Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.009 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.009 32 Ankieta - średnia ocena: 7,4432 Ankieta - średnia ocena: 7,44
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
xxx2
Newbie


Data rejestracji: 10-09-2007
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mnie to sie tam podoba
08-02-2008 17:20 xxx2 jest offline Szukaj postów użytkownika: xxx2 Dodaj xxx2 do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zajesuper lay moim zdaniem. Zobaczymy po kilku dniach czy mi podpasuje. Póki co wydaje mi się, że szybciej BW działa z nim więc wielki plusik narazie Tongue
08-02-2008 17:20 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
de99ial
Triple Ace


images/avatars/avatar-5810.jpg

Data rejestracji: 26-11-2007
Postów: 183
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Lublin/Radzyń Podl.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi jakoś Gothic najbardziej leży. I przy nim zostaję - chyba prostota i barwy mnie przekonują.

__________________
R7: Eliasz

Wymagania zawsze dla Ssaka.

Nienawidzę politycznej poprawności


08-02-2008 17:22 de99ial jest offline Strona domowa de99ial Szukaj postów użytkownika: de99ial Dodaj de99ial do Listy kontaktów
kitkas1
Emperor


images/avatars/avatar-12526.jpg

Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 1.183
Klan: <White Dragons>
Kraina: Necropolia
Skąd: KOSZALIN...bonin...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No no.....ciekawie.....jak dla mnie moze bycBig Grin Big Grin Big Grin

__________________

08-02-2008 17:25 kitkas1 jest offline Szukaj postów użytkownika: kitkas1 Dodaj kitkas1 do Listy kontaktów
leniek
Junior Member


images/avatars/avatar-7045.gif

Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 11
Klan: BLOOD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

layout jak dla mnie wypas. Przerzucam sie na niego od razu. Ocena 10/10

__________________
Wylicytowałem coś?? Kupie na pewno nick R1 leniek
08-02-2008 17:26 leniek jest offline Szukaj postów użytkownika: leniek Dodaj leniek do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy Lay Smile Smile

Mi się strasznie podoba lay Smile o to chodziło Smile Czekamy na 1.1 i już można nic nie robić Tongue Big Grin

__________________

08-02-2008 17:26 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
Rysik92
Triple Ace


images/avatars/avatar-6146.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 226
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi też sie najbardziej podoba 10/10. Trudno o lepszy Smile

__________________

08-02-2008 17:27 Rysik92 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rysik92 Dodaj Rysik92 do Listy kontaktów
Sh!ne
Full Member


images/avatars/avatar-15171.gif

Data rejestracji: 12-06-2007
Postów: 72
Klan: MASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: r1:LeT, Asgard|r3: LI, WD|r4: LE, OP, MASS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja wole Nanorobot i raczej przy nim pozostane Wink

__________________
R4: Shine

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota"
08-02-2008 17:32 Sh!ne jest offline Szukaj postów użytkownika: Sh!ne Dodaj Sh!ne do Listy kontaktów
_ghash_
Double Ace


images/avatars/avatar-10930.jpg

Data rejestracji: 21-12-2006
Postów: 107
Klan: [INC]->[constant]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: R'lyeh

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GRATULACJE dla administracji, przy okazji tak drobnego patcha pękł rekord użytkowników na forum który był niepobity od 15 stycznia 2007 czyli od otwarcia morii 1 (wtedy jeszcze bety). Choćby dlatego uważam że ten lay wam sie udałBig Grin
Pozdrawiam

__________________
R2/R5 ghash
The valiant never taste of death but once
Coward die many times....

EQUILIBRIUM
08-02-2008 17:34 _ghash_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _ghash_ Dodaj _ghash_ do Listy kontaktów
Elif
Ex-Team


images/avatars/avatar-18187.jpg

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 257
Klan: No Name
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za bardzo po oczach daje. Może kiedyś się doczekam na bazie klasycznego rotfl .
08-02-2008 17:35 Elif jest offline Szukaj postów użytkownika: Elif Dodaj Elif do Listy kontaktów
Cloee
Newbie


Data rejestracji: 19-12-2007
Postów: 2
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gostynin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajny Tongue od razu go załączyłam Smile
08-02-2008 17:38 Cloee jest offline Strona domowa Cloee Szukaj postów użytkownika: Cloee Dodaj Cloee do Listy kontaktów
CYBCORG
Newbie


Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 1
Klan: Nazwa klanu INFINITY Tag klanu [SEN]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: POLSKA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trochę za jasny moja ocena 7/10
08-02-2008 17:38 CYBCORG jest offline Szukaj postów użytkownika: CYBCORG Dodaj CYBCORG do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_ghash_ napisał(a)
GRATULACJE dla administracji, przy okazji tak drobnego patcha pękł rekord użytkowników na forum który był niepobity od 15 stycznia 2007 czyli od otwarcia morii 1 (wtedy jeszcze bety). Choćby dlatego uważam że ten lay wam sie udałBig Grin
Pozdrawiam

Ten rekord został pobity w styczniu tego roku, z okazji info o patchu 1.1 Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




08-02-2008 17:47 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Npx
Full Member


images/avatars/avatar-4092.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 60
Klan: eXtreme/Elite/The Fight Club/HTC/DaTe
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w sumie miła niespodzianka, fajny laySmile wg. mnie zdecydowanie najlepszy wśród wszystkich dodatkowych jakie się pojawiły - przede wszystkim czytelny

a teraz wracam na swój ulubiony klasycznyBig Grin

__________________


Necropolia: Npx

Piłeś? = Nie graj!Smile



08-02-2008 17:52 Npx jest offline Szukaj postów użytkownika: Npx Dodaj Npx do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

człowiek znika na jeden dzień. wraca wchodzi na BW a tu taki ...... Nie wiem co powiedziec Big Grin he żeby wszyscy mi takie mile niespodzianki robili co administracja BW Smile Smile rewelacja

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

08-02-2008 17:53 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JAAA ja myślałem że rozbijanie kamieni na pr :/ no weźcie nad tym pracujcie a nie nad głupimy loyoutami Frown
08-02-2008 18:08 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lay fajny. Big Grin Zastąpi Nanorobota na r1 ;] Jest jedynym Layutem po Nanorobocie który mi się podoba. Przebija nawet C2K7,którego toleruje i używam na R3 ale teraz pewnie przestanę używać po wrócę na R3 zapewne do Nanorobota.;] A swoją drogą to nie wiem co mogło się podobać w tym layucie który został skasowany. Dla mnie to był najbrzydszy lay jaki był.Tongue
08-02-2008 18:13 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
4d4m
Zbanowany

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 74
Klan: Legion etrangere [L_E]
Kraina: Necropolia III
Skąd: Płońsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nowy layout ładnie wygląda...tylko ma swoje wady...strasznie bije po oczach....gothic lepszy :p

__________________
R4 nick : 4d4m ID 156
GRAM TYLKO NA R4!!
08-02-2008 18:14 4d4m jest offline Szukaj postów użytkownika: 4d4m Dodaj 4d4m do Listy kontaktów
Piękny_lol
Full Member


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 51

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

musze przyzan ze najlepszy z dotychczasowych - kawał dobrej roboty

__________________
koniec gry
08-02-2008 18:16 Piękny_lol jest offline Szukaj postów użytkownika: Piękny_lol Dodaj Piękny_lol do Listy kontaktów
szyszkojad
Viking


images/avatars/avatar-13290.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 558
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Trójmiasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie nowy layout razi po oczach , zresztą tak jak gothic, ja wybieram Klasyczny, ale layout udany. Gratuluje.
08-02-2008 18:20 szyszkojad jest offline Strona domowa szyszkojad Szukaj postów użytkownika: szyszkojad Dodaj szyszkojad do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lipa jak nic, malo zmienione. A na forum tylko spamerzy maja pelne rece roboty. Jak dla mnie powiniscie dac info i zamykac tematy. Lay sredni, mi sie tam nie podoba. Zmiany takie ze prawie ich nie widac, a rozglos i spam jakby tutaj kolejna kraine otwierali. Tyle odemnie, moj post to tez spam, heh.
08-02-2008 18:26 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
glutexo
Double Ace


images/avatars/avatar-5191.jpg

Data rejestracji: 26-05-2007
Postów: 113
Klan: Midian
Kraina: Necropolia
Skąd: z Nad Morza

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Narzekalibyście tylko...
Layout najlepszy z dostępnych, jak najbardziej udany. Gratuluję.
A co do wszystkich innych patchów, które miały być, a ich nie ma, to ja sądzę, że na wszystko przyjdzie pora i na pewno jeszcze się tego wszystkiego doczekacie. Wink

__________________

08-02-2008 18:35 glutexo jest offline Szukaj postów użytkownika: glutexo Dodaj glutexo do Listy kontaktów
Granat-e
Double Ace


images/avatars/avatar-6462.jpg

Data rejestracji: 15-08-2007
Postów: 128
Kraina: Necropolia
Skąd: Lubartów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie troche za zółto w sali tronowej.
wiec ja bym zmienił: Mniej zołtego, a wiecej czerwonego Smile Ale to nie odemnie zalezy.

ogólnie fajny. Podoba mi sie widok miasta.

__________________

/\
||
Kraina: Necropolia
______________
Kraina: Underworld Angielski serwer
Nick: Penelopa
08-02-2008 18:37 Granat-e jest offline Szukaj postów użytkownika: Granat-e Dodaj Granat-e do Listy kontaktów
Merinid_Aleanrahel
Triple Ace


images/avatars/avatar-21916.gif

Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 215
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedni tak...
Drudzy tak...

Happy

Na koniec i tak 90% powrócić do swojego starego laya xD
Z przyzwyczajenia...

Mi tam on nie pasuję...
Ładny... Piękny...
Wali po oczach...
I ma coś w sobie... co mnie odrzuca...

__________________
*Emeryt*

08-02-2008 18:40 Merinid_Aleanrahel jest offline Szukaj postów użytkownika: Merinid_Aleanrahel Dodaj Merinid_Aleanrahel do Listy kontaktów
Davo
Double Ace


images/avatars/avatar-11598.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 139
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi sie podoba najbardziej i tak klasyczny Smile w innym nie dał bym rady grac
Popieram wyżej Tongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Davo: 08-02-2008 18:41.

08-02-2008 18:41 Davo jest offline Szukaj postów użytkownika: Davo Dodaj Davo do Listy kontaktów
Wild_MAc
Double Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 129
Klan: R.I.P.
Kraina: Necropolia
Skąd: Deep from the darkness... :-)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak - fajny, ale logo na samej gorze strony wyglada tak, jakby bylo nie na srodku Smile tak jakby uciekalo w lewo. chyba ze ja juz mam zeza Smile

p.s. wiem ze jest na srodku ale optycznie ucieka przez to ze dol jest niesymetryczny Smile

__________________
Szczęściara | r11 - 2025 r14 - 1802
08-02-2008 18:43 Wild_MAc jest offline Strona domowa Wild_MAc Szukaj postów użytkownika: Wild_MAc Dodaj Wild_MAc do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejny beznadziejny layout ale to norma Smile trzeba czyms zatkac usta ludka Smile
szkoda ze prace ida w kierunku szaty graficznej a nie innej Smile
gram rok i od roku nanorobot Smile

__________________

R10 Bounty_Hunter

08-02-2008 18:45 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wydaje mi się, że przy c247(czy jakoś tak lol) jeden z lepszych jakie zrobiono.
Bardzo mi się podoba Happy

__________________

Herms

08-02-2008 18:47 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
Alienek
Triple Ace


images/avatars/avatar-5580.jpg

Data rejestracji: 04-11-2007
Postów: 157
Klan: PSD
Kraina: Moria IV
Skąd: Zelandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wg. mnie nowy layout jest OK. Big Grin

Czekam na wiecej takich dodatkówSmile

>>>>>>>>>9/10

__________________
nie gram juz w BW..zainwestowalem w Playstation3 i XBOX360 ale....
bajo23 Big Grin

08-02-2008 18:51 Alienek jest offline Szukaj postów użytkownika: Alienek Dodaj Alienek do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Supcio, w końcu wraca najlepszy layout w BW Smile Gothic jest za bardzo hmm oczojebny, da się na nim grac ale za dużo w nim ozdobników i jakichś niepotrzebnych bajerków, w klasycznym niezbyt podoba mi się kolorystyka, a nanorobot i c2k7 są bardziej falloutowe niż wampiryczne Smile Imo ten który jest teraz jest najlepszy i raczej na nim zostanę Smile

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

08-02-2008 18:55 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.009

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH