Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Nekropolia IV (R6+R10) » Ghule! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ghule!
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Frolik
Member


images/avatars/avatar-2112.jpg

Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 38
Klan: Dobry
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: R6

Ghule! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No zobaczymy kto pierwsz zaliczy, ja sie ciagle z nimi mecze Smile

__________________

R6 NICK : Frolik

ODDAM KONTO R6 TOP10!
13-02-2008 17:44 Frolik jest offline Strona domowa Frolik Szukaj postów użytkownika: Frolik Dodaj Frolik do Listy kontaktów
rolfik
Triple Ace


images/avatars/avatar-1618.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 212
Klan: RTS
Kraina: Moria II
Skąd: Nowa Ruda

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja juz dawno zrobilem ale raport skasowalem...;/ w 2 rundzie juz padly bo wypas biala mam;]

__________________

14-02-2008 17:56 rolfik jest offline Szukaj postów użytkownika: rolfik Dodaj rolfik do Listy kontaktów
Legollas
Triple Ace


images/avatars/avatar-7267.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 184
Skąd: MROCZNA PUSZCZA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=340194&key=42b791c1db

hmm nie jestem pierwszy ale tez ubilem gadyBig Grin

__________________
pisac pw zawsze czytamSmile


r10 atylla
21-02-2008 13:15 Legollas jest offline Szukaj postów użytkownika: Legollas Dodaj Legollas do Listy kontaktów
Oxion
Member


Data rejestracji: 28-11-2007
Postów: 36
Klan: Rabbits
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wioska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh mi sie 4-ry trafiły ale za 1 podejściem ubite

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ae6d9f98ea

__________________

Logiczne myślenie ma przyszłość ... Albo i nie ma Big Grin
28-02-2008 23:26 Oxion jest offline Szukaj postów użytkownika: Oxion Dodaj Oxion do Listy kontaktów
Marimash
Lord


images/avatars/avatar-10735.jpg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 286
Klan: DaTe
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zadania
Temat odkopywany co tydzień, a zabijanie ghouli teraz nie jest już trudne. To ST, linki do ghouli można podawać w Polach bitew, a zadania w temacie podanym wyżej. Zamykam.

__________________


29-02-2008 05:20 Marimash jest offline Szukaj postów użytkownika: Marimash Dodaj Marimash do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Nekropolia IV (R6+R10) » Ghule!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH