Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Super trofea z bliskich wypraw w AKCIE I , II i III » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Super trofea z bliskich wypraw w AKCIE I , II i III 52 Ankieta - średnia ocena: 8,6352 Ankieta - średnia ocena: 8,6352 Ankieta - średnia ocena: 8,6352 Ankieta - średnia ocena: 8,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najpierw zwinna pałka (mało warta) a później

Zdobyłeś 19 pkt. doświadczenia oraz 126 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Szmaragdowy Amulet.

:-))

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

05-12-2006 09:43 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Subutaj
Newbie


Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na krotkiej wyprawie w 5 strefie znalazlem kurtke orchidei i demoniczny noz z tych lepszych

__________________
Nick : Subutaj
ID : 20500
08-12-2006 08:47 Subutaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Subutaj Dodaj Subutaj do Listy kontaktów
Rumbler
Triple Ace


images/avatars/avatar-521.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 189
Klan: O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja ostatnio co chwila przynasze jakas dobra zebata bron dwureczna, czyli dobry zlom Smile

__________________

08-12-2006 12:55 Rumbler jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumbler Dodaj Rumbler do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

qrde na początku gry znlazłem dwa rogacze i elfa i od tego czasu nic wartosciowego.............jak to jest?

__________________
R18 : PanWampir


08-12-2006 13:46 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Mordenkain
Lord


images/avatars/avatar-1825.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 390

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam msciwca chapnolem i tyle Wink

__________________
Mindless Self Indulgence
08-12-2006 18:10 Mordenkain jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordenkain Dodaj Mordenkain do Listy kontaktów
chmielnik
Member


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 45
Klan: -----
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłeś 11 pkt. doświadczenia oraz 109 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Mściwy Amulet Występku.


0 szczescia

__________________
ID: 175
09-12-2006 00:49 chmielnik jest offline Szukaj postów użytkownika: chmielnik Dodaj chmielnik do Listy kontaktów
Gabryjel
Triple Ace


images/avatars/avatar-485.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 193
Klan: [3Misie]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Jasło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurtka gwardzisty i obrecz szczescia na bliskich w Vej ... i w sumie to WSZYSTKO co znalazlem cennego Big Grin mam i mialem 0 szczescia a ssaki ssą! (ssą? chyba poprawnie)

__________________

Skala wszechświata.. ! Czadowa Smile Klikajcie na obrazkach !
- KLIK -

>> R 1 - Gebriel <<
>> R 16 - Gebriel <<
09-12-2006 20:05 Gabryjel jest offline Strona domowa Gabryjel Szukaj postów użytkownika: Gabryjel Dodaj Gabryjel do Listy kontaktów
Rohen
Triple Ace


Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 150
Klan: KoC
Skąd: jestes ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja na bliskiej znalazłem złośliwy hełm , a na innej znalazłem kolczuge orchidei . mam fart czasami

__________________
Nick : Pupcio ID: 26330

2serwer bedzie niedługo... To se na niego poczekamy Smile
09-12-2006 20:21 Rohen jest offline Strona domowa Rohen Szukaj postów użytkownika: Rohen Dodaj Rohen do Listy kontaktów AIM Screen Name of Rohen: nie mam YIM Account Name of Rohen: nie mam Zobacz profil MSN Rohen
artor666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1173.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 248
Klan: eee glupie strasznie;/
Kraina: Necropolia
Skąd: gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja na drugiej wyprawie od zalozenia postaci amulet koncentracji Big Grin Big Grin

__________________
-click

09-12-2006 23:13 artor666 jest offline Szukaj postów użytkownika: artor666 Dodaj artor666 do Listy kontaktów
global
Junior Member


Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja
kurtke kobry
zdradziecki pierscien
msciwy amulet urody
2 amulety diamentowe
a reszta to kompletny zlom
09-12-2006 23:40 global jest offline Szukaj postów użytkownika: global Dodaj global do Listy kontaktów
Fruti2
Double Ace


images/avatars/avatar-1406.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 125
Klan: need clan :)
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja dzis rano kurtke orchidei Big Grin

__________________
W razie wygranej licytacji pisac na PW Smile Pleased Pleased

09-12-2006 23:56 Fruti2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Fruti2 Dodaj Fruti2 do Listy kontaktów
fanatyk9
Triple Ace


images/avatars/avatar-2736.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 178
Klan: Shadow Light
Skąd: GKS Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

diamentowy pierścień Smile

kolega z 1 pktem trafił kamizelke orchidei Evil

__________________


n. - Fanatykoo

Zapraszam - co 3 dni nowe przedmioty
11-12-2006 16:07 fanatyk9 jest offline Szukaj postów użytkownika: fanatyk9 Dodaj fanatyk9 do Listy kontaktów
Vilandra
Member


images/avatars/avatar-5283.gif

Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 29
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdradziecki amulet koncentracji
elfia kurtka
kamizelka gwardzisty
rogaty kask
antyczny miecz

... dużo fajnych pierścionków czasami przydatnych Smile

__________________
ID: 8857
13-12-2006 00:00 Vilandra jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilandra Dodaj Vilandra do Listy kontaktów
iain
Lord


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 265
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Diamentowy Amulet i Pierścień
Demoniczna Pałka
Dobry Antyczny Nóz(to na dalekiej)
Wzmocniony Kask
3x Elegancki Kask
Amulet Geniuszu
Amulet Wilkołaka
Szamańska Kurtka
Szamański Kask
Hełm Przezorności
Runiczny Kask
Mściwy Pierścień


Szczescia 10Big Grin Przed chwila znalazlem Mściwy Pierścień

__________________
R1 iain Do Profilu
R2 iain
R3 popa Do Profilu
R4 Bam bam i tu Cie mam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez iain: 16-12-2006 15:23.

16-12-2006 13:21 iain jest offline Szukaj postów użytkownika: iain Dodaj iain do Listy kontaktów
Arturias
Double Ace


images/avatars/avatar-5730.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 136
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepsze co znalazłem to spaczony pierścień(którym pohandlowałem) a miałem, i mam 0 szczęścia.

__________________
Wróciłem. R4 nick Adder

16-12-2006 14:40 Arturias jest offline Szukaj postów użytkownika: Arturias Dodaj Arturias do Listy kontaktów
Sharantyr
Member


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 38
Skąd: mam to wiedzieć ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miałam szczęście zero i znalazłam mściwy pierścień, którego za żadne skarby nie przehandluje.

__________________
nick na bw taki sam Smile
16-12-2006 16:46 Sharantyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Sharantyr Dodaj Sharantyr do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja pohandlowałem Msciwcem i mi się opłacało, bo był wart 18k pr, a teraz już tylo 15k....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

16-12-2006 18:47 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Sharantyr
Member


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 38
Skąd: mam to wiedzieć ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mściwiec nadal tak kosztuje.am jeszcze farta do różnych antyczniaków. jak gram już miesiąć to antycznych znalazłam już chyba z 8 czy 9 i to nie zwykłych ale też z sufixami

__________________
nick na bw taki sam Smile
16-12-2006 18:57 Sharantyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Sharantyr Dodaj Sharantyr do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Elfia Kurtka Orchidei ZAMKNIJ

Zbroja

Obrona: -6

Cechy: ZWINNOŚĆ +8, obrona -11, obrażenia wszystkich broni +20
Wymagania: SIŁA: 20, POZIOM: 16

Cena sprzedaży: 28 500 PLN




na bliskiej Smile

__________________
gg : 10113142
17-12-2006 16:54 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Władca Marionetek
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spodnie nocy
17-12-2006 17:07
shadow1906
Junior Member


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 21
Klan: Najemnik !
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Miechów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W V strefie na 5 minutówce znalazłem Diamentowy Pierścien
0 szczęścia !!

__________________
Jak cos sprzedam lub kupie pisać gg 1603931 lub PW
ID: 15384
Kupie cos + zwinność

R3
17-12-2006 20:20 shadow1906 jest offline Szukaj postów użytkownika: shadow1906 Dodaj shadow1906 do Listy kontaktów Dodaj shadow1906 do twojej listy kontaktowej AIM Screen Name of shadow1906: mateusz Zobacz profil MSN shadow1906
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi na bliskich ostatnio diamentowy ring wpadl nareszcie cos od 3 miechow wpadlo licze teraz na wiecej Big Grin

__________________
R14
Nick: przemus

17-12-2006 20:53 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Jura1
Junior Member


Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 20
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ładna ta elfia kurtka orchidei...ja niestety nic nie znalazłem ani też pewnie nieznajde :/...No może raz tylko szmaragdowy amulet Confused
17-12-2006 21:22 Jura1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jura1 Dodaj Jura1 do Listy kontaktów
zeratul
Member


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 36
Klan: Kzoo
Kraina: Moria VI
Skąd: TORUŃ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w V strefie amu szczescia 2 rogacze szmaragdowego setaSmile

__________________
JESLI COS WYGRAM PROSZE O WIADOMOSC W GRZESmile
17-12-2006 21:41 zeratul jest offline Szukaj postów użytkownika: zeratul Dodaj zeratul do Listy kontaktów
DorianWRC
Full Member


images/avatars/avatar-772.gif

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 50
Klan: Breed
Rasa w grze: Ssak
Skąd: WRC :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest Nareszcie !! Od 1.5 miecha ... Rubinowy amulet Tongue P wart chociaż te 1,2 k Tongue P Ale narazie go niespyliiłem !! Tongue P

__________________
Nick w grze: DorianWRC
ID: 23115
Jeżeli wygram jakąś aukcje to zgłoś się do mnie w grze ;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DorianWRC: 18-12-2006 15:15.

17-12-2006 22:16 DorianWRC jest offline Szukaj postów użytkownika: DorianWRC Dodaj DorianWRC do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale zawsze coś....coraz mniej Ci dają za mściwce...Wtedy bez problemu dawali 17k pr, a teraz trzeba się namęczyć by to wyciągnąć ponieważ jest coraz więcej mściwców na rynku....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

18-12-2006 13:02 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurtka Kaliguli i Kamizelka Orchidei Smile

__________________



22-12-2006 17:38 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
thud
Newbie


images/avatars/avatar-4690.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba jestem najwiekszym szczesciarzem bo na bliskiej znalazlem ...uwaga.....2 kurtki orchiBig Grin i troche innych bajerkow wyzej wymienionych...ktore z takim znaleziskiem nie nadaja sie do wymienianiaSmile na forumSmile
24-12-2006 15:12 thud jest offline Szukaj postów użytkownika: thud Dodaj thud do Listy kontaktów
rivariva
Member


images/avatars/avatar-1052.gif

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 27
Klan: Gildia Dergastor
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na 9 poziomie w 5 strefie orchi Smile

__________________
Jeżeli nie odpisuje w temacie, a powinienem - daj mi pm z linkiem Smile

Baby R6: Kalafior Baby

24-12-2006 19:24 rivariva jest offline Szukaj postów użytkownika: rivariva Dodaj rivariva do Listy kontaktów
artor666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1173.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 248
Klan: eee glupie strasznie;/
Kraina: Necropolia
Skąd: gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co za fuksiarz

__________________
-click

24-12-2006 19:27 artor666 jest offline Szukaj postów użytkownika: artor666 Dodaj artor666 do Listy kontaktów
Strony (31): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Super trofea z bliskich wypraw w AKCIE I , II i III

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH