Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » KubusPuchatek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony KubusPuchatek 10 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

KubusPuchatek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 595
Login kubuspuchatek
Postać KubusPuchatek

recydywa na forum = 14 dni

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

23-01-2008 17:12 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Bedek
Double Ace


images/avatars/avatar-11309.gif

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 112
Kraina: Necropolia III
Skąd: Miedzna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeciez forum nie ma nic do gry wiec o co chodzi ?

__________________

Sygna by SeBB ^_^
23-01-2008 17:45 Bedek jest offline Szukaj postów użytkownika: Bedek Dodaj Bedek do Listy kontaktów
(:sebo:)
Newbie


Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no własnie to na forum a nie w grze ja jusz ciebie nierozumniem czepiasz sie niewiadomo czego

__________________
wygrałem cos sprzedałem cos
SKŁADAJ OFE KLIKNIJ
moje gg KLIKNIJ

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez (:sebo:): 23-01-2008 19:55.

23-01-2008 19:53 (:sebo:) jest offline Szukaj postów użytkownika: (:sebo:) Dodaj (:sebo:) do Listy kontaktów
skupzlomu
Member


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 46
Klan: - SAINTS - R4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Saints

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja za wybryki na forum dostalem najpierw perma na r3 potem zlagodzono do 30 dni mimo ze forum do gry ma sie ni jak. ale skoro tak postepuja to niech wobec wszystkich i jestem za podtrzymaniem kary widocznie sie nalezala.

__________________

R4: STEC0; Id: 1861 - Złóż mi ofertę handlową, kliknij!
23-01-2008 19:59 skupzlomu jest offline Strona domowa skupzlomu Szukaj postów użytkownika: skupzlomu Dodaj skupzlomu do Listy kontaktów Dodaj skupzlomu do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of skupzlomu: sram_na@interia.pl YIM Account Name of skupzlomu: sram_na@interia.pl Zobacz profil MSN skupzlomu
Davo
Double Ace


images/avatars/avatar-11598.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 139
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za forum ban w grze ? No to już paranoja... ehh no chociaż skrócić tą kare o połowe..

__________________

23-01-2008 20:10 Davo jest offline Szukaj postów użytkownika: Davo Dodaj Davo do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe.... No nie mogę.... Tongue Nasza maskotka się doczekała no proszę proszę.... Fiu, fiu....

Recydywista jeden no proszę... Ale breszek^^

No cóż.... Gratuluję bohaterskiej postawy i życzę szybkiego powrotu do zdrowiaSmile

Niech żyje dobro i pokój i......

rotfl
23-01-2008 20:20 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Forum jest integralną częścią gry. Za recydywę na forum są przyznawane bany w grze. Jak ktoś uważa, że forum ma się nijak do gry, to niech przeczyta regulamin i umowę.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




23-01-2008 21:19 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
skupzlomu
Member


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 46
Klan: - SAINTS - R4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Saints

RE: KubusPuchatek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
ID 595
Login kubuspuchatek
Postać KubusPuchatek

recydywa na forum = 14 dni

napisano dnia" 23-01-2008 17:12"

tymczasem ban zdjety i pytanie dlaczego?

__________________

R4: STEC0; Id: 1861 - Złóż mi ofertę handlową, kliknij!
25-01-2008 18:55 skupzlomu jest offline Strona domowa skupzlomu Szukaj postów użytkownika: skupzlomu Dodaj skupzlomu do Listy kontaktów Dodaj skupzlomu do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of skupzlomu: sram_na@interia.pl YIM Account Name of skupzlomu: sram_na@interia.pl Zobacz profil MSN skupzlomu
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo sprawa została wyjaśniona
dostał szansę, zostało odblokowane jedno konto, ale nie wszyscy o tym wiedzieli więc wydawało nam się że korzysta z obu kiedy już korzystał tylko z jednego (według danej mu szansy)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-01-2008 19:27 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
skupzlomu
Member


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 46
Klan: - SAINTS - R4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Saints

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to dlaczego za zadania pytania w kwestii ktorej nie bylo ostatecznego wyjasnienia dostalem warna??
cytat:
Wiadomość od Szeszej, dnia 26-01-2008 03:04
Ostrzeżenie

Witaj skupzlomu,

Otrzymałeś upomnienie od Szeszej.
Powód: Inne (reg. pręgierza)
Temat: KubusPuchatek

Obsługa Forum.


skoro nic nie bylo w pregiezu wyjasnione a w grze zostal odbanowany chyba mam prawo zapytac a nei od razu warny zbierac nieprawdaz?

__________________

R4: STEC0; Id: 1861 - Złóż mi ofertę handlową, kliknij!
26-01-2008 18:38 skupzlomu jest offline Strona domowa skupzlomu Szukaj postów użytkownika: skupzlomu Dodaj skupzlomu do Listy kontaktów Dodaj skupzlomu do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of skupzlomu: sram_na@interia.pl YIM Account Name of skupzlomu: sram_na@interia.pl Zobacz profil MSN skupzlomu
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » KubusPuchatek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH