Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO Niedotrzymanie warunków wymiany kont » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Niedotrzymanie warunków wymiany kont
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Niedotrzymanie warunków wymiany kont Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam mam 143 pkt na r2 zaminie na r3 minimum 70 pkt

W tym temacie pan o nicku sron12 wyraził chęc wymiany kont. Po wymianie nacieszyłem się może z 12h, doładowałem premium nawet po czym dzień później już nie mogłem wejśc na konto, okazało się ze pan sron odzyskał sobie hasełko przez maila i pownownie wystawił konto do wymiany...

zaminie sie

Mam nadzieję że administracja jakoś zareaguje bo jak na razie nikt na moje PW nie odpowiada...

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

09-02-2008 13:07 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gihad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogę wiedziec czy coś zostanie postanowione w mojej sprawie? Przynajmniej info jakieś, nie sądziłem że będę musiał upowac topic w skargach :/

zostałem teraz bez żadnego konta, ponadto straciłem 30(!) zł na premium z którego korzysta ktoś inny, mogę przedstawic wszystkie dowody...

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

10-02-2008 02:09 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Sotek
Lord


Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 398
Klan: VoLE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle jest tematów takich jak ten... ludzie, dlaczego nie możecie po prostu po zamianie zmieniać maila?
10-02-2008 07:29 Sotek jest offline Szukaj postów użytkownika: Sotek Dodaj Sotek do Listy kontaktów
sRe07
Forum Ace


images/avatars/avatar-6220.jpg

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 79
Klan: PoSSeSSed
Kraina: Moria; Necropolia III
Skąd: NYC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żeby nie było że ukradłem to konto Smile pan sron do mnie napisał i odzyskałem hasło ;/
nie chce wyjść na złodzieja, bo tak samo jak Ty gihad zostałem wrobiony... dałem mu to konto, on sie wymienił, potem dał topic w skargach, że konto mu ukradli, więc odzyskałem hasło i mu je dałem ;/ ;/ ;/ PS: mail nie zmieniony w każdej chwili mogę odzyskać konto ;/

__________________

-=|[ PFK ]|=-
Kompany



10-02-2008 09:53 sRe07 jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe07 Dodaj sRe07 do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gihad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tyle jest tematów takich jak ten... ludzie, dlaczego nie możecie po prostu po zamianie zmieniać maila?


Może dlatego że nie miałem premium, a po wykonaniu przelewu trzeba poczekac aż dostanę info w grze?

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

10-02-2008 10:57 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
idal
Triple Ace


Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 174
Klan: PSD
Kraina: Moria

wystarczy zmienić jedną rzecz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie takie incydenty nie miały by miejsca gdyby zmiana e-maila była darmowa ( Wiem, że na tym straciły by osoby, które czerpią z tego korzyści). Ale pewnie i tak nikt nie rozpatrzy mojego zdania bo nie jestem z czołówki. TRADYCYJNIE
14-02-2008 16:47 idal jest offline Szukaj postów użytkownika: idal Dodaj idal do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO Niedotrzymanie warunków wymiany kont

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH