Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » klinika » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony klinika
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
hitman13
Junior Member


images/avatars/avatar-3783.gif

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 13
Kraina: Necropolia

klinika Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pomysł wprowadzenia do gry nowych budynków
jeżeli jest żeźnia to pasowało by żeby była jakaś klinika w której moznaby przechowywać jakies zapasy krwi

to samo dotyczy ludności wszyscy wszak nie siedza w schronisku i nie łaża po ulicach - jakies domki by sie zdały

co wy na to
17-09-2006 20:57 hitman13 jest offline Szukaj postów użytkownika: hitman13 Dodaj hitman13 do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwszy pomysł był poruszany używaj opcji SZUKAJ!!
Drugi pomysł to już całkowita przesada, może sobie jeszcze ten domek umeblujemy??

ZAMKNĄĆ!! ZBANOWAĆ!! SCHOWAĆ!! WYRZUCIĆ!!

__________________



17-09-2006 21:05 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
pontek
Double Ace


Data rejestracji: 13-07-2006
Postów: 139
Skąd: Lodz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat skojarzył mi się troche inaczej dlatego zaglądnąłem hmm klinika...

Ale nie o tym miałem pisać.

Zapewne graczu jesteś tutaj nowy i nie wiesz ze w kolejnych strefach są nowe budynki,

a co to ma wspólnego z wyglądem to nie wiem
17-09-2006 21:06 pontek jest offline Szukaj postów użytkownika: pontek Dodaj pontek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podczas zasadzki klinika jest także napadana i brani są ludzie ze swoich domków
tylko zbrojownia jest dobrze chroniona zamkiem elektrycznym z kodem szesnastkowym i blokadą rozmów gg

wytłumaczone dlaczego jest tak jak jest?

to zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-09-2006 21:08 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » klinika

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH