało to tak: zorientowałem się, że można wybudować rynek to wypożyczyłem pierwsze lepsze przedmioty do wyglądu (do wiedzy miałem własne, ale gdybym ich nie posiadał to w ZK już czekały w razie czego), założyłem i puściłem rozbudowę. Zero kombinowania, trwało to niecało minutę. Nie jest tak ciężko jak mówisz. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość jeśli klan jest słabszy.

__________________

22-01-2008 19:42 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Incredibleme napisał(a)
Sorry ale to gracze Premium wspierają rozwój tej gry, rozwój a nie regres. Wiec chyba ma sens , że to podkreślam w FAQ pisze , co zrobić żeby wesprzeć gre? Na początku wykup Premium to wykupiłem, a więc też mam prawo do wyrażania takich opini. Co innego jakbym tylko grał, a sorry oni mają koszty utrzymania serwerow itd i chcą cos zarobić. Więc imho nie jestem lepszy w żaden sposób od niepłacących gracz, lecz w przeciwieństwie do nich powinienem mieć coś do powiedzenia w takich sprawach. Nie decydujace zdanie, oczywiscie że nie , ale mieć prawo do uzasadnionego narzekania mam :>

Wyrazić swoje zdanie możesz. Taj jak i inni gracze, ale ciekawe jest to, że tylko dla ciebie to taka gigantyczna przeszkoda, a dla reszty pikuś. Najwyraźniej nie rozwinąłeś się jeszcze na tyle, żeby móc korzystać z aukji. Wszystko przyjdzie z czasem.
BW team jak najbardziej reaguje na głosy słuchaczy, ale przecież nie będzie zmieniać całej gry bo jednemu się jakaś pierdołka nie podoba? Jak zdobędziesz już wyższe poziomy to się będziesz śmiał z tak niskich wymagań. Cierpliwości.

__________________

22-01-2008 19:50 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Soli napisał(a)
Dlaczego stosunek złomu jest wprowadzany tylko na morii? Na nekro też chcemy!


Kto chce, ten chce Tongue
Nie ma absolutnie takiej potrzeby - przeczytaj temat: Skutki wprowadzenia patcha ze ZŁOMEM na Morii...

Trochę mi zajęło napisanie ostatniego posta, ale myślę, ze jest tam wszytko wyjaśnione.

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062
22-01-2008 20:07 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
mikolaj123
Lord


Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 282
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rysik92 napisał(a)
cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)
ROZBUDOWA DO POZIOMU 3
Koszty: 180 000 PLN, 18 000 litrów krwi, 72 000 ludzi
Wymagania: WYGLĄD: 50, WIEDZA: 45, DOM PUBLICZNY: 7
Czas budowy: 2 godz. 15 min.
Efekt: maksymalna ilość ofert handlowych +1


już mi się nie chce na jakiś czas Tongue
może później Big Grin


uuu nice. Czyli x 3. To na 4 level 540 k PLN i 54k l krwiWink Piękne liczbyWink


Nie wiem co w tym pięknego Tongue Raczej tragiczne Tongue Za 2 miechy może będe miał staty Tongue


ja was nie rozumie xD na r2 macie problem z krwia? mam 51lvl i trzymam srednio 20-30k krwi... dwie/trzy farmy dziennie i bez problemu zawsze krew na obleg, zawsze na arkana do obrony i ataku... co to za problem... ostatnio szpiegowalem, ssak 35lvl zaatakowalem <-- niecale 90zwinki, slabe dmg, jedna runda i wygrana, schodze na dol <szok> ogrom krwi... szpieguje a tam : 240000 krwi... i prawie caly dzien na zielono, nikt nie atakuje... ludzie, wystarczy troche poszukac wsrod nizszych lvli (szczegolnie 5strefa), oni maja straszne zapasy krwi Smile

ja dopiero teraz zauwazylem tego patcha Tongue ale jutro moze pojutrze zrobie sobie rynek na 4 moze 5lvl Tongue a potem pozbieram krew i 6 Tongue

__________________
r1 :
Uckyducky, id : 24810
r3 :
Foka, id : 38870
Gadu - Gadu :
3025522
22-01-2008 20:14 mikolaj123 jest offline Szukaj postów użytkownika: mikolaj123 Dodaj mikolaj123 do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mikolaj123 napisał(a)
ja dopiero teraz zauwazylem tego patcha Tongue ale jutro moze pojutrze zrobie sobie rynek na 4 moze 5lvl Tongue a potem pozbieram krew i 6 Tongue

Już widzę jak zbierasz 4800K PLN i 486k litrów krwi na 6 poziom... pomijając wymagania oczywiście...

__________________

22-01-2008 20:53 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem całym sercem za propozycją Rayneven, by rynki były domyślnie na każdym kwadracie na 1lvl, tak samo jak zbrojownia. Już teraz dużo osób ma zaplanowane w najbliższym czasie akcje zakupu/sprzedaży, by sklejać/lączyć itemy, a często zajmuje takie coś parę tygodni (nim pojawi sie nasz upragniony 2 składnik na aukcji, ew nim uda nam sie go kupić za nasze kamienie). Spora częśc osób jest w trakcie przezbrajanie sie i kompletowania ekwipunku, a do tego w czasie róznych wojen.

Jakby to miało wejść od razu na r5 - to może nie byłby to taki wielki problem, nawet przy tych wymaganiach, bo byłoby już teraz sporo rynków. Niestety, w chwili obecniej wybudowanie ich teraz wygląda dla mnie prawie jak cud, szczególnie, ze cięzko z dobrą farmą po wprowadzeniu złomu.

gdyby to np wprowadzić od jutra, to aukcje na r5 umarłyby, jak słusznie zauważył Sejan.

Dla mnie pomysłem idealnym by było, jakby te rynki były tylko w ramach bonusu dla wytrwałych graczy, którym sie chce postawić taki bardzo drogi budynek na 2lvl, żeby mieć mozliwość wystawienia 2 itemów na aukcji.

Aha - i nawet nie próboje sie kryć z tym, ze myśle o swoim tyłku Tongue

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

22-01-2008 21:17 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Strony (7): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Moria Patch - 1.007 oraz 1.008

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH