Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Zabawne topiki :D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zabawne topiki :D 54 Ankieta - średnia ocena: 9,3354 Ankieta - średnia ocena: 9,3354 Ankieta - średnia ocena: 9,3354 Ankieta - średnia ocena: 9,33
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Big Grin Zabawne topiki :D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Robiąc porządki w zakładkach znalazłem kilka śmiesznych topików, które sobie zapisałem, żeby mieć czym sobie humor poprawić jak mnie chandra złapie Big Grin No i pomyślałem, że się z wami podzielę Wink było ich więcej ale mi się pokasowały Tongue jak znajdę coś jeszcze to dorzucę Wink wrzucajcie też to co wam wpadło w łapki, najśmieszniejsze będę dokładał do 1 postu Wink

Satanizm w BW - Mój osobisty faworyt Big Grin
Tłumacza zatrudnię O_o
Wredni Admini
Piłeś? Nie graj ! Big Grin
Odszkodowanie
Nieuświadomiony
Mały szczegół Tongue
Rewolucyjne odkrycie!
Uwielbienie
SPAMY
Pożyczka
Ambitny

Wasze znaleziska Wink

Jeden dzień dzłużej -by rOOtee
O dzo mó hoći? O_o -by Lunarka
Nowa przeglądarka internetowa Big Grin -by Lunarka
w przypływie rozpaczy kupiłam jeszcze dwie -by Konrad
Niesprawiedliwie osądzony -by Lunarka - Przeczytajcie ten temat w całości wymiata rotfl
No to sobie poczeka -by Raziel_Garet
Ile kosztuje jedna wyprawa... -by Konrad
ktoś zniknął niedźwiedzi set -by Lunarka

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




23-01-2008 02:17 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z Dev666 to pamiętam ale mi się temacik z autorem Aikzer (ten z kamieniami

oczywiście) podobał najbardziej....

Aikzer the besciak na starcie Tongue Big Grin Tongue


Edit: zapomniałem o najlepszym NKWD, KGB i inne piękne porównania oraz zaproszenie do wizyt i kserowania dokumentów Big Grin Big Grin :

Rayneven && vlade

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Sege: 23-01-2008 05:33.

23-01-2008 02:51 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
rOOtee
Double Ace


images/avatars/avatar-5069.gif

Data rejestracji: 03-10-2007
Postów: 112
Klan: eXtreme
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Warsiawa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a tutaj mala telenowela:
Kradziez
Kradziez
kradziez
kradziez
kradziez
kkk
s
!
Witam
kk
KRADZIEŻ Postaci Seba_007_ Frown
dzienkuje
;p
grrr
eee

moj niekwestionowany faworyt Big Grin

edit : no i jeszcze pregierz Big Grin
Polonia12 ; Seba_007_

__________________
R1-XLR8R
R3-Larron


PRAWDZIWA PRZYJAZN KHORNA I EXTREME NIGDY SIE NIE SKONCZY \o/xD

rotfl

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez rOOtee: 23-01-2008 03:44.

23-01-2008 03:37 rOOtee jest offline Szukaj postów użytkownika: rOOtee Dodaj rOOtee do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sejan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sexy10 napisał(a)
na jak dlugo


cytat:
C47 napisał(a)
jeden dzień dłużej od działania serwera


cytat:
sexy10 napisał(a)
czyli do jutra am bana??


To jest piękne Big Grin Dodaję do 1 posta Wink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




23-01-2008 04:08 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

E no, e no xD

dalej nie wiem co sie stalo z moim kamieniem rotfl rotfl rotfl
23-01-2008 07:34 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
xLeitox
Triple Ace


images/avatars/avatar-13896.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 220
Kraina: Necropolia X
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe ilu to rzeczy można się ciekawych nauczyc z takich temacików.... rotfl

__________________
For the Horde!!!
23-01-2008 13:21 xLeitox jest offline Szukaj postów użytkownika: xLeitox Dodaj xLeitox do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wpływy i charyzma

To mój ulubiony Big Grin

__________________
FREEDOM

23-01-2008 18:15 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Rysik92
Triple Ace


images/avatars/avatar-6146.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lunarka napisał(a)
wpływy i charyzma

To mój ulubiony Big Grin


Ale ten co dostał warna chociaż ch** dobrze napisał Tongue

Mi sie podoba ten Tongue

30 powodów dla których piwo jest lepsze od kobiety Tongue

__________________

23-01-2008 18:30 Rysik92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rysik92 Dodaj Rysik92 do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie moge ani atakowac ani robic wypraw !!!

Jeszcze ten, też rozwalający Big Grin

PS.Temat przykleję, żeby nie zginął w spamie Wink

__________________
FREEDOM

23-01-2008 22:05 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, tak! xD To najlepszy topic jaki widzialem Big Grin

Konrad: Pod jaka przegladarka to sie dzieje?
User: Mam google rotfl
23-01-2008 22:49 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w przypływie rozpaczy kupiłam jeszcze dwie
rotfl

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-01-2008 23:14 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko Frown

Oszust : ]

__________________
FREEDOM

23-01-2008 23:38 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to ja tez cos dorzuce od siebie Big Grin
Dlaczego pomysł Bloodwars został zamordowany przez pomysłodawców
24-01-2008 06:18 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sejan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aaa taaak Big Grin . Mój obecny ulubienie Tongue Póki co czekam, aż coś jeszcze wysmaruje w stylu: Dlaczego twórcy BW są odpowiedzialni za wycięcie lasów równikowych rotfl

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




24-01-2008 07:31 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj Sejan ale Ty jesteś złośliwy.... nie wytrzymasz. Jejku Jejku......

Ale i tak wole topic "Gram w BW po kilku głębszych" Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
24-01-2008 07:52 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kradzież Punktów Rozwoju

cytat:
nie widzę włamania ani kradzieży
widze za to co innego

beneq
Postać KILERADO
Stoper123
Postać Stoper123

multikonto
ban stały


cytat:
jak przeczekasz czas trwania bana to odblokuję


uśmiałem się Big Grin C47 ma dobre poczucie humoru.

cytat:
do czasu wybudowania w Polsce tysięcznego kilometra autostrad
<-- tego nie było jak link umieszczałem.

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 24-01-2008 18:41.

24-01-2008 14:26 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Vampi_Reaktywacja
Triple Ace


Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 159

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raziel wlasnie chcialem caly Topic zamiescic ale tak sadzilem ze ktos juz to umiescil xDD

__________________
r2
Amazonka
r5
VampiBestia
UK
Maximus
r2
Tylko-On-tam-Stoi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vampi_Reaktywacja: 24-01-2008 15:24.

24-01-2008 15:24 Vampi_Reaktywacja jest offline Szukaj postów użytkownika: Vampi_Reaktywacja Dodaj Vampi_Reaktywacja do Listy kontaktów
Rysik92
Triple Ace


images/avatars/avatar-6146.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
do czasu wybudowania w Polsce tysięcznego kilometra autostrad


Będzie czekał i to długo Tongue

__________________

24-01-2008 15:38 Rysik92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rysik92 Dodaj Rysik92 do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytając dzisiaj pręgierz natknąłem się na temat :

Dymacz Amos

Niby nic takiego ale rozwaliła mnie jedna wypowiedz , podaje cytat : "i chcialbym dodac, iz ban jest nieszluszny, gdyz gram z bratem na zasadzie takiej, ze jak on idzie zapalic, do toalety [a nawet sam mi daje] to ja wlaczam swoje konto, a po chwili on mi zabiera....... A co do logowania w tym samym czasie to jest niemozliwe, poniewaz nie da sie w identycznym czasie zalogowac na 2 postacie jedna przegladarka.."

do tego momentu nie wiem o co mu chodziło

__________________
r20: Über Ivan
24-01-2008 22:29 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
Slayer69
Full Member


images/avatars/avatar-8014.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 65
Klan: HYRKANIE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kamczak napisał(a)
do tego momentu nie wiem o co mu chodziło


Nie jesteś sam.

__________________


Slayer669 - r1

25-01-2008 12:54 Slayer69 jest offline Strona domowa Slayer69 Szukaj postów użytkownika: Slayer69 Dodaj Slayer69 do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z Dymacza

musiala zajsc jakas pomylka.....moze nie doszlo ? Jak cos to brat [Dymacz] zglaszal...on jest Ciemny jak noc ......i pusty jak beben Rolingstonsow czy jak tam sie to pisze ......

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

25-01-2008 13:57 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pyt. do administracji związane z odnawianiem wypraw i ataków podczas awrii serwera
Temat co prawda całkiem świeży, ale jest już pewne, że przejdzie do historii Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-02-2008 21:55 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Rysik92
Triple Ace


images/avatars/avatar-6146.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gołe pięści rotfl
Kolejny dobry. xD

A i jeszcze jako user tego forum Hikare mnie rozwala Tongue Które to już jego konto?? 9?? Tongue

__________________

02-02-2008 15:32 Rysik92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rysik92 Dodaj Rysik92 do Listy kontaktów
Altair_the_assassin
Triple Ace


images/avatars/avatar-6806.jpg

Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 156
Klan: [_DP2_]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: się bierze ten cały złom w sklepie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ooo mój temat sie znalazł Smile

O dzo mó hoći? O_o -by Lunarka

jeszcze jak miałem firefoxa bez podkreśleń, ale wtedy pisałem jak najszybciej Tongue

__________________
Śmierć jednego człowieka to tragedia. Śmierć milionów ludzi to statystyka- J.Stalin
03-02-2008 20:43 Altair_the_assassin jest offline Szukaj postów użytkownika: Altair_the_assassin Dodaj Altair_the_assassin do Listy kontaktów
papi87
Member


Data rejestracji: 19-01-2008
Postów: 45
Klan: RavenWood
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rysik92 napisał(a)
cytat:
C47 napisał(a)
do czasu wybudowania w Polsce tysięcznego kilometra autostrad


Będzie czekał i to długo Tongue

Wikipedia: "Do stycznia 2007 oddano do użytku 756 km autostrad w Polsce".
Ciekawa jestem czy C dotrzyma obietnicy Big Grin bo to może nadejść szybciej niż wam się wydaje xD.

A topic niezły Big Grin . Choć moim ulubionym i tak jest Pręgierz xD


od C:
"Do końca 2007 roku oddano do użytku 698 km."
także wikipedia, i widziałem taką liczbę też wcześniej w innym miejscu (teraz nie mogę znaleźć)
;d
03-02-2008 23:32 papi87 jest offline Szukaj postów użytkownika: papi87 Dodaj papi87 do Listy kontaktów
Rysik92
Triple Ace


images/avatars/avatar-6146.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
papi87 napisał(a)
cytat:
Rysik92 napisał(a)
cytat:
C47 napisał(a)
do czasu wybudowania w Polsce tysięcznego kilometra autostrad


Będzie czekał i to długo Tongue

Wikipedia: "Do stycznia 2007 oddano do użytku 756 km autostrad w Polsce".
Ciekawa jestem czy C dotrzyma obietnicy Big Grin bo to może nadejść szybciej niż wam się wydaje xD.

A topic niezły Big Grin . Choć moim ulubionym i tak jest Pręgierz xD


od C:
"Do końca 2007 roku oddano do użytku 698 km."
także wikipedia, i widziałem taką liczbę też wcześniej w innym miejscu (teraz nie mogę znaleźć)
;d


Ekm no wiesz że w 2007 roku oddaliśmy do użytku AŻ 20 km autostrad O.o. No może za 20 lat oblokuje mu sie konto Smile

__________________

04-02-2008 14:42 Rysik92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rysik92 Dodaj Rysik92 do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niedźwiedzi set

I znów padłam rotfl

__________________
FREEDOM

07-02-2008 01:23 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sejan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodałem do 1 posta najciekawsze topiki Big Grin

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




07-02-2008 03:20 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To mój typ na ten miesiąc:
banik_65 07.02.2008, 17:46
Hikare_No_Furu

Przypomina sie stary i (nie)dobry DarkArthas

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nedian: 07-02-2008 18:27.

07-02-2008 18:26 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak zdobywać punkty?

W bugach go znalzałem myśle ze nie jest najgorszy ale nedian dał chyba najlepszy
08-02-2008 10:24 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
Strony (31): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Zabawne topiki :D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH