Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Super trofea z bliskich wypraw w AKCIE I , II i III » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Super trofea z bliskich wypraw w AKCIE I , II i III 52 Ankieta - średnia ocena: 8,6352 Ankieta - średnia ocena: 8,6352 Ankieta - średnia ocena: 8,6352 Ankieta - średnia ocena: 8,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dmsc
Junior Member


images/avatars/avatar-5342.jpg

Data rejestracji: 01-11-2006
Postów: 22
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Kraniec Świata

Super trofea z bliskich wypraw w AKCIE I , II i III Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No właśnie, jakież to artefakty udało wam się znaleźć na bliskich wyprawach Smile albo, zy wogóle coś fajnego udało wam się znaleźć Smile ja się nie będę lepiej chwalił, bo byłby to dobry kask, więc musi zacząć ktoś inny Smile

P.S. Dopisujcie, ile macie szczęścia Smile

__________________
R1 ID: 21524
R3 ID: 780

jakbym coś wygrał, to proszę o ofertę na powyższe id Smile

P.S. nie odpowiadam na pw Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 04-12-2011 20:46.

22-11-2006 15:01 Dmsc jest offline Szukaj postów użytkownika: Dmsc Dodaj Dmsc do Listy kontaktów
bolo
Double Ace


images/avatars/avatar-70.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 103
Klan: DEMONY CIEMNOSCI 2
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje najwieksze zdobycze na bliskich wyprawach(5 strefa) to:

rogaty kask
diamentowy pierscien i amulet
oraz demoniczba palka

__________________
"Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół."

Benjamin Franklin

R6: zizi
ID: 874


R3: zizi
ID: 51491
22-11-2006 15:17 bolo jest offline Szukaj postów użytkownika: bolo Dodaj bolo do Listy kontaktów
Krysti@no
Viking


Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 598
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja zdobyłem w IV strefie na bliskiej wyprawie tego samego dnia:
- mściwy pierścień (17kpr)
- kurtka gwardzisty ( 8kpr)

Miałem i mam ... 0 szczęścia

__________________
obecnie r13 - Zshifuarimota
kiedyś adamuss

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krysti@no: 22-11-2006 15:57.

22-11-2006 15:21 Krysti@no jest offline Szukaj postów użytkownika: Krysti@no Dodaj Krysti@no do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja zlalazlem kurtke kobry na jednej z pierwszysch wypraw w 4 strefie nawet nie moglem zobaczyc bo slabo rozbudowana zbrojownia była i wszystkie widzialne itemy byly potrzebne myslalem ze pewnie cos w stylu +5% do krytyka lub coś a jak zobaczyłem skile Red Face Red Face Red Face Red Face Red Face ...
22-11-2006 15:55 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Marvel
Forum Ace


Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 82
Klan: Czarna Kompania
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi tylko poleciala w piatej strefie :
strzelba, diamentowy set (pojedynczo sprzedalem), kobra,rogacz,straznik i gwardzista

__________________
-Macieju z kąd jesteś?
-a Maciej z zadupia xD
22-11-2006 16:58 Marvel jest offline Szukaj postów użytkownika: Marvel Dodaj Marvel do Listy kontaktów
NickBW-Kolmyr
Newbie


images/avatars/avatar-584.jpg

Data rejestracji: 05-11-2006
Postów: 5
Klan: Thzimistri
Skąd: Painkilers Island

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

elfie spodnie na łatwej w 5 strefa 10 szczęścia ;]
22-11-2006 17:25 NickBW-Kolmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: NickBW-Kolmyr Dodaj NickBW-Kolmyr do Listy kontaktów
yaso
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 3
Klan: ANssN
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

msciwy pierscien, strefa 5, szczescie 0 Smile

__________________
ID 24975
22-11-2006 19:23 yaso jest offline Szukaj postów użytkownika: yaso Dodaj yaso do Listy kontaktów
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłeś 19 pkt. doświadczenia oraz 61 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Kurtka Orchidei. 5 stfera, 10 szczęsia Smile
22-11-2006 19:31 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
phyrexii
Lord


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 254

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja podobnie 10 szczescia i orchidea w V strefie.
22-11-2006 19:44 phyrexii jest offline Szukaj postów użytkownika: phyrexii Dodaj phyrexii do Listy kontaktów
morglum
Newbie


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 4
Klan: KAK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Stolyca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurtka orchideii - 5 szczęścia - v strefa

__________________
Id: 9594

Nick w grze Dwelabu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez morglum: 22-11-2006 19:51.

22-11-2006 19:50 morglum jest offline Szukaj postów użytkownika: morglum Dodaj morglum do Listy kontaktów
Scr0ug3
Double Ace


Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 106

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurtka gwardzisty, diamentowy amu koncentracji, złośliwy kask, rogaty kask, 5 szczęścia ;/
22-11-2006 19:53 Scr0ug3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scr0ug3 Dodaj Scr0ug3 do Listy kontaktów
uczony
Member


Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam 0 szczęścia i na łatwej znalazłem kurtkę orchidei i rogaty kask
22-11-2006 19:56 uczony jest offline Szukaj postów użytkownika: uczony Dodaj uczony do Listy kontaktów
TyranX
Junior Member


Data rejestracji: 01-10-2006
Postów: 13
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurtka orhidei zdradziecki pierscien... 5 strefa 10 szczescia
22-11-2006 20:23 TyranX jest offline Szukaj postów użytkownika: TyranX Dodaj TyranX do Listy kontaktów
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niedługo to orchidea Smile będzie jak pałka Smile robi sie już cżesta bardzo Smile
22-11-2006 20:40 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
Dmsc
Junior Member


images/avatars/avatar-5342.jpg

Data rejestracji: 01-11-2006
Postów: 22
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Kraniec Świata

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dmsc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurcze, wy fartuchy Tongue mi, nawet nie wiem, jak bardzo bym chciał, to za życie nie ywpadnie orchidea ;/ i to w V strefie

__________________
R1 ID: 21524
R3 ID: 780

jakbym coś wygrał, to proszę o ofertę na powyższe id Smile

P.S. nie odpowiadam na pw Smile
22-11-2006 20:46 Dmsc jest offline Szukaj postów użytkownika: Dmsc Dodaj Dmsc do Listy kontaktów
tikie
Junior Member


Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 14
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja znalazlem spodnie nocy ;p
V strefa bliska yprawa 0 szczescia i to byl poczatek gry bo musialem na poziom zeby je zalozyc czekac;p

__________________
GG 1121694
Jak cos wygram to piszcie na GG lub na pw z linkiem licytacjiSmile

Nck Satariel
22-11-2006 20:55 tikie jest offline Szukaj postów użytkownika: tikie Dodaj tikie do Listy kontaktów
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tzn ja fara mam małego, znalzłem w sumie orchidee, dobre uzi, 2x mściwy pierścienie, rogaty kask,spodnie rzezimieszka, demoniczna pałke, demoniczną maczuge Smile
22-11-2006 21:01 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dragosani napisał(a)
niedługo to orchidea Smile będzie jak pałka Smile robi sie już cżesta bardzo Smile


będzie to poprawione Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-11-2006 21:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Kashanir
Lord


images/avatars/avatar-1521.jpg

Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 253
Kraina: Necropolia
Skąd: Enoch

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja znalazłem na bliskich orchi, 3 rogacze, diament. ring i amu, demona i parę jeszcze dobrych ale pewnie nie pamiętam Smile a mam 0 szczęscia

__________________

No to było fajnie Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kashanir: 22-11-2006 21:15.

22-11-2006 21:15 Kashanir jest offline Szukaj postów użytkownika: Kashanir Dodaj Kashanir do Listy kontaktów
Dmsc
Junior Member


images/avatars/avatar-5342.jpg

Data rejestracji: 01-11-2006
Postów: 22
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: Kraniec Świata

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dmsc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taaa, Dragosani, ty wogóle ale to wogóle nie masz farta Tongue

C47, zostanie poprawione i orchidea będzie jak kask?? Tongue Tongue Tongue

__________________
R1 ID: 21524
R3 ID: 780

jakbym coś wygrał, to proszę o ofertę na powyższe id Smile

P.S. nie odpowiadam na pw Smile
22-11-2006 21:15 Dmsc jest offline Szukaj postów użytkownika: Dmsc Dodaj Dmsc do Listy kontaktów
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja Ssak (5 szczęścia) V strefa już 25 level do tej pory:

Bojowa Kurtka
Dobra Zwinna Pałka

Mój tata Łapacz myśli (10 szczęścia) V strefa dopiero 12 level:

Diamentowy AmuletFrown
Demoniczny Nóż
Lekki Sztylet Odwagi (3 wyprawaSmile )

__________________
R11 Khalesii
22-11-2006 21:20 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
Arkanasel
Junior Member


Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 20

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

V stefa 0 szczescia
diamentowy amu
spaczony ring
msciwy amulet
demoniczna pauka
4x szybki noz(jakos tak wyszloSmile
spodnie tropiciela

__________________
Chcesz zostac krwawym gladiatorem swiata bloodwars?

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?postid=217591#post217591 !

Wejdz i zobacz czy naprade jestes taki silny za jakiego sie uwazasz.

Wiceopiekun Areny Gladiatorow
Wszystkie problemy na PW
22-11-2006 21:38 Arkanasel jest offline Szukaj postów użytkownika: Arkanasel Dodaj Arkanasel do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

V stref.
mściwy pierścień i chyba tyyle (na 0 szczęściu) teraz mam 5 i nic nie wylatuje Big Grin

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

22-11-2006 21:41 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Dragosani
Triple Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 218
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no Smile małego farta mam Smile , ale bardzo małego Smile powiem tez że fartem udało mi sie pozyczy doskonałe uzi Smile wiec zabawa jest przednia Smile
22-11-2006 22:01 Dragosani jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragosani Dodaj Dragosani do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja miałem z tych wartych uwagi to:

- Demoniczny Nóż(poszedł za 3k)
- i troche biżuterii: siła, celność i srebro.....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

23-11-2006 06:44 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

V Strefa 0 SZCZESCIA i na latwej:

diamentowy amulet
rubinowy amulet geniuszu

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

23-11-2006 09:23 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
Dragosani napisał(a)
niedługo to orchidea Smile będzie jak pałka Smile robi sie już cżesta bardzo Smile


będzie to poprawione Big Grin


Co to znaczy "będzie poprawione", C47? Widziałeś w "rzeczach, które nigdy nie będą zmienione" punkt "bazowa szansa na znalezienie przedmiotów"? Nie chciał bym się dowiedzieć, że cos takiego sie stało/stanie.

Wtedy z pewnościa przestanę grać w BW. Bo to by była pierwsza nieuczciwość za strony twórców gry, a jak na razie Konrad i SushiMaker, są (na tyle, na ile ich znam) porządni i to własnie powoduje, że gra sie w BW naprawdę dobrze i warto wykupować premium.

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062
23-11-2006 12:50 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
Misiek81
Newbie


Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 3
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurteczka orchidei na wyprawie wokół miasta w V strefie przy zerowym szczęściu

__________________
Nick w grze Misiek81
23-11-2006 14:50 Misiek81 jest offline Szukaj postów użytkownika: Misiek81 Dodaj Misiek81 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bazowa szansa raczej nie będzie zmieniona, ale inna zmiana będzie, więc adminsitracja nie zrobiła nic czego nie mogła wedug regulaminu Smile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-11-2006 17:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
MerenRe
Viking


images/avatars/avatar-218.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 512
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam +5 szczescia w grze a wrealu pewnie wiecej Tongue

A na bliskich wyprawach znalazlam
2x rogacze (kask i obrecz)
2x pierscien diamentowy
2x deminiczna palka

i z tych fajnych to tyle Tongue

__________________
Wypozyczam sprzet na GHULE zbroja, bron i msciwy set ;] Cena: 500pr
Nick: Meren-Re


Mam tez diamentowy set-100pr za 1h
23-11-2006 19:40 MerenRe jest offline Szukaj postów użytkownika: MerenRe Dodaj MerenRe do Listy kontaktów
Strony (31): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Super trofea z bliskich wypraw w AKCIE I , II i III

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH