Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Najwieksza porazka :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Najwieksza porazka :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KaTaRaToR
Member


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 27

Najwieksza porazka :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytajcie :
cytat:
Raport z wyprawy.

---------------------------------------------------------------------------
-----


Sfinks! Wielki, paskudny, śmierdzący SFINKS!

Czemu właśnie Ciebie zawsze spotykają najgorsze bestie?!

- O, jaki śliczny, malutki wampirek - powiedziała bestia i uniosła Cię w wielkiej, zakończonej półmetrowymi szponami, łapie. - Mam Cię zjeść od razu czy odpowiesz na moją zagadkę? - zapytał potwór z rozbawieniem w głosie.

Pierwsze trzy zagadki były banalne, kolejne trzy sprawiły Ci już dużo więcej trudności. Sfinks za to zgadywał odpowiedzi praktycznie bez zastanowienia. Siódma i zarazem ostatnia okazała się dla Ciebie za trudna. Wraz z nastaniem dnia ostry jak brzytwa szpon rozorał Twój brzuch.

Następnej nocy całe Twe ciało przeszył ból, ból jedyny w swoim rodzaju, ból ponownych narodzin w Ogniu Kuźni Siedmiu Dusz. Gdy wyszedłeś z katakumb Kościoła roztoczył się przed Twymi oczyma widok jak z bajki, panorama Królewskiej Strefy pełna blasków światła i gwaru ludzi.


Troche to bez sensu i dziwne ( myslalem ze sfinks to grobowiec ) ale niech bedzie Big Grin mam rozorany brzuch Big Grin
11-08-2006 18:12 KaTaRaToR jest offline Szukaj postów użytkownika: KaTaRaToR Dodaj KaTaRaToR do Listy kontaktów
Raziel
Junior Member


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 11
Skąd: Z łodzi jak biczem strzelił

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli dobrze pamiętam mitologie to Sfinks to stworzenie które napotkał nie jaki Odyss (moge sie mylić dawno nie miałem do czynienia z Mitologią) żeby pokonać Sfinksa koleś zadał zagadke:

Co to za zwieze jak jest młode chodzi na czterech nogach jak dorośnie na dwóch a jak sie zestarzeje na trzech ? (czy jakoś tak)

Zakładasz temat Największa porażka a wklejasz tekst z nie udanej wyprawy który to sie na 100% wszytkim pokazał... czasem mnie dobijają ludzie.

Jak już mogłeś wkleić tutaj coś na zasadzie ze koleś z 10poziomem przegrał z kolesiem na 3 poziomie (zanim zostało ograniczenie włączone)
albo że ci ktoś gwizdoł XXXXXXX kasy i XXXX doświadczenia...

Jak dla mnie temat bez sensu...

PS. Czy ludzią sie naprawde nudzi na tym forum ?
11-08-2006 18:19 Raziel jest offline Szukaj postów użytkownika: Raziel Dodaj Raziel do Listy kontaktów
KaTaRaToR
Member


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KaTaRaToR
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ej a co mialem naoisac =P mnie to zdziwilo bo w egipcie jest sfinx ale nigdy nie widzialem zeby chodzil Big Grin

a przy okazji
cytat:
Co to za zwieze jak jest młode chodzi na czterech nogach jak dorośnie na dwóch a jak sie zestarzeje na trzech ? (czy jakoś tak)

Odp: człowiek na czterech nogach jako raczkujace dziecko pozniej na dwoch dogach a potem z laska
i cos watpie zeby typek z 10 poziomem przegral z kims na 3 poziomie

i moja ostatnia odpowiedz : mi sie nudzi i nie mam co robic :mrgreen:
11-08-2006 18:34 KaTaRaToR jest offline Szukaj postów użytkownika: KaTaRaToR Dodaj KaTaRaToR do Listy kontaktów
Raziel
Junior Member


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 11
Skąd: Z łodzi jak biczem strzelił

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To widać :twisted:
11-08-2006 18:42 Raziel jest offline Szukaj postów użytkownika: Raziel Dodaj Raziel do Listy kontaktów
KaTaRaToR
Member


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez KaTaRaToR
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nom serio widac Big Grin Big Grin Big Grin
11-08-2006 18:53 KaTaRaToR jest offline Szukaj postów użytkownika: KaTaRaToR Dodaj KaTaRaToR do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Najwieksza porazka :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH